Poptávám výrobu vchodové branky

Poptávám výrobu vchodové branky

Poptávám zhotovení vchodové branky na zahradu, (739 41, Staříč).
Poptávka byla vložena dne:
10.01.2019 14:53

Platnost poptávky:
10.02.2019 14:14

Kontaktní osoba:
Jiří Krajča

Kontaktní email:

Telefon:
+420 739 348 731

Okres:
Frýdek-Místek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba bioklimatických hliníkových pergol s regulací stínění, odvětráváním přehřátého vzduchu

Zakázková výroba bioklimatických hliníkových pergol s regulací stínění, odvětráváním přehřátého vzduchu

Uvažujete o nové zahradní pergole? Máte strach, že Vám bude posezení ve vaší pergole kazit až přílišné horko během opravdu teplých a slunných letních dnů? Máme pro Vás řešení! Vyzkoušejte inovativní bioklimatické hliníkové pergoly od firmy Keranos s.r.o. Vyrábíme na zakázku hliníkové pergoly, které fungují nejen jako protidešťová zábrana, ale díky speciální konstrukci umožňují regulaci stínění a odvětrání přehřátého vzduchu - zajišťuje ideální klima uvnitř pergoly. Zákazníci zajisté ocení moderní vzhled pergoly, jednoduchý a elegantní design, ale také snadné ovládání a tichý provoz. Venkovní pergoly je možné dovybavit příslušenstvím - posuvná skleněná stěna, screenová clona, led pásky a infrazářič pro celoroční používání, případně také elektrickými otočnými  slunolamy. V případě zájmu Vám vytvoříme trojrozměrnou vizualizaci podoby pergoly v reálném prostředí.


Přístřešky, terasy, zábradlí a oplocení z hliníkových profilů

Přístřešky, terasy, zábradlí a oplocení z hliníkových profilů

Specializujeme se na výrobu oplocení, zábradlí, teras a přístřešků z hliníkových profilů. Splníme i ty nejnáročnější požadavky a speciální zakázky. Nadčasové hliníkové ploty zaopatříme brankami, posuvnými bránami i poštovními schránkami. Zhotovíme Vám terasu z hliníkových profilů s chladícími žebry či balkonové zábradlí dle vašeho vkusu. V našem portfoliu produktů naleznete i přístřešky na auto, které lze využít i jako zastřešení pro zahradní posezení. Této prvek zastíní, ale i ochrání před povětrnostními vlivy jako sníh či krupobití. Tak neváhejte a kontaktujte společnost Guardi CZ - Radek Holusek, kterou najdete v Olomouci na adrese Jožky Jabůrkové 560/1. Zakázky realizujeme po celé ČR.


Truhlářství Mojmír Navrátil - nábytek z masivu i lamina nebo kuchyně na míru

Truhlářství Mojmír Navrátil - nábytek z masivu i lamina nebo kuchyně na míru

Hledáte originální kousky nábytku do svého domu nebo bytu? A co takhle si je nechat vyrobit od truhláře. Originální kousky z masivu nebo z lamina pro Vás vyrobí pan Mojmír Navrátil z Bojkovic u Uherského Hradiště. Kuchyně podle Vašich představ z kvalitního materiálu. To bude kuchyně, kde se Vám bude vždy dobře vařit. Stejně tak Váš domov může doplnit originální nábytek z masivu nebo lamina, ať už se jedná o jídelní stoly, konferenční stolky, nábytek do ložnice nebo obývacího pokoje. Do panelových domů si pak můžete nechat udělat zábradlová madla. To vše a mnoho dalšího pro Vás vyrobí truhlář Mojmír Navrátil. Pro více informací ohledně výroby a cen ho neváhejte kontaktovat.


Zámečnické a svářečské práce, NON-STOP pohotovost, montáž bezpečnostních zámků a kování, havarijní opravárenské služby

Zámečnické a svářečské práce, NON-STOP pohotovost, montáž bezpečnostních zámků a kování, havarijní opravárenské služby

Zámečnictví Martin Jakubec provozuje již mnoho let v Jičíně v Královehradeckém kraji zámečnictví. Provádíme zámečnické a svářečské práce a současně nabízíme také NON-STOP pohotovost. Naše výrobní činnost zahrnuje například pojezdové brány, mříže, a ploty včetně montáže bezpečnostních zámků a kování a havarijních opravárenských služeb. Máme v oblasti zámečnických a svářečských prací mnohaleté zkušenosti, proto se na nás v případě potřeby neváhejte obrátit.


Garážové vrata, brány nebo protipožární dveře značky Hörmann od firmy ALTOMA s.r.o.

Garážové vrata, brány nebo protipožární dveře značky Hörmann od firmy ALTOMA s.r.o.

Společnost dodává a montuje kvalitní garážové vrata a brány od značky Hörmann, která splňuje certifikaci ISO, ale přitom je pořád cenově dostupná. Garážové vrata a brány pak dodává jak pro rodinné domy, tak pro průmyslové objekty. Pro rodinné domy si můžete vybrat z několika typů výrobků, tak aby Vám co nejvíce vyhovovala: - sekční, výklopná, rolovací, boční vrata - vedlejší garážové dveře nebo protipožární vchodové dveře - posuvné a otočné brány - stínící technika Pro průmyslové objekty zajišťuje vrata, brány, ale i: - nakládací techniku - plastové závěsy - automatické závory a dveře - bezpečnostní zábrany a zátarasy Kvalitní péče o zákazníky, to je pak rychlý servis, který je pro Vás sedm dní v týdnu. Vsaďte na kvalitní brány a vrata značky Hörmann od firmy ALTOMA, spol. s.r.o..


Chovatelské, lesnické pletivo, plotovky, ostnatý drát v akci

Chovatelské, lesnické pletivo, plotovky, ostnatý drát v akci

Využijte nižší ceny na chovatelské pletivo, plotovky, ostnatý drát u firmy Oplocení Tlumačov s.r.o. . Jsme prodejci drátěného a PVC pletiva a oplocení. Vybrané produkty jsou v akci. Objednávky můžete podat telefonicky - tel.: 736635083. Najdete nás nedaleko Zlína a Kroměříže - působíme v regionu Zlínský kraj. Naše nabídka: - chovatelské, lesnické a pastevecké pletivo - svařované bezpečnostní pletivo - zboží pro výstavbu drátěných plotů, průmyslových plotů ze svařených panelů - ostnatý drát. Většinu prodávaného pletiva ustřihneme na požadovanou délku. Dále máme na prodej plotové sloupky, plotovky. Provádíme montáže a realizace oplocení na klíč. Dovoz materiálu do 30km.