Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 4 dny.


Poptáváme nové europalety a ohrádky

Poptáváme nové europalety a ohrádky

Poptáváme nové europalety a ohrádky:

Europaleta 1200x800:
- podmínkou jsou dřevěné špalky
- spotřeba cca 200 – 300 ks / měsíc

Ohrádka na europaletu:
- nutné provedení z jednoho kusu dřeva
- spotřeba cca 250 ks / měsíc.
Poptávka byla vložena dne:
06.12.2018 09:28

Platnost poptávky:
06.01.2019 09:14

Kontaktní osoba:
Jana Michaličková

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Ústí nad Orlicí

Zadavatel:
pouze pro klienty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevěné bedny na zeleninu – prodej a výroba na zakázku, Česká republika

Dřevěné bedny na zeleninu – prodej a výroba na zakázku, Česká republika

Pokud přemýšlíte jak udržet svou úrodu zeleniny dlouho čerstvou, využijte pro její uchování dřevěné bedny od společnosti Dřevovýroba POPP a syn s.r.o z České republiky. Naše bedny jsou vhodné pro uskladnění brambor, cibule, mrkve i jiné zeleniny. Prodáváme bedny vyrobené ze syrového dřeva se stranami zpevněnými příčkou a speciální bedny s rámem z tvrdého dřeva a svislými prkny. Standardně nabízíme rozměry: - 140 cm x 110 cm - 117 cm x 117 cm - 180 cm x 120 cm (speciální bedny) Na přání zákazníka vyrobíme všechny typy beden v libovolných rozměrech.


Výroba dřevěných obalů na zakázku - bedny na zemědělskou prvovýrobu

Výroba dřevěných obalů na zakázku - bedny na zemědělskou prvovýrobu

Hledáte kvalitní dřevěné bedny na zemědělskou prvovýrobu? Dřevěné obaly na zakázku vyrábí společnost Dřevovýroba POPP a syn s.r.o. Zabýváme se výrobou dřevěných beden, palet a ostatních obalů na míru. Dřevěné bedny na uskladnění zemědělských produktů: - obaly na uskladnění obilí a ostatní zrniny - bedny ze suchého oboustranně hoblovaného dřeva s per-drážkou, které poskytují zrnu optimální podmínky s potřebnou cirkulací vzduchu - dřevěné bedny na zeleninu, ovoce a další zemědělské produkty. Standardně vyrábíme bedny v rozměrech 120 cm x 95 cm a 140 cm x 110 cm. Na základě Vašich požadavků vyrobíme i v rozměrech dle přání zákazníka. Bedny dodáváme nejenom ve Znojmě, ale také po celé České republice. Pro více informací nás kontaktujte.


Logistika - přepravní bedny, boxy, vozíky, koše, přepravky a palety - dodávka, prodej

Logistika - přepravní bedny, boxy, vozíky, koše, přepravky a palety - dodávka, prodej

Je logistika vaše oblast a hledáte v Brně firmu, která se zabývá půjčováním beden, boxů nebo přepravek? Přemýšlíte o koupi boxů, vozíků, košů či palet? Ať už se jedná o balení, skladování, přepravu, organizaci či ochranu, u naší společnosti ZARGES Brno naleznete vždy vhodné řešení - nabízíme jak přepravní boxy a bedny, tak i palety či koše, kufry a vozíky. To vše ve velmi dobré kvalitě, jelikož jde o produkty prověřené, kvalitní a spolehlivé. Sídlíme v Brně a zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem a půjčováním logistických doplňků, od boxů až po palety. Vámi zakoupené zboží vám rádi dodáme na místo určení. Veškeré produkty z naší nabídky splňují normy a bezpečnostní předpisy, standard kvality je certifikován podle normy DN ISO 9001/EN 29001.


Výroba dřevěných beden na uskladnění obilí a ostatní zrniny na zakázku

Výroba dřevěných beden na uskladnění obilí a ostatní zrniny na zakázku

Hledáte vhodné nádoby pro uskladnění své úrody? Obraťte se na společnost Dřevovýroba POPP a syn s.r.o., která se již řadu let specializuje na výrobu dřevěných beden, palet a obalových materiálů. Mezi naším sortimentem naleznete speciální dřevěné bedny vhodné pro uchovávání obilí i ostatní zrniny. Vyrábějí se ze suchého oboustranně hoblovaného dřeva s per-drážkou. Tyto bedny poskytují zrnu optimální podmínky s potřebnou cirkulací vzduchu. Standardně bedny dodáváme v rozměrech 120 cm x 95 cm a 140 cm x 110 cm. Na základě domluvy však bedny vyrobíme i v rozměrech dle přání zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výkup dřevěných, standardních palet, europalet - výhodne výkupní podmínky

Výkup dřevěných, standardních palet, europalet - výhodne výkupní podmínky

Máte přebytečné palety určené k likvidaci? A chcete je prodat? Za výhodných podmínek je od Vás vykoupíme a peníze dostanete ihned v hotovosti. Navštivte naší firmu Miroslav Šuster, která vykoupí Vaše dřevěné palety a europalety nejen v Okolí Přerova a Kroměříže. Vykupujeme tyto palety: - dřevěné - europalety - prosté - standardní - atypické palety Dřevěné palety se dají využít nejen pro skladování a přepravu zboží, ale také pro výrobu originálního nábytku a nápaditých dekorací. Mimo výkupu se také zaměřujeme na výrobu i prodej palet a dřevářských výrobků. Ať už potřebujete vykoupit nebo prodat palety, jsme připraveni vyhovět vašim požadavkům.


Výroba dřevěných obalů pro zemědělce

Výroba dřevěných obalů pro zemědělce

Sháníte vhodné obaly pro uskladnění zemědělských plodin? Pak vyzkoušejte dřevěné obaly od společnosti Dřevovýroba Popp a syn, s.r.o. působící na Znojemsku. Specializujeme se na výrobu dřevěných a překližkových beden i dřevěných kontejnerů. Na zakázku vyrobíme standardní i atypické dřevěné obaly o libovolných rozměrech, které se hodí pro uskladnění zeleniny, brambor i obilí. Bedny vyrábíme z kvalitního suchého oboustranně hoblovaného dřeva. Prodáváme bedny s pero-drážkou, dvířky na vysypávání i bedny s rámem z tvrdého dřeva. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.