Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 9 dní.


Poptávám levý přední blatník na vozidlo značky Mitsubishi Eclipse

Poptávám levý přední blatník na vozidlo značky Mitsubishi Eclipse

Poptávám levý přední blatník na vozidlo Mitsubishi Eclipse 1. generace rok 1992, motor 2.0 16v 110kW. Dohledal jsem se že OEM číslo dílu je MB835821. Ještě se chci zeptat, na kolik by se vyšplhala konečná cena.

Děkuji za odpověď, Jaroslav Hádra
Poptávka byla vložena dne:
11.02.2019 08:00

Platnost poptávky:
11.03.2019 07:52

Kontaktní osoba:
Jaroslav Hádra

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Vyškov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální montáž a servis kvalitního nezávislého naftového topení

Profesionální montáž a servis kvalitního nezávislého naftového topení

Kvalitní instalaci, montáž a servis nezávislého naftového topení Vám zajistí společnost Lichnovský s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti, proto jsou jejich služby na špičkové úrovni. Nezávislé naftové topení se využívá k vytápění obytných vozidel, kempingových přívěsů, lodí, ale také kabin stavebních, zemědělských, lesních strojů a dodávkových vozidel. Všude tam, kde není dostupný elektrický proud, můžete využít tento způsob vytápění. Naftu lze čerpat ze samostatné přídavné nádrže nebo přímo z nádrže vozidla. Zajistíme pravidelnou kontrolu včetně údržby. Díky našemu servisu bude Vaše nezávislé naftové topení fungovat spolehlivě a dlouho, proto nás neváhejte kontaktovat!


Náhradní díly na všechny typy vozidel s dodáním do 24 hodin - prodej

Náhradní díly na všechny typy vozidel s dodáním do 24 hodin - prodej

Hledáte náhradní díl pro váš automobil? Obraťte se na firmu JOPL s.r.o. v Lipníku nad Bečvou, kde se zaměřujeme na rozšířený prodej a distribuci náhradních dílů pro motorová vozidla. Seženete zde náhradní díly všech výrobců a to na nové, starší i dosloužilá auta. Speciální programy s náhradními díly nám umožňují vyhledávání jednotlivých výrobců dle cenové hladiny. Stačí tedy jen zadat typ automobilu a parametry. Potřebný náhradní díl vám v okamžiku vyhledáme a dodáme jej do 24 hodin. Také vám rádi po dohodě zajistíme veškerou montáž či demontáž náhradních dílů včetně diagnostiky vozidla. Přenechejte hledání náhradních dílů na odborníky. Kontaktujte nás - my vám vždy rádi pomůžeme.


Elektrické vyhřívání motoru – úspora paliva a delší životnost motoru

Elektrické vyhřívání motoru – úspora paliva a delší životnost motoru

Studené starty nesvědčí ani motoru Vašeho automobilu, ani Vaší peněžence. S elektrickým vyhříváním motoru, které dodává a odborně montuje firma TOP Servis - Holan s.r.o. z Prahy, bude Váš motor připraven na start i v té největší zimě. Elektrické vyhřívání motoru se snadnou a rychlou montáží se postará o funkčnost katalyzátoru již během prvních kilometrů, což se projeví snížením emisí a výrazně nižší spotřebou paliva. Prodlužte životnost Vašeho motoru a ušetřete za palivo s elektrickým vyhříváním motoru, které žádejte u firmy TOP Servis - Holan s.r.o.


Repasované motory a polomotory výměnným způsobem - prodej, eshop

Repasované motory a polomotory výměnným způsobem - prodej, eshop

Máme repasované motory nebo polomotory pro osobní, nákladní automobily, traktory i autobusy. Repasované motory jsou testované po generální opravě. V našem eshopu se zaměřujeme na prodej repasovaných motorů výměnným způsobem pro: - nákladní automobily (IVECO) - dodávky (IVECO Daily, MERCEDES Viano, Vito a Sprinter, VW Crafter) - autobusy (IVECO IRISBUS, KAROSA, SOR) - stacionární stroje (IVECO AIFO) - traktory a zemědělská technika s motory na platformě IVECO nebo FIAT - manipulační techniku. Jak to funguje? - zákazník zaplatí cenu za motor včetně kauce. Kauce je záloha na vrácení starého dílu a je vratná v okamžiku uznání dodavatelem.


Autoservis vuzů značky Renault

Autoservis vuzů značky Renault

Pokud hledáte spolehlivý autoservis s bohatými zkušenostmi navštivte náš Autoservis Šajtar, který se zaměřuje na pneuservis a servis vozů značky Renault a dalších v Ostravě a okolí. Provádíme komplexní opravy a autoservisní služby: - výměnu oleje, filtrů a brzdových kapalin - opravy a výměnu brzd - autodiagnostiku - příprava i provedení STK - montáže tažného zařízení, zámku zpátečky a couvacích senzorů - geometrii automobilů - mytí a čištění vozidel - nástřiky dutin - prodej náhradních dílů, tlumičů, brzdových destiček na tuzemská i zahraniční vozidla - opravy motorů vozidel - prodej pneumatik Žádná porucha na vašem vozu pro nás není problém, v případě zájmu kontaktujte pana Petra Šajtara na uvedeném telefonním čísle.


Kvalitní autobaterie, motobaterie - prodej, montáž, dobíjení, měření akumulátoru

Kvalitní autobaterie, motobaterie - prodej, montáž, dobíjení, měření akumulátoru

V zimním období se rychle projeví horší stav autobaterie či motobaterie. U firmy Autobaterie Zlín - Jiří Mikulka si můžete zdarma nechat provést měření akumulátoru, provádíme i dobíjení autobaterií. Pokud potřebujete nový akumulátor, u nás jsou na prodej kvalitní značkové autobaterie i motobaterie: - autobaterie Bosch a Cartechnik - pro osobní i dodávkové vozy - motobaterie Yuasa, Motostart - pro motocykly, čtyřkolky. Možnost odkupu starších auto-moto baterií na protiúčet. Zdarma provádíme montáž startovacích akumulátorů do vozu. Otevřeno máme 7 dní v týdnu: - po-ne 7-17 hod.