Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Lesnická technika a technologie Arcibiskupství pražské 2018

Lesnická technika a technologie Arcibiskupství pražské 2018

Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup dvou univerzálních kolových traktorů (002) - UKT s lesnickou nástavbou uzpůsobených do lesních podmínek (1. Polesí Vysočina: Univerzální kolový traktor s lesnickou nástavbou, Čelní rampovač s rampovací radlicí, Klanicový vyvážecí vlek s hydraulickou rukou; 2. Polesí Nejdek: Univerzální kolový traktor s lesnickou nástavbou, Čelní rampovač s rampovací radlicí, Lanový dvojbubnový naviják)
Veřejná zakázka vložena:
11.01.2019 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Arcibiskupství pražské

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
08.02.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Arcibiskupství pražské

Zadavatel IČ:
00445100

Zadavatel ulice:
Hradčanské náměstí 56/16

Zadavatel PSČ:
118 00

Zadavatel obec:
Praha - Hradčany

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

16100000-6
Zemědělské a lesnické stroje na přípravu nebo obdělávání půdy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis a opravy lesní a zahradní techniky-křovinořezy, motorové pily

Servis a opravy lesní a zahradní techniky-křovinořezy, motorové pily

Porouchala se Vám lesní či zahradní technika? Potřebujete provést jejich servis? Pak neváhejte a obraťte se na Agroservis Holý! Klademe velký důraz na kvalitní servis a služby svým zákazníkům! Prodáváme, opravujeme a provádíme servis řetězových benzínových i elektrických pil značek HUSQVARNA, McCULLOCH, GARDENA, MAKITA, vyžínačů týž značek, dále pak křovinořezy HUSQVARNA, McCULLOCH a HONDA a mnoho dalšího. Více informací a kompletní nabídku opravované techniky najdete na webových stránkách.


Výkonná zemědělská technika a nástavby pro Váš nový i postarší nákladní automobil

Výkonná zemědělská technika a nástavby pro Váš nový i postarší nákladní automobil

Potřebujete přestavět Váš dosavadní nákladní automobil na nosič pro zemědělské využití? V tom případě se neváhejte obrátit na Jičínskou firmu PORGES a.s., která se zabývá přestavbou starších i nových nákladních automobilů na nosiče pro setí a převoz obilovin. Pro kvalitní převoz jsou použity výkonné podvozky značky Tatra a především jejich nový model PHOENIX s rozvozem nápravy až 3 900 mm. Pro prodloužení životnosti je na podvozek aplikován speciální nástřik DINITROL, který jej ochrání před vnějšími vlivy. Vybrat si můžete z několika variant sklápěcích korb: korby základní (pro převoz obilovin a silážních senážních komodit) korby specializované (vysoká přepravní kvalita) korby z hliníku (až o 30 % více přepravovaného materiálu) V nabídce firmy také naleznete možnost odstavných noh, které se připevňují na nepoužívané demontované díly. Firma PORGEST, a.s. je firmou, která se soustředí především na Vaši spokojenost a neopomíjí i otázku efektivní výroby, jenž se zaměřuje na maximální využití přestavěného automobilu tak, aby převezl co nejvíce materiálu na velké vzdálenosti.


Kolové nakladače pro zemědělství, stavebnictví a komunální využití

Kolové nakladače pro zemědělství, stavebnictví a komunální využití

Potřebujete pro svou práci kvalitní a spolehlivý kolový nakladač? Tak neváhejte a kupte si univerzální kolový nakladač od společnosti Strojní stanice Radkov, spol. s r.o. Naše společnost se zaměřuje na prodej strojů a vybavení od německého výrobce značky STRIEGEL. Tyto stabilní nakladače mají dieselový motor značky Yanmar, malou spotřebu paliva, nízkou hlučnost a dobrou ovladatelnost. Dodáváme různé typy nakladačů, které najdou využití v zemědělství, stavebnictví a na komunikacích. Prodáváme i potřebné příslušenství a přídavné nářadí jako zametače, posypovače, sněhové radlice, kleště na balíky slámy, zemní vrtáky, dávkovače krmiva, lopaty či sekačky na trávu.


Prodej a autorizovaný servis traktorů Zetor, náhradní díly, generální opravy

Prodej a autorizovaný servis traktorů Zetor, náhradní díly, generální opravy

Hledáte ve Vašem okolí někoho kdo Vám spraví, zrenovuje či prostě dá do pořádku Váš stařičký traktor, a nebo naopak máte novější a něco se porouchalo a nevíte na koho se obrátit? Obraťte se na nás na autorizovaný servis traktorů Zetor a dalších traktorů. Sídlíme ve Velimi nedaleko Kolína a působíme po celé Praze, Praha východ, Poděbrady, Nymburk, Kutná Hora a okolí. Zrenovujeme Vám díly i celý traktor :) Rovněž máme i bazar traktorů, kdybyste chtěli vyměnit Vašeho miláčka za jiného nebo mu pořídit společnost. Dále provádíme generální opravy motorů. Pomůžeme s přípravou traktorů na STK. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Servis zemědělské techniky, opravy motorů, převodovek, hydrauliky

Servis zemědělské techniky, opravy motorů, převodovek, hydrauliky

Pokud provozujete zemědělskou činnost, tak zajisté vlastníte zemědělskou techniku. Téměř každý stroj někdy potřebuje servis a opravy. Tuto službu pro Vás vykoná společnost Zdeňka Zahradníčka Agro - Služby, Štěpánov v Olomouckém kraji. Specializujeme se na provádění pravidelného a generálního servisu či oprav motorů, převodovek, hydrauliky. Realizujeme výměny dílů jako čerpadel, alternátorů, rozvaděčů, startérů, kompresorů, pístnic či zvedáků. Zajistíme náhradní díly pro traktory a mechanizaci do stájí, nakladače, řezačky, rozmetadla, fekální přívěsy či autopříslušenství jako žárovky, filtry, řetězy, autobaterie a pneumatiky.


Sklápěčové zemědělské korby v mnoha provedeních - jednostranné, dvoustranné i třístranné

Sklápěčové zemědělské korby v mnoha provedeních - jednostranné, dvoustranné i třístranné

Hledáte opravdového specialistu, který vám zajistí výrobu sklápěčových zemědělských koreb? Chcete si vybrat provedení dle vašich potřeb? Společnost Porgest, a.s. z Nového Jičína se specializuje na zakázkovou výrobu a úpravy zemědělských koreb dle přání zákazníka v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Sklápěčové korby vyrábíme v mnoha porovedeních od jednostranných až po třístranné a to na všechny typy podvozků - pro 2osý, 3 osý, 4osý podvozek. Vždy se snažíme splnit požadavky svých klientů a hledáme nejideálnější a současně nejlevnější řešení. V současné době nabízíme rozsáhlé možnosti sklápěčových zemědělských koreb. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.