Poptávám zednické práce

Poptávám zednické práce

Poptávám zednické práce. Hledám zedníka (stará škola), nejlépe důchodce na zednické práce na chalupě a zahradě. Na dlouhodobější spolupráci... Teplice.
Poptávka byla vložena dne:
11.02.2019 07:56

Platnost poptávky:
11.03.2019 07:53

Kontaktní osoba:
Zdeněk Barcal

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Teplice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivé zednické práce nejen pro domy a novostavby k vaší spokojenosti

Spolehlivé zednické práce nejen pro domy a novostavby k vaší spokojenosti

Hledáte firmu, která vám zajistí kompletní služby v oblasti stavitelství? Tak přesně pro vás je zde naše firma Ing. Pavel Kudláč Stavitelství z Mohelna, která tyto procesy realizuje i v okolí Třebíče a Náměšti nad Oslavou. My se vám postaráme o zednické práce včetně zateplení fasád, rekonstrukce, opravy střechy, zemní stavby a dopravy, které jsou nedílnou součástí každého tohoto procesu. Ať jde o nemovitosti inženýrské či soukromé, se vším vám rádi poradíme. Jsme vám v této oblasti spolehlivým partnerem, protože my svému řemeslu opravdu rozumíme. Hledáte-li více informací koukněte na náš web, kde naleznete fotodokumentaci z již proběhlých prací. Již nyní se těšíme, až vám pomůžeme zútulnit prostředí kolem vás.


Strojní omítání exteriérů a interiérů, sádrové stěrky

Strojní omítání exteriérů a interiérů, sádrové stěrky

Stavíte či rekonstruujete budovu? Chcete mít přesně a rychle zhotovené omítky? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost IL stavební, s.r.o., která sídlí v Praze 6 – Ruzyně. Specializujeme se na provádění strojních omítek v interiéru a exteriéru. Za pomoci omítacích strojů zhotovujeme dvouvrstvé jádro-štukové vápenocementové omítky, jednovrstvé vápenosádrové omítky a sádrové stěrky. Díky mechanizaci je spotřebováno minimum materiálu, rychlejší zpracování, nízké náklady, stála kvalita, rovinatost v celé ploše, přesnost. Součástí práce je i vyztužení rohu, důkladné napojení na rámy, dodávka kvalitních materiálů.


Stavební rekonstrukce domů, průmyslových objektů a kulturních památek, okres Šumperk

Stavební rekonstrukce domů, průmyslových objektů a kulturních památek, okres Šumperk

Plánujete opravu Vašeho domu či jiné stavby? Milan Skopal – stavebnictví je společnost z Hrabenova zajišťující komplexní stavební práce od návrhu projektu až po nátěry fasád. Našim zákazníkům poskytujeme stavební rekonstrukce domů, průmyslových objektů i kulturních památek. Ať už Váš dům bude stát na kopci nebo na rovině, snadno si poradíme i s náročným terénem, který upravíme dle Vašich potřeb. Spolupracujeme s precizními řemeslníky, kteří zajistí u dané stavby veškeré podlahářské, zednické i obkladačské práce včetně zateplení a nátěrů fasády. S výstavbou domů máme bohaté zkušenosti, jež jsou doplněny o moderní techniku, díky které Vám garantujeme kvalitní práci odvedenou vždy ve stanoveném termínu.


Stavby a rekonstrukce bytů, koupelen - vše pro vaši přestavbu

Stavby a rekonstrukce bytů, koupelen - vše pro vaši přestavbu

Poskytujeme však i mnoho dalších prací spojených se stavbou a rekonstrukcemi, jako jsou: - zednické a obkladačské práce - dodávka a montáž stropních systémů Termatex - montáž sádrokartonu - výstavba půdních bytů - izolace půdních prostorů - vytvoření sádrokartonových příček - stavba šikmin i stropů. U firmy Tomáš Viktorini vždy dostanete komplexní služby. Její pracovníci pro vás zařídí vše od projektu, přes dodání veškerého materiálu a předávku díla, až po úklid na pracovišti. Nejsou jako jiní dělníci. Tihle pracují velmi pečlivě, precizně, uklízí po sobě a dokonce i dodržují termíny. Společnost Tomáš Viktorini si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Proto jim nabízí i pomoc v oblasti financování a se zajištěním potřebných formalit.


Stavební práce - realizace stropů pomocí kvalitních monolitických konstrukcí

Stavební práce - realizace stropů pomocí kvalitních monolitických konstrukcí

Stavíte a zvažujete, jakým způsobem si nechat zhotovit stropy? Pak zvolte velmi odolné nonolitické stropní konstrukce z železobetonových desek, o které se postará firma Zednictví Jiří Pokorný. Zajistíme Vám kompletní zhotovení stropů pomocí monolitické stropní konstrukce z železobetonových desek. Železobetonové stropní desky se dokáží tvarově přizpůsobit i pro nepravidelné půdorysy a vynikají svou vysokou nosností, odolností a žáruvzdornosti. Postaráme se o kompletní realizaci - zajistíme potřebnou dokumentaci, provedeme statické výpočty a vytvoříme výkresy přesně dle daných prostorových dispozic a rozměrů. Vybereme pro Vás nejvhodnější druh betonu i stropní výztuže a konečně provedeme celkovou realizaci. Dáváme si záležet na tom, aby práce byla odvedena poctivě a kvalitně ke vší spokojenosti zákazníka.


Fasádnické práce - nátěr i zateplení, kompletní nové omítky kvalitně dle Vašich požadavků

Fasádnické práce - nátěr i zateplení, kompletní nové omítky kvalitně dle Vašich požadavků

Hledáte firmu, která se Vám kompletně postará o fasádu Vaší stavby a zrealizuje Vám kvalitní rekonstrukci fasády nebo zcela zateplí Váš dům? Naše firma Nowický David se mimo jiné zaměřuje na kompletní fasádnické práce v okolí Opavy a Ostravy a postaví Vám či opraví novou omítku dle Vašich představ. Je nám jasné, že máte svých povinností víc než dost, proto Vám nabízíme celkovou realizaci stavby od A do Z, abyste svým časem nemuseli plýtvat u každého kroku naší práce. Na vás bude vybrat si jen finální podobu, která se Vám bude líbit a vše ostatní už můžete nechat jen a jen na nás. Spolehnout se můžete na profesionální přístup a na kvalitní a dlouhodobou životnost všech použitých komponentů, protože každá stavba by měla sloužit dostatečně dlouhou dobu bez dalších starostí. Jako stavební firma se kvalitním provedením každé naší práce staráme o spokojenost a bezpečnost všech našich zákazníků a nabízíme jednu z nejvýhodnějších cenových nabídek na trhu.