Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


NPÚ, SZ Velké Losiny restaurování parketových podlah a nábytku

NPÚ, SZ Velké Losiny restaurování parketových podlah a nábytku

Předmětem veřejné zakázky je restaurování parketových podlah na Státním zámku Velké Losiny – místnost s tapiseriemi, sál s rodovou galerií, knihovna, rytířský sál, a restaurování 2 kusů knihovních skříní VL 242, VL 243 z mobiliárního fondu zámku – movitá kulturní památka mobiliární fond zámku Velké Losiny, rejstříkové číslo ÚSKP ČR 67980/38-7619.
Veřejná zakázka vložena:
11.01.2019 07:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Šumperk

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
20.02.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
75032333

Zadavatel ulice:
Valdštejnské náměstí 162/3

Zadavatel PSČ:
118 01

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92312000-1
Umělecké služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Přemýšlíte nad pokládkou plovoucí podlahy? Nechte si poradit s výběrem ideální plovoucí podlahy do Vašeho bytu a domu a kontaktujte naše Podlahářství, které je nejen prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah různých typů, barev, vzorů a zátěžové třídy, ale provádí i pokládku, montáže a poradenství v této oblasti. Provádíme pokládku a montáž nejen podlah vinylových, korkových, vodivých (elektrostatické) PVC (lino, linoleum), ale i koberců. Součástí našich služeb je i vyrovnávání nerovností i tmelení podlah a prodej příslušenství (podlahové lišty, schodové profily, vyrovnávací profily a další). Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.


Prašná podlaha, zaprášené zboží – řešením je litý asfalt

Prašná podlaha, zaprášené zboží – řešením je litý asfalt

Hledáte řešeni, k tomu aby jste neměli prašnou podlahu, zaprášené zboží a podobně? Pak neváhejte a oslovte specializovanou firmu Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova, která pro Vás má to nejlepší řešení a to je litý asfalt. Litý asfalt je dutin prostá hustá směs z písku – štěrku, plniva a vysoce kvalitního bitumenu jako pojiva. Jsou to přírodní látky, které se liší složením i technickými vlastnostmi od ostatních asfaltů. Potěr z litého asfaltu splňuje všechny požadavky, kladené na moderní stavební hmotu v pozemním stavitelství a je proto uveden v mnoha evropských normách. Má širokou oblast použití a je pravě i velmi vhodný do potravinářství, zemědělství či třeba do průmyslového odvětví - jako podlaha pro skladování potravin, nápojů, do výroby, do papírenských skladů, pro skladování drogistického zboží či pro skladování obilovin. Pro více informací nás kontaktujte.


Vinylové podlahy pro komerční prostory, subdodavatel pro developerské projekty

Vinylové podlahy pro komerční prostory, subdodavatel pro developerské projekty

Ohlížíte se po dodavateli vinylové podlahy vhodné pro komerční prostory nebo spolehlivém subdodavateli pro developerské projekty? Právě pro Vás je tu společnost Bukoma group s.r.o. působící v okolí Vyškova, Brna a Olomouce. Neváhejte a oslovte specialistu na vinylové podlahy, který zajistí dodávku a pokládku pro velké i malé projekty. Vsázíme na inovativní přístup. Sledujeme nejnovější světové trendy a technologie. Proto naše výrobky patří ke světové špičce. Pokud kladete důraz na kvalitu a estetiku, jistě si zamilujete naše vinylové podlahy s registrovaným embossem, které jsou téměř k nerozeznání od skutečného dřeva a vynikají skvělými vlastnostmi. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte!


Tesař-památkář, oprava historických krovů a repliky

Tesař-památkář, oprava historických krovů a repliky

Naše tesařství - památkářství Kocián se specializuje převážně na opravu starých historických krovů, různých dřevěných konstrukcí a na výrobu jejich přesných replik. Rekonstrukce a opravy se provádí na historických stavbách: - kostely a kláštery - zámky a hrady - věže a kopule Opravy historických dřevěných konstrukcí spočívá většinou ve spojení starého a nového dřeva. Staré krovy, kde se musí měnit jen ty nejnutnější napadené prvky, opravujeme protézováním pomocí plátování za použití železného spojovacího materiálu, nebo dle přání prvky napojujeme pouze dřevěným spojem bez použití železa. Pro více informací neváhejte kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete nejen kompletní nabídku tesařských prací, ale i ukázky referenčních prací, včetně ukázek oprav historických krovů a replik.


Restaurování historických a starožitných lustrů -  kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Restaurování historických a starožitných lustrů - kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Historickým lustrům vrátíme jejich původní vzhled - přesvědčte se sami u společnosti Roman Mička, se sídlem ve Zlatníkách u Opavě. Zabýváme se kvalitním restaurováním historických a starožitných lustrů z různých sálů a zámků. Při restaurování výrobků používáme techniky odpovídající doby vzniku za pomocí historických pramenů a dokumentace. Do původního stavu vrátíme i křišťálové a kovové svítidla. Restaurujeme všechny lustry, které zdobí: - velké sály - zámecké komnaty - kulturní domy - magistráty - městské úřady - obřadní a pohřební síně. Restaurované lustry, které získaly zpátky svůj jedinečný vzhled můžete využít dále do exkluzivních interiérů apod. Máme dlouholeté zkušenosti a řadu spokojených klientů, kterými se stali také: - státní zámek Hradec nad Moravicí - kulturní dům Na Rybníčku Opava - Zemský archív v Opavě


Rekonstrukce, revitalizace podlah a podlahových krytin – poradenství, realizace

Rekonstrukce, revitalizace podlah a podlahových krytin – poradenství, realizace

Hledáte společnost, která se zabývá rekonstrukcemi a revitalizací podlah a podlahových krytin? Pak jste na správném místě. Bohaté zkušenosti v oblasti pokládky podlah a podlahových krytin nabízí LGI podlahy s.r.o., působící po celé České republice. Navrhneme individuální řešení vhodné pro rekonstrkuci či revitalizi Vašich podlahových krytin a postáráme se o vše okolo realizace. Samozřejmostí je i pozáruční servis. Své služby poskytujeme nejenom jednotlivým zákazníkům, ale také stavebním firmám a investorům. Svěřte se do rukou skvělému týmu projektových manažerů. S naší pomocí budou Vaše staré podlahy vypadat jako nové. Neváhejte a přijďte se přesvědčit!