Rámcová dohoda na nákup vest balistických TBO 2CZTON II na období 2019-2021

Rámcová dohoda na nákup vest balistických TBO 2CZTON II na období 2019-2021

Vesta balistická skrytá TBO 2CZ/TON II v počtu 10 000 ks
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.06.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
53 719 008 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Zadavatel IČ:
00007064

Zadavatel ulice:
Poštovní schránka 160

Zadavatel PSČ:
160 41

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Šlemer

Zadavatel telefon:
+420 974 835 754

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://nen.nipez.cz/profil/MVCR

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Antistatické produkty pro laboratoře, čisté prostory, EPA pracoviště, ESD výrobky

Antistatické produkty pro laboratoře, čisté prostory, EPA pracoviště, ESD výrobky

Kvalitní antistatické produkty pro práci v laboratořích, EPA pracovištích a jiných čistých prostorech výhodně pořídíte u společnosti ABE.TEC, s.r.o. sídlící v Ostřešanech u Pardubic. Jsme specialisté na antistatické produkty, u kterých se zaměřujeme především na vývoj, konstrukci, měření a rovněž školení v oblasti ESD výrobků. Našim zákazníkům dodáváme antistatické výrobky té nejvyšší kvality, a to od světového výrobce TRESTON. Vybrat si můžete z širokého sortimentu zboží na našem e-shopu počínaje antistatickým nábytkem přes podlahy, povrchy, oděvy, obuv až po nejrůznější sáčky a přepravky. Snažíme se vždy dodávat nejen kvalitní výrobky za přijatelné ceny, ale také dodržet krátkou dodací lhůtu a v případě potřeby poskytnout zákazníkovi potřebné rady a řešení.


Eshop 3M výrobky - ochranné pomůcky, prostředky, lepící pásky 3M

Eshop 3M výrobky - ochranné pomůcky, prostředky, lepící pásky 3M

Kompletní sortiment výrobků 3M najdete v eshopu společnosti G3 s.r.o. z regionu Zlínský kraj. Firma dodává 3M výrobky po celé ČR. V sortimentu najdete 3M lepící pásky, ochranné pomůcky, prostředky, nářadí a tvarové výseky z nejrůznějších materiálů. Na česko-slovenském trhu má společnost G3 více než 15-letou tradici. Má dostatečné skladové zásoby, což je zárukou rychlých dodávek. Eshop - výrobky 3M: - ochranné pomůcky, prostředky 3M - zátkové chrániče sluchu, ochranné filtry, brýle, obličejové masky, polomasky, helmy, respirátory - reflexní materiály - různé reflexní motivy, pásky - samolepící, lepící pásky 3M - jednostranné, oboustranné, protiskluzené, elektroinstalační - samolepící ochranné fólie - samolepící pryže, pěny, plsti - lepidla - vteřinová, disperzní, rozpouštědlová, dvousložková - elektrické brusné a odsávací nářadí a brusné disky.


Ochranné pomůcky a oděvy pro Vaši bezpečnější práci

Ochranné pomůcky a oděvy pro Vaši bezpečnější práci

Hledáte dodavatele kvalitních ochranných pracovních pomůcek a oděvů? Snižte riziko zranění a zajistěte osobní bezpečnost Vašich zaměstnanců s ochrannými pracovními pomůckami, které zakoupíte v e-shopu společnosti reca spol. s r.o. U nás naleznete prostředky pro ochranu hlavy, očí, sluchu, dechu, rukou, kolen, pracovní a bezpečnostní obuv i oděvy. Kvalitní kosmetiku pro ochranu a čištění pokožky, sady jistících bezpečnostní postrojů, které zamezí nepříjemným pádům z výšky, i lékárničky a kufříky první pomoci. Navštivte náš internetový obchod, kde můžete nakupovat pohodlně z Vaší kanceláře či domova.


Ochranná maska na svařování Vegaview 2.5 – světlejší výhled na pracovní okolí

Ochranná maska na svařování Vegaview 2.5 – světlejší výhled na pracovní okolí

Maximální ochranu před ultrafialovým a infračerveným zářením a zároveň jasnější a světlejší výhled na pracovní okolí a tím pádem i bezpečnější práci při svařování Vám poskytne profesionální maska pro svařování Vegaview. Tento špičkový švýcarský výrobek zakoupíte u společnosti FORMICA WELD v Brně, která je specialistou na prodej svařovací techniky a doplňků používaných při svařování. Výhody, které profesionální maska Vegaview 2.5 poskytne: - nejlepší světelný průhled pro svářeče - brousící modus – zapnutí stavu ochranného stupně 2,5 při broušení - barevný průhled - realistické barevné vidění - ochrana dýchání se zabudovaným protiprachovým filtrem - velice nízká hmotnost – pouhých 482g - zvyšuje bezpečnost, komfort a účinnost při svařování, kontrole svárů, broušení, stehování


Pracovní oděvy a obuv, která opravdu vydrží - prodej, eshop

Pracovní oděvy a obuv, která opravdu vydrží - prodej, eshop

Nejen na eshopu, ale také na prodejně v Konici a Prostějově naleznete velký výběr pracovních oděvů a obuvi, pro pohodlí a ochranu při práci. Náš eshop vám nabídne prodej všeho co pro ochranu při práci potřebujete: - pracovní oděvy (kombinézy, montérky, trička, rondony, kalhoty, zástěry) - obuv (kotníčková, polobotky, sandály, zateplená) - ochranné pracovní prostředky na ochranu dýchacího ústrojí, hlavy, sluchu, očí a obličeje - výstražné reflexní oblečení a další. Pracovní oděvy a obuv si u nás vybere opravdu každý !


Ochranné přilby, brýle, sluchátka – velkoobchod ochrana hlavy, zraku, sluchu

Ochranné přilby, brýle, sluchátka – velkoobchod ochrana hlavy, zraku, sluchu

Ve stavebnictví, v průmyslu a dalších pracovních prostředích je nezbytná ochrana hlavy, zraku i sluchu každého pracovníka. Nakupujte kvalitní ochranné pomůcky ve společnosti Industrial Starter Czech s.r.o., kde se zabývají velkoobchodním prodejem osobních pracovních ochranných prostředků. Ochrana hlavy Akrobat, Industrial Starter, Centurion - ochranné pracovní přilby, ochranné čepice: - přilby s ochranným štítem - přilby pro lesníky - přilby vhodné pro použití v prostředí silného sálavého tepla - přilby s elektrickou izolací - horolezecké přilby s ABS - certifikované přilby - basebalová čepice s vnitřní skořepinou z ABS - sluchátka na přilby - ochranné štíty na přilby. Ochranné pomůcky, ochrana zraku – Issa Line - Work & Sport: - návštěvnické brýle - polykarbonátové brýle, kompaktní a lehké - polykarbonátové jednolité brýle s úpravou proti poškrábání - profesní brýle polykarbonátové, úprava proti mžení a poškrábání - brýle - panoramické zorníky - brýle - panoramické zorníky s pružnými stranicemi - sportovní vzhled brýlí se zesílením proti nárazu. - polykarbonátové brýle s postraními led lampami a baterií. Ochrana sluchu, sluchátka Honeywell, Issa Line, Moldex, ušní zátky Moldex. Společnost Industrial Starter Czech s.r.o. patří dlouhodobě mezi vyhledávané a oblíbené dodavatele kvalitních ochranných pomůcek.