Prenájom osobných motorových vozidiel pre potreby Banskobystrického samosprávneho kraja

Prenájom osobných motorových vozidiel pre potreby Banskobystrického samosprávneho kraja

Predmetom verejného obstarávania je operatívny lízing - prenájom osobných motorových vozidiel vrátane zabezpečenia pravidelného, ako aj nepravidelného servisu, poistenia a všetkých definovaných poplatkov spojených s užívaním motorových vozidiel. Motorové vozidlá musia byť homologizované podľa zákona č. 725/2004 Z.z. o podmienkach prevádzky vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Predmetom zákazky nie je odkúpenie, ani možnosť odkúpenia motorových vozidiel, ktoré sú predmetom tohto verejného obstarávania, po riadnom ukončení trvania zmluvného vzťahu (vlastníctvo motorových vozidiel ostáva na strane dodávateľa). Podrobný opis predmetu zákazky tvorí Časť B Súťažných podkladov (ďalej aj SP).
Veřejná zakázka vložena:
11.01.2019 07:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Banskobystrický samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.03.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Banskobystrický samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37828100

Kontaktní osoba:
Mgr. Ľuboš Hláčik

Zadavatel telefon:
+421 484 325 644

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.bbsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

66000000-0
Finančné a poisťovacie služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Den otevřených dveří v servisu osobních automobilů Bosch Car servis v Opavě

Den otevřených dveří v servisu osobních automobilů Bosch Car servis v Opavě

Moderně vybavený autorizovaný servis osobních vozidel Bosch Car Servis v Opavě si dovoluje pozvat všechny motoristy na den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 6. dubna od 9 do 14 hodin v areálu TQM-holding s.r.o. Zde je malá ochutnávka toho, na co vše se můžete těšit: - čištění kabiny vozidla ,,Ozonérem“ - kontrola podvozku se zaměřením na diagnostiku vůli podvozku - bezplatné načtení závady z řídící jednotky vozidla s vystavením protokolu - pokud zjistíme na vašem vozidel závadu, obdržíte 10% slevu na její opravu - bezplatná zkouška souměrnosti brzd na válcové zkušebně brzd Čeká Vás také zajímavý doprovodný program, v jehož rámci si můžete vyzkoušet jízdu na elektrokole AUTO KELLY. Ve spolupráci se SVČO je také připraven program pro rodiny s dětmi. Pro účastníky dne otevřených dveří je také zajištěno občerstvení, a to zcela zdarma.


Ojeté vozy Volkswagen pod značkou Das WeltAuto-prodej i výkup v Autobazaru Euro Car

Ojeté vozy Volkswagen pod značkou Das WeltAuto-prodej i výkup v Autobazaru Euro Car

Společnost EURO CAR Zlín nabízí prodej ojetých vozidel Volkswagen pod značkou Das WeltAuto a také výkup vozidel, při pořízení nového vozu máte možnost nechat nám svůj původní vůz na protiúčet. Autobazar pravidelně aktualizuje nabídku ojetých vozidel. U ojetých vozů garantujeme původ, stav kilometrů i technický stav. Na základě technické prohlídky poskytujeme prodlouženou záruku na vozidla do 5 let stáří a do 150 000 najetých km. Pokud si u nás vyberete automobil, využijte možnost na prodejně zakoupit originální příslušenství a autodoplňky.


Půjčovna osobních i užitkových automobilů včetně nosičů a vozíků

Půjčovna osobních i užitkových automobilů včetně nosičů a vozíků

Chystáte se vyjet na cestu a potřebujete půjčit kvalitní osobní nebo užitkový automobil? Pak se neváhejte obrátit na náš autosalon Autodružstvo Znojmo, kde vám půjčíme automobil za výhodné ceny. Provozujeme půjčovnu osobních automobilů, kde si můžete vybrat vozy značky Škoda Octavia nebo Škoda Fabia. Užitkové vozy máme značky Renault Traffic nebo Renault Master. K vozům si můžete také vypůjčit velkoobjemový střešní box o objemu až 450 l a střešní nosič pro přepravu objemnějších předmětů. V případě, že potřebujete převézt větší náklad, nabízíme také možnost zapůjčení přívěsných jednonápravových vozíků s nosností až do 400 kg. Vozidla si u nás můžete pronajmout na jeden den, ale i dlouhodobě. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Půjčky a úvěry pro fyzické osoby i podnikatele Kolín

Půjčky a úvěry pro fyzické osoby i podnikatele Kolín

Potýkáte se s finančními problémy a nemáte dostatek hotovosti ke splacení nákupu vybavení do domácnosti, pořízení bytu, automobilu, nákupu dovolené, splacení závazků v rámci vypořádání mezi manželi nebo k zahájení Vašich podnikatelských aktivit? Servis financí Pavel Kubeš s kanceláří v Kolíně nebo Čáslavi Vám poskytne řešení formou půjčky, úvěru nebo nabídky refinancování Vašich závazků. Půjčky a úvěry pro fyzické osoby i podnikatele okamžitě pomohou vyřešit současnou potřebu finančních prostředků bez nutnosti dlouhodobě spořit. Mikropůjčky se zárukou okamžitého vyplacení peněz, bezúčelové i překlenovací úvěry nebo půjčky po insolvenci můžete žádat u Servis financí Pavel Kubeš kdykoliv prostřednictvím on-line žádosti, kterou naleznete na stránkách firmy.


Autorizovaný prodejce, servis vozů Škoda-v autosalonu nové vozy se slevou

Autorizovaný prodejce, servis vozů Škoda-v autosalonu nové vozy se slevou

Společnost ARAVER CZ je autorizovaný prodejce a servis vozů Škoda. Středisko Uherský Brod funguje pro potřeby klientů z UherskoBrodska. Aktuálně skladem na prodej nové vozy se slevou - Škoda Radip 1.2 TSI Fresh, nová Fabia 1.2 TSI Active. Pořízení vozu je možné na splátky, leasing i protiúčet. Provozní doba: -autosalon po-pá 8:00-17:00 -servis po-pá 8:00-17:00. Značkový servis, autoservis: -autodiagnostika vozů Škoda -kontrola, seřízení geometrie -motorické opravy. Autolakovna: -oprava laku vozidel. Karosárna: -opravy karoserie vozu. Non stop linka - servis 725463560.


Prodej vozů Ford, záruční a pozáruční servis, náhradní díly

Prodej vozů Ford, záruční a pozáruční servis, náhradní díly

Auto Viki a.s. je oficiálním prodejcem a servisem vozů Ford. Nabízíme prodej osobních, užitkových i ojetých vozů značky Ford značky Focus, Fiesta, Mondeo, B-MAX, C-MAX. Nabízíme tyto servisní služby Vašim vozům Ford: - záruční, pozáruční servis - náhradní díly, příslušenství - mechanické opravy - diagnostika - karosárna - měření emisí - čištění interiéru - prodej pneu - odtahová služba a další. Také si u nás můžete zapůjčit náhradní vozy nebo autopříslušenství dle vaší potřeby.