Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 9 dní.


Poptávám zednické práce

Poptávám zednické práce

Poptávám zednické práce. Hledám zedníka (stará škola), nejlépe důchodce na zednické práce na chalupě a zahradě. Na dlouhodobější spolupráci... Teplice.
Poptávka byla vložena dne:
11.02.2019 07:56

Platnost poptávky:
11.03.2019 07:53

Kontaktní osoba:
Zdeněk Barcal

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Teplice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební práce - realizace stropů pomocí kvalitních monolitických konstrukcí

Stavební práce - realizace stropů pomocí kvalitních monolitických konstrukcí

Stavíte a zvažujete, jakým způsobem si nechat zhotovit stropy? Pak zvolte velmi odolné nonolitické stropní konstrukce z železobetonových desek, o které se postará firma Zednictví Jiří Pokorný. Zajistíme Vám kompletní zhotovení stropů pomocí monolitické stropní konstrukce z železobetonových desek. Železobetonové stropní desky se dokáží tvarově přizpůsobit i pro nepravidelné půdorysy a vynikají svou vysokou nosností, odolností a žáruvzdornosti. Postaráme se o kompletní realizaci - zajistíme potřebnou dokumentaci, provedeme statické výpočty a vytvoříme výkresy přesně dle daných prostorových dispozic a rozměrů. Vybereme pro Vás nejvhodnější druh betonu i stropní výztuže a konečně provedeme celkovou realizaci. Dáváme si záležet na tom, aby práce byla odvedena poctivě a kvalitně ke vší spokojenosti zákazníka.


Stavební rekonstrukce domů a bytů, vestavby, nástavby, elektroinstalace

Stavební rekonstrukce domů a bytů, vestavby, nástavby, elektroinstalace

Chcete si zmodernizovat a zvelebit bydlení? Tak neváhejte a kontaktujte naši stavební společnost Outline, s.r.o., sídlící v Praze 4. Realizujeme veškeré práce na stavbách a pří rekonstrukcí domů a bytů, koupelen či pokojů. Provádíme půdní vestavby, nástavby, zednické práce, stavby plotů, elektroinstalace, protipožární zabezpečení prostupů, montáže protipožárních stěn z cementovláknitých desek, fóliové zabezpečení střešních plášťů, zateplení střech, zelené střechy. Zajišťujeme i činnosti jako zahradnické práce, terénní úpravy a údržbu zelených ploch. Klientům nabízíme i služby stavebního dozoru.


Stavby na klíč – stavební činnost – zednické práce

Stavby na klíč – stavební činnost – zednické práce

Stavební činnost a zednické práce na klíč - SPO-T centrum s.r.o., Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Pardubice, Vysoké Mýto Nabízíme tyto stavební činnosti: Provádíme zednické práce všeho druhu Stavby na klíč Rekonstrukce bytových jader Sádrokartony – kompletní výstavba Zateplování objektů Fasády Dlažby a obklady Ploty Dřevěné konstrukce


Zednické a stavební práce – sádrokartony, obklady, dlažby, zateplení, Brno-venkov, Pohořelice, Mikulov

Zednické a stavební práce – sádrokartony, obklady, dlažby, zateplení, Brno-venkov, Pohořelice, Mikulov

Uvažujete o stavbě domu či jeho rekonstrukci? Hledáte spolehlivé pracovníky z oboru zednictví? Pak se neváhejte obrátit na firmu Stavební práce Habiňák z Hrušovan nad Jevišovkou, Brno-venkov, Pohořelice, Mikulov. Zabýváme se stavebními pracemi, výstavbou domů na klíč, úpravami bytových jader, montáží sádrokartonů, pokládkou obkladů a dlažeb, zateplovacími systémy. Klademe důraz na precizně odvedenou práci a maximální spokojenost našich zákazníků. Neváhejte a kontaktujte nás.


Stavební práce – práce na pozemních stavbách, hrubé stavby a zednické práce

Stavební práce – práce na pozemních stavbách, hrubé stavby a zednické práce

Stavební společnost OULEHLA-REAL s.r.o. se sídlem v Dolních Kounicích provádí široké spektrum stavebních prací. Pokud hledáte firmu, která Vám postaví hrubou stavbu vašeho vysněného rodinného domu, provádí drobné zednické práce či monolitické stavby nebo realizuje stavbu rodinného domu na klíč, kontaktujte právě stavební společnost OULEHLA-REAL s.r.o. OULEHLA-REAL s.r.o. v rámci spektra stavebních prací poskytuje: - Zednické práce - zděné konstrukce, vnitřní a venkovní omítky, komínová tělesa - Monolitické stavby – obvodové zdivo, betonové stropy (včetně pohledových betonů), schodiště - Výstavbu rodinných domů na klíč - Hrubé stavby rodinných domů – od výkopových prací až po výplň dveří a oken - Rekonstrukce domů, bytových jader, nebytových objektů


Strojní sádrové omítky – ideální řešení pro Váš byt

Strojní sádrové omítky – ideální řešení pro Váš byt

Řešíte omítání stěn? Vsaďte na moderní technologie a vyzkoušejte strojní sádrové omítky. O jejich realizaci se Vám postará společnost Zednictví Jeneš, s.r.o., která působí v Brně a jeho okolí. Pokud se rozhodnete pro strojní sádrové omítky, jistě nebudete litovat. Tento způsob omítání je díky svým výborným vlastnostem stále oblíbenější. Se strojními omítkami se pracuje rychleji a dosahuje se větší kvality zpracování, jsou odolnější, stěny působí na první pohled hladší, bez nerovností a trhlin. Navíc zabezpečují optimální klimatické podmínky v místnosti. Pro dosažení maximálního výsledného efektu pracujeme pouze s kvalitními a léty prověřenými směsi od společností Knauf a Baumit. Neváhejte a kontaktujte nás!