Poptáváme zhotovení přístřešků nad balkony

Poptáváme zhotovení přístřešků nad balkony

Poptáváme cenovou nabídku na zhotovení 2 ks přístřešků nad balkon o rozměrech 360 x 150 cm, jedná se o cihlový bytový dům, původní přístřešky byly vichřicí poničeny. Jsme malé společenství vlastníků, tak čím levnější, tím lépe.
Poptávka byla vložena dne:
30.01.2019 14:56

Platnost poptávky:
28.02.2019 13:55

Kontaktní osoba:
Anna Popelárová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hodonín

Obrázek:
Poptáváme zhotovení přístřešků nad balkony

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Trapézový polykarbonát extrémně odolný proti nárazu

Trapézový polykarbonát extrémně odolný proti nárazu

Pořiďte si Trapézový polykarbonát v podobě zastřešení na váš altán nebo pergolu. Trapézový polykarbonát a výrobky z něho velmi dobře odolávají povětrnostním vlivům. Postavili jste si přístřešek nebo uvažujete nad novým altánem? Zatéká vám do vaší krásné pergoly? Nevíte si rady jaký materiál použít na zastřešení? Naše firma KLAHOS ve svém E-shopu nabízí cenově dostupné řešení. Pořiďte si materiál nové generace - trapézový polykarbonát buď v čirém nebo bronzovém provedení hladký nebo strukturovaný. Je velmi odolný i při bouřkách s krupobitím. Další předností je velký teplotní rozsah použití od - 40 do +100 °C. Dlouhou životnost desek zaručuje koextrudovaný UV filtr. Desky nemusíte nikde dělit, zdarma vám je předem po zadání rozměrů naformátujeme. Doprava zajištěna po celé ČR. Trapézový polykarbonát - pružné a odolné zastřešení pergol, přístřešků nebo altánů!


Výroba dílů z plechu, svarky, výlisky-zakázkové zámečnictví

Výroba dílů z plechu, svarky, výlisky-zakázkové zámečnictví

Společnost ZAKO Turčín Zlín-Březnice působí v oboru zakázkové zámečnictví. Výroba obráběných a zámečnických dílů, díly z plechu, výlisky a svarky velkých rozměrů. Nabízíme možnost následné montáže. Výroba: - plechové kryty a díly - svarky do 5000 kg včetné opracování, povrchových úprav - výlisky 10 - 80 t - výroba na výstředníkových lisech - výpalky laserem, plasmou a plamenem. Svařování oceli, nerezi, mědi, hliníku. Strojní park Zámečnictví: - soustružnicko frézovací centrum - obráběcí centrum - pětiosé - obráběcí centra - vertikální CNC - soustruhy CNC - klasické frézky, soustruhy - rovinné brusky.


Zámečnické práce Jičín - svařování a zámečnické práce

Zámečnické práce Jičín - svařování a zámečnické práce

INZA Rohoznice s.r.o. Jičín Nevíte na koho se obrátit ohledně kvalitních zámečnických prací nebo svařování? Potřebujete zajistit atipickou výrobu v malém či větším množství? Naše firma INZA Rohoznice s.r.o. Jičín je vám plně k dispozici. Konvenční svařování metodou MIG/MAG a TIG Zámečnické práce Ohýbání, montáž, stříhání na tabulových nůžkách...


Kovovýroba Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý Jičín

Kovovýroba Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý Jičín

Potřebujete vyrobit přesné brány a ploty? Hledáte spolehlivou firmu co se zabývá kovovýrobou? Našli jste správně, naše firma Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý z Jičína se o vše postará. Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý Jičín se zabývá touto činností: Kovovýroba Ploty, brány, zábradlí Výroba ocelových plotů. Ocelové sloupky oplocení. Ocelové brány, vrata. Balkonové zábradlí. Ocelové schody. Neváhejte nás kontaktovat!


Polykarbonátové prosvětlovací desky z Makrolonu Česká Třebová

Polykarbonátové prosvětlovací desky z Makrolonu Česká Třebová

KLAHOS spol.s r.o. Česká Třebová, Ústí nad Orlicí Potřebujete odolné zastřešení, účelně prosvětlit prostor nebo zamezit pronikání hluku do okolí? Pak polykarbonátové desky z Makrolonu jsou tou správnou volbou. Naše firma se zabývá dodávkou a montáží komůrkových polykarbonátových desek s velkým teplotním rozsahem. Desky Makrolon mají povrchovou úpravu proti UV záření. Vyznačují se především nízkou hmotností, vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, vysokou rázovou odolností a vynikajícími optickými vlastnostmi. Komůrkový polykarbonát se uplatní například jako zastřešení altánů, teras, atrií, pergol, bazénů, skleníků, průmyslové světlíky, prosvětlovací pásy, protihlukové stěny, kryty strojů a mnoho dalších.


Komůrkový polykarbonát Makrolon - prodej prosvětlovacích desek

Komůrkový polykarbonát Makrolon - prodej prosvětlovacích desek

Komůrkový polykarbonát Makrolon výborně slouží jako prosvětlovací deska nebo protihluková stěna. Díky své nerozbitnosti se komůrkový polykarbonát perfektně osvědčil při zastřešení. Komůrkové polykarbonátové desky Makrolon s 10 letou zárukou! Potřebujete zastřešit bazén nebo terasu? Máte hlučné sousedy a chcete mít trochu soukromí? Neváhejte a pořiďte si komůrkové polykarbonátové desky. Desky velice dobře odolávají povětrnostním vlivům, což je činí téměř bezúdržbové. Mají nízkou hmotnost a jsou téměř nerozbitné. Vynikající tepelně izolační vlastnosti oceníte při využití skleníku. Dobrá propustnost světla se perfektně hodí použít desky jako prosvětlovací pásy. Komůrkový polykarbonát Makrolon má další příznivé vlastnosti. Zejména pak široký teplotní rozsah, příznivé požární vlastnosti nebo ohýbání za studena. Využití polykarbonátových desek od firmy KLAHOS: bazény terasy skleníky pergoly altány protihlukové stěny kryty strojů Velice dobře se polykarbonátové desky osvědčily v občanské i průmyslové výstavbě. Naše firma KLAHOS dodává a montuje komůrkové polykarbonátové desky. Jsme předními dodavateli polykarbonátových desek a panelů!