Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 4 dny.


Novostavba požární stanice Jaroměř

Novostavba požární stanice Jaroměř

Cílem projektu je vybudování novostavby požární stanice v Jaroměři dle projektové dokumentace. Dokumentace řeší odstranění stávající požární stanice, novostavbu požární stanice, rekonstrukci (náhradu) stávajících zpevněných ploch a jejich rozšíření. Nová stanice je navržena v kategorii požární stanice P1 a bude sloužit pro potřeby HZS Jaroměř a JSDH v Jaroměři. Součástí stavby jsou také nové zpevněné plochy včetně úpravy dopravního napojení, dále sportovní hřiště, oplocení včetně brány a branek a přístřešek na kontejnery. Tento projekt je spolufinancován z Integrovaného regionálního programu, v rámci schváleného projektu „Zajištění odolnosti stanice Jaroměř Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje s důrazem na přizpůsobení se změnám klimatu, reg. č.: CZ.06.1.23/0.0/0.0/16_055/0003310.
Veřejná zakázka vložena:
06.12.2018 07:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Náchod

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
11.01.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje

Zadavatel IČ:
70882525

Zadavatel ulice:
nábřeží U Přívozu 122/4

Zadavatel PSČ:
500 03

Zadavatel obec:
Hradec Králové 3

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45216121-8
Výstavba požárních stanic

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební firma, půdní vestavby, bytová a nebytová výstavba

Stavební firma, půdní vestavby, bytová a nebytová výstavba

Plánujete výstavbu budovy na zelené louce či rekonstrukci stávajícího objektu? K této činnosti je vhodné oslovit renomovanou stavební firmu, a to nejlépe naši společnost DANEKER, spol. s r.o., sídlící v Rakovníku. Specializujeme se na výstavbu rodinných a bytových domů, nebytových a průmyslových objektů. Realizujeme i veškeré rekonstrukce budov a interiérů, koupelen, bytových jader, půdní vestavby, nástavby. Zajišťujeme potřebné zemní, zednické, obkladačské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, podlahářské a izolační práce. Vyhotovíme stavbu dle vašich požadavků od základu až po střechu.


Výstavba vnitřních i vnějších tenisových kurtů z kvalitních sportovních povrchů

Výstavba vnitřních i vnějších tenisových kurtů z kvalitních sportovních povrchů

Plánujete vybudování nového tenisového kurtu? Je Váš současný tenisový kurt zastaralý a uvažujete o jeho rekonstrukci? Vyhledejte služby společnosti Forward tenis - sportovní stavby se sídlem nedaleko Prahy, která se zabývá právě výstavbou nebo rekonstrukcí tenisových kurtů. Při výstavbě a rekonstrukci kurtů využíváme kvalitní sportovní povrchy, které Vám zaručí příjemný pobyt na kurtu a hru bez omezení. Moderní vlastnosti kvalitních sportovních povrchů, které oceníte nejen u venkovních, ale i u vnitřních tenisových kurtů, jsou nenáročné na údržbu a dodáme je včetně potřebného vybavení. Více informací o výstavbě tenisových kurtů a typech sportovních povrchů žádejte u společnosti Forward tenis - sportovní stavby.


Monolitické garáže Praha – rychlá instalace a okamžité využívání

Monolitické garáže Praha – rychlá instalace a okamžité využívání

Hledáte způsob, jak ochránit svůj vůz před nepřízní počasí a zloději? Stavba garáže Vám připadá zdlouhavá a náročná? Monolitické garáže od společnosti Eurogaráže s.r.o. se sídlem v Praze jsou chytrým řešením. Snadná a rychlá instalace, bezpracnost a dlouhá životnost jsou jen některá z výhod monolitických garáží, které jsou k dostání ve variantách jednotlivé garáže, dvojgaráže, garáže se sedlovou střechou nebo garáže zapuštěné do svahu či patrové garáže do složitějších terénů. Železobetonová konstrukce s podlahou odolnou vůči nárazů, i mrazu, izolovaná střecha s odvodněním, ventilace, elektroinstalace nebo garážová vrata a okna podle volby zákazníka umožní přizpůsobit monolitické garáže přáním zákazníka. Pokud Vás nabídka zaujala a přejete si dozvědět se více informací, neváhejte kontaktovat společnost Eurogaráže s.r.o.


Monolitické stavby – schodiště, betonové stropy, obvodové zdivo

Monolitické stavby – schodiště, betonové stropy, obvodové zdivo

V oblasti stavební činnosti se společnost OULEHLA-REAL s.r.o. se sídlem v Dolních Kounicích zabývá i monolitickými stavbami. Pokud tedy potřebujete postavit monolitické obvodové zdivo, schodiště, betonový strop nebo betonový podhled, svěřte tuto práci do rukou zkušené stavební společnosti. V rámci naší stavební činnosti jsme navíc schopni poskytnout vypracování projektové dokumentace, cenového návrhu i veškerou inženýrskou činnost.


Výstavba starších i nových hal, přístřešků a administrativních budov

Výstavba starších i nových hal, přístřešků a administrativních budov

Hledáte firmu v okolí Dačic, která provádí výstavbu starších i nových hal? Pak neváhejte a obraťte se na firmu St mont, který se zabývá výstavbou starších i nových hal, přístřešků, administrativních budov, prodejen, autosalonů, zemědělských ha a dalších. Nově vyrobené haly i použité renovované haly dodáváme na zakázku dle požadavků investora. Oba typy hal lze opláštit trapézovými plechy nebo sendvičovými panely. Máme dlouholetou praxi s výstavbou průmyslových objektů. Nabízíme kvalitní služby za přijatelné ceny. Pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky nebo nás kontaktujte.


Návrhy a realizace interiérů Praha – na klíč pro restaurace, obchody i kanceláře

Návrhy a realizace interiérů Praha – na klíč pro restaurace, obchody i kanceláře

Útulné a funkčně řešené interiéry restaurací, obchodů nebo kanceláří vyžadují precizní návrhy na klíč podle zadání a bezchybné realizace s dokončením veškerých detailů. Stavební společnost Šulc a syn a.s. z Říčan u Prahy nabízí klientům návrhy a realizace interiérů v menším nebo celkovém rozsahu. Tým odborníků naší společnosti se postará nejprve o návrh interiéru podle požadavků klienta podle provozu, ke kterému je interiér určený. Schválený návrh poté zrealizujeme. S návrhy a realizací interiérů restaurací, obchodů i kanceláří má společnost Šulc a syn a.s. bohaté zkušenosti. Pokud máte o naše služby zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat.