Poptáváme baterie na vysokozdvižný vozík značky Hyundai

Poptáváme baterie na vysokozdvižný vozík značky Hyundai

Poptáváme baterie 48V na vysokozdvižný vozík značky Hyundai HBF30-7.
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2019 13:02

Platnost poptávky:
11.02.2019 08:55

Kontaktní osoba:
Miroslav Smekal

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chrudim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkonné baterie a nabíječky do vysokozdvižných vozíků od českého prodejce

Výkonné baterie a nabíječky do vysokozdvižných vozíků od českého prodejce

Pokud už Vašemu VZV dochází šťáva, pak je možná na čase pořídit zcela novou baterii. Bohatou nabídku baterií a nabíječek do VZV Vám nabízí brněnská firma Moravia Manipul, s.r.o., která navíc poskytuje servis a likvidaci staré baterie do VZV zcela ZDARMA! Firma, která se už dlouhodobě zabývá prodejem, výrobou a pronájmem VZV a manipulační techniky rovněž nabízí široký výběr baterií a nabíječek. V nabídce najdete: - trakční baterie do VZV a manipulační techniky (článkové a blokové baterie) - nabíjecí přístroje trakčních baterií (baterie se nabije již za 5,5 až 14 hodin a nabíječka si sama zvolí vhodný nabíjecí program) - příslušenství pro baterie a nabíječe (AQ-set, AIR-set, kabely, zástrčky, ...) - olověné a startovací akumulátory - nabíječe a startovací vozíky (plně automatické)


Náhradní díly pro hydrauliku – hydromotory, hydrogenerátory, kompaktní agregáty

Náhradní díly pro hydrauliku – hydromotory, hydrogenerátory, kompaktní agregáty

Potřebujete náhradní díly pro hydrauliku a nevíte, na koho se obrátit? Firma Ekosys s.r.o. v Ostravě Vám pomůže díky mnohaletým zkušenostem v oboru. Dokáží Vám zajistit nejen náhradní díly, které zrovna potřebujete, ale případně i alternativy, pokud firma již potřebné díly nedodává, nebo nelze výrobce dohledat. Náhradní díly: Hydromotory – axiální pístové, radiální pístové, kyvné, zubové, orbitové, přímočaré (hydraulické válce) Hydrogenerátory – pumpy/ čerpadla – axiální pístové (s regulací), radiální pístové, šroubové, zubové, zubové děliče průtoku, lamelové (s regulací) Kompaktní agregáty – powerpacky do 700 bar, ruční pumpy do 2800 bar, VT hadice s koncovkami do 2500 bar, panenky A mnoho dalších náhradních dílů od známých značek za zajímavé ceny.


Mechanická přídavná zařízení – masivní lopaty pro snadnější manipulaci s nákladem

Mechanická přídavná zařízení – masivní lopaty pro snadnější manipulaci s nákladem

Mechanická přídavná zařízení Vám ulehčí práci a manipulaci s nadměrným či atypickým nákladem. Využijte v okolí Ostravy a Frýdku Místku nabídku kvalitních přídavných zařízení od společnost ČEMAT trading, spol. s. r. o. Mezi tyto přídavná zařízení patří masivní svařované lopaty, které slouží pro snadnější a rychlejší práci s různými břemeny, tak aby nedošlo k riziku znehodnocení předmětů. Zařízení jsou dodávány v několika základních variantách, ale standardně je nutné upřesnit parametry nosných vidlic (objem a nosnost), abychom mohli upravit rozměry podle přání a potřeb zákazníka. Lopaty z masivní svařované konstrukce s vysokou životností jsou přídavná zařízení, které Vám ušetří čas i energii: -Mechanická lopata na nosné vidlice (Vyklápění pomocí mechanické západky.) -Hydraulická lopata na nosné vidlice (Možná úprava jako drapák nebo lopata s přidržovačem. Konstruováno s jedním nebo dvěma hydraulickými písty. Otěru vzdorný břit ocel HADROX HB 500.) -Hydraulická lopata na nosnou desku (Možnost doplnění přidržovacím drapákem.) Spolehněte se na společnost ČEMAT trading, spol. s.r.o., která je jedním z hlavních distributorů manipulační techniky v České republice a na Slovensku.


Náhradní díly pro hydraulické, pneumatické zařízení - strojírenský průmysl

Náhradní díly pro hydraulické, pneumatické zařízení - strojírenský průmysl

Hledáte náhradní díly hydraulické či pneumatické a další strojírenské zařízení, které budou kvalitní a za dobrou cenu? S námi máte jistotu, že budete zaručeně spokojeni. Naše náhradní díly jsou určeny pro strojírenský průmysl, nikoli pro automobilový. V naší široké nabídce najdete náhradní díly pro: - kompresory - hydromotory - hydrogenerátory - ventily - rozvaděče - filtry - kompenzátory - manometry - spojky a spoustu dalších. Neváhejte a objednávejte kvalitní náhradní díly právě u nás a staňte se tak našim spokojeným zákazníkem!


Výroba a prodej náhradních dílů na obráběcí stroje – soustruhy, frézky a další

Výroba a prodej náhradních dílů na obráběcí stroje – soustruhy, frézky a další

Společnost UNIOS SERVIS s.r.o., která sídlí v Lipníku nad Bečvou, je zkušeným a prověřeným výrobcem a prodejcem náhradních dílů pro obráběcí stroje vyráběných na míru. Náhradní díly vyrábíme pro klienty nejen na celém území České republiky, ale také na Slovensku. UNIOS SERVIS s.r.o. zajišťuje výrobu náhradních dílů pro: - soustruhy – především řady SU 50 a SV 18 - vrtačky - frézky a další stroje. Pro výrobu náhradních dílů je nutné dodat: - typové označení stroje, jeho výrobní číslo a rok výroby - číslo výkresu, pozici - funkční skupinu (např. suportová skříň) - číslo vyražené na součásti, kterou potřebujete nahradit novým dílem


Dodávka strojních dílů, odlitků a výkovků, zakázková výroba dle požadavků a dokumentace zákazníka

Dodávka strojních dílů, odlitků a výkovků, zakázková výroba dle požadavků a dokumentace zákazníka

Hledáte společnost, která Vám zpracuje zakázku dle Vašeho přání? Záleží Vám na dobré komunikaci a na včas splněných termínech? Společnost Products of Steel s.r.o. se sídlem v Ostravě se specializuje na komplexní velkosériovou strojní výrobu, ale i na zakázkovou výrobu podle dokumentace a přání zákazníka. Dodáváme díly: - pro těžební a důlní průmysl - pro železniční přepravu - strojní díly a celky pro hutní provozy Zaměřujeme se i na dodávku: - legovaných hutních materiálů - odlitky - výkovky Protože nám velmi záleží na spokojenosti zákazníka, který se po přijetí zakázky stává naším partnerem, není pro nás ani překážkou zakázková výroba na základě dokumentace a požadavků zákazníka. Vždy se snažíme a dobrou komunikaci, vstřícnost a hlavně dodání zakázky v co nejkratším možném termínu. Pro nás není nic překážkou.