Rámcová dohoda na dodávky bot kotníčkových pro HZS ČR

Rámcová dohoda na dodávky bot kotníčkových pro HZS ČR

Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky bot kotníčkových celoročních, bot kotníčkových zimních a bot kotníčkových zateplených na dobu 4 let.
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ČR - Ministerstvo vnitra, generální ředitelství Hasičského záchranného sboru

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
23.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČR - Ministerstvo vnitra, generální ředitelství Hasičského záchranného sboru

Zadavatel IČ:
00007064

Zadavatel ulice:
Kloknerova 2295/26

Zadavatel PSČ:
148 01

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Kováč

Zadavatel telefon:
+420 950 819 927

Fax:
+420 950 819 968

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.hzscr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní pracovní obuv, která opravdu vydrží - prodej, eshop

Kvalitní pracovní obuv, která opravdu vydrží - prodej, eshop

Při výběru pracovní obuvi musíte vždy dbát na to v jakém prostředí se pohybujete. Kvalitní, pohodlnou a bezpečnou obuv vhodnou pro jakékoliv prostředí si vyberete v eshopu firmy PALIČKA: - kotníčková, zateplená, pryžová - polobotky, sandály - Prestige. Díky pracovní obuvi od firmy PALIČKA bude váš pohyb na pracovišti bezpečnější a příjemnější.


Dámská a pánská ortopedická zdravotní obuv – výroba a prodej

Dámská a pánská ortopedická zdravotní obuv – výroba a prodej

Maximálně pohodolnou a komfortní zdravotní obuv, která dopřeje co největší pohodlí Vašim chodidlům během chůze vyrábí a prodává spoelčnost TIPABOTY se sídlem v Třebíči. Naše společnost je výrobcem zdravotní obuvi se zvýšenými ortopedickými účinky jak pro muže, tak pro ženy. Námi vyráběná zdravotní obuv je dostupná ve vícero barevných provedeních a všech velikostech. Společnost TIPABOTY Vám poskytne: - komfortní obuv s plnou špicí či bez - anatomicky tvarovanou stélku pro správné formování nohy - zdravotní vycházkovou obuv se zvýšeným ortopedickým účinkem - obuv potaženou kvalitní ušní


Zdravotní, certifikovaná dětská obuv Žirafa-DPK, Befado, Pegres, Peddy, Demar

Zdravotní, certifikovaná dětská obuv Žirafa-DPK, Befado, Pegres, Peddy, Demar

Myslete na zdravé obouvání svých dětí. Zdravotní, certifikovaná dětská obuv se znakem Žirafa je zárukou kvality. Dětské boty zn. DPK, Befado, Pegres, Peddy, Demar můžete zakoupit na prodejně firmy ARNO Zlín-Kostelec. V sortimentu máme i spoustu dalších značek dětské obuvi. Pro snadný nákup je klientům k dispozici i eshop. Naše kamenná prodejna je pouze 2 km od Zlína směr ZOO Lešná, před obchodem je klientům k dispozici parkoviště. Botičky s certifikátem Žirafy jsou testované a splňují všechny požadavky na zdravé obouvání. Vyberte svým dětem kvalitní celoroční obuv, polobotky, tenisky, sandálky, balerínky i papučky a pomůžete správnému vývoji dětských nožiček.


Pracovní obuv do kuchyně, gastro obuv

Pracovní obuv do kuchyně, gastro obuv

Sháníte kvalitní zdravotní obuv do gastro provozů? Pracovní obuv vhodnou do kuchyní zakoupíte u výrobce a prodejce bot tipaboty.cz Na tipaboty.cz naleznete široký výběr vysoce pohodlných dámských i pánských bot v různých barevných variantách a provedeních (pantofle, sandály, polobotky, kotníková obuv). Naše obuv se vyznačuje zvýšeným ortopedickým účinkem, protiskluzovou úpravou a měkkým nášlapem. Vybírejte své boty pečlivě. Pohodlná a bezpečná chůze, to jsou tipaboty.cz Neváhejte a navštivte naše webové stránky! S výběrem Vám rádi poradíme.


Tréninková, jazzová, baletní a stepová dámská i pánská taneční obuv Praha

Tréninková, jazzová, baletní a stepová dámská i pánská taneční obuv Praha

Ať už je tanec Vaším koníčkem nebo tančíte profesionálně, jistě oceníte široký výběr taneční obuvi, kterou na svém eshopu nabízí společnost Heller s.r.o. z Prahy. Taneční obuv pro dámy i pány je k dostání v běžných velikostech v různém barevném provedení hledáte obuv tréninkovou, jazzovou, baletní nebo stepovou? Z naší nabídky si jistě vyberete. Samozřejmostí kvalitní zpracování se zaměřením na pohodlí při nošení a tanci. Taneční obuv na tréninkové hodiny, jazz, balet nebo step žádejte u společnost Heller s.r.o.


Výroba obuvi pro zdravotnictví a osoby ve zdravotnických zařízeních

Výroba obuvi pro zdravotnictví a osoby ve zdravotnických zařízeních

Pracovní a zároveň zdravotní obuv vhodnou pro zdravotnictví a osoby ve zdravotnických zařízeních vyrábí společnost TIPABOTY, která sídlí v Třebíči. Pracovní obuv do zdravotnických zařízení vyrábíme jak v dámském, tak pánském provedení a ve všech velikostech. Námi vyráběná obuv se vyznačuje komfortem, protiskluzovou úpravou a zvýšenými ortopedickými účinky. TIPABOTY vyrábí obuv vhodnou pro zdravotnictví v následujících provedeních: - obuv do zdravotnictví s PU podešví - obuv do zdravotnických zařízení s korkovou stélkou - antistatickou obuv ESD