Poptáváme aplikaci syntetického nátěru na nerezovou sterilizační komoru

Poptáváme aplikaci syntetického nátěru na nerezovou sterilizační komoru

Hledáme dodavatele, který by byl schopen aplikovat syntetický nátěr Thurmalox na nerezovou (316 L) sterilizační komoru o rozměru cca. 130x190x130cm.

Odkaz na bezpečnostní list a info o nátěru:
http://www.dampney.com/Product-Line/AT/View/PID/16/Thurmalox-70C
Poptávka byla vložena dne:
13.12.2018 13:22

Platnost poptávky:
13.01.2019 13:12

Kontaktní osoba:
Šárka Skálová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tryskání rozměrnějších kovových dílců v automatickém tryskacím stroji

Tryskání rozměrnějších kovových dílců v automatickém tryskacím stroji

Díky výstavby nové a prostornější výrobní haly a následném pořízení nového tryskacího stroje Vám může společnost Plado s.r.o. nově nabídnout tryskání rozměrnějších kovových dílců v novém automatickém tryskacím stroji. Spolu s novým automatickým strojem došlo ke zkvalitnění povrchových úprav kovových výrobků a dílců, ale zároveň i k navýšení naší výrobní kapacity. Většinu rozměrnějších kovových dílců, které bylo doposud nutné opracovat ručním tryskáním, je v současné době možné upravit novým a výkonným automatickým tryskacím strojem. Provádíme i samostatné tryskání bez nutnosti provádění práškového lakování. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Najdete nás v Ivančicích u Brna


Žíhání, kalení, popouštění, cementace, nitrocementace, nitridace a povrchové kalení - zakázková kalírna

Žíhání, kalení, popouštění, cementace, nitrocementace, nitridace a povrchové kalení - zakázková kalírna

Hledáte firmu, která se specializuje na žíhání, kalení, popouštění, cementace, nitrocementace, nitridace a povrchové kalení? Pak se obraťte na zakázkovou kalírnu na firmu Q.I.P. s.r.o. v Brně. Naše firma je zaměřena na poskytnutí komplexního servisu všem našim zákazníkům v oboru tepelného a chemicko-tepelného zpracování kovů. Nabízíme zpracování: -žíhání, kalení, popouštění, cementace, nitrocementace, nitridace a povrchové kalení. Tvářených, litých, konstrukčních a nástrojových ocelí, litiny i barevných kovů. Zrealizujeme také speciální technologické postupy tepelného zpracování. pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Vysokofrekvenční povrchové kalení - tepelné zpracování kovových dílů

Vysokofrekvenční povrchové kalení - tepelné zpracování kovových dílů

Hledáte-li firmu, která zajišťuje technologické operace související s tepelným zpracováním různých kovových dílů, tak kontaktujte naší firmu Q.I.P. s.r.o. z Brna. Provádíme vysokofrekvenční (VF) povrchové kalení rotačních i drobných součástí z ruky. Kalení probíhá indukčním ohřevem s ochlazováním vody, přičemž hloubka prokalené vody je od 0,5 do 2,0 mm. Maximální rozměr kaleného dílu je průměr 420 mm a s upínací délkou do 500 mm. Tento proces realizujeme na vysokofrekvenčním stroji GV 80. Vždy je třeba předem konzultovat tvar, velikost a další parametry dílu i kalené plochy. Samozřejmostí je pro nás on-line režim monitorovacího systému technologických operací a elektronická archivace parametrů včetně doložení průběhu provedených procesů během zpracování.


Moření a pasivace uhlíkových ocelí, antikorozní ochrana, mořírna

Moření a pasivace uhlíkových ocelí, antikorozní ochrana, mořírna

Hledáte firmu specializovanou na moření a pasivaci uhlíkových ocelí? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše firma FK system - povrchové úpravy, s.r.o., působí v Brně – Modřicích, a provádí mimo jiné moření a pasivací uhlíkových ocelí. Moření a pasivace se provádí ponorem do lázní. K této práci máme 2 vany, o šířce 1000 mm a výšce hladiny také 1000 mm a délku 10 000 mm. Nabízíme zvláštní odmaštění, moření i pasivaci vnitřních povrchů potrubních systémů na kyslíkovou i klasickou čistotu. Při této činnosti zajistíme manipulaci dvěma mostovými jeřáby, které mají každý nosnost 5000 kg. Pokud je potřeba naložit díly, využíváme mostový jeřáb s nosností 12500 kg a také vysokozdvižní vozík, s nosností 3500 kg. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Galvanické zinkování - povrchová úprava technicky náročnějších dílů

Galvanické zinkování - povrchová úprava technicky náročnějších dílů

Galvanické zinkování je proces, který zajistí kvalitní hladký povrch předmětů s lesklou zinkovou vrstvou. Slouží ale především k ochraně a zvýšení odolnosti například před korozí nebo i jiným poškozením. Firma GALVA s.r.o. vám zajistí galvanické zinkování s garancí nejvyšší kvality. Galvanovna působí v Prostějově, ale veškeré zakázky zajistí také pro lokality jako je Olomouc, Brno, Přerov a celá Česká republika. U galvanického procesu je možné si vybrat zinkování v alkalické bezkyanidové lázni nebo zinkování ve slabě kyselé chloridové lázni. Kvalitu galvanického zinkování ovlivňuje správná volba a příprava materiálu. Pro nejlepší výsledek se doporučují především díly železné, v menší míře zinkové nebo litinové odlitky. Vstupní materiál je nutné předem zbavit hrubých okují, barvy nebo hloubkové rzi. Díly je dále třeba dodat ve vhodných přepravních bednách. Při převzetí zakázky si se zákazníky dohodneme způsob balení a termín, do kdy si přejete mít díly hotové.


Leštění kovů, produktů, forem, raznic a nástrojů, Jindřichův Hradec

Leštění kovů, produktů, forem, raznic a nástrojů, Jindřichův Hradec

Podnikáte v automobilovém, lékařském průmyslu či pro svou činnost využíváte formy? Zajisté využijete služeb naší společnosti LAM leštění s. r. o., která se nachází v Jindřichově Hradci. Specializujeme se na leštění kovů a produktů pro průmyslová odvětví, nástrojářské práce. V rámci nabízených prací vyleštíme vstřikovací formy pro plasty i tlakové litý hliník, razící nástroje, postupové nástroje. Odstraníme nežádoucí látky na produktech a vyleštíme je technickými lesky v různých stupních až po vysoký zrcadlový lesk. Zajišťujeme také údržbu a opravu forem. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi a ochotně Vám pomůžeme.