Poptáváme baterie na vysokozdvižný vozík značky Hyundai

Poptáváme baterie na vysokozdvižný vozík značky Hyundai

Poptáváme baterie 48V na vysokozdvižný vozík značky Hyundai HBF30-7.
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2019 13:02

Platnost poptávky:
11.02.2019 08:55

Kontaktní osoba:
Miroslav Smekal

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chrudim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečnostní lišty, nárazníky, spínače a kryty pro strojní průmysl a stroje

Bezpečnostní lišty, nárazníky, spínače a kryty pro strojní průmysl a stroje

Pokud sháníte bezpečnostní komponenty pro stroje a strojní průmysl, tak se podívejte na širokou nabídku bezpečnostních lišt, nárazníků nebo krytů od břeclavské firmy Teprostroj s.r.o. V široké nabídce bezpečnostních komponentů můžete vybírat z : - bezpečnostní spínací rohože (s gumovou protiskluzovou vrstvou) - bezpečnostní spínací lišty (odporové, optické nebo rozpínací) - bezpečnostní rozpínací lišty (odporové, optické nebo rozpínací) - mini bezpečnostní spínací lišty (miniaturní rozměry s vysokou spolehlivostí) - bezpečnostní optické lišty (odporové, optické nebo rozpínací) - bezpečnostní nárazníky (různé formy, délky a barvy) - bezpečnostní relé (použitelné spolu se spínacími rohožemi, lištami nebo nárazníky) - bezpečnostní bezkontaktní spínače a zámky (vysokoteplotní, tlakové, ...) - bezpečnostní světelné závory (vhodné pro lisy nebo robotické linky) - bezpečnostní oplocení strojů (z podpěr, pletiva a spojovacích šroubů) - ochranné kryty strojů (pro soustruhy, sloupové vrtačky, frézky, brusky) - bezpečnostní spínače a zámky (jazýčkové, lankové, výbuchu odolné,...) Pro více informací neváhejte navštívit naši webovou stránku, kde naleznete kompletní nabídku bezpečnostních komponentů, které jsme Vám v určitých případech schopni uzpůsobit i na míru.


Servis, náhradní díly veškerých stavebních strojů JCB

Servis, náhradní díly veškerých stavebních strojů JCB

Greenstav - náhradní díly s.r.o. Staré Město provádí a zajišťuje servis, veškerých strojů JCB. Jsme prodejci náhradních dílů a příslušenství: Servisní výměny provádíme po 500, 1000, 2000 Mh. Služby: -repase pracovních částí podkopu i nakládání - uložení – čepy - pouzdra -přetěsnění či opravy hydraulických částí - pístnice, hadice -oprava přídavných zařízení -doplnění tlumícího plynu do kladiv. Prodej: -originální náhradní díly JCB a příslušenství -filtry a oleje - originál JCB -nová skla, výměna, lepení -náhradní díly na příslušenství.


Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí Jsme předními výrobci komponentů do strojů, výroba strojů na zpracování potravin je naším hlavním výrobním oborem. Zaměření naší firmy: Různé typy převodovek a pohonných mechanizmů, podle dodané dokumentace Roboty pro dopřádací stroje v textilních linkách Navíjecí zařízení pro linky na výrobu umělých vláken Dopravní systémy pro textilní linky na výrobu a zpracování příze Části strojů a linek na výrobu a zpracování potravin Strojní díly, komponenty a montážní sestavy vyráběné v malých sériích podle dodané dokumentace Pro více informací kontaktujte naší firmu Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí.


Zakázková výroba, díly pro vagóny, zemědělská technika, automotive a CNC obrábění

Zakázková výroba, díly pro vagóny, zemědělská technika, automotive a CNC obrábění

V roce 2016 se spojily společnosti ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. a EGAS s.r.o. a tímto propojením byla společnost přejmenována na ISMM & EGAS s.r.o. se sídlem a provozovnou v Pustějově. Zaměřujeme se na kvalitní zakázkovou výrobu se specializací na obrábění na CNC a NC strojích, svařování vagónových komponentů, strojních konstrukčních celků zemědělské a manipulační techniky a automotive. Díky našemu technologickému pracovišti můžeme pracovat s výrobní a projektovou dokumentací ve formátu CAD 2D a 3D, ale pracujeme i s klasickou papírovou dokumentací. Výroba vagónových komponentů: - jednoduché převodovky pro sklápění nástupních roštů stupaček pro drážní vozidla - výroba zvedacích mechanizmů pro druhy osobních vagónových vozů - včetně nájezdů, nosníků a skříní pro uložení mechanizmů - mechanismy pro otevírání a zavírání dveří - vagónové police, mřížky a různé druhy zámků - nosné prvky zvedacích plošin pro imobilní občany Zakázková výroba: - návrh a vývoj speciálních přípravků - výroba rozměrných svařovaných dílců + sestavení do hmotnosti 3,5 tuny dle projektové dokumentace - nosné prvky robotizovaných pracovišť manipulačních a stříkacích linek - strojní překlápěcí stroje výrobních linek - komponenty pro válečkové tratě - zakázková výroba podle zadané dokumentace Zemědělská a manipulační technika, automotive - dodávka svařovaných komponentů a kompletních montovaných sestav zemědělských strojů - funkční jednotky pro oblast automotiv a manipulační techniky Naše motto: „ISMM & EGAS,vždy kvalitně pro Vás“.


Lechler - přesné průmyslové trysky pro rozstřik s příslušenstvím

Lechler - přesné průmyslové trysky pro rozstřik s příslušenstvím

Přesné průmyslové trysky pro zemědělské využití zakoupíte u naší firmy ADAMEC – ADRO s.r.o., kde si můžete vybrat trysky podle provedení nebo činnosti, pro kterou mají být trysky využity. Máme také široký sortiment příslušenství, kde si určitě vyberete. V nabídce máme tyto trysky: - pneumatické rozprašovací - s rozstřikem dutého kužele - s rozstřikem plného kužele - s plochým rozstřikem - s tenkým paprskem - tankové čistící - jazýčkové - potrubní filtry - příslušenství. Trysky Lechler mají mnoho využití a můžete vybírat z více variant. Na našem webu máme podrobnější informace a také si můžete vše objednat on-line. Pokud máte nějaké dotazy neváhejte nás kontaktovat nebo nás navštivte v Opavě-Komárov, kde Vám rádi poradíme. Uvítáme jakékoliv připomínky k naší práci, výrobkům či náměty na zlepšení.


Náhradní díly pro hydrauliku – hydromotory, hydrogenerátory, kompaktní agregáty

Náhradní díly pro hydrauliku – hydromotory, hydrogenerátory, kompaktní agregáty

Potřebujete náhradní díly pro hydrauliku a nevíte, na koho se obrátit? Firma Ekosys s.r.o. v Ostravě Vám pomůže díky mnohaletým zkušenostem v oboru. Dokáží Vám zajistit nejen náhradní díly, které zrovna potřebujete, ale případně i alternativy, pokud firma již potřebné díly nedodává, nebo nelze výrobce dohledat. Náhradní díly: Hydromotory – axiální pístové, radiální pístové, kyvné, zubové, orbitové, přímočaré (hydraulické válce) Hydrogenerátory – pumpy/ čerpadla – axiální pístové (s regulací), radiální pístové, šroubové, zubové, zubové děliče průtoku, lamelové (s regulací) Kompaktní agregáty – powerpacky do 700 bar, ruční pumpy do 2800 bar, VT hadice s koncovkami do 2500 bar, panenky A mnoho dalších náhradních dílů od známých značek za zajímavé ceny.