Přístroj pro měření interakce biomolekul v reálném čase

Přístroj pro měření interakce biomolekul v reálném čase

Předmětem veřejné zakázky je přístroj pro měření interakce biomolekul v reálném čase. Je schopen měřit hydrodynamickou frikci pro určení absolutní velikosti a tvaru interagujících molekul použitím módu vysokofrekvenčního dynamického elektrického přepínaní. Je schopen měřit v reálném čase kinetiku interakcí nezávislou na velikosti molekul skrze změny lokálního prostředí vyžitím fluorescence molekul. Přístroj obsahuje teplotně kontrolovatelný automatický dávkovač vzorků, teplotně kontrolovatelné prostředí pro biočip na samotné měření a dva nezávislé sondovací fluorescenční kanály. Přístroj je plně programovatelný a ovladatelný použitím počítače, obsahuje též automatizovaný systém pro konjugaci biomolekul na DNAs výpočetní stanicí.
Veřejná zakázka vložena:
11.01.2019 07:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Masarykova univerzita

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
08.02.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Masarykova univerzita

Zadavatel IČ:
00216224

Zadavatel ulice:
Žerotínovo nám. 617/9

Zadavatel PSČ:
601 77

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Inteligentní domy, chytrá domácnost LOXONE - realizace, montáž

Inteligentní domy, chytrá domácnost LOXONE - realizace, montáž

Už Vás nebaví množství dálkových a elektronických zařízení ve Vašem domě? Nechejte si od ostravské společnosti DK projekt, s.r.o. nainstalovat chytré inteligentní domy Loxone, které vše řídí centrálně a celý systém je napojen na jednu inteligentní krabičku. Nemusíte nic složitě nastavovat, jednoduchá i složitá zařízení se integrují do jednoho systému. V tom případě každé zařízení ví, co dělá to druhé a umožňuje inteligentní automatizaci a snadné ovládání. Do chytrého domu se vždy těšíte, víte, že je vše v pořádku a podle Vašich představ. V domě je příjemná teplota, protože topení přemýšlí za Vás. Ohřeje Vás tam, kde právě jste a kde se zrovna nezdržujete, šetří. Stínící technika se rovněž řídí sama. Pokud hrozí přetopení, zastíní. V zimě naopak šetří náklady na topení. Ráno Vás probudí denním světlem a během dne naklání lamely podle slunce. Pokud by došlo k požáru, LOXONE spolehlivě upozorní všechny obyvatele domu. Váš audio systém spolehlivě poslouží také jako zvonek, který pokud budou děti spát, tak je neprobudí. LOXONE hospodaří s energií a i v noci se Vaše chytrá domácnost stará o pohodlí a bezpečí. Hlídá za Vás vše důležité a Vy můžete klidně spát, v případě potřeby Vás včas informuje. Chcete-li mít Vaši domácnost pohodlnější, inteligentnější, bezpečnější a energeticky efektivnější, neváhejte se na nás obrátit!


Elektronické tlakové spínače, průmyslové snímače tlaku - precizní, inteligentní, digitální

Elektronické tlakové spínače, průmyslové snímače tlaku - precizní, inteligentní, digitální

Společnost TRESTON přijímá online objednávky na průmyslové snímače tlaku - tlakové spínače precizní, inteligentní, digitální, elektronické tlakové spínače, ponorné či vestavné sondy pro měření výšky hladiny. Dodá i další prvky pro měření a regulaci, snímače teplot, převodníky průmyslových signálů, napájecí zdroje. Elektronické tlakové spínače: - pro pneumatiku, vakuovou techniku - pro hydrauliku. Snímače tlaku: - standardní - precizní inteligentní - digitální manometry - OEM tlakové snímače - snímače tlaku pro potravinářství a medicínskou techniku - snímače tlakové diference - procesní snímače tlaku. Ponorné sondy pro měření výšky hladiny: - s nerezovou oddělovací membránou - typ LMP 305, 307, 308, 808. - s keramickou oddělovací membránou - typ LMK 358, 382, 457, 858 Vestavné sondy. Příslušenství: - mechanické - elektronické.


Kapacitní snímače – vysoce přesné a bezkontaktní měření odstupu, délky, polohy

Kapacitní snímače – vysoce přesné a bezkontaktní měření odstupu, délky, polohy

Moderní, přesné a lehce intuitivně ovladatelné kapacitní snímače měřící odstup, délku a polohu proti jiným elektricky vodivým předmětům nabízí společnost Micro-Epson Czech Republic, spol. s r.o. Kapacitní snímače jsou maximálně přesné (v desetinách mikrometrů) a vhodné pro laboratoře i průmysl, měřící systémy jsou vybrány a nastaveny úpravou senzorů přesně podle požadavků zákazníka a zaměřeny na konkrétní měření (cíl kalibrace, design). Veškeré příslušenství kapacitních snímačů jako kabely, kontroléry a ostatní jsou kompatibilní, ovládání i montáž jsou jednoduché.


Laserové skenování v dalších odvětvích - pro automobilový a letecký průmysl nebo zdravotnictví

Laserové skenování v dalších odvětvích - pro automobilový a letecký průmysl nebo zdravotnictví

Pokud hledáte firmu, která se zabývá laserovým skenováním a poskytuje v tomto odvětví profesionální služby, pak se obraťte na firmu ADITIS s.r.o, která sídlí v Brně. Laserové skenování je v současnosti stále více populární a žádané. Díky této nové technologii, totiž firmy ušetří nejen na nákladech, ale také si zajistí dokonalou přesnost daného výrobku. Laserové skenování lze využít v mnoha odvětvích: - automobilový a letecký průmysl (prototypy, revizní inženýrství) - zdravotnictví (ortopedie nebo plastická chirurgie) - zábava a design (ergonomie) - ochrana kulturního dědictví (archeologie) - kriminalistika Výhody laserového skenování: - zlepšení kontroly kvality - přesnost - lepší zpřístupnění revizního inženýrství - zdroj dat pro CAD - lepší hledání případných chyb, nedostatků nebo vad na výrobku - možnost zachytit rozměry, které běžně zachytit nejdou Laserové skenování Vám nejen ušetří náklady, ale také Vám pomůže například z výrobkem, který je prozatím pouze prototyp. Pomůže Vám s kontrolou kvality a usnadní Vám přístup k datum v CAD modelu u již naskenovaných výrobků. Usnadněte si i Vy práci a obraťte se na firmu ADITIS s.r.o., která je profesionálem na laserové skenování.


Teplotní management pro rozvaděčové skříně vyřeší teplotní výkyvy

Teplotní management pro rozvaděčové skříně vyřeší teplotní výkyvy

Zmírněte negativní důsledky teplotních výkyvů v rozvaděčových skříních. Společnost STEGO Czech s.r.o. se sídlem v Praze nabízí program teplotního managementu, který zahrnuje topení i ventilátory určené speciálně pro tyto účely. Topení a horkovzdušné ventilátory pro rozvaděče zaručí stabilní vnitřní podmínky bez kondenzace par a ochrání citlivé elektrokomponenty uvnitř rozvaděče, čímž prodlouží jeho životnost. Prohlédněte si kompletní nabídku produktů teplotního managementu z nabídky společnosti STEGO Czech s.r.o. se sídlem v Praze.


Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Pokud sháníte třífázový přímý statický elektroměr typ, obraťte se na společnost DK-ELVIS s.r.o., která prodává třífázový statický elektroměr ETS41A1, který je určen pro měření odebrané činné kumulované elektrické energie ve čtyřvodičové třífázové rozvodné síti v přímém zapojení do 65A. Elektroměr ETS41A1, ověřený dle MID, je vybaven elektromechanickým číselníkem, jenž registruje kumulovanou elektrickou energii. Indikace měření je signalizována kalibrační LED, přičemž četnost impulzů odpovídá měřenému výkonu. Pro další zpracování elektrických pulzů v informačních a regulačních systémech podnikové energetiky je elektroměr vybaven komunikačním výstupem S0 s dálkovým přenosem, monitoringem a regulací. Mechanická konstrukce elektroměru navíc umožňuje montáž na lištu DIN 35mm či na standardní elektroměrový kříž. Hledáte-li kvalitu a spolehlivost, je pro Vás společnost DK-ELVIS s.r.o jako přední dodavatel elektroměrů tou nejlepší volbou!