Přístroj pro měření interakce biomolekul v reálném čase

Přístroj pro měření interakce biomolekul v reálném čase

Předmětem veřejné zakázky je přístroj pro měření interakce biomolekul v reálném čase. Je schopen měřit hydrodynamickou frikci pro určení absolutní velikosti a tvaru interagujících molekul použitím módu vysokofrekvenčního dynamického elektrického přepínaní. Je schopen měřit v reálném čase kinetiku interakcí nezávislou na velikosti molekul skrze změny lokálního prostředí vyžitím fluorescence molekul. Přístroj obsahuje teplotně kontrolovatelný automatický dávkovač vzorků, teplotně kontrolovatelné prostředí pro biočip na samotné měření a dva nezávislé sondovací fluorescenční kanály. Přístroj je plně programovatelný a ovladatelný použitím počítače, obsahuje též automatizovaný systém pro konjugaci biomolekul na DNAs výpočetní stanicí.
Veřejná zakázka vložena:
11.01.2019 07:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Masarykova univerzita

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
08.02.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Masarykova univerzita

Zadavatel IČ:
00216224

Zadavatel ulice:
Žerotínovo nám. 617/9

Zadavatel PSČ:
601 77

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalifikovaný servis pro náročné technologie výrobců i koncových zákazníků

Kvalifikovaný servis pro náročné technologie výrobců i koncových zákazníků

Náročné technologie vyžadují specifickou péči a servis. Společnost HEIDENHAIN s.r.o. se sídlem v Praze je součástí mezinárodní vysoce organizované servisní organizace nabízející poradenství a kvalifikovaný servis výrobcům zařízení i koncovým zákazníkům, kteří náročné technologie využívají. Bezpečné, spolehlivé a vysoce produktivní systémy pro využívání náročných technologií jsou výsledkem pouze odborných a vyškolených servisních techniků. Obraťte se i Vy na společnost HEIDENHAIN s.r.o. v případech, kdy náročné technologie Vaší výroby vyžadují servis nebo odbornou konzultaci.


Vakuové systémy, vakuové generátory, ejektory, senzory, přísavky. Kompletní zakázka

Vakuové systémy, vakuové generátory, ejektory, senzory, přísavky. Kompletní zakázka

Hledáte specialistu na vakuové systémy? Firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. nejen že prodává, ale i montuje zakázky. Konstrukční řada CONVUM. Ejektory: -vakuové generátory a ejektory na principu Venturiho trubice pro vytváření podtlaku, k dispozici jsou jednotlivé přístroje nebo kompletní jednotky včetně integrovaného připojení na řídící systémy. Senzory: -tlakové spínače přetlaku nebo vakua s rozpínací nebo spínací funkcí, pomocí programového menu je možné individuálně nastavit mnoho parametrů. Přísavky: -vakuové přísavky s širokými možnostmi využití, různé materiály, tvary a konstrukce pro nejrůznější aplikace. Příslušenství: -pro vakuové přístroje: filtr tlumič hluku škrtící ventil manometr. a dále vakuové systémy konstrukční řada MODUFLEX -vakuové generátory řady MODUFLEX pro použití v mnoha průmyslových aplikacích, snadná integrace do modulárního systému ventilových ostrovů řady Moduflex. Katalogy s podrobným popisem naleznete na našich webových stránkách.


eddyNCDT – snímače na bázi vířivých proudů – nová generace

eddyNCDT – snímače na bázi vířivých proudů – nová generace

Nová generace snímačů eddyNCDT pracujících na bázi vířivých proudů od společnosti Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. jsou určeny pro práci v náročných podmínkách, tedy podmínkách s výskytem prachu a tlaku. Vysokou stabilitu signálu i při změnách okolní teploty zajišťuje patentovaný postup. Díky pohodlnému intuitivnímu ovládání s pomocí webového rozhraní bez nutnosti instalace jiného softwaru je možné veškerá nastavení kdykoliv upravovat a sledovat. Základní výrobní kalibrace snímačů je nastavena na železo a hliník. Více informací o výhodách eddyNCDT snímačů Vám ochotně poskytnou profesionálové ze společnosti Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.


Komplexní dodávky průmyslové automatizace a automatizovaných systémů řízení (ASŘ)

Komplexní dodávky průmyslové automatizace a automatizovaných systémů řízení (ASŘ)

Hledáte-li dodavatele průmyslové automatizace, tak už nemusíte. Kontaktujte třineckou společnost BRAINTRAST s.r.o., zabývající se službami v průmyslové automatizaci již řadu let a proto má v oboru bohaté zkušenosti. Poskytujeme tyto služby: - dodávka průmyslové automatizace, automatizovaných systémů řízení (ASŘ) a jejich programování - výroba, servis a následná montáž regulační a měřící výpočetní techniky, programovatelných automatů - měření a regulace automatizovaných systémů řízení - vývoj aplikačního software pro programovatelné automaty - prodej i servis výpočetní, digitální techniky a počítačových sítí. Neustále se vyvíjíme a klademe důraz na kvalitu práce. Většinu zakázek realizujeme v okresech Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Karviná, Bruntál. Našim zákazníkům poskytujeme servis řídících systémů včetně pohotovostní služby 24 hodin denně 7 dní v týdnu!


Výpočty poplatků za znečištění ovzduší, o ochraně ovzduší

Výpočty poplatků za znečištění ovzduší, o ochraně ovzduší

Potřebujete firmu co Vám vypočítá poplatky za znečištění ovzduší? Se vším Vám pomůže firma Detekta s.r.o. z Brna. Je to autorizovaná firma podle zákona o ochraně ovzduší č.201/2012 Sb., autorizovaná rozhodnutím MŽP ČR č.j. 2215/740/05. Dále nabízíme služby: -laboratorní měření emisí -odborné posudky -rozptylové studie -vypracování provozního řádu dle vyhl. 415/2012 Sb. -audity zdrojů znečišťování ovzduší -poradenství v problematice zdrojů znečištění ovzduší.


Přesné váhy - laboratorní, zlatnické, kapesní s vysokou přesností vážení

Přesné váhy - laboratorní, zlatnické, kapesní s vysokou přesností vážení

Váhy určené do laboratoří, lékáren, zlatnictví, nemocnic, škol a dalších zařízení, kde je potřeba vysoká přesnost vážení pořídíte u firmy KADLEC, spol. s r.o., která se specializuje na váhy a vážicí systémy v Opavě, Ostravě a okolí. V sortimentu máme kvalitní laboratorní a zlatnické váhy. Při vážení miniaturních věcí v oborech jako je zlatnictví nebo lékárenství je zapotřebí mít váhu s maximální přesností a spolehlivostí. Naše váhy Vás nezklamou, mají přehledný LCD display s podsvícením a možnost výběru z vážicích jednotek (g, ct, lb, oz, dr, GN, ozt, dwt, MM, tl.j, tl.T, tl.H, t). Nabízíme tyto laboratorní váhy vybaveny funkcemi pro počítání kusů či vážení v procentech: - kompaktní počítací váha s počítacím a procentuálním režimem - laboratorní a zlatnická váha - laboratorní váha s počítacím režimem - cejchuschopná laboratorní váha - na přání možno vybavit akumulátorem.