Zařízení na výrobu paliva z odpadů Želivec

Zařízení na výrobu paliva z odpadů Želivec

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky pro projekt „Zařízení na výrobu paliva z odpadů Želivec“ CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_069/0007773. Dodávky pro projekt jsou Mobilní hvězdicové síto se vzduchovým třídičem a Kolový nakladač s příslušenstvím.
Veřejná zakázka vložena:
06.12.2018 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Agora s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-Východ

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
19.12.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Agora s.r.o.

Zadavatel IČ:
48952109

Zadavatel ulice:
Staroželivecká 190, Želivec, 251 68 Sulice

Zadavatel PSČ:
251 68

Zadavatel obec:
Sulice

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42914000-6
Zařízení pro recyklaci

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojírenská výroba Žamberk – krmivářský průmysl, jednoúčelové stroje

Strojírenská výroba Žamberk – krmivářský průmysl, jednoúčelové stroje

Společnost DITECH CZ s.r.o. vyrábí stroje pro krmivářský průmysl a své zkušenosti se strojírenskou výrobou nabízí svým zákazníkům při zakázkové konstrukci a výrobě jednoúčelových strojů i celých technologických celků a náhradních dílů. Mezi základní nabídku naší strojírenské výroby lze zařadit především jednošnekové extrudery a náhradní díly, dopravníky pro sypké směsi, pásové sušárny, prosévací stroje, dávkovače vlhnoucích a lepivých prášků nebo míchačky pro speciální aplikace. Bezplatnou nabídku a veškeré podrobné informace žádejte u společnosti DITECH CZ s.r.o.


Nové technologie pro keramický průmysl s využitím přehřáté páry jako atomizačního media

Nové technologie pro keramický průmysl s využitím přehřáté páry jako atomizačního media

Stříkání a lakování povrchů se nyní stává díky inovativním technologiím od společnosti Krautzberger s.r.o. z Plzně šetrnější, rychlejší a ekologičtější. Využití přehřáté páry jako atomizačního média vede ke nižší zbytkové vlhkosti a nanesené vrstvě a tím ke kratšímu času potřebnému k dosoušení, ke snížení hlučnosti a zlepšení podmínek na pracovišti, ale především k výrazné úspoře materiálu díky atomizaci na výstupu a minimálnímu zpětnému odrazu. Více informací o výhodách využití moderní technologie a přehřáté vodní páry v oblasti stříkací a lakovací techniky Vás ochotně sdělí odborníci ze společnosti Krautzberger s.r.o.


Servis plynových kondenzačních kotlů, solárních systémů

Servis plynových kondenzačních kotlů, solárních systémů

S firmou PAVELKA - VTP Vlčnov proběhne bez problémů roční prohlídka plynových kondenzačních kotlů, postaráme se o servis kotlů, solárních systémů, tepelných čerpadel i uvedení zařízení do provozu a jeho nastavení. Působíme v regionu Uherský Brod, okrese Uherské Hradiště. Mezi práce patří čištění výměníků kondenzačních kotlů, kontrola solární kapaliny. Při uvádění plynového kotle do provozu provedeme kompletní elektroinstalaci, aby byl zajištěn bezpečný provoz. Provedeme nastavení a odzkoušení regulace plynového kotle. Specializujeme se na značky: Viessmann, Thermona, Buderus, Protherm, Viadrus, Brötje, Baxi, Enbra, Ferroli.


Zasněžovací systémy Vrchlabí -  plný servis v oblasti zasněžovacích systémů

Zasněžovací systémy Vrchlabí - plný servis v oblasti zasněžovacích systémů

Vlastníte sjezdovku a potřebujete mít jistotu sněhu po celou zimní sezónu? Hledáte spolehlivého dodavatele zasněžovacích systémů pro svůj lyžařský areál? Pak oslovte naší firmu ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Naše firma nabízí montáž a servis v oblasti zasněžovacích systémů. Komplexní služby zahrnují návrh, projektování, realizaci i zaškolení obsluhy. Navíc se postaráme o vyřízení agendy na úřadech. Co se týká montážních prací, jsme schopni zrealizovat zasněžovací systémy včetně vodního hospodářství. Veškeré práce obstarají naši montážní pracovníci s vlastními prostředky.


Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Průběžné odmašťovací a čistící zařízení, které vyrábí společnost SUMMA spol. s.r.o. ze Šumperka, zabezpečí během čištění ekologické čištění. Tato čistící zařízení skříňového typu jsou vhodné pro náročné průmyslové čištění za pomocí voodu ředitelných prostředků. Průběžné odmašťovací a čistící zařízení od společnosti SUMMA s.r.o: - mají široké spektrum použití díky variabilitě vybavení – vhodné na čištění dílů znečištěných olejem, emulzemi nebo pro čištění dílů před montáží - jsou ekonomicky výhodné a zároveň výkonné - odstraní velký počet nečistot a jsou schopny dosáhnout požadovaného stupně čistoty - pracují na principu tlakového postřiku - stroje jsou vybaveny posuvným dopravníkem, který prochází čistícími zónami – odmašťovací, oplachovou a sušící


2LD - Termoformovací stroje, lisy na vakuové tváření plastů Nový Bydžov

2LD - Termoformovací stroje, lisy na vakuové tváření plastů Nový Bydžov

2LD Plastic s.r.o. Nový Bydžov se zabývá výrobou lisů na vakuové tváření plastů. Námi vyráběné termoformovací stroje využívají kupříkladu pekárny, cukrárny další výrobci. Termoformovací stroje si získali oblibu díky nízkým nákladům, jednoduchostí obsluhy a také nízkým odpadem. Dále se specializujeme na výrobu jednoúčelových strojů, lisů i forem a mezi naše zákazníky patří firmy nejen z České republiky, ale z celého světa. Neváhejte oslovit naší firmu 2LD Plastic s.r.o. Nový Bydžov.