Mestá odolné na dopady zmeny klímy - Ozelenenie a tienenie lávky na Starohájskej ulici v Trnave

Mestá odolné na dopady zmeny klímy - Ozelenenie a tienenie lávky na Starohájskej ulici v Trnave

Predmetom zákazky je ozelenenie lávky pre peších. Projekt navrhuje sústavu tieniacich konštrukcií, ktoré v kombinácii s vegetáciou a drevenými lamelami vytvoria na lávke zatienené miesta a uľahčia pohyb osôb hlavne v čase horúčav.
Členenie stavby na stavebné objekty:
E.2 Tieniace konštrukcie
E.3 Verejné osvetlenie
E.4 Záhradná architektúra
E.5 Malá architektúra mobiliár
E.5 Malá architektúra
Podrobnejšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch a ich prílohách.
Veřejná zakázka vložena:
06.12.2018 07:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trnava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.02.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trnava

Zadavatel IČ:
00313114

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Lalík

Zadavatel telefon:
+421 915 972 143

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.trnava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45221113-7
Stavebné práce na mostoch pre peších

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odstranění zmrazků a nášlapků Praha - posyp náledí zdrsňujícími materiály

Odstranění zmrazků a nášlapků Praha - posyp náledí zdrsňujícími materiály

Zajistíme schůdnost pěší komunikace v zimních měsících: - úklid sněhu - odstranění zmrazků - odstranění nášlapků - posyp náledí zdrsňujícimi materiály. Provádíme profesionální odklízení sněhu s komplexními posypovými pracemi. Nabízíme zimní údržbu pro okolí vašeho domu či kanceláře. Úklid sněhu provádíme v Praze a blízkém okolí.


Stožáry veřejného osvětlení standardní i atypické, nejmodernějších technologií pro výrobu stožárů

Stožáry veřejného osvětlení standardní i atypické, nejmodernějších technologií pro výrobu stožárů

Hledáte kvalitního českého výrobce stožárů veřejného osvětlení standardního i atypického v okolí města Břeclav? Stožáry veřejného osvětlení vyrábí společnost Amako z obce Strachotín v okrese Břeclav, která se touto činností zabývá již dvacet let. Kvalitu jejich výrobků dokládá používání těch nejmodernějších technologií. Pro výrobu stožárů veřejného osvětlení v Amako Strachotín používáme automatické, poloautomatické a počítačem řízené stroje. Stožáry veřejného osvětlení nabízíme například v těchto provedeních: -přechodové, sadoové, silniční, dálniční stožáry a osvětlovací věže Typy stožárů: -pro dopravní signalizaci, dekorativní, železniční, vlajkové, reklamní a kuželové stožáry. Pro více informací nás kontaktujte.


Úsporné žárovky Kanlux IQ-LED s nízkou spotřebou energie za atraktivní cenu

Úsporné žárovky Kanlux IQ-LED s nízkou spotřebou energie za atraktivní cenu

Světlo je důležitou součástí přírody a našich životů. Objevte kouzlo žárovek IQ-LED Kanlux s nízkou spotřebou energie, které jsou bezpečné pro Vaše oči i kůži, které Vám přináší společnost Kanlux s.r.o. Úsporné žárovky IQ-LED Kanlux jsou inovativní a splňují nejvyšší úroveň kvality a bezpečnosti, což potvrzuje německý certifikát kvality TÜV. Žárovky IQ-LED Kanlux jsou dostupné ve třech barvách světla – 2700K, 4000K, 6500K – vybírejte barvy dle svých potřeb. Poradíme Vám, které se více hodí ke čtení, do koupelny nebo do salónku. Žárovky IQ-LED DIM s možností stmívání umožňují plynulou regulaci intenzity osvětlení pomocí jednoho pohybu. Stojíme si za svou práci a jsme si jistí její kvalitou, proto na každou žárovku z řady IQ-LED Kanlux dáváme záruku 3 roky. Naše žárovky Vám zaručí nízkou spotřebu energie za atraktivní nákupní cenu.


Elektromontážní a zemní práce, veřejné osvětlení Ostrava

Elektromontážní a zemní práce, veřejné osvětlení Ostrava

Elektromontážní práce v Ostravě a po celém Moravskoslezské kraji provádí firma ELTOM, s.r.o. včetně projekce spolehlivě, kvalitně, odborně a profesionálně. Zaručíme rychlé dodací lhůty za dobré ceny. Zajistíme: - dodávku i montáž trafostanic, domovních přípojek, montáž a údržbu na elektrickém zařízení VN a NN, - zemní a výkopové práce - výstavbu, opravy i údržbu venkovního osvětlení - zemní kabelové vedení veřejného osvětlení, čištění krytů osvětlení, odstranění poruchy veřejného osvětlení - protlaky - výrobu rozvaděčů Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup.


Kvalitní zahradní elektroinstalace - osvětlení pro bezpečnou chůzi po Vaší zahradě

Kvalitní zahradní elektroinstalace - osvětlení pro bezpečnou chůzi po Vaší zahradě

Potřebujete na Vaší zahradě namontovat osvětlení, které Vám nejen vytvoří příjemné prostředí, ale bude také užitečným pomocníkem? Společnost Jana Fabiana, která disponuje těmi nejlepšími elektrikáři, poskytuje profesionální zahradní elektroinstalační práce. Zahradní osvětlení Vám umožní bezpečnou chůzi po zahradních schodech, terasách i cestách a nechá vyniknout krásu vaší zahrady ve večerních hodinách. Aby Vaše osvětlení správně fungovalo, je důležitá odborná elektroinstalace, o kterou se postaráme my. Odborně zapojíme kabely, venkovní zásuvky, zahradní světla a reflektory rozmístíme tak, aby nedocházelo k přímému oslňování. Naše elektroinstalace splňuje bezpečnostní předpisy a je odolná vůči klimatickým podmínkám. Pokud si nebudete vědět rady, jaký typ osvětlení vybrat, rádi Vám budeme nápomocni.


Novinka - LED pracovní světla, majáky a predátory prodej – různé velikosti, barvy, uchycení

Novinka - LED pracovní světla, majáky a predátory prodej – různé velikosti, barvy, uchycení

Nabídka eshopu společnosti TRIO PLUS spol. s r.o. z Prahy se rozšířila o novinku – LED pracovní světla, majáky a predátory inovovaných tvarů, barev a velikostí. Mezi novinky naší nabídky řadíme nejen nový typ nízkého majáku s uchycením na ty, na pevno nebo na magnet, nové konstrukční typy predátorů (malých majáčků), ale také LED výstražné červené světlo, které je určeno pro vysokozdvižné vozíky a vizuálně označuje bezpečnou zónu okolo vozíku. Kompletní seznam novinek v sortimentu LED pracovních světel, majáků a predátorů naleznete na stránkách společnosti TRIO PLUS spol. s r.o. z Prahy.