Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Operatívny prenájom nových OMV

Operatívny prenájom nových OMV

Predmetom zákazky je prenájom motorových vozidiel a poskytovanie služieb spojených s prevádzkou vozidiel formou operatívneho prenájmu nových osobných vozidiel v špecifikácii:
- operatívny prenájom vybraného typu vozidiel podľa nižšie uvedenej špecifikácie
- služby v rozsahu Všeobecných obchodných podmienok pre operatívny leasing, hlavne: registrácia vozidiel, havarijné a povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie osôb, pripoistenie batožiny, asistenčné služby v celej Európe, údržba a servis vozidiel, vybavovanie poistných udalostí, sezónna výmena a uskladnenie pneumatík, cestná daň, diaľničné známky v SR, koncesionárske poplatky, platobné karty na čerpacie stanice PHM (CCS, UTA CCS), pri autách strednej triedy platobná karta na čerpanie pohonných hmôt a doplnkových služieb a tovaru na čerpacích staniciach PHM - CCS Limit, pri autách vyššej triedy platobná karta na čerpanie pohonných hmôt a doplnkových služieb a tovaru na čerpacích staniciach PHM - UTA CCS., administrácia čerpania pohonných hmôt, poskytovanie náhradného MV, zabezpečovací systém vozidiel voči odcudzeniu,
- doplnkové služby - čistenie a tepovanie MV
- doba prenájmu 48 mesiacov/1 vozidlo
Predmetom nájmu sú osobné motorové vozidlá vyššej a strednej triedy:
1. vyššia trieda benzín v počte 2 ks
2. vyššia trieda diesel v počte 2 ks
3.stredná trieda sedan v počte 7 ks
4. stredná trieda combi v počte 10 ks
Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
05.12.2018 07:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
10.01.2019 09:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60100000-9
Služby cestnej dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jezděte bezpečně během noci s asistentem nočního vidění Night Vision

Jezděte bezpečně během noci s asistentem nočního vidění Night Vision

Klidnou a bezpečnou jízdu během nočních hodin si můžete užívat díky novému inovativnímu systému nočního vidění Night Vision. Nový VW Tourag je prvním modelem značky VW, který je možné vybavit tímto bezpečnostním asistečním systémem. Termovizní kamera, která vidí za tmy do dálky až 130m, zaznamenává infračervené záření vydávané živými bytostmi, a asistent následně upozorní řidiče, že se na vozovce nachází člověk nebo zvěř. V tom samém okamžiku se brzdová soustava uvádí do pohotovosti, aby mohla poskytnou co nejvyšší brzdný výkon. Chcete-li si užít klidnou a bezpečnou jízdu i v noci, neváhejte a navštivte autorizované prodejce vozů VW na Znojemsku – společnost Intermobil s.r.o. se sídlem ve Znojmě.


Autopůjčovna, půjčovna aut - dlouhodobý pronájem auta Škoda Rapid

Autopůjčovna, půjčovna aut - dlouhodobý pronájem auta Škoda Rapid

Potřebovali byste auto a nechce se Vám kupovat? Můžete využít služeb autopůjčovny Auto Kozelský, kde Vám umožníme si dlouhodobě pronajmout vůz Škoda Rapid. Náš dlouhodobý pronájem je lepší než operativní leasing, proto neváhejte a obraťte se na nás. Vůz je vybaven dálkovým ovládáním centrálního zamykání, elektrickým ovládáním oken, manuální klimatizací, palubním počítačem, elektronickým stabilizačním systémem ESP, elektronicky ovladatelnými a vyhřívanými zpětnými zrcátky a další výbavou od výrobce navíc. Ceník: - dlouhodobý pronájem (2 roky a více)- 6.799,- Kč bez DPH za měsíc - krátkodobý pronájem (od 3 měsíců do 2 let)- 7.499,- Kč bez DPH za měsíc. Kauce 5.000,- Kč. Povolený kilometrový nájezd 2.500km za měsíc, ale dle individuální domluvy lze navýšit. Jedná se o spolehlivý český vůz, který je v naší půjčovně velmi oblíbený a máme ho v několika barevných variantách. Přijďte si půjčit auto dle Vašich představ!


Kvalitní automobily Hyundai – autosalon, autorizovaný prodej a servis

Kvalitní automobily Hyundai – autosalon, autorizovaný prodej a servis

V kompletně vybaveném autosalonu je pro Vás připraven tým 40 kvalifikovaných odborníků, který Vám na základě dlouholetých zkušeností doporučí vhodný typ a model vozidla, zajistí nejvýhodnější nabídku leasingu či splátkového prodeje, uzavře pojištění včetně převodů bonusů či zajistí registraci Vašeho nového automobilu. Přijďte si toho správného partnera na Vaše cesty vybrat do autosalonu Hyundai společnosti AUTOLAROS SPEED s.r.o. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Modernizovaná, nová Škoda FABIA FL již na prodej - možnost zkušební jízdy

Modernizovaná, nová Škoda FABIA FL již na prodej - možnost zkušební jízdy

Pokud jste si mezi vozy oblíbili malé hatchbacky, nová Škoda Fabia Vás zaujme na první pohled, má propracovanou příď a LED světlomety. Překvapí Vás široká nabídka barevných kombinací i různý výběr designů kol. Nová Fabia nabízí pouze benzínové motory, které mají nízké hodnoty spotřeby i emisí. Domluvte si zkušební jízdu u autorizovaného dealera Škoda, firmy DOBE - CAR s.r.o. Holešov. Přednosti vozu New Fabia: - široký výběr barevných kombinací i designu kol - dostatek prostoru pro cestující i zavazadla - ve verzi Combi objem zavazadlového prostoru 1395 litrů, chytrá řešení pro převoz nákladu - vzdálený přístup k vozu Škoda CONNECT - asistenční služby i aktuální zprávy - asistent hlídání mrtvého úhlu - hlídá prostor po stranách vozu i za vozem - Bi-LED hlavní světlomety, funkce přisvěcování při odbočování. Ať už se rozhodnete pro nákup v hotovosti nebo na úvěr, získáte řadu Benefitů: Pořízení vozu v hotovosti: - záruka na 5 let/100.000 najetých km - výkupní bonus - 25.000,- Kč za váš ojetý vůz - předplacený servis na 5let/100.000 km u hotovostní platby Nákup vozu na úvěr s úrokem 2,99%: - záruka na 5 let/100.000 najetých km - výkupní bonus - 25.000,- Kč za váš ojetý vůz - povinné ručení v hodnotě 1.000,- Kč/rok - zimní kola.


Krátkodobý a dlouhodobý pronájem automobilů - půjčování osobních aut a dodávek

Krátkodobý a dlouhodobý pronájem automobilů - půjčování osobních aut a dodávek

Hledáte spolehlivou autopůjčovnu? Potřebujete osobní auto na jeden den nebo hledáte dodávku k delšímu užívání? Společnost MB rent poskytuje v regionu Brno kromě služeb v oblasti prodeje a oprav vozidel značky Mercedes-Benz také krátkodobý a dlouhodobý pronájem automobilů. Půjčovna, pronájem osobních, užitkových a nákladních vozidel: - dodávky Mercedes Sprinter Long, s hydraulickým čelem - dodávky Mercedes Vito - Opel Astra, Zafira - Fiat Punto - nebržděný přívěs. V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o pronájem vozu nás kontaktujte.


Nová ŠKODA SCALA – výbava, interiér a exteriér a informace o prodeji

Nová ŠKODA SCALA – výbava, interiér a exteriér a informace o prodeji

Veškeré informace o výbavě, zahájení prodeje a podobě interiéru a exteriéru nového modelu vozidel ŠKODA – ŠKODA SCALA – Vám v Třebíči poskytne autorizovaný dealer a prodejce vozů ŠKODA, Horácké autodružstvo Třebíč. ŠKODA SCALA, která bude jako první model ŠKODA postavený na platformě MQB AO, bude k nahlédnutí v našel autosalonu od května 2019. Ceníky tohoto modelu budou zveřejněny v lednu 2019, předobjednání tohoto vozu pak bude možné od února 2019. Nová ŠKODA SCALA se bude moci pochlubit: - motory TDI a TSI s výkony od 66 do 110kW, včetně motoru s pohonem CNG - vysokou úrovní aktivní a pasivní bezpečnosti - Bi-LED předními světlomety,. full LED zadními světly - Až osmnáctipalcovými koly z lehké slitiny - Pojetím interiéru, který vychází ze studie VISION RS - Asistentem hlídání jízdního pruhu a Front Assist, funkce nouzové brzdy a dalšími asistenčními systémy na přání (asistent změny jízdními pruhu, parkovací asistent) - Virtuálním Kokpitem dostupným na přání- největší displej v rámci třídy kompaktních vozů - mobilními online službami ŠKODA Connect - prvky Simply Clever - elektricky ovládané páté dveře s funkcí Tip-To-Close, mechanicky sklopné, elektricky odjistitelné tažné zařízení