Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Prenájom osobných motorových vozidiel pre potreby Banskobystrického samosprávneho kraja

Prenájom osobných motorových vozidiel pre potreby Banskobystrického samosprávneho kraja

Predmetom verejného obstarávania je operatívny lízing - prenájom osobných motorových vozidiel vrátane zabezpečenia pravidelného, ako aj nepravidelného servisu, poistenia a všetkých definovaných poplatkov spojených s užívaním motorových vozidiel. Motorové vozidlá musia byť homologizované podľa zákona č. 725/2004 Z.z. o podmienkach prevádzky vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Predmetom zákazky nie je odkúpenie, ani možnosť odkúpenia motorových vozidiel, ktoré sú predmetom tohto verejného obstarávania, po riadnom ukončení trvania zmluvného vzťahu (vlastníctvo motorových vozidiel ostáva na strane dodávateľa). Podrobný opis predmetu zákazky tvorí Časť B Súťažných podkladov (ďalej aj SP).
Veřejná zakázka vložena:
11.01.2019 07:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Banskobystrický samosprávny kraj

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
10.03.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Banskobystrický samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37828100

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

66000000-0
Finančné a poisťovacie služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nové, ojeté vozy, autodíly, Škoda, VW, Seat-prodej, servis

Nové, ojeté vozy, autodíly, Škoda, VW, Seat-prodej, servis

Společnost ARAVER CZ s.r.o..je autorizovaný prodejce a servis vozidel Škoda, VW, Seat a Audi v okr. Uherské Hradiště. Nabízíme na prodej nové automobily, ale také ojeté vozy a autodíly na vozy Škoda, Volkswagen, SEAT a AUDI. V případě nehody volejte +420724637701, zajistíme prohlídky pojistných událostí. Rozsáhlý komplex společnosti ARAVER CZ, s.r.o. v Uherském Hradišti sdružuje prodejny vozidel Škoda, Volkswagen, Seat. Hlavní provoz: - Uherské Hradiště, Na Zerzavici 1946 - tel.:572556300. Součástí areálu je značkový servis, autoumývárna s ručním mytím a autobazar ojetých vozidel všech značek s možností nákupu na protiúčet. Autoservis Seat, Škoda: - Vlčnov, J. Plesla 556 - tel.:572630600. Autoservis Škoda: - Uherský Brod, Sv. Čecha 1100 - tel.:572633006. Autoservis Škoda: - Strážnice, Bzenecká 1376 - tel.:518332051.


Unikátní design a bohatá výbava v limitované edici Best of Style Hyundai Kona

Unikátní design a bohatá výbava v limitované edici Best of Style Hyundai Kona

Nová Kona je jedinečná díky výrazným liniím a stylovým hranám. Ladná návaznost výrazných blatníků na svalnatou karoserií a elegantními světlomety činí z Kony nepřehlédnutelnou a výjimečnou pro svůj sebevědomý design. Zvláštní pozornost je věnována detailům, díky kterým nebudete chtít z Kony spustit oči. Disponuje skvělou výbavou: - 17" kola z lehkých litin - čalounění sedal (kůže/látka) - interiérový designový paket - elektrická bederní opěrka řidiče - automatická klimatizace - winter paket – 3stupňové vyhřívání předních sedadel a volantu - asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA - sledování pozornosti řidiče DAW - tempomat s omezovačem rychlosti - zadní parkovací senzory + parkovací kamera - Audio systém se 7" dotykovým displejem, DAB, RDS a MP3 přehrávač, USB & iPod a AUX, 6 reproduktorů, podpora funkce Screen Mirroring, Android Auto & Apple Car Play - Bluetooth handsfree - výkonný přeplňovaný motor T-GDI 177 - 3stupňová dvou spojková převodovka S novou Konou můžete jezdit bezpečně a komfortně. Navštivte náš autosalón AUTOLAROS SPEED s.r.o. v Ostravě a vyberte si tu pravou.


Zážehový motor úsporný jako TDI díky hospodárnému mikrohybridnímu pohonu

Zážehový motor úsporný jako TDI díky hospodárnému mikrohybridnímu pohonu

Volkswagen přichází na trh s unikátní kompozicí nového motoru, který se vyznačuje nižší spotřebou díky vyšší účinnosti spalování a také možností deaktivace dvou vnitřních válců v okamžiku, kdy je požadován nízký výkon automobilu. Účinnosti motoru, která je až o 10% vyšší než u ostatních zážehových motorů, bylo dosaženo díky použití Millerova cyklu motoru TSI v kombinaci s výfukovým turbodmychadlem, jež disponuje variabilní geometrií rozváděcích lopatek. Mezi další výhody tohoto motoru také patří možnost setrvačné jízdy s vypnutým motorem, a to v případě, kdy je vozidlo vybaveno sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou DSG. V momentě, kdy se vůz ocitne v mírném klesání nebo řidič v předvídatelné chvíli uvolní nohu z plynu, je motor vypnut řídící jednotkou - tudíž se vozidlo pohybuje v důsledku setrvačnosti. VW Golf s motorem 1.5 TSI ACT BlueMotion Vám může dále nabídnout: - snížení spotřeby paliva až o 0,4 l/ 100 km v reálném provozu za přechodného vypínání motoru při setrvačné jízdě - kombinovaná spotřeba paliva 4,8 l/100 km - spotřeba paliva mimo město 4 l/100km - setrvačná jízda bez produkce emisí - nedochází ke ztrátě energie díky optimálnímu plnění válců - rychlejší reagování motoru na sešlápnutí pedálu plynu a další


Financování zemědělské půdy až do 100% kupní ceny - výhodné úrokové sazby

Financování zemědělské půdy až do 100% kupní ceny - výhodné úrokové sazby

Chcete si pořídit zemědělskou půdu a rozšířit tím své pozemky? Pak se obraťte na znojemskou společnost Erste Leasing, a.s., kde Vám pomohou s financováním přímo na míru. Máme pro Vás připravený produkt financování nákupu zemědělské půdy jako jediná leasingová společnost v České republice. Můžete využít financování až do 100% kupní ceny pozemků a garantujeme Vám velmi výhodné úrokové sazby. Úvěr můžete zajistit zástavním právem k nakupovaným pozemkům nebo jiným pozemkům ve Vašem vlastnictví. Můžete si vybrat, zda budete chtít fixní úrokovou sazbu či variabilní. Také si můžete zvolit výši splátek dle vývoje Vašich tržeb v průběhu roku. S námi máte záruku rychlého a snadného vyřízení a uzavření smlouvy.


Ford uvedl na trh nový automobil Ford Fiesta, který nyní zakoupíte za výhodnou cenu

Ford uvedl na trh nový automobil Ford Fiesta, který nyní zakoupíte za výhodnou cenu

Pokud si potřebujete koupit nové auto a rozhodujete se kde, pak neváhejte navštívit firmu HLOUCH MOTORS, která je autorizovaným prodejcem a opravcem značky Ford a sídlí v Třebíči. Právě zde můžete na splátky zakoupit zcela nový Ford Fiesta s prodlouženou zárukou na sedm let a za výhodnou měsíční splátku 3 555,- Kč/měsíčně s úrokovou sazbou pouze 2,99% a bonusem 22 000,- korun. Nejste si jisti, zda je to automobil přímo pro Vás? Pak si na webových stránkách firmy HLOUCH MOTORS zarezervujte testovací jízdu a rovnou si nechte vypracovat nezávaznou cenovou nabídku. Ford Fiesta, to je moderní a elegantní vůz, který Vás okouzlí svým ladným exteriérem i interiérem. S novým Ford Fiesta se bude cítit dobře při každé jízdě, ať už do práce nebo na výlet. Zkuste si i Vy testovací jízdu v HLOUCH MOTORS v Třebíči, kde Vás vždy rádi uvítají.


Autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů poskytuje komplexní servisní služby

Autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů poskytuje komplexní servisní služby

Rozhodujete se pro koupi vozu a nevíte, který pro vás bude ten ideální? V našem Autocentru vám poradíme a předvedeme širokou škálu vozů, ze kterých si určitě vyberete. Jsme autorizovaný prodejce vozů značek ŠKODA, RENAULT a DACIA. Vybrat si můžete z mnoha úplně nových, ale i vyzkoušených ojetých modelů vozů. Při pořizování vozu vám pomůžeme také s financováním a pojištěním automobilu. V rámci celého Autocentra poskytujeme taktéž komplexní servisní služby, které provádí naši zkušení odborní pracovníci. Samozřejmostí je i zapůjčení kvalitního vozu po dobu servisu vašeho automobilu. Můžete využít taktéž služeb pneuservisu, kde si v našich prostorách můžete v případě potřeby uschovat nevyužívané pneumatiky. Neváhejte, přijďte nás navštívit a najděte svůj vysněný vůz!