Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Poptáváme baterie na vysokozdvižný vozík značky Hyundai

Poptáváme baterie na vysokozdvižný vozík značky Hyundai

Poptáváme baterie 48V na vysokozdvižný vozík značky Hyundai HBF30-7.
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2019 13:02

Platnost poptávky:
11.02.2019 08:55

Kontaktní osoba:
Miroslav Smekal

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Chrudim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí Jsme předními výrobci komponentů do strojů, výroba strojů na zpracování potravin je naším hlavním výrobním oborem. Zaměření naší firmy: Různé typy převodovek a pohonných mechanizmů, podle dodané dokumentace Roboty pro dopřádací stroje v textilních linkách Navíjecí zařízení pro linky na výrobu umělých vláken Dopravní systémy pro textilní linky na výrobu a zpracování příze Části strojů a linek na výrobu a zpracování potravin Strojní díly, komponenty a montážní sestavy vyráběné v malých sériích podle dodané dokumentace Pro více informací kontaktujte naší firmu Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí.


Prodej náhradních dílů pro domácí elektrospotřebiče Hradec - náhradní díly od českých i zahraničních značek

Prodej náhradních dílů pro domácí elektrospotřebiče Hradec - náhradní díly od českých i zahraničních značek

Nadeta Zdeněk Prášil Kosice Díky našemu prodeji náhradních dílů pro elektrospotřebiče už nemusíte vyhazovat každý spotřebič, který se Vám porouchá. Na našem Eshopu si snadno ověříte dostupnost potřebného náhradního dílu. Nabízíme prodej velkého množství značek např. ETA, AEG, ELECTROLUX, ARISTOM, TATRAMAT, GORENJE, MORA, BRAUN, ZELMER, ROWENTA, TEFAL, BOSCH, FAGOR, BEKO, MOULINEX, BRAVO... Náhradní díly lze jednoduše objednat přes Eshop nebo nás navštívit osobně na prodejně na adrese Kosice 73, okres Hradec Králové.


Náhradní díly pro hydrauliku – hydromotory, hydrogenerátory, kompaktní agregáty

Náhradní díly pro hydrauliku – hydromotory, hydrogenerátory, kompaktní agregáty

Potřebujete náhradní díly pro hydrauliku a nevíte, na koho se obrátit? Firma Ekosys s.r.o. v Ostravě Vám pomůže díky mnohaletým zkušenostem v oboru. Dokáží Vám zajistit nejen náhradní díly, které zrovna potřebujete, ale případně i alternativy, pokud firma již potřebné díly nedodává, nebo nelze výrobce dohledat. Náhradní díly: Hydromotory – axiální pístové, radiální pístové, kyvné, zubové, orbitové, přímočaré (hydraulické válce) Hydrogenerátory – pumpy/ čerpadla – axiální pístové (s regulací), radiální pístové, šroubové, zubové, zubové děliče průtoku, lamelové (s regulací) Kompaktní agregáty – powerpacky do 700 bar, ruční pumpy do 2800 bar, VT hadice s koncovkami do 2500 bar, panenky A mnoho dalších náhradních dílů od známých značek za zajímavé ceny.


Výroba kvalitních hřídelí pro vaše stroje a motory

Výroba kvalitních hřídelí pro vaše stroje a motory

Hřídele - výroba a prodej v zápustkové kovárně STAKO Červený Kostelec s.r.o. Specializujeme se na výrobu vačkových, klikových a vyvažovacích hřídelí určených především pro stroje a motory. Pokud potřebujete opravdu kvalitní a spolehlivé hřídele všech typů obraťte se na STAKO Červený Kostelec s.r.o. Nechte si od nás vyrobit co potřebujete. Vačkové hřídele pro pístové spalovací motory Klikové hřídele pro menší pístové stroje Vyvažovací hřídele pro stroje a motory Jsme schopni plnit rozmanitá přání našich zákazníků. Ozvěte se nám, rádi pomůžeme i Vám.


Dodavatel zubových systémů, zubů a háků,  kvalitní produkty za výhodné ceny

Dodavatel zubových systémů, zubů a háků, kvalitní produkty za výhodné ceny

Hledáte dodavatele zubových systémů, zubů a háků? Obraťte se tedy na firmu RENOMAG spol. s r.o., která má své sídlo Rosicích u Brna. Poskytujeme prodej a dodávku zubových systémů, zubů a háků, které jsou vybrány s ohledem na to, aby byly odolné, pevné, kvalitní, aby měly dlouhou životnost. U nás jsou k dostání zubové systémy ESCO, zuby MAxDRP, zuby Futura, zuby Shark, zuby The Reds, ostatní zuby a háky. Dodáváme také háky s bezpečnostní pojistkou pro přepravu břemen. Skladem máme široký výběr zubů a adaptérů. Zakoupit můžete- zuby, adaptéry a zubové systémy typu Cat, Bofors, Doosan, Daewo, Hyundai, Combi-Parts, Esco conical, Esti, JCB, Lehnhoff, Case-Poclain, Liebherr, a jiné značky. Více informací najdete na webových stránkách.


Sněhová radlice jako přídavné zařízení na vysokozdvižné vozíky

Sněhová radlice jako přídavné zařízení na vysokozdvižné vozíky

Pořiďte si praktické příslušenství k vysokozdvižnému vozíku! Společnost ČEMAT trading, spol. s r. o. nabízí sněhovou radlici, která se stane Vaším nepostradatelným pomocníkem nejen v zimním období. Jedná se totiž o perfktní nástroj pro odklízení silných vrstev sněhu, ale můžete s ní také shrnout a odklízet i jiné materiály, jako je písek, piliny nebo mulčovací kůra. Sněhové radlice mají velice dlouhou životnost a to díky masivní a odolné konstrukci. Pracovat můžete v různém sklonu, které si nastavíte na dvě strany za pomocí mechanického táhla. Další vlastnosti: - vyměnitelný břit - guma 30mm - shrnovací břit je vyztužený ocelovým kordem. - výška radlic 800 mm - šířka radlice 1 300mm – 2 500mm. Za příplatek je možno radlici vybavit hydraulickým ovládáním sklonu radlice.