Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Realizace energetických úspor v objektu Základní školy U Kapličky 959, Orlová-Lutyně

Realizace energetických úspor v objektu Základní školy U Kapličky 959, Orlová-Lutyně

Jedná se o zateplení fasády stávající stavby, výměna dosud nevyměněných otvorových výplní a opravu a zateplení stávající střechy, včetně úprav souvisejících dotčených stavebních konstrukcí.

Rekonstrukce bude probíhat současně na těchto pavilonech:
K1VZ Spojovací krček, schodiště
K4MV Spojovací krček, schodiště
UO22 Pavilon učeben
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2019 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
město Orlová

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Karviná

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
16.04.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
město Orlová

Zadavatel IČ:
00297577

Zadavatel ulice:
Osvobození 796

Zadavatel PSČ:
735 14

Zadavatel obec:
Orlová-Lutyně

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plastová okna s teplým rámečkem Swisspacer

Plastová okna s teplým rámečkem Swisspacer

Chcete rekonstruovat dům a vyměnit svá stávají okna za nová plastová okna? V takovém případě se obraťte na společnost Slovaktual Zlín. Dvacet pět let nabízíme plastová okna a rozhodně nezůstáváme pozadu – a to zejména díky našemu inovativnímu přístupu. Pokud sháníte plastová okna právě teď, čeká na vás skvělá nabídka. K dispozici máte ve výběru zvýhodněné barvy, třetí sklo zdarma a takzvaný teplý rámeček Swisspacer bez příplatku. Okna a dveře od firmy Slovaktual jsou sázkou na jistotu. Nemáte tušení, jaké výhody v sobě skrývá teplý rámeček Swisspacer? Jedná se o tepelně izolovaný distanční rámeček, vytvořený z kompozitního plastu. Jeho kouzlo spočívá v tom, že v sobě skrývá úžasné izolační vlastnosti. Tenká kovová fólie z hliníku nebo ušlechtilé nerezové oceli vám garantuje těsnost a přilnavost. A to pro všechny materiály izolačních skel. Díky použití rámečku Swisspacer dosáhnete většího tepla na okraji skla. Tím znatelně klesá nebezpečí vytváření zdraví škodlivé plísně na oknech a také kondenzátu. Současně se zvyšuje teplo v místnosti a vy máte lepší pocit z vašeho bydlení. Jestliže i vy máte zájem o nová plastová okna od společnosti Slovaktual Zlín, neváhejte firmu kontaktovat.


Posuvné dveře a okna z kvalitních německých profilů GEALAN

Posuvné dveře a okna z kvalitních německých profilů GEALAN

Potřebujete nová plastová okna a dveře? Nemáte příliš prostoru pro otvírání křídel? Tak Vám doporučujeme nechat si vyrobit na zakázku posuvná okna i dveře od společnosti H - TERM s.r.o., sídlící v Dobříči v okrese Praha – západ. Kvalitní plastová okna a dveře vyrábíme z německých profilů GEALAN již více jak 20 let. Plastové profily mají celoobvodové kování a zvláštní výztuže, a proto je lze použít i pro velká křídla. Zajišťujeme výrobu na míru a montáž dveří i oken, ke kterým dodáváme i doplňky jako žaluzie, sítě proti hmyzu, venkovní a vnitřní parapety. Naše produkty mají výborné tepelně a hlukově izolační vlastnosti a můžete si vybrat z rozmanitých dekorů a odstínů.


Izolované ocelové profily - Industriální architektura historických budov i občanské výstavby

Izolované ocelové profily - Industriální architektura historických budov i občanské výstavby

Představujeme vám profilovou řadu izolovaných ocelových profilů ARTE od společnosti Jansen ceněnou hlavně projektanty a architekty, kteří tvoří své projekty výplní otvorů hlavně pro industriální architekturu a také k výrobě přesných replik památkově chráněných oken v historických budovách. Jedná se o nejštíhlejší ocelové profily s přerušeným tepelným mostem na trhu. Základ profilů tvoří izolátor ( polyuretan se skleněnými vlákny), který je na interiérové i exteriérové straně obalen plechem. Extrémní štíhlost profilů umožňuje vyrobit přesné repliky oken v historických či sakrálních budovách. Z profilů lze zhotovit různorodé sestavy oken s fixním prosklením a s variabilním členěním, případně okna doplnit sestavami otvíravých oken s otvíráním ven i dovnitř a v provedení sklopné, výklopné a otvíravé. Tyto výplně jsou plně odzkoušeny dle ČSN EN 14351-1 a jsou opatřena CE značkou. Profilová řada má své využití i v občanské výstavbě, její rozsáhlá variabilita lze využít jako ocelové prosklené či kazetové dělicí stěny s kombinací jedno- nebo dvoukřídlých dveří s nad-světlíky nebo bočníky. Výrobky lze namontovat jak do interiéru tak i do exteriéru. Variabilita stěn i dveří : -výplně jednoduchá skla čirá, matná, vzorovaná, bezpečnostní skla, kalená skla -neprůhledné kazety či kombinace kazet a prosklení -izolační dvojskla nebo trojskla -barevné provedení dle stupnice RAL -různorodost ve využití typů dveřního nebo okenního kování -realizujeme výrobu, montáž a dopravu na stavbu


Zasklené terasové přístřešky pro celoroční využití s termoregulačními skly pro každé počasí

Zasklené terasové přístřešky pro celoroční využití s termoregulačními skly pro každé počasí

Ať je venku zima nebo teplo, Vy si díky novince roku 2017 - systému zastřešení VITELLO VACANZA můžete posedět na Vaší terase za každého počasí. Novinku na trh připravila znojemská firma WIDOMA s.r.o, která se specializuje na zastřešení teras po celé České republice. Systém VITELLO VACANZA Vás jistě okouzlí na první pohled. Jedná se totiž o moderní a elegantní zasklení Vaší terasy, které v sobě nese nespočet inovací. Nejen, že jsou skla v několika barevných variantách, ale také disponují termoregulačním faktorem, který Vám umožní udržet stabilní teplotu za každého počasí. Skla jsou posuvná, a tak si můžete za pěkného počasí systém otevřít a užit si tak sluníčka. Nemusíte se obávat, že to bude mechanicky náročnější. Toto zastřešení je nejen praktické, ale také snadně ovladatelné. Systém má rovněž zabudovanou okapnicí, je zcela voděodolný a zkonstruován tak, aby odolal i povětrnostním vlivům. Venkovní zasklené přístřešky firmy WIDOMA s.r.o., to jsou elegantní, moderní a kvalitní zasklené přístřešky, která Vám umožní relaxovat na terase v jakoukoli roční dobu.


Bytové domy a hotely – návrhy a realizace

Bytové domy a hotely – návrhy a realizace

Investorům bytových domů a hotelů nabízí tým architektů společnosti SPING STAV spol. s r.o. z Prahy své služby návrhů a realizací projektů novostaveb i rekonstrukcí na klíč. Kromě architektonického návrhu se postaráme také o zpracování studie a projektové dokumentace pro stavební povolení, prováděcí dokumentace, získání stavebního povolení, geodetické rozměření pozemku a vlastního objektu i provedení zemních prací až po dokončovací práce. Prohlédněte si hotová díla architektů společnosti SPING STAV spol. s r.o. a v případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit přímo na zástupce společnosti.


Moderní fasády na klíč – realizace fasád včetně zateplení

Moderní fasády na klíč – realizace fasád včetně zateplení

Zvažujete renovaci fasády? Spolehněte se na kvalitně odváděnou práci týmu stavební firmy Zednictví Jeneš z Kuřimi, která pro Vás zajistí realizaci moderních fasád na klíč, včetně jejich zateplení. Provádíme kontaktní zateplení fasád, fasády bez zateplení, provětrané fasády, odvětrané sokly, izolace půdy a sklepů. Investujte do budoucnosti. Díky správě provedené fasádě bude Váš dům nejenom skvěle vypadat, ale získá také lepší tepelně-izolační vlastnosti a ochranu před povětrnostními vlivy. Navíc ušetříte náklady na vytápění. Po celou dobu realizace s Vámi budeme úzce spolupracovat tak, aby bylo vše podle Vašich představ. Společně s Vámi vytvoříme vizualizaci vzhledu fasády, určíme vhodný materiál a vyřídíme dotaci NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM. Navštivte naše webové stránky a podívejte se na reference našich klientů.