Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Systém na odstraňovanie snehu z nákladných vozidiel

Systém na odstraňovanie snehu z nákladných vozidiel

Predmetom zákazky je realizácia, t.j. dodanie a montáž zariadení na odstránenie snehu a ľadu z nákladných vozidiel, prívesov, skriňových vozidiel a prepravných kontajnerov pre potreby Národnej diaľničnej spoločnosti, a.s. (ďalej len NDS).
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2019 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
17.04.2019 09:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42995000-7
Rôzne čistiace stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mytí a údržba stanového opláštění Praha – pouze u nás

Mytí a údržba stanového opláštění Praha – pouze u nás

Aby byla uchována co nejdelší životnost stanových opláštění a plachet větších rozměrů, je třeba o ně náležitě pečovat. Pokud jsou špinavé a neudržované, ztrácení rychle na své hodnotě. Společnost M.P.M., spol. s r.o. z Prahy jako jediná na našem trhu přichází s nabídkou mytí a údržby stanového opláštění a plachet pomocí speciálně sestavené myčky. Mytí stanů, přístřešků a plachet vlastními silami není většinou k důvodů umístění možné a pokud ano, výsledek není s naším profesionálním mytím a údržbou vůbec srovnatelný. Zaujala Vás naše nabídka a máte dotazy, jak takové mytí a údržba plachet až do rozměrů 6 metrů na šířku a neuvěřitelných 50 metrů na délku probíhá? Ve společnosti M.P.M., spol. s r.o. Vám rádi odpovíme.


Centrální vysavače Beam Alliance pro byty a rodinné domy Olomouc

Centrální vysavače Beam Alliance pro byty a rodinné domy Olomouc

Ne každý má v oblibě domácí práce, mezi které patří také vysávání. Proto jsou pro vás tím pravým společníkem k vysávání centrální vysavače Beam Alliance od firmy EKOELEKTRO. Tyto centrální vysavače jsou především určeny pro byty a rodinné domy. Značka Beam určuje trendy ve vývoji centrálních vysavačů a neustále se zdokonalují pro spokojenost zákazníků. Proč výkonné centrální vysavače Beam Alliance: - odstraní 100% vysávaného prachu - vhodné nejen pro úklid koberců, ale také pro dřevěné podlahy, dlažby, rohože, schody a těžko přístupná místa - unikátní filtrační systém (bezúdržbový, snížení alergických obtíží) - šetrný k životnímu prostředí - tichý chod - záruka 10 let. Vyzkoušejte centrální vysavač Beam pro úklid vašeho bytu či rodinného domu a uvidíte, že budete nadmíru spokojeni!


Čištění, péče a impregnace betonu, přírodního i umělého kamene

Čištění, péče a impregnace betonu, přírodního i umělého kamene

Potřebujete prostředky na vyčištění, penetraci či impregnaci přírodního či umělého kamene, dlažby nebo keramiky? Pak neváhejte a obraťte se na nás, na naši společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o. Zajišťujeme dodávky kvalitních produktů zn. Finalit. Jedná se o výrobky určené přímo na speciální čištění přírodního i umělého kamene, dlažeb, obkladů, keramiky. Dodáváme produkty na základní čištění, speciální čištění, odstranění skvrn a graffitů, penetrace a impregnace povrchu produkty Finalit, které mají vysoký účinek. Produkty zn. Finalit jsou vhodné pro materiály - žula, mramor, pískovec, umělý kámen všeobecně, keramiku, Cotto, cihla, kabřinec, Solnhofenský kámen, beton, terasy, omítky, dřevo, kovy, plasty, sklo. Více informací najdete na webových stránkách.


Komínové kartáče na šetrné čištění nerezových vložek v komínech

Komínové kartáče na šetrné čištění nerezových vložek v komínech

V dnešní době se stále více v novostavbách používají na komíny nerezové vložky. Naše společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. vyrábí a dodává komínové kartáče na šetrné čištění těchto nerezových vložek, které jsou vyrobené z nerezového drátu. Také nabízíme lanové nástavce na komínové kartáče z PVC. Tyto nástavce slouží jak pro kartáče, tak také pro kominické strojky. V případě potřeby je lze sešroubovat do sebe a tak z nich vytvořit libovolnou délku. Nerezové komínové kartáče jsou vhodné k ručnímu čištění nerezových komínových vložek, které se kvůli poškrábání nemají vymetat ocelovými kartáči. Na dokončení čištění nerezové vložky doporučujeme použít silonový nebo fibrovaný kartáč, který rovněž naleznete v naší nabídce. U nás naleznete všechny potřeby pro kominíky i pro ty, kdo si čistí komínovou cestu sám. Mimo již zmiňované kartáče vyrábíme také: - kompletní komínový program - kouřovody - technické kartáče a příslušenství - průmyslové kartáče pro strojní použití - úklidové kartáče a ostatní. Naši kompetentní a spolehliví pracovníci jsou schopni reagovat na Vaše specifické požadavky. Na místě vám poradíme, jaké nářadí je vhodné pro Váš komín a jaké možnosti čištění lze kombinovat. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás.


Čištění povrchů staveb - rodinné domy, paneláky, komerční budovy i památky

Čištění povrchů staveb - rodinné domy, paneláky, komerční budovy i památky

Naše společnost ARS získala za více než 20 let svého působení cenné zkušenosti v boji proti nečistotám na povrchách staveb. Poskytujeme komplexní servis v oblasti čištění povrchů, který je účinný a zároveň šetrný. Pomocí speciálních přípravků odstraňujeme atmosférické nečistoty (prach, následky smogu a kyselých dešťů) i organické nečistoty (plíseň, řasy, mechy) ze všech typů povrchů, jako je např. cihla, keramika, beton, pískovec, travertin, žula, hliník, umělý kámen, mramor, brizolit, zateplené a barvené fasády. Zabýváme se také čištěním špatně dostupných a velice znečištěných povrchů. Odstraňujeme práci mladých pouličních "umělců" – graffiti. Po vyčištění aplikujeme na povrch speciální nátěry. Díky nim zamezíme usazování organických nečistot. O našich kvalitách se ale musíte přesvědčit sami. Námi vyčištěné fasády najdete nejen v Praze, ale prakticky v celé České republice. Pravidelně čistíme rodinné domy, paneláky, komerční budovy, ale i historické památky. V případě zájmu vyčistíme také povrch Vaší stavby. Kontaktujte nás!


Mytí fotovoltaických - solárních panelů – zachování 100% výkonu

Mytí fotovoltaických - solárních panelů – zachování 100% výkonu

Fotovoltaické – solární panely ztrácení vlivem nečistit usazených na jejich aktivní ploše svůj výkon a to až 12% za rok. Jednoduché řešení nabízí společnost HRAVAG s.r.o. se sídlem v Praze, která pomocí demineralizované vody šetrně očistí povrch panelu od pylu, prachu a špíny. Mytí solárních panelů pomocí mopu nebo tlakové vody nepřináší požadovaný výsledek a hrozí poškrábání povrchu panelu. Technologie PURAQLEEN kterou společnost HRAVAG s.r.o. k mytí využívá, je speciálně navržena k mytí povrchu fotovoltaických panelů je šetrná a zaručí nejen navrácení plného výkonu panelu, ale také antistatické ošetření povrchu.