Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Pobočky Západ

Pobočky Západ

Predmetom zákazky je zabezpečenie prepravy peňažných hotovostí z pobočiek verejného obstarávateľa do pobočiek Všeobecnej úverovej banky, a.s. a jej následné vloženie na účet verejného obstarávateľa. Predmet zákazky je rozdelený do troch samostatných častí: (i) pobočky Západ, (ii) pobočky Stred, (iii) pobočky Východ.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B.1 a časť B.2 súťažných podkladov pre danú časť predmetu zákazky samostatne, ktoré sú zverejnené v profile verejného obstarávateľa na portáli www.uvo.gov.sk a v informačnom systéme EVO dostupnom cez webové sídlo www.uvo.gov.sk vedenom a sprístupňovanom Úradom pre verejné obstarávanie (ďalej len "IS EVO"), verejný obstarávateľ k nim poskytuje bezodplatne neobmedzený, úplný a priamy prístup odo dňa uverejnenia oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k úradnému vestníku Európskej únie alebo vo Vestníku verejného obstarávania podľa toho, ktorá skutočnosť nastane skôr.
Veřejná zakázka vložena:
05.12.2018 07:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Sociálna poisťovňa, ústredie

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
11.01.2019 09:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Sociálna poisťovňa, ústredie

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79710000-4
Bezpečnostné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Detektivní služby - zajistíme ochranku nebo osobního bodyguarda

Detektivní služby - zajistíme ochranku nebo osobního bodyguarda

Potřebujete osobního strážce a nevíte na koho se máte obrátit? Pak už nikoho nehledejte a podívejte se na služby znojemské společnosti TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. ze Znojma. Bodyguardi a osobní ochranka zajistí: - doprovod při schůzkách - osobní jednání, kdy cílem je zajištění bezpečnosti našeho klienta - osobní ochranu na dlouhodobý doprovod klienta - osobní strážce může být zároveň i řidičem. Detektivní služby: - zajišťujeme informace o majetkových poměrech - o serioznosti a důvěryhodnosti soukromých a právnických osob. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost a profesionalita všech našich zaměstnanců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Ostraha, zajištění majetku a osob v budovách, obchodních centrech, stavbách, průmyslových objektech

Ostraha, zajištění majetku a osob v budovách, obchodních centrech, stavbách, průmyslových objektech

Potřebujete sehnat firmu, která se zabývá ostrahou, zajištěním či kontrolou majetku a osob? Pak neváhejte a kontaktujte nás firmu MOHLIS v Brně. Našim hlavním cílem je minimalizovat trestnou činnost, která je vykonávána v administrativních budovách, v obchodních centrech, nebo ve výrobnách, stavbách a jiných areálech či budovách. Snažíme se zastrašit pachatele, aby trestný čin nevykonal. Ostrahu provádíme podle přání našich klientů. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní a proškolení. Provádíme obchůzky neboli kontrolu objektů, označujeme objekty, tzn., že je osvítíme, oplotíme. Provádíme evidenční činnost. Úzce spolupracujeme a samozřejmě také komunikujeme s klientem. Máme tři druhy pojištění odpovědnosti. Více informací najdete na webových stránkách.


Facility services Brno - systematická řešení přidávající hodnotu

Facility services Brno - systematická řešení přidávající hodnotu

Společnost MOHLIS Brno, to je více než 25 let zkušeností na českém trhu v oblasti zabezpečení a ostrahy objektů, majetku, osob, 10 let úklidových služeb v různých odvětvích a objektech, stejně jako údržby nemovitostí, 15 let zkušeností s převozy finanční hotovosti a 3 roky PCO a online ostrahy. Naše společnost se v současné době zaměřuje na 5 základních činností v oboru facility services: - ostraha objektů a osob, která zahnuje PCO a online ostrahu - úklidové služby, úklid objektů, budov a firem - údržba nemovitostí - výškové práce, rizikové práce ve výškách - převozy finanční hotovosti Naše hlavní sídlo najdete v Brně, působíme však celorepublikově, naše příme obchodní zastoupení najdete v Jihlavě, Plzni a Hustopečích. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Mohlis Brno – těšíme se na spolupráci.


Bezpečnostní agentura - komplexní služby ostrahy osob, majetku a objektů

Bezpečnostní agentura - komplexní služby ostrahy osob, majetku a objektů

Už nemusíte mít strach, o vaši bezpečnost se postaráme! Zajišťujeme fyzickou ostrahu objektů a eliminujeme veškerá bezpečnostní rizika spojená s vniknutím nežádoucích osob do objektu, krádežemi nebo ničením majetku. Můžeme zajistit také veškeré služby recepce spojené s pohybem osob a vozidel. Pokud potřebujete doprovod na schůzky a jednání nebo hledáte dlouhodobou osobní ochranku se službami řidiče, pak vám veškeré tyto služby zajistíme. Postaráme se také o převoz peněz či drahého majetku na vámi určené místo buď vlastními bezpečnostními nebo klientskými vozy. Disponujeme veškerým vlastním vybavením potřebným k ostraze osob, majetku i objektů. S námi budete v bezpečí!


Ochrana majetku a osob

Ochrana majetku a osob

Potřebujete zajistit ochranu majetku nebo osob? Hledáte spolehlivou bezpečnostní agenturu, která ohlídá Váš dům, průmyslový objekt nebo zabezpečí kvalifikovanou ostrahu obchodu či se postará o bezpečnost účastníků sportovní nebo jiné hromadné akce? Pak se s důvěrou obraťte na agenturu Safe point s.r.o. z Plzně. Jednorázové nebo dlouhodobé služby ochrany majetku a osob poskytuje náš kvalifikovaný tým klientům po celém území České republiky. Nabízíme také připojení zabezpečovacího zařízení na pult centralizované ochrany s nepřetržitou ostrahou 24 hodin denně. Váš majetek a bezpečnost osob ochrání agentura Safe point s.r.o.


Komplexní bezpečnostní služby Praha – maximální ochrana majetku a osob

Komplexní bezpečnostní služby Praha – maximální ochrana majetku a osob

Záleží Vám na bezpečnosti? Potřebujete spolehlivé bezpečnostní služby k ochraně hmotného nebo nehmotného majetku, osob, zajištění bezpečného převozu finanční hotovosti, ochrany veřejného pořádku v budovách, požární ochrany či při samostatných mimořádných událostech? Pak se spolehněte na společnost A-ROYAL Service s.r.o. z Prahy. Nabízíme ucelený systém pokrývající ostrahu objektů a recepční služby, pult centralizované ochrany, kamerové systémy, požární signalizační zařízení a elektronické zabezpečovací systémy. Cílem profesionálních zaměstnanců společnosti A-ROYAL Service s.r.o. je poskytnout zákazníkovi komplexní bezpečnostní služby od poradenství po samotnou ochranu majetku a osob.