NPÚ, SZ Velké Losiny restaurování parketových podlah a nábytku

NPÚ, SZ Velké Losiny restaurování parketových podlah a nábytku

Předmětem veřejné zakázky je restaurování parketových podlah na Státním zámku Velké Losiny – místnost s tapiseriemi, sál s rodovou galerií, knihovna, rytířský sál, a restaurování 2 kusů knihovních skříní VL 242, VL 243 z mobiliárního fondu zámku – movitá kulturní památka mobiliární fond zámku Velké Losiny, rejstříkové číslo ÚSKP ČR 67980/38-7619.
Veřejná zakázka vložena:
11.01.2019 07:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Šumperk

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
20.02.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
75032333

Zadavatel ulice:
Valdštejnské náměstí 162/3

Zadavatel PSČ:
118 01

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92312000-1
Umělecké služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Marmoleum – ekologická přírodní podlahová krytina pro Váš domov

Marmoleum – ekologická přírodní podlahová krytina pro Váš domov

Hledáte nejvhodnější podlahovou krytinu pro Váš dům, byt či nebytové prostory? A už jste slyšeli o marmoleu? Marmoleum je podlahová krytina nahrazující PVC z čistě přírodních materiálů. Výhodou je jeho tepelná a zvuková izolace, dlouhá životnost a stálobarevnost. Velmi snadno se udržuje a díky svému složení je vhodná pro alergiky a astmatiky. Zabraňuje množení mikroorganismů a je antistatická. Veškerý servis Vám zajistí profesionální firma Pavel Kasal na Vysočině. Znalosti, zkušenosti, kvalitní materiály a rozumná cena zajistí Vaší spokojenost. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Lité podlahy, rychlé  levné řešení nevyhovujích podlah v průmyslovém provozu

Lité podlahy, rychlé levné řešení nevyhovujích podlah v průmyslovém provozu

Máte ve svém průmyslovém provozu již starou a nevyhovující podlahu? Neváhejte a kontaktujte Jiří Víšek spol. s r.o., máme pro Vás rychlé a levné řešení! Naše jihomoravská společnost se zabývá realizací průmyslových - litých podlah. Lité podlahy z epoxidových pryskyřic jsou bezprašné a omyvatelné podlahy, vhodné do středně namáhaných provozů. Skladba - 1x penetrace, vyrovnávací stěrka, litá podlaha. Součástí našich služeb je také sanace stávajících betonových podlah, na které pokládáme litý asfalt. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši provozovnu v Kyjově, okr. Hodonín.


Dřevěné podlahy Befag, Magnum Parket - po pokládce lze ihned použít

Dřevěné podlahy Befag, Magnum Parket - po pokládce lze ihned použít

Třívrstvé dřevěné podlahy Befag, Magnum Parket jsou ideálním typem podlahy. Díky naklápacímu systému je lze ihned po pokládce používat. Podlahové studio Jegla Babice je prodejce podlahovin z regionu Uherské Hradiště. Provádíme odbornou pokládku a montáž všech typů podlah. Přírodní povrch dřevěných podlah je velmi přirozený, v nabídce je velký výběr dýh ze standardních i exotických dřevin. Podlahové dílce mají již povrchovou ochranu. Výhodou je snadná, velmi rychlá pokládka. Naklápací systém umožňuje okamžité používání podlahy ihned po pokládce. Dodáváme: -parkety Befag Parkett - kolekce MOMENT, VISION -parkety Magnum Parket - kolekce Creative, Exoty, Natur Rošády, True colours. Složení podlahy. -spodní nosná a prostřední konstrukční vrstva jsou z měkkého smrkové či borovicového dřeva -vrchní nášlapná vrstva tl. 3,5mm je vyrobena z ušlechtilého dřeva.


Průmyslové podlahy – pokládka, renovace, opravy, srovnávání nerovných povrchů

Průmyslové podlahy – pokládka, renovace, opravy, srovnávání nerovných povrchů

Hledáte společnost, která se zabývá pokládkou, renovacemi či opravami průmyslových podlah? Pak oslovte skutečného specialistu ve svém oboru, společnost Blatrysk, s.r.o. z Brna. Ve svém oboru patříme v České republice mezi špičku. Jsme vybaveni vlastním technologickým a strojním vybavením, které nám umožňuje pružně a rychle reagovat na přání našich zákazníků. Veškeré naše činnosti zaměřující se na realizaci a opravy průmyslových podlah se snažíme provádět bez přerušení provozu. Zajistíme: - zhotovení lité průmyslové podlahy ve všech odstínech dle RAL - opravy litých průmyslových podlah, levné strojně špachtlované podlahy - protiprašné a protiskluzové úpravy podlah - zdrsnění vyhlazení průmyslových podlah metodou bezprašného brokování - odmašťování průmyslových podlah metodou frézování, broušení, brokování a penetrací - srovnávání všech druhů nerovných povrchů - odstranění zatvrdlých betonových úkapů, lepidle a stěrek z betonů - provádění a odstraňování vodorovného značení Zajistěte svým zaměstnancům bezpečnější pracovní prostředí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Průmyslové podlahy betonové, PUR, epoxidové, kompletní dodávky na klíč včetně izolací

Průmyslové podlahy betonové, PUR, epoxidové, kompletní dodávky na klíč včetně izolací

Průmyslové betonové i syntetické podlahy na klíč Vám zprostředkuje firma SALIT spol. s r.o. Průmyslové podlahy sídlící v Novém Městě nad Metují. Specializujeme se na výrobu a kompletní dodávku strojně hlazených a litých podlah pro skladovací a logistické prostory, oblast strojírenství i potravinářský průmysl. Současně provádíme rekonstrukce již stávajících podlahových ploch, u kterých zajišťujeme potřebnou izolaci proti úniku vlhkosti i radonu. Pro výrobní haly a prodejní plochy realizujeme speciální lité či štěrkové epoxidové a PUR podlahy, jež jsou díky svým vynikajícím fyzikálním a chemickým vlastnostem vysoce odolné vůči solím, olejům, kyselinám i čisticím prostředkům.


Průmyslové podlahy, podlahy pro skladové a výrobní provozy

Průmyslové podlahy, podlahy pro skladové a výrobní provozy

Pokud řešíte opravu nebo pokládku nové průmyslové podlahy ve výrobním provozu, skladech nebo dílnách, pak neváhejte a obraťte se na nás na společnost PODLAHY Liška, s.r.o. v Brně. Realizujeme podlahy po celé ČR. Průmyslové podlahy se skvěle hodí do skladových a výrobních provozů, do dílen, servisů a pneuservisů. Běžně dodáváme protiskluzové, zátěžové podlahy, které jsou rozebíratelné a chemicky odolné. Opravy podlah provádíme tak, aniž bychom omezili Váš provoz. PVC panely pokládáme na poškozený povrch, mastný nebo popraskaný. Průmyslové podlahy namontujeme velmi rychle. Více informací najdete na webových stránkách.