Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 4 dny.


Poptávám vyřezání dveřního otvoru a zazdění dveří

Poptávám vyřezání dveřního otvoru a zazdění dveří

Poptávám vyřezání dveřního otvoru a zazdění dveří.
Poptávka byla vložena dne:
06.12.2018 14:36

Platnost poptávky:
06.01.2019 11:21

Kontaktní osoba:
Nikola Sokolová

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace strojních stříkaných omítek - moderní technologie omítání

Realizace strojních stříkaných omítek - moderní technologie omítání

Moderní technologie omítání - strojní omítání je mnohem jednodušší a hlavně rychlejší než omítání klasickým způsobem. Aplikaci omítek provádí školení a zkušení pracovníci z firmy Stavební práce Habiňák se sídlem v Hrušovanech nad Jevišovkou. Prostory celého domu Vám omítneme pouze za několik dnů! Veškeré nerovnosti podkladového zdiva Vám perfektně vyrovnáme. Zajišťujeme kompletní dodávku vnitřních a vnějších omítek. Zajišťujeme strojní omítání (strojové omítky, stříkané omítky): - sádrové omítky a stěrky - stěrkové omítky - vápenocementové omítky - tepelně izolační omítky - sanační omítky - štukové omítky Disponujeme materiály nejvyšší jakosti, díky kterým zaručujeme vysokou kvalitu odvedené práce.


Strojní omítky, lité potěry cementové, anhydritové

Strojní omítky, lité potěry cementové, anhydritové

Samonivelační potěry cementové a anhydritové nacházejí uplatnění v oblasti povrchové úpravy podlah v průmyslové i bytové výstavbě. Specializaci na lité potěry a strojní omítky má společnost Omítky - potěry s.r.o.. Působnost firmy je v regionu Uherské Hradiště, Brno, Hodonín, Vsetín. Lité potěry, betony: - samonivelační anhydritový potěr - podlahový potěr na bázi síranu vápenatého - samonivelační cementový potěr - na bázi cementového pojiva. - betonový potěr. Strojní omítání stěn. Vnitřní omítky: - rychlá realizace - omítnutí prostorů celého domu se stává otázkou pouze několika dnů - odolnější omítka - minimální ztráty a úspora nákladů. Používáme certifikované kvalitní materiály a moderní stroje. Činnost jsme rozšířili o aplikaci stříkané PUR pěny na izolaci střech a podkroví.


Stavby na klíč – stavební činnost – zednické práce

Stavby na klíč – stavební činnost – zednické práce

Stavební činnost a zednické práce na klíč - SPO-T centrum s.r.o., Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Pardubice, Vysoké Mýto Nabízíme tyto stavební činnosti: Provádíme zednické práce všeho druhu Stavby na klíč Rekonstrukce bytových jader Sádrokartony – kompletní výstavba Zateplování objektů Fasády Dlažby a obklady Ploty Dřevěné konstrukce


Marmolit – dekorativní stěrková omítka z malých zrníček na úpravu vnitřních i vnějších stěn

Marmolit – dekorativní stěrková omítka z malých zrníček na úpravu vnitřních i vnějších stěn

Omítka marmolit je dekorativní mozaiková omítka na vnitřní i venkovní stěny. Tento typ omítky je vyráběn z malých zrníček (nejčastěji se jedná o žulovou nebo křemíkovou drť), která mimo estetického zdokonalení fasád, nároží, soklů či interiérových stěn představuje dlouhodobou odolnost proti mechanickému poškození i povětrnostním podmínkám. Tato moderní stěrková omítka marmolit je stále oblíbenějším materiálem pro rodinné domy i firemní stavby hlavně pro svou funkčnost, ale i moderní design. MANAZEP – Pavel Knop je profesionální firma na kterou se můžete spolehnout. Ačkoliv má stěrková omítka marmolit omezený vzorník odstínů my Vám namícháme jakýkoliv odstín, dle Vašeho přání. Jsme specialisté na zednické, malířské i natěračské práce, takže Vám upravíme vše tak jak si budete představovat. Výhody dekorativní omítky marmolit: - mechanicky odolná - vodoodpudivá - omyvatelná - odolná proti povětrnostním vlivům - odolná proti průmyslovým splodinám


Zednické a stavební práce – sádrokartony, obklady, dlažby, zateplení

Zednické a stavební práce – sádrokartony, obklady, dlažby, zateplení

Uvažujete o stavbě domu či jeho rekonstrukci? Hledáte spolehlivé pracovníky z oboru zednictví? Pak se neváhejte obrátit na firmu Stavební práce Habiňák z Hrušovan nad Jevišovkou. Zabýváme se stavebními pracemi, výstavbou domů na klíč, úpravami bytových jader, montáží sádrokartonů, pokládkou obkladů a dlažeb, zateplovacími systémy. Klademe důraz na precizně odvedenou práci a maximální spokojenost našich zákazníků. Neváhejte a kontaktujte nás.


Rekonstrukce objektů Jičín - stavební, zednické práce, zednictví

Rekonstrukce objektů Jičín - stavební, zednické práce, zednictví

L-M stavební práce - Luboš Měšťan Jičín Potřebujete opravit či jinak rekonstruovat váš dům či objekt? Rozpadá se vaše bydlení a vy si nevíte rady na koho se obrátit? Naší specializací jsou stavební práce všeho druhu pod jednou střechou. Naše firma L-M stavební práce - Luboš Měšťan Jičín vám se vším pomůže. Naše stavební služby: stavba rodinných domů rekonstrukce objektů obklady a dlažby zateplení budov, fasády sádrokartony a mnoho dalšího.