Poptáváme nové europalety a ohrádky

Poptáváme nové europalety a ohrádky

Poptáváme nové europalety a ohrádky:

Europaleta 1200x800:
- podmínkou jsou dřevěné špalky
- spotřeba cca 200 – 300 ks / měsíc

Ohrádka na europaletu:
- nutné provedení z jednoho kusu dřeva
- spotřeba cca 250 ks / měsíc.
Poptávka byla vložena dne:
06.12.2018 09:28

Platnost poptávky:
06.01.2019 09:14

Kontaktní osoba:
Jana Michaličková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ústí nad Orlicí

Zadavatel:
platnost poptávky vypršela

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkup, výroba a prodej palet - atypické, standardní dřevěné palety a europalety

Výkup, výroba a prodej palet - atypické, standardní dřevěné palety a europalety

Nejen ke skladování a převozu zboží se dnes využívají dřevěné palety. Dřevěné palety se dají využít i k výrobě nábytku. Postele, pohovky, zahradní židle i konferenční stolky mohou vzniknout jednoduše a levně díky dřevěným paletám a nábytek z palet je v posledních letech velmi oblíbenou alternativou. Výrobou, prodejem a výkupem dřevěných palet se zabývá společnost VPS - Miroslav Šuster. Jsme schopni vyhovět veškerým vašim požadavkům. Prodáváme standardní palety i europalety, dále vyrábíme dřevěné palety, bedny, víka, elmo ohrádky a jiné obaly atypických velikostí i se zvýšenou nosností. Ať už potřebujete koupit jakékoliv palety či obaly, u nás najdete vše. Kromě prodeje se zabýváme i výkupem dřevěných palet. Máte nadbytečné palety, které vám jen překáží, a přemýšlíte, jak je ještě využít? Řešení je snadné, vykoupíme je od vás za velmi výhodných podmínek. Peníze od nás obdržíte na místě a v hotovosti. Výkup je možný na několika místech po celé severní Moravě: - Ostrava, Opava, Olomouc - Mohelnice, Šternberk, Bruntál - Kopřivnice, Otrokovice, Lesní Albrechtice Proč koupit dřevěné palety zrovna u nás? Na jejich výrobu používáme pouze kvalitní řezivo, které odebíráme od dlouhodobě prověřených dodavatelů. Při jejich krácení používáme velmi přesnou kapovací pilu a ošetřujeme je certifikovanou metodou IPPC. Všechny naše výrobky z oblasti dřevěných palet skladujeme ve vlastním skladu. Díky přesné logistice vám můžeme zaručit spolehlivé dodání palet přesně podle vašich požadavků. Vyzkoušejte naše služby a přesvědčte se o našich kvalitách i vy.


Výroba dřevěných a jednorázových palet na zakázku

Výroba dřevěných a jednorázových palet na zakázku

Dřevařská společnost Dřevovýroba Popp a syn s.r.o. se sdílem ve Znojemě je specialistou na zakázkovou výrobu nejen dřevěných obalů, ale i dřevěných a jednorázových palet. Pokud tedy potřebujete vyrobit dřevěnou paletu jak standardního i atypického rozměru, kontaktuje právě nás. Dřevovýroba Popp a syn. s.r.o. vyrábí a prodává tyto typy palet: - standardní dřevěné palety o rozměru 120cm x 80 cm - průmyslové palety o rozměru 120cm x 100 cm - palety atypických rozměrů – tzv.půlpalety a čtvrtpalety - palety pro přepravu určitého typu zboží - dřevěné palety těžké, středně těžké i lehké


Výroba dřevěných beden na uskladnění obilí a ostatní zrniny na zakázku

Výroba dřevěných beden na uskladnění obilí a ostatní zrniny na zakázku

Hledáte vhodné nádoby pro uskladnění své úrody? Obraťte se na společnost Dřevovýroba POPP a syn s.r.o., která se již řadu let specializuje na výrobu dřevěných beden, palet a obalových materiálů. Mezi naším sortimentem naleznete speciální dřevěné bedny vhodné pro uchovávání obilí i ostatní zrniny. Vyrábějí se ze suchého oboustranně hoblovaného dřeva s per-drážkou. Tyto bedny poskytují zrnu optimální podmínky s potřebnou cirkulací vzduchu. Standardně bedny dodáváme v rozměrech 120 cm x 95 cm a 140 cm x 110 cm. Na základě domluvy však bedny vyrobíme i v rozměrech dle přání zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výroba dřevěných obalů pro zemědělce

Výroba dřevěných obalů pro zemědělce

Sháníte vhodné obaly pro uskladnění zemědělských plodin? Pak vyzkoušejte dřevěné obaly od společnosti Dřevovýroba Popp a syn, s.r.o. působící na Znojemsku. Specializujeme se na výrobu dřevěných a překližkových beden i dřevěných kontejnerů. Na zakázku vyrobíme standardní i atypické dřevěné obaly o libovolných rozměrech, které se hodí pro uskladnění zeleniny, brambor i obilí. Bedny vyrábíme z kvalitního suchého oboustranně hoblovaného dřeva. Prodáváme bedny s pero-drážkou, dvířky na vysypávání i bedny s rámem z tvrdého dřeva. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Dřevěné bedny na zeleninu – prodej a výroba na zakázku, Česká republika

Dřevěné bedny na zeleninu – prodej a výroba na zakázku, Česká republika

Pokud přemýšlíte jak udržet svou úrodu zeleniny dlouho čerstvou, využijte pro její uchování dřevěné bedny od společnosti Dřevovýroba POPP a syn s.r.o z České republiky. Naše bedny jsou vhodné pro uskladnění brambor, cibule, mrkve i jiné zeleniny. Prodáváme bedny vyrobené ze syrového dřeva se stranami zpevněnými příčkou a speciální bedny s rámem z tvrdého dřeva a svislými prkny. Standardně nabízíme rozměry: - 140 cm x 110 cm - 117 cm x 117 cm - 180 cm x 120 cm (speciální bedny) Na přání zákazníka vyrobíme všechny typy beden v libovolných rozměrech.


Výroba dřevěných obalů na zakázku - bedny na zemědělskou prvovýrobu

Výroba dřevěných obalů na zakázku - bedny na zemědělskou prvovýrobu

Hledáte kvalitní dřevěné bedny na zemědělskou prvovýrobu? Dřevěné obaly na zakázku vyrábí společnost Dřevovýroba POPP a syn s.r.o. Zabýváme se výrobou dřevěných beden, palet a ostatních obalů na míru. Dřevěné bedny na uskladnění zemědělských produktů: - obaly na uskladnění obilí a ostatní zrniny - bedny ze suchého oboustranně hoblovaného dřeva s per-drážkou, které poskytují zrnu optimální podmínky s potřebnou cirkulací vzduchu - dřevěné bedny na zeleninu, ovoce a další zemědělské produkty. Standardně vyrábíme bedny v rozměrech 120 cm x 95 cm a 140 cm x 110 cm. Na základě Vašich požadavků vyrobíme i v rozměrech dle přání zákazníka. Bedny dodáváme nejenom ve Znojmě, ale také po celé České republice. Pro více informací nás kontaktujte.