Hledám sportovní areál s ubytovnou, venkovním hřištěm na basketbal, nebo tělocvičnou

Hledám sportovní areál s ubytovnou, venkovním hřištěm na basketbal, nebo tělocvičnou

Hledám sportovní areál s ubytovnou, venkovním hřištěm na basketbal, nebo tělocvičnou a stravováním pro basketbalové 6 - 8 denní soustředění v termínu 19. 8. – 1.9.2019.

Předpokládaný počet dětí cca 40, věk dětí 9 - 17 let, 5 – 8 trenérů.

Stravování: plná penze + svačina a druhá večeře + pitný režim.
Poptávka byla vložena dne:
01.02.2019 09:17

Platnost poptávky:
01.03.2019 07:40

Kontaktní osoba:
Ivan Fašánek

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Přerov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ski areál Hlubočky - lyžařská škola, lyžařské, snowboardingové kurzy

Ski areál Hlubočky - lyžařská škola, lyžařské, snowboardingové kurzy

Chcete se naučit dobře lyžovat nebo jezdit na snowboardu? Využijte možnosti naučit se lyžovat v lyžařské škole ve Ski areálu Hlubočky. Lyžařská škola Newmanschool působící přímo ve Ski areálu a zaměřuje se na kurzy lyžování a snowboardingu pro všechny úrovně a věkové kategorie - školní lyžařské kurzy - hromadné, skupinové lyžařské kurzy - individuální lyžařské, snowboardingové kurzy. Vždy chceme docílit toho, abyste se na sněhu cítili svobodně a užívali si klidnou jízdu. Na vás i vaše děti se těší sympatičtí instruktoři z lyžařské školy Newmanschool!


Luxusní saunování Golf & Spa Kunětická Hora – soukromé saunování Cedrus SPA

Luxusní saunování Golf & Spa Kunětická Hora – soukromé saunování Cedrus SPA

Golf & Spa Kunětická Hora Pro milovníky sauny máme připraveno saunování v nerušeném soukromém prostoru. K dispozici jsou 3 luxusní samostatné prostory vybavené, kromě jiného, také wifi a TV. Samozřejmostí je možnost studeného i teplého občerstvení. Cedrus SPA luxusní soukromé saunování ROMANTIC pro dvě osoby Tento privátní prostor je vybaven vario saunou, vířivkou, aroma sprchou a relaxačním dvojlůžkem. FAMILY pro čtyři až šest osob Zde naleznete finskou saunu, solnou parní lázeň, vířivku a aroma sprchu. PARTY až pro dvanáct osob Největší privátní prostor je vybaven finskou saunou, parní lázní, velkou keramickou vířivkou, aroma sprchou a venkovní terasou s ochlazovacím jezírkem – pro veřejnost uzavřen.


Celoroční ubytování na Vysočině, autokemping, karavany, chata

Celoroční ubytování na Vysočině, autokemping, karavany, chata

Jste příznivci kempování? Hledáte vhodné místo pro Vaši dovolenou nebo sportovní soustředění? V AUTOKEMPINKU VYSOČINA v krásné přírodě Českomoravské vrchoviny se můžete ubytovat v chatkách, stanovat i kempovat. Nabízíme ubytování s celoročním provozem v pokojích s vlastním sociálním zařízením. V letním období můžete strávit noc ve stanech či karavanech. V rekreačním areálu je Vám k dispozici fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, dětský koutek, restaurace, společenská místnost a WIFI připojení. Na své si zde přijdou turisté, cyklisté, rybáři i houbaři. AUTOKEMPINK VYSOČINA najdete v městyse Štoky v okrese Havlíčkův Brod.


Sportovně relaxační pobyty ve wellness hotelu - výhodné pobytové balíčky

Sportovně relaxační pobyty ve wellness hotelu - výhodné pobytové balíčky

Užijte si aktivní dovolenou v Čechách, v malebném srdci Vysočiny. Wellness hotel Zámek Valeč u Třebíče poskytuje výhodné pobytové balíčky. Vybrat si můžete sportovně relaxační pobyt a naplánovat si víkend v přírodě. Třídenní sportovně relaxační pobyt: - relaxace ve wellness centru, pobyt se sportovními aktivitami, tenisový kurt, bowling - ubytování na dvě noci v moderním pokoji s terasou nebo balkonem včetně polopenze - parkování zdarma v podzemních garážích - celodenní vstup do wellness a fitness - 1x zapůjčení kol na půl dne pro oba - 2 hodiny tenisu nebo bowlingu Sportovně relaxační pobyty s komfortním ubytováním v zámeckém hotelu a relaxaci ve wellness a zažijete v prostředí hotelu Zámek Valeč.


Komfortní levné ubytování s restaurací v penzionu-ideální pro pobyty s dětmi

Komfortní levné ubytování s restaurací v penzionu-ideální pro pobyty s dětmi

Pokud hledáte levné a současně komfortní a útulné ubytování v Kroměříži s restaurací pro hosty, dovolíme si Vás pozvat do rodinného Penzionu a restaurace Na Jízdárně. Díky prostředí a poloze je ideální pro rodinné pobyty s dětmi. V penzionu Vám celoročně poskytneme ubytování ve dvoulůžkových pokojích, Penzion Na Jízdárně je skvělá volba - čeká na vás komfortní ubytování a kvalitní kuchyně. Vlastní restaurace je součástí objektu. Přijeďte relaxovat v klidném prostředí s možností zajímavých výletů po okolí. Ideální pro rodinné pobyty s dětmi. Umístění na trase Podzámecká zahrada a Květná zahrada. Složení pokojů - celkem 17 lůžek: - ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích - pokoje vybavené sprchou, umyvadlem, WC, televizorem, popřípadě ledničkou - možnost ubytování se psem. Restaurační provoz: - profesionální kuchyně s širokým výběrem jídel - zahradní restaurace - prostory k pořádání společenských a soukromých akcí - možnost pořádání oslav, večírků, rautů, svateb, rodinných oslav. Rezervaci můžete zadat z našeho webu na-jizdarne.cz nebo na tel.: 573342302.


Apartmán pro 4 osoby s vířivkou v Penzionu Hana Holešov s možností parkování

Apartmán pro 4 osoby s vířivkou v Penzionu Hana Holešov s možností parkování

Penzion Hana Holešov nabízí k pronájmu útulný apartmán pro 4 osoby vybavený vířivkou, sprchou, TV, WiFi. Dále jsou Vám k dispozici standardní dvoulůžkové pokoje a čtyřlůžkový pokoj. Přímo ve dvoře mají hosté možnost parkování. V našem penzionu je možné si objednat i snídaně. Jsou u nás vítáni i pejsci a to bez poplatku. Z Holešova máte dostupné město Kroměříž i Zlín, pobyt v našem penzionu můžete tedy spojit s návštěvou mnoha zajímavých míst. Turistické cíle v blízkém okolí: - zámek Holešov, zámecká zahrada - židovská synagoga a židovský hřbitov - skanzen hanácké lidové architektury Rymice - poutní místo Svatý Hostýn - rekreační oblast Rusava - ZOO Lešná u Zlína - zábavní centrum Galaxie Zlín - Kroměříž - Podzámecká a Květná zahrada - cyklostezky.