Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 4 dny.


Rekonstrukce a rozšíření oddělení psychiatrie KNL, a.s.

Rekonstrukce a rozšíření oddělení psychiatrie KNL, a.s.

Předmětem veřejné zakázky je dodávka nábytku do nově zrekonstruovaného oddělení psychiatrie v budovách „I“ a „E“. Součástí dodávky je jak atypický nábytek zhotovený individuálně „na míru“, tak nábytek typizovaný, nakupovaný v běžné obchodní síti (židle, křesla, lůžka, vestavné el. spotřebiče apod.). Podrobně je dodávka popsána v projektové dokumentaci, která tvoří přílohu č. 3 zadávacích podmínek a ve výkazu výměr, který tvoří přílohu č. 4 zadávacích podmínek. Předmět veřejné zakázky bude realizován ve dvou etapách, za plného provozu psychiatrického oddělení, v závislosti na ukončení stavební rekonstrukce jednotlivých budov.
Veřejná zakázka vložena:
06.12.2018 07:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská nemocnice Liberec, a.s.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
07.01.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská nemocnice Liberec, a.s.

Zadavatel IČ:
27283933

Zadavatel ulice:
Husova 357/10

Zadavatel PSČ:
460 63

Zadavatel obec:
Liberec

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nábytek na míru do dětského pokoje, do ložnice. Podle Vašich přestav vytvoříme realitu.

Nábytek na míru do dětského pokoje, do ložnice. Podle Vašich přestav vytvoříme realitu.

Toužíte udělat nový pokoj dětem, vybavit ho tak, aby byl funkční, kvalitní a na míru? Či vybavit ložnici novou vestavěnou skříní a dalším nábytkem, který bude k sobě příjemně ladit a vytvářet harmonickou atmosféru? Pak jste tu správně. Kuchyňské studio Jana Formana Moravský Krumlov se přímo vyžívá nad takovými zakázkami. S klientem provede zaměření prostoru, vytvoří a probere s Vámi grafický návrh na počítači, kdy již vidíte blízkou budoucnost Vašeho nového dětského pokoje či ložnice. Vyhotoví cenovou nabídku. Realizace a následné dokončení probíhá v co nejkratším termínu. Firma provádí kompletní vybavení dětského pokoje i ložnice podle potřeb a přání zákazníka. A to postele, dvoupatrové postele, komody, skříňky, noční stolky, vestavěné skříně, stoly, poličky. Bližší informace naleznete na webových stránkách. Nebo nás přímo kontaktujte na telefon, ať se Váš sen může stát realitou. Lokalita působnosti: Znojemsko, Hrušovany nad Jevišovkou, Třebíč, Vysočina, Moravské Budějovice.


Zakázková výroba nábytku na míru pro kanceláře, restaurace i hotely

Zakázková výroba nábytku na míru pro kanceláře, restaurace i hotely

Zakázkovou výrobou veškerého nábytku na míru pro kanceláře, hotely či restaurace se v okolí Brna-venkov zabývá truhlářská dílna – Nábytek Aleš Vít se sídlem v Ivančicích. Naše truhlářská dílna zhotoví veškerý nábytek na míru podle vašich představ a přání, ať už se jedná o pracovní stoly a úložné prostory do kanceláří, skříně,postele a koupelnový nábytek pro hotelové pokoje či kuchyni na míru pro restaurace. Společnost Nábytek Aleš Vít Vám poskytne: - 3D grafický návrh nábytku nebo nábytkové sestavy, která si u nás necháte zhotovit - možnost vlastního výběru barevného provedení a vnitřního vybavení - poradenství s výběrem materiálu (masiv, dřevotříska, lakovaný MDF)


Vylepšete si svůj obývací pokoj novou obývákovou stěnou od nás

Vylepšete si svůj obývací pokoj novou obývákovou stěnou od nás

Napadlo Vás někdy v poslední době, že byste rádi změnili design Vašeho obýváku? S obývacími stěnami na míru od firmy Aleš Vít – Výroba nábytku, dostane Váš obývací pokoj úplně jiný rozměr Samozřejmostí je vypracování grafického 3D návrhu, abyste měli reálnou představu, jak bude Vás obývací pokoj vypadat. Při samotné montáži používáme jen kvalitní materiály, zejména pak kování od kvalitního výrobce Laguna nebo Hettich. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo se obraťte na uvedené telefonní číslo, kde se s Vámi rádi domluvíme na schůzce. Těšíme se na Vás!


Nábytek na míru - kvalitní výroba nejen pro váš interiér

Nábytek na míru - kvalitní výroba nejen pro váš interiér

Dřevo je velmi oblíbené pro svůj přírodní vzhled i skvělé uživatelské vlastnosti. Ve společnosti VIPAMA z Opavy to víme a nabízíme vám výrobu dřevěného nábytku na míru. Můžete si tak vybavit nejen kuchyň či obývák, nabízíme také dřevěná schodiště, dveře, nebo skříně do kanceláří. Výroba kuchyní na míru je naší specialitou. Přesně dle vašich přání a možností vám vyrobíme kuchyňskou linku, dřevěný stůl i praktické skříňky. Stačí nás navštívit, sdělit nám své představy a výroba kuchyně vašich snů může začít. Výrobou kuchyní na míru to u nás ale nekončí. Zabýváme se kompletním návrhem interiérů a jsme schopni vybavit nábytkem celý váš dům či byt. Potřebujete nový dětský pokojíček, nebo nábytek do pracovny? Žádný problém, zhotovíme dřevěný nábytek přesně dle vašich potřeb. Nezapomínáme ani na důležité doplňky a máme pro vás také nejrůznější dřevěná schodiště či ozdobné dveře. Váš interiér tak bude nejen skvěle vypadat, ale bude splňovat i všechna potřebná kritéria. Toužíte už dlouho po nové kuchyni nebo dřevěné obývací stěně? Spolehněte se na společnost VIPAMA. Se dřevem to totiž skutečně umíme a výroba nábytku na míru je naším oborem.


Veškerý nábytek na míru - knihovny, skříně, stoly, postele, splníme každé Vaše přání

Veškerý nábytek na míru - knihovny, skříně, stoly, postele, splníme každé Vaše přání

Oživte svůj interiér originálním nábytkem! Každé Vaše přání Vám splní spolehlivá společnost MG - INTERIER s.r.o., která se zabývá atypickou výrobou nábytku ve Zlíně a okolí. Ať už se jedná o vestavěné skříně, atypický stůl nebo knihovny atypických rozměrů, splníme Vám každé Vaše přání. Buďte originální a nechce si zrealizovat nábytek na míru, nabízíme Vám: - komody - kontejnery - stoly - knihovny - postele - toaletní a noční stolky - botníky - věšákové stěny. Všechny kusy nábytku vyrábíme precizně a s vysokou pečlivostí z laminátových desek podle Vašeho přání. Vytvoříme Vám domov, jaký jste si vždy přáli. Kontaktujte nás ještě dnes.


Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás

Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás

Firma Kuchyně Chábera Liberec vám na zakázku vyrobí kancelářský, koupelnový i bytový nábytek. Vše si můžete prohlédnout na našich stránkách. Působíme v Libereckém kraji a jeho okolí, ale není pro nás problém uspokojit zákazníky i z jiných lokalit.  Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás U nás v Liberci si můžete nechat vyrobit moderní a plně funkční nábytek do obýváku, koupelny, kanceláře nebo dětského pokoje. Podle dodaných podkladů nebo návrhů pro Vás vyrobíme nábytek na zakázku v požadovaném designu, kvalitě a rozumné ceně. Naše firma Kuchyně Chábera Liberec rychle a kvalitně uspokojí požadavky každého klienta.