Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 9 dní.


Dodávka nákladního kontejnerového automobilu s dvojkabinou

Dodávka nákladního kontejnerového automobilu s dvojkabinou

Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 kusů nákladního kontejnerového automobilů s dvojkabinou - celková hmotnost cca 6, 5 t dle požadavků zadavatele a rozpisu technických parametrů automobilů uvedených v dokumentaci a dle dále uvedené specifikace včetně souvisejících dokladů.
Veřejná zakázka vložena:
14.03.2019 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa silnic Olomouckého kraje, p.o.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
04.04.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa silnic Olomouckého kraje, p.o.

Zadavatel IČ:
70960399

Zadavatel ulice:
Lipenská 753/120

Zadavatel PSČ:
772 11

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144400-2
Vozidla silniční údržby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autodoprava: odvoz odpadu, přeprava sypkých materiálů Mladá Boleslav

Autodoprava: odvoz odpadu, přeprava sypkých materiálů Mladá Boleslav

Naše firma Zempra MB s.r.o. Mladá Boleslav Vám nabízí kontejnerovou dopravu, dále přepravu sutí, domovního odpadu, písku, drtí, štěrku i dalšího kameniva. Navštivte naše stránky a nechte si zpracovat cenovou nabídku. Zajišťujeme odvoz komunálního či stavebního odpadu ve velkoobjemových kontejnerech. Dále vám zajistíme likvidaci odpadu. V oblasti Mladá Boleslav přepravujeme různé, především sypké, materiály – například písek a štěrk.  Naše firma Zempra MB s.r.o. Mladá Boleslav přepravuje: - písek - štěrk - štěrkopísek - zeminu - zemědělské plodiny - kameny - stavební odpad – sutě, beton, cihly… - domovní odpad- nebezpečný odpad, atd.


Servis nákladních a užitkových vozů - opravy a renovace motorů, převodovek a rozvodovek

Servis nákladních a užitkových vozů - opravy a renovace motorů, převodovek a rozvodovek

Pokud hledáte firmu, která odstraní závadu na Vašem nákladním vozidle nebo se postará o jeho údržbu, jste na správném místě! Společnost Hagemann a.s. se v Olomouci specializuje na nákladní i užitkové auta a provádí jak servis, tak údržbu i opravy těchto vozů. Provedeme Vám kompletní servis, který zahrnuje také renovace, generální a celkové opravy motorů, převodovek, rozvodovek, náprav a řízení. Navštivte s Vaším nákladním vozem naši prodejnu a servis na Holické ulici v Olomouci a specializovaní technici se postarají o řádnou renovaci, opravu a kompletní servis: - opravy vozidel po havárii - diagnostika a měření - karosářské práce, rovnání rámů, lakování - opravy a servis hydraulických systémů a soustav - opravy elektroinstalací vozidel včetně agregátů - kontrola a seřízení geometrie vozidel na optickém přístroji - opravy autoskel technologií „Glass repair“. Kromě kompletního servisu nabízíme speciální program renovací částí vozidel, kde provádíme renovaci těchto podskupin: - převodovky - rozvodovky a rozvodové skříně - celkové opravy motorů - vstřikovací a vodní čerpadla - alternátory, spouštěče - broušení dosedacích ploch setrvačníků a přítlačných talířů spojky - vrtání a výbrusy válců včetně přebroušení hlav - opracování ploch brzdových kotoučů a bubnů - opravy hlav válců a to včetně kvalitního přebroušení.


Oprava a servis havarovaných nákladních aut, návěsů a přívěsů - rovnání rámů

Oprava a servis havarovaných nákladních aut, návěsů a přívěsů - rovnání rámů

Máte bouraný náklaďák? Obraťte se na firmu CN SERVIS, spol. s.r.o., kde jsme dobře vybaveni na opravu i servis havarovaných nákladních automobilů, návěsů a přívěsů. Provádíme rovnání rámů u vozů všech značek. Najdete nás v Ostravě-Přívoze. Poskytujeme kompletní služby v oblasti oprav, údržby a servisu nákladních vozidel a autobusů. Servis, údržba, opravy: - opravy havarovaných nákladních vozidel - údržba, servis nákladních automobilů - přívěsy, návěsy - rovnání podvozkových rámů – za použití stolice švédské firmy Josam - záruční a pozáruční servis nákladních aut - karosářské a lakýrnické práce - opravy nástaveb (klasické plachtové konstrukce, chladírenské, sklápěcí) - diagnostika systémů ABS/EBS - laserová geometrie - výměny a opravy autoskel. Zajistíme vám odtažení havarovaného vozidla z místa havárie. Naším cílem je maximální spokojenost našich zákazníků.


Valníkové a skříňové nástavby na všechny typy aut

Valníkové a skříňové nástavby na všechny typy aut

Chcete upravit vozidlo dle Vašeho přání? Naše společnost Hagemann a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce užitkových nástaveb v České republice. Rádi Vám poskytneme valníkové a skříňové nástavby pro všechny typy aut a to zejména v okolí Opavy a Ostravy. Pokud sháníte ideální řešení pro bezpečný převoz kusového a paletového materiálu, pak pro Vás máme kvalitní valníkové i skříňové nástavby, které Vám zajistí bezprašné a klimatizované prostředí. Před povětrnostními vlivy je přepravované zboží chráněno plachtou. Skříňové nástavby: - voštinové - pojízdná dílna - pekařské nástavby - chladírenské nástavby - plachty - hliníkové - plywoodové. Krom velkého výběru skříňových nástaveb nabízíme širokou nabídku valníkových nástaveb, ke kterým Vám můžeme dle přáni poskytnout doplňkovou výbavu jako je: - hydraulická zvedací plošina či nakládací jeřáb - nezávislé plynové či naftové topení - spací nástavba, střešní spoiler - tažné zařízení - zabezpečovací zařízení a autoalarm - plastová schránka na nářadí - přídavná nádrž na PHM. Navštivte naší prodejnu na Krnovské ulici v Opavě ještě dnes, těšíme se na Vaší návštěvu.


Servis pro nákladní automobily, opravna nákladních aut

Servis pro nákladní automobily, opravna nákladních aut

Hledáte zaručeně kvalitní a spolehlivý servis pro nákladní automobily a potřebujete rychle a profesionálně opravit nákladní automobil v okolí Břeclavi? Tak neváhejte a přivezte Vaše nákladní auto do autoservisu Petr Štoss v Břeclavi. Provedeme Vašemu nákladnímu vozidlu generální opravu. Námi nabízený servis pro nákladní vozidla: -generální oprava -běžné opravy -renovace součástí -mazání nákladních vozidel -výměna oleje -příprava náklaďáku pro stk -možnost zajištění provedení stk -klempířské práce -opravy vstřikování -seřízení geometrie -a jiné. Do Vašeho nákladního automobilu Vám rádi namontujeme i tachografy, omezovače rychlosti, nezávislé topení, ABS, ADR, HR. Pokud potřebujete opravdu kvalitní a spolehlivý servis pro nákladní automobily neváhejte nás kontaktovat.


Autopůjčovna dodávek Mercedes-Benz - pronájem užitkových i nákladních vozidel

Autopůjčovna dodávek Mercedes-Benz - pronájem užitkových i nákladních vozidel

Potřebujete převézt větší množství materiálu nebo sháníte dodávku na stěhování? Pak využijte služeb firmy MB rent se sídlem v Ponětovicích u Brna. Autopůjčovna se zaměřuje na krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek značky Mercedes-Benz, užitkových i nákladních vozidel. Půjčovna, pronájem užitkových a nákladních vozidel: - dodávka Mercedes Benz Sprinter 316 CDI/ Long - dodávka Mercedes Benz Sprinter 413 CDI s hydraulickým čelem - dodávka Mercedes Benz Sprinter Long 313 CDI/ Long - dodávka Mercedes Benz Sprinter 315 CDI Long (150 koní) - Mercedes Benz VIANO V220 - dodávky Mercedes Vito 112 CDI - nebržděný přívěs Naše společnost MB rent poskytujeme kompletní služby v oblasti prodeje, oprav a pronájmu vozidel značky Mercedes-Benz.