Operatívny prenájom nových OMV

Operatívny prenájom nových OMV

Predmetom zákazky je prenájom motorových vozidiel a poskytovanie služieb spojených s prevádzkou vozidiel formou operatívneho prenájmu nových osobných vozidiel v špecifikácii:
- operatívny prenájom vybraného typu vozidiel podľa nižšie uvedenej špecifikácie
- služby v rozsahu Všeobecných obchodných podmienok pre operatívny leasing, hlavne: registrácia vozidiel, havarijné a povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie osôb, pripoistenie batožiny, asistenčné služby v celej Európe, údržba a servis vozidiel, vybavovanie poistných udalostí, sezónna výmena a uskladnenie pneumatík, cestná daň, diaľničné známky v SR, koncesionárske poplatky, platobné karty na čerpacie stanice PHM (CCS, UTA CCS), pri autách strednej triedy platobná karta na čerpanie pohonných hmôt a doplnkových služieb a tovaru na čerpacích staniciach PHM - CCS Limit, pri autách vyššej triedy platobná karta na čerpanie pohonných hmôt a doplnkových služieb a tovaru na čerpacích staniciach PHM - UTA CCS., administrácia čerpania pohonných hmôt, poskytovanie náhradného MV, zabezpečovací systém vozidiel voči odcudzeniu,
- doplnkové služby - čistenie a tepovanie MV
- doba prenájmu 48 mesiacov/1 vozidlo
Predmetom nájmu sú osobné motorové vozidlá vyššej a strednej triedy:
1. vyššia trieda benzín v počte 2 ks
2. vyššia trieda diesel v počte 2 ks
3.stredná trieda sedan v počte 7 ks
4. stredná trieda combi v počte 10 ks
Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
05.12.2018 07:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
10.01.2019 09:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60100000-9
Služby cestnej dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Předejděte zbytečným nehodám s pomocí asistenta vyparkování

Předejděte zbytečným nehodám s pomocí asistenta vyparkování

Také se často potýkáte se špatným výhledem při couvání z parkovacího místa? Už nemusíte! Vozy značky Volkswagen využívají radarové senzory umístěné na zádi vozidla, které monitorují oblast za vozidlem a po stranách. Asistent vyparkování tak rozpozná vše, co řidič ze svého sedadla vidět nemůže. Zaznamená-li systém přibližující se vozidlo, upozorní na tuto skutečnost řidiče. Pokud řidič nereaguje, systém umožní automaticky aktivovat brzdy, čímž zabrání nehodě, anebo alespoň minimalizuje případné škody. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle. Těšíme se na Vaše dotazy!


Zimní servisní prohlídka vozu Škoda za bezkonkurenční ceny

Zimní servisní prohlídka vozu Škoda za bezkonkurenční ceny

Co nevidět napadne sníh a vy ještě nemáte Vaše auto připraveno na zimu? Pak navštivte Autodružstvo ve Znojmě, kde dopřejí Vašemu vozu Škoda kvalitní zimní prohlídku. Vašemu vozu dopřejeme kompletní zimní prohlídku, která zahrnuje: - kontrolu stavu akumulátoru pomocí zátěžového testu - diagnostiku - výpis paměti závad - kontrolu tlaku a stavu pneumatik - kontrolu brzdového systému a podvozku - kontrolu množství motorového oleje, chladící a brzdové kapaliny - kontrolu funkčnosti a nastavení osvětlení - kontrolu funkce stěračů a ostřikovačů - kontrolu platnosti lékárničky a technické kontroly Využijte skvělých cen a zajeďte si na zimní servisní prohlídku do našeho Autodružstva.


Jezděte bezpečně během noci s asistentem nočního vidění Night Vision

Jezděte bezpečně během noci s asistentem nočního vidění Night Vision

Klidnou a bezpečnou jízdu během nočních hodin si můžete užívat díky novému inovativnímu systému nočního vidění Night Vision. Nový VW Tourag je prvním modelem značky VW, který je možné vybavit tímto bezpečnostním asistečním systémem. Termovizní kamera, která vidí za tmy do dálky až 130m, zaznamenává infračervené záření vydávané živými bytostmi, a asistent následně upozorní řidiče, že se na vozovce nachází člověk nebo zvěř. V tom samém okamžiku se brzdová soustava uvádí do pohotovosti, aby mohla poskytnou co nejvyšší brzdný výkon. Chcete-li si užít klidnou a bezpečnou jízdu i v noci, neváhejte a navštivte autorizované prodejce vozů VW na Znojemsku – společnost Intermobil s.r.o. se sídlem ve Znojmě.


Kvalitní vozy značky SUZUKI Jablonec nad Nisou - nové i bazarové automobily

Kvalitní vozy značky SUZUKI Jablonec nad Nisou - nové i bazarové automobily

AUTOCENTRUM FICS s.r.o. Jablonec nad Nisou Přemýšlíte nad novým modelem osobního vozu? Učarovala Vám značka vozu Suzuki? Chcete se svést sportovním či rodinným modelem? Neváhejte a navštivte naše AUTOCENTRUM FICS v Jablonci nad Nisou. Rádi Vám představíme nové i bazarové vozy značky Suzuki. Dále provozujeme autoservis a autoopravnu, kde se zabýváme záručním i pozáručním servisem. Neváhejte nás v Jablonci nad Nisou navštívit.


Autoopravna a autolakovna poskytuje kompletní servis motorů a služeb

Autoopravna a autolakovna poskytuje kompletní servis motorů a služeb

Nové autocentrum má vše pod vlastní střechou jak karosárnu, lakovnu tak i pneuservis. Ušetříme Vám čas. Naši prioritou je poskytnutí kvalitních služeb, individuální přístup ke každému zákazníkovi a jeho spokojenosti. Proto nabízíme po dobu opravy Vašeho automobilu možnost zapůjčit si vozidlo, které lze provádět se službou vozu Servis Mobil. Služby pro naše zákazníky: - Testovací jízdy - Financování - Kompletní servis - Generální prohlídky - Montáž doplňků - Test brzd - Náhradní díly a pneumatiky


Pořiďte si nové či zánovní luxusní auto od ověřených německých prodejců

Pořiďte si nové či zánovní luxusní auto od ověřených německých prodejců

Nevíte si rady s koupí vozu od německých prodejců? V tom případě se obraťte na firmu RD Automobil s.r.o. Společnost RD Automobil s.r.o. zaručuje všem svým zákazníkům z celé České republiky bezpečný a rychlý nákup nových, zánovních či ojetých aut od ověřených německých prodejců. Díky naší kompletní technické vybavenosti jsme schopni našim zákazníkům zajistit kompletní servis při nákupu vozu u německého prodejce. Služby poskytované zákazníkům při nákupu vozu prostřednictvím RD Automobil s.r.o. zahrnují: - výběr vozu dle Vašeho přání u prodejce v Německu - dovoz auta do ČR a samozřejmostí je i předání vozu našim zákazníkům - odborné poradenství a pomoc proškolených a zkušených techniků při výběru vozidla - možnost prověřit si samotnou technickou kontrolu vybraného vozu prostřednictvím videohovoru z pohodlí domova