Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Těžební činnosti 2019-08

Těžební činnosti 2019-08

Předmětem plnění VZ je řádné poskytování služeb spočívajících v činnostech souvisejících zejména s hospodařením v lesích ve smyslu ustanovení § 2 písm. d) zákona o lesích (dále jen „lesnické činnosti“) v rámci vymezeného území. Lesnické činnosti, které bude vybraný účastník na vymezeném území vykonávat, zahrnují těžební činnosti, jakož i poskytování dalších souvisejících služeb a dodávek, které jsou zadavatelem blíže specifikovány v ZD a jejích přílohách. Bližší informace budou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2019 07:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Lesy České republiky, s.p

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
15.04.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Lesy České republiky, s.p

Zadavatel IČ:
42196451

Zadavatel ulice:
Přemyslova 1106/19, Nový Hradec Králové

Zadavatel PSČ:
500 08

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

77210000-5
Služby v oblasti těžby dřeva

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obchod dřívím - komplexní služby včetně těžby a jeho zpracování

Obchod dřívím - komplexní služby včetně těžby a jeho zpracování

K základní činnosti společnosti WOOD TRADING s.r.o. patří obchod dřívím. Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby a poradenství. V této oblasti se zaměřujeme zejména na výkup dříví, jeho těžbu a následné zpracování. Dříví těžíme ruční i harvestorovou technikou. Provádíme výchovné zásahy, ale i kalamitní těžební práce, zejména v lokalitách napadených dřevokazným hmyzem. Dalším krokem našich komplexních služeb je pak odvoz vytěžené hmoty z lesních porostů a jeho následné zpracování na evropských trzích. Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte náš web.


Lesnické práce Prachatice

Lesnické práce Prachatice

Vysoká úroveň technického vybavení dovoluje společnosti Hanko CZ s.r.o. sídlící nedaleko Prachatic nabízet lesnické práce jako je těžba, manipulace nebo přibližování dřeva s maximálním ohledem na okolí a životní prostředí. Lesnické práce zaměřujeme především na probírkové porosty a díky moderním strojům s kvalifikovanou obsluhou dokážeme zpracovat hmotu do 0,10 m3. Využijete naši nabídku? Veškeré informace o platných cenách za lesnické práce žádejte u společnosti Hanko CZ s.r.o.


Výkup dřeva, kulatiny, kmenů, palivového dřeva, vysoké výkupní ceny

Výkup dřeva, kulatiny, kmenů, palivového dřeva, vysoké výkupní ceny

Máte přebytečné dřevo a uvažujete o jeho prodeji? Kontaktujte naši společnost KM WOOD s.r.o., sídlící v Praze 8, která od Vás vykoupí dřevní hmotu za vysoké ceny. Specializujeme se na nákup pilařské kulatiny ve všech kvalitách, dřevoviny, vlákniny, surových kmenů či palivového dřeva a zajistíme jejich odvoz přímo z lesa či z odvozního místa. Nakupujeme dřevní sortiment všech druhů listnatých i jehličnatých dřevin po celé České republice. Zakoupíme od Vás i stromy ještě stojíce a zrealizujeme jejich těžbu či odkoupíme les a lesní pozemky. Neváhejte a kontaktujte naši společnost a my Vám poskytneme ty nejlepší služby v lesnickém oboru.


Těžba dřeva Národní park Šumava

Těžba dřeva Národní park Šumava

Těžba dřeva v Národním parku Šumava má přísné nároky na ohleduplnost k životnímu prostření. Společnost Hanko CZ s.r.o. se sídlem nedaleko Prachatic je vybavena moderními stroji, které díky své váze a konstrukci zamezují poškození kořenových náběhů v měkkých terénech a jsou tak šetrnější než jiné způsoby těžby. Také následné přibližování dřeva je díky vybavení a zkušenostem společnost Hanko CZ s.r.o. šetrné a bez vedlejších negativních následků na přírodu a okolní krajinu.


Lesnické služby, rizikové kácení stromů, zalesňování zemědělských půd, prodej palivového dříví

Lesnické služby, rizikové kácení stromů, zalesňování zemědělských půd, prodej palivového dříví

Koupili jste les a potřebujete odborníka na lesní práce? Lesy Tyl Ivan Tyl je rodinná firma z Přemyslovic, která se už více jak dvacet let aktivně věnuje lesnímu hospodářství v okresu Prostějov. Za roky svého působení jsme získali bohaté zkušenosti, které nám umožňují zajistit našim zákazníkům kompletní lesnické služby včetně rizikového kácení stromů. Provádíme především komplexní obhospodařování lesních porostů, a to moderním způsobem, jež vede k trvale udržitelnému lesnímu hospodaření. Našimi hlavními činnostmi je primárně OLH, tedy odborný lesní hospodář, který se stará o dané lesní pozemky dle platné legislativy, dále zalesňování a ochrana lesních kultur, výkup dříví všech sortimentů i lesních pozemků. Rovněž se soustředíme na těžbu a prodej palivového dříví a provádíme zalesňování zemědělských půd. Zúročte čas a práci, kterou jste do lesa vložili, my Vám s tím rádi pomůžeme.


Těžba a prodej dřeva, palivové dříví, měkké a tvrdé dřevo, prodej balíkového sena

Těžba a prodej dřeva, palivové dříví, měkké a tvrdé dřevo, prodej balíkového sena

Vytápíte své obydlí dřevem? Provozujete pilu, jste truhlář či jinak pracujete se dřevem? Ve všech zmíněných případech musíte nakupovat dřevní hmotu. Nejlepší je si tento materiál zajistit přímo z lesa, a to od naší společnosti Správa městských lesů Most, příspěvková organizace. Těžíme a prodáváme různé druhy dřeva, pro různorodá použití. V našem sortimentu naleznete měkké a tvrdé dřevo z jehličnanů či listnáčů jako smrk, modřín, borovice, buk, dub, bříza, javor. Odprodáváme výřezy, vlákninu, palivo či palivové špalky, pořezy. Naše portfolio je rozšířeno o prodej horského sena v malých či velkých balících.