Systém na rekonštrukciu insuficientnej mitrálnej chlopne

Systém na rekonštrukciu insuficientnej mitrálnej chlopne

Špeciálny zdravotnícky materiál pre intervenčnú kardiológiu so zreteľom najmä na systém na rekonštrukciu insuficientnej mitrálnej chlopne aproximáciou tkaniva pomocou perkutánne implantovateľnej mechanickej svorky univerzálnej veľkosti bez potreby zastavenia srdca alebo kardiopulmonálneho bypassu, vyrobenej zo zliatin kovov CoCr a polyesterovej tkaniny, slúžiaci ako permanentný implantát.
Veřejná zakázka vložena:
11.01.2019 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
12.02.2019 09:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33000000-0
Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Akupresurní masážní podložka Iplikátor Ostrava - úleva od bolesti a stresu

Akupresurní masážní podložka Iplikátor Ostrava - úleva od bolesti a stresu

Jste unavení a máte problém se spaním? Nebo Vás bolí záda či klouby? Pak si pořiďte akupresurní masážní podložku Iplikátor, která pomáhá lidem po celém světě. Podložku Iplikátor prodává společnost Realitdata® v Ostravě. Iplikátor působí díky stovkám hrotů, které mají za úkol rozšířit povrchové cévy a prokrvit pokožku. Iplikátor má navíc jednoduché použití, stačí si na něj lehnout nebo přiložit. Tato akupresurní podložka se pyšní československým patentem a pomáhá lidem po celém světě. Jeho působení: - odstraňuje bolesti zad, svalů a kloubů, migrény, nespavost, - urychluje regeneraci, - dodává energii, - zvyšuje výkon, - podporuje imunitní systém, aj. Iplikátor stimuluje a uvolňuje svalové struktury, aktivuje krevní i lymfatický systém a zlepšuje vyživování těch částí těla, na které se přiloží. Zakupte si i Vy akupresurní podložku Iplikátor pro sebe nebo své blízké a zbavte se bolesti nebo se jednoduše zregenerujte!


Chodítka a berle francouzské či podpažní, vycházkové hole – kompenzační pomůcky

Chodítka a berle francouzské či podpažní, vycházkové hole – kompenzační pomůcky

Na prodejně REALITDATA v Ostravě naleznete komepenzační pomůcky, které pomáhají nejen nahradit nefungující tělesné funkce ale i celkově pomáhají zmírnit handicap a dopomáhají k soběstačnosti. Najdete u nás tyto komepenzační pomůcky: - chodítka - berle francouzské i podpažní - vycházkové hole Máme různé druhy chodítek – čtyřbodové či čtyřkolové, pevní i skládací. Naše zboží je kvalitní a cenově dostupné, jelikož zboží nakupujeme přímo od výrobců. Může se stát, že zboží, které hledáte nemám momentálně k dispozici na prodejně. Stává se tak v důsledku omezené kapacity prodejny, ale rádi Vám vše objednáme. Navštivte naší prodejnu, kde Vás rádi obsloužíme.


Šikmá schodišťová plošina typu IPM 300 s přímou dráhou

Šikmá schodišťová plošina typu IPM 300 s přímou dráhou

Firma MANUS Prostějov, spol. s r.o., vyrábí šikmou schodišťovou plošinu typu IPM 300 s přímou dráhou. Šikmá schodišťová plošina IPM 300 je vhodná pro přepravu osob se sníženou schopností pohybu a orientace na přímých schodištích. Plošina nahrazuje zastaralý typ IP 200. Je konstruována tak, aby splňovala požadavky nejnovějších vyhlášek a norem a ve sklopeném stavu zabírala co nejméně místa. Popis plošiny: - snadné řešení architektonických bariér schodišť, balkónů, teras, svahů apod. - snadné ovládání, nenáročná údržba a spolehlivý provoz - na přání je možné provést různé nadstandardní úpravy a doplňky - různé druhy ovládání plošiny, hlasitý telefon, záložní zdroj pro případ výpadku elektrické energie, úpravy rozměrů přepravní desky z prostorových důvodů apod. - kompletní dodávka „na klíč“, včetně projektové dokumentace, montáže, revize a uvedení do provozu - je možno instalovat do nových i stávajících objektů, do vnitřního i venkovního prostředí - na všech našich zařízeních provádíme záruční a pozáruční servis - zařízení je vybaveno certifikátem typu TÜV CZ s.r.o. a splňuje všechny současně platné normy a předpisy včetně požadavků vyhlášky č. 398/2009 Sb.


Berle pro děti Praha – moderní design a vylepšená ergonomie rukojeti

Berle pro děti Praha – moderní design a vylepšená ergonomie rukojeti

Společnost ERILENS s.r.o. s více jak dvacetiletou tradicí ve výrobě berlí nabízí široký sortiment podpažních berlí a francouzských holí pro dětské pacienty a pomůže jim tak s oporou při chůzi. Sortiment dětských berlí a holí je široký, uzpůsobený různým výškám dětských pacientů, berle jsou lehké a nestále pracujeme na vylepšení ergonomické rukojeti a předloketní opěrky pro co největší pohodlí při používání. Použité materiály jsou hygienické a snadno se udržují. I při své malé a lehké konstrukci mají velkou nosnost. Pokud máte zájem o více informací o dětských berlích, kontaktujte prosím společnost ERILENS s.r.o.


Pro lehkou inkontinenci jsou tady inkontinenční vložky ABENA Light

Pro lehkou inkontinenci jsou tady inkontinenční vložky ABENA Light

Trápí Vás problém se samovolným únikem moči? Prožíváte větší stresovou zátěž a vyskytla se u Vás inkontinence? Hledáte vhodnou pomoc? Pro Váš komfort a ochranu proti protečení vybírejte na e-shopu ABENA vložky pro lehkou inkotinenci ABENA Light. Vložky jsou anatomicky tvarované a přizpůsobené pro pohodlný a aktivní způsob života uživatelek. Bezpečnost a pohodlnost zaručuje: dlouhovláknitá skandinávská buničina nový superabsorbent Odour system (pachová absorpce) prodyšná spodní fólie Air Plus Vybírat můžete dle Vaších potřeb (savost, velikost) z těchto typů: Abena Light Ultra Mini 0 – nejsou hrazeny pojišťovnou. Hrazeny pojišťovnou: Abena Light Extra 3, Abena Light Extra Plus 3A Abena Light Maxi 4A, Abena Light Mini 1, Abena Light Mini Plus 1A Abena Light Normal 2 Abena Light Super 4 Fixujeme spodním prádlem nebo fixačními kalhotkami. Nedovolte inkontinenci, aby nepříznivě ovlivňovala Váš každodenní život.


Ochranné obaly Cover bag

Ochranné obaly Cover bag

Široký sortiment nabídky společnosti Unibal s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích zahrnuje také ochranné obaly Cover bag, které jsou v mnoha rozměrových variacích k dostání na výhodnou cenu v baleních po kartonech. Ochranné sáčky Cover bag splňují veškerá kritéria, která jsou od obalových materiálů pro zdravotnictví vyžadována. Kompletní nabídku ochranných obalů a sáčků Cover bag můžete sledovat na webových stránkách nebo eshopu společnosti Unibal s.r.o.