Provádění údržby, servisní činnosti a příp. oprav vrat Butzbach a vrat Eurosprint

Provádění údržby, servisní činnosti a příp. oprav vrat Butzbach a vrat Eurosprint

Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování služeb provádění údržby, servisní činnosti a příp. následné opravy vrat Butzbach a vrat Eurosprint (dále jen „Služby“). Služby budou zahrnovat zejména zajištění servisní prohlídky zahrnující zejména vyčištění, promazání pohyblivých částí vrat, u vrat Eurosprint vyčištění a promazání primárních a sekundárních řetězů a jejich dopnutí, celková kontrola dílů vč. elektro částí, přezkoušení bezpečnostních prvků vrat, seřízení a odzkoušení po servisní prohlídce. Po servisní prohlídce bude proveden zápis, kde budou specifikovány opotřebené díly vč. cen, které je nutné vyměnit, popř. bude předložen rozpočet na opravu vrat.
Veřejná zakázka vložena:
04.02.2019 07:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
08.03.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
17 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 217/42

Zadavatel PSČ:
190 22

Zadavatel obec:
Praha 9

Kontaktní osoba:
Mgr. Ing. Eva Rafajová

Zadavatel telefon:
+420 377 519 999

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpp.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44221240-9
Garážová vrata

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Shrnovací dveře a rolovací vrata

Shrnovací dveře a rolovací vrata

Máte v bytě nedostatek místa nebo řešíte úsporu prostoru v domě? Potřebujete vyřešit efektivně interiérové dveře nebo vrata do vašich garáží? ISG stínící technika s.r.o. už několik let pomáhá svým zákazníkům s dodáním výše zmíněných komponentů. Co se týče shrnovacích dveří, dodáváme hned několik typů, které ušetří spoustu místa ve vašem obydlím. Vybírat můžete z plných plastových, prosklených plastových nebo polo prosklených shrnovacích dveří. Jsou v několika dekorech a barevných provedení, je možnost volby detailu klik a prosklení, pro všechno využíváme vzorníků. Nakombinovat lze svou vlastní variaci. To samé je možno i u rolovacích vrat. Všechny vzorníky naleznete na našich stránkách nebo u nás na provozovně. Domluvíme si osobní konzultaci a všechny podrobnosti doladíme na místě. Vzorníky si prohlédnete u nás na prodejně v Praze, jsme tady pravidelně v pondělí a ve středu od 10:00, v jiné dny je třeba se telefonicky domluvit. Zaměření a kalkulaci poskytujeme zcela zdarma.


Dekorační čtverce Zenturo Pixels – ozdobné plotové výplně tvoří různé tvary na plotě

Dekorační čtverce Zenturo Pixels – ozdobné plotové výplně tvoří různé tvary na plotě

Vybíráte si vhodné oplocení k Vašemu domu? Rozhodli jste se pro plotové panely, ale chcete je ještě nějak ozvláštnit? Hledáte firmu, která se postará nejen o dodávku plotových panelů i o jejich montáž? Pak se obraťte na společnost GAVES-DM s.r.o., která sídlí ve Znojmě, ale působí v oblasti Jihomoravského kraje, tedy i v okolí Třebíče, Mikulova, Jihlavy, Brna, Hodonína, Jindřichova Hradce. Dekorační čtverce Zenturo Pixels: čtvercové a obdélníkové plastové prvky – pixely jednoduše zapadnou do plotových panelů a tím se z nich dají tvořit různé vzory na plotě. Čtverce se prodávají v zelené nebo v antracitové barvě. Pružný plastový pás Zenturo Flexo Strip: lze je proplétat oky svisle i vodorovně. Pásy se prodávají v balení po 50 m, v barvě zelené a antracitové a stříhají se na délku. Perforovaný pás z nerezové oceli Zenturo Perfo Strip Postaráme se Vám o kvalitní montáž oplocení, stačí nás kontaktovat.


Vjezdové brány, garážová vrata a domovní dveře pro privátní sektor - sleva až 30%

Vjezdové brány, garážová vrata a domovní dveře pro privátní sektor - sleva až 30%

Společnost AutoDOOR Uherský Brod je oficiálním partnerem firmy Hörmann v regionu Zlínský kraj. Firma již 25 let dodává garážová vrata a domovní dveře a vyrábí vjezdové brány, které konstruuje ve vlastní zámečnické dílně. Produkty firmy Hörmann splňují vysoké nároky na odolnost i bezpečnost. Využijte možnost pořídit vybrané produkty s 30% slevou. Odolná garážová vrata: - sekční - sekční posuvná do boku - rolovací - dvoukřídlá. Privátní vjezdové brány s šířkou průjezdu až 10 m: - posuvné - křídlové i skládací - teleskopické. Domovní dveře: - různé tvary, barvy, profily - boční díly, horní nadsvětlíky od téhož výrobce - krátká dodací lhůta.


Garážová vrata co splní Vaše vysoké nároky

Garážová vrata co splní Vaše vysoké nároky

Společnost ČERNÍK s.r.o. nabízí montáž garážových vrat v regionu Zlínský kraj. Firma dodává garážová vrata zn. Kružík vysoké kvality, která ochrání Váš majetek. Poradíme s výběrem, dodáme i atypické velikosti a různé povrchové úpravy vrat. Vrata firmy Kružík jsou léty ověřená, díky kvalitě, provedení a bezporuchovosti patří mezi špičky v tomto oboru. Garážová vrata: -rolovací, výklopná, sekční, křídlová, posuvná -pro garáže samostatně stojící nebo garáže součástí rodinných domů.


Kyvné dveře, kyvná vrata do komerčních prostorů, skladů a hal

Kyvné dveře, kyvná vrata do komerčních prostorů, skladů a hal

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou, prodejem a montáží kyvných dveří a vrat? Pak se obraťte na společnost PortaTherm s.r.o. z Brna, která nabízí tyto dveře do komerčních prostorů, skladů a hal. Tyto námi vyráběné kyvné dveře a kyvná vrata se vyrábí pro usnadnění pohybu lidí a strojů ve frekventovaných prostorech. Při jejich použití se neotvírají dveře za pomocí kliky ale stačí do nich jednoduše zatlačit tělem či vozíkem. Zavření křídel je automatické. Dveře jdou otevírat do obou stran. Výhody, které kyvné dveře a vrata mají jsou: -tepelná izolace prostoru -eliminace průvanu, hluku, prašnosti -ochrana zdraví a bezpečnosti zaměstnanců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit naše webové stránky.


Kyvné dveře a kyvná vrata pro pohodlné otvírání do obou stran - usnadněte si průchod

Kyvné dveře a kyvná vrata pro pohodlné otvírání do obou stran - usnadněte si průchod

Potřebujete snadný, rychlý a častý průchod a stále zavřené dveře? Pak jsou pro vás vhodné kyvné dveře a vrata. Kyvné dveře, také označovány jako lítačky, vám umožní jednoduché otevírání na obě strany. Výrobou, prodejem a dodávkou kyvných dveří a vrat se zabývá firma PortaTherm s.r.o. z Brna. Lítací dveře najdou uplatnění hlavně ve frekventovaných prostorech, skladech, halách, v provozech nemocnic, restaurací i barů. Při použití kyvných dveří odpadá starost s otevíráním dveří pomocí kliky. Do kyvných dveří stačí tělem či vozíkem zatlačit. Zavření křídel je díky pružinové mechanice automatické. Kyvné dveře lze pohodlně otevírat do obou stran, takže umožňují jednoduchý průchod v obou směrech. Výhody kyvných vrat: - nevyžadují manipulaci - eliminace průvanu, hluku, prašnosti - tepelná izolace prostoru - ochrana zdraví a bezpečnosti zaměstnanců Jednoduché otevírání kyvných dveří ocení každý, kdo má často plné ruce materiálu, krabic nebo čehokoliv jiného. Pořiďte si je i vy!