Poptáváme nové europalety a ohrádky

Poptáváme nové europalety a ohrádky

Poptáváme nové europalety a ohrádky:

Europaleta 1200x800:
- podmínkou jsou dřevěné špalky
- spotřeba cca 200 – 300 ks / měsíc

Ohrádka na europaletu:
- nutné provedení z jednoho kusu dřeva
- spotřeba cca 250 ks / měsíc.
Poptávka byla vložena dne:
06.12.2018 09:28

Platnost poptávky:
06.01.2019 09:14

Kontaktní osoba:
Jana Michaličková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ústí nad Orlicí

Zadavatel:
platnost poptávky vypršela

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní dřevěné palety, bedny a obaly od tradičního českého výrobce

Kvalitní dřevěné palety, bedny a obaly od tradičního českého výrobce

Sháníte kvalitní dřevěné palety, bedny, obaly nebo dokonce nábytek z palet? Pak se neváhejte obrátit na poctivého českého výrobce firmu Pila Benda s.r.o. Výroba palet u nás začíná již počátečním kácením stromů. Pracujeme s kvalitním dřevem jehličnanů z českých lesů. Máme veškeré potřebné technologické vybavení, tudíž můžeme zhotovit palety různých rozměrů. Vyrábíme standartní, jednocesté i speciální palety, které jsou následně důkladně vysušeny a tepelně ošetřeny. Palety jsou do hladka vybroušené, aby nábytek z nich vyrobený byl příjemný na dotek. Nábytek z palet vyrobíme přesně dle vašich požadavků a rádi se přizpůsobíme vašim potřebám. Samozřejmostí je i následná montáž nábytku. Kromě dřevěných palet a nábytku vyrábíme také nejrůznější dřevěné bedny a obaly. Postaráme se taktéž o rozvoz našich výrobků až k Vám domů.


Dřevěné bedny na zeleninu – prodej a výroba na zakázku, Česká republika

Dřevěné bedny na zeleninu – prodej a výroba na zakázku, Česká republika

Pokud přemýšlíte jak udržet svou úrodu zeleniny dlouho čerstvou, využijte pro její uchování dřevěné bedny od společnosti Dřevovýroba POPP a syn s.r.o z České republiky. Naše bedny jsou vhodné pro uskladnění brambor, cibule, mrkve i jiné zeleniny. Prodáváme bedny vyrobené ze syrového dřeva se stranami zpevněnými příčkou a speciální bedny s rámem z tvrdého dřeva a svislými prkny. Standardně nabízíme rozměry: - 140 cm x 110 cm - 117 cm x 117 cm - 180 cm x 120 cm (speciální bedny) Na přání zákazníka vyrobíme všechny typy beden v libovolných rozměrech.


Europalety, dřevené palety, pilařský provoz, pila, dodávka palet do 24 hodin!

Europalety, dřevené palety, pilařský provoz, pila, dodávka palet do 24 hodin!

Sháníte-li výrobce dřevěných palet v blízkosti Dačic, pak neváhejte a přijeďte k nám. Naše firma Pila Benda s.r.o., sídlí v Dačicích a zabývá mimo jiné také výrobou dřevěných palet, europalet. Pilařský provoz je zaměřen na výrobu dřevěných palet eur. Ročně naše firma vyrobí až čtvrt milionu ks palet. Výrobu palet provozujeme na dvou plně automatizovaných linkách zn. Storti. Naše společnost má vlastní autodopravu, takže dodání palet je zajištěno do 24 hodin na místo určené našim zákazníkem. Vlastníme také sušku zn. Mühlböck. Výrobky tak umíme vysušit na určitou vlhkost, nebo ji umíme tepelně ošetřit proti dřevokaznému hmyzu. Vše plníme dle požadavků našich zákazníků. Neváhejte a navštivte nás na pile v Dačicích, nebo nás kontaktujte telefonicky či emailem. Těšíme se na Vás. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Dřevěné palety pro skladování a přepravu zboží, europalety - výkup a prodej

Dřevěné palety pro skladování a přepravu zboží, europalety - výkup a prodej

Máte v domácnosti nebo na firmě přebytečné palety určené k likvidaci? A chcete je zpeněžit? Za výhodných podmínek je od Vás vykoupíme a peníze dostanete ihned v hotovosti. Navštivte naší firmu Miroslav Šuster, která vykupuje dřevěné palety a europalety nejen v Okolí Bruntálu a Štenberka. Vykupujeme tyto palety: - dřevěné - europalety - prosté - standardní - atypické palety Dřevěné palety se dají využít nejen pro skladování a přepravu zboží, ale také pro výrobu originálního nábytku a nápaditých dekorací. Mimo výkupu se také zaměřujeme na výrobu i prodej palet a dřevářských výrobků: - dřevěné palety - europalety - podlážky - podklady a proklady - dřevěné transportní přepravní exportní obaly - bedny a boxy - dřevěné víka Ať už potřebujete vykoupit nebo prodat standardní palety či europalety, jsme připraveni vyhovět všem vašim požadavkům.


Výroba dřevěných obalů pro zemědělce

Výroba dřevěných obalů pro zemědělce

Sháníte vhodné obaly pro uskladnění zemědělských plodin? Pak vyzkoušejte dřevěné obaly od společnosti Dřevovýroba Popp a syn, s.r.o. působící na Znojemsku. Specializujeme se na výrobu dřevěných a překližkových beden i dřevěných kontejnerů. Na zakázku vyrobíme standardní i atypické dřevěné obaly o libovolných rozměrech, které se hodí pro uskladnění zeleniny, brambor i obilí. Bedny vyrábíme z kvalitního suchého oboustranně hoblovaného dřeva. Prodáváme bedny s pero-drážkou, dvířky na vysypávání i bedny s rámem z tvrdého dřeva. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výkup použitých dřevěných palet a europalet za výhodné ceny - výkupny Přerov a Ostrava

Výkup použitých dřevěných palet a europalet za výhodné ceny - výkupny Přerov a Ostrava

Zhodnoťte nevyužité dřevěné palety u firmy Miroslava Šustera VPS, která se zaměřuje na výkup použitých palet a europalet. Ať už se jedná o větší či menší množství europalet i jednorázových palet, stačí si vybrat některé z našich výkupních středisek. Výkupny najdete nově také v Přerově, Ostravě - Přívozu a na Rudné ulici. Dřevěné palety EUR i jednorázové palety ze dřeva standardního typu od Vás vykoupíme za výhodné výkupní ceny. Mimo to si u nás můžete zakoupit nové nebo i repasované dřevěné palety. Vykupujeme tyto palety: - dřevěné - europalety - prosté - standardní - atypické palety Další výkupní místa dřevěných palet naleznete na několika místech Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Můžete si vybrat z následujících výkupních míst: Lesní Albrechtice, Bruntál, Opava, Olomouc, Mohelnice, Šternberk, Ostrava Přívoz, Ostrava - Rudná ul., Čermná u Vítkova, Přerov.