Dodávka použitých katalyzátorov motorových vozidiel

Dodávka použitých katalyzátorov motorových vozidiel

Dodávka katalyzátorov za účelom testovania v industriálnych podmienkach firmy KOVOZBER, s.r.o.. Kde sa bude testovať a vyvíjať čo najefektívnejšia metóda spracovania použitých katalyzátorov. Bližšia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
05.12.2018 07:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
KOVOZBER, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
05.03.2019 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
KOVOZBER, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Katarína Šebová

Zadavatel telefon:
+421 905 346 087

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.kovozber.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

14900000-0
Zhodnotené druhotné suroviny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Demontáže technologických celků Svitavy - demontáže kovových průmyslových areálů, kovových komplexů

Demontáže technologických celků Svitavy - demontáže kovových průmyslových areálů, kovových komplexů

Svým zákazníkům zajišťujeme demontáže a likvidace kovových odpadů, technologických celků a zemědělských sil. Naše společnost KRN spol.s.r.o. Svitavy provádí demolice objektů vlastním autojeřábem po celé České republice. Součástí demolic a likvidací jsou zajištěny svozové služby až na skládku. Disponujeme stroji a technologií, které slouží k rychlé a odborné demontáži kovových odpadů z průmyslových objektů a budov. Vše provádějí vyškolení pracovníci, kteří mají zkušenosti v oblasti ekologie i bezpečnosti práce.


Ekologická likvidace autovraků - snadno, rychle a bez starostí

Ekologická likvidace autovraků - snadno, rychle a bez starostí

Potřebujete se zbavit havarovaného, jinak poškozeného nebo nepojízdného automobilu? Pak zajeďte do společnosti HULMAN - kovošrot s.r.o., kde se postarají o ekologickou likvidaci Vašeho autovraku. Zajišťujeme ekologickou likvidaci vozidel dle platných norem. Vykupujeme autovraky dle aktuálního ceníku, autovrak nemusí být zcela kompletní, cena za 1 kg zůstává i tak zachována. Můžete autovrak do našeho kovošrotu dovézt sami, nebo Vám zajistíme jeho odvoz. Cena se v tomto případě snižuje o 0,20 Kč/kg. Pro velkododavatele, jako jsou autoservisy, vrakoviště, poskytujeme vyšší ceny za výkup autovraků. Ekologická likvidace vozidla je předpokladem k odhlášení vraku z evidence vozidel. Potřebné potvrzení pro úřad Vám vystavíme bez čekání ihned při předání vozidla. U nás probíhá ekologická likvidace a recyklace vozidel snadno, rychle a hlavně je pro Vás zdarma!


Profesionální kovošrot, výkup barevných kovů a ocelových odpadů

Profesionální kovošrot, výkup barevných kovů a ocelových odpadů

Ve společnosti TROJEK, a.s. se výkupem, prodejem a zpracováním kovového odpadu zabývají již přes 20 let a svému oboru opravdu rozumí. Disponují špičkovým technickým a strojním vybavením s vysokou kapacitou vozového parku, díky čemuž dokáží zajistit komplexní servis spojený s touto činností. Cenu barevných kovů určují pomocí moderních spektrometrických přístrojů, kterými stanoví přesné chemické složení a zajistí tak komfortní platební podmínky pro dodavatele. Ve firmě TROJEK, a.s. neberou šrot na lehkou váhu a poskytují maximálně kvalitní servis pro Vaši spokojenost.


Zpracování plastových odpadů z výroby, recyklace plastových materiálů

Zpracování plastových odpadů z výroby, recyklace plastových materiálů

Zpracování plastových technologických odpadů z výroby včetně recyklace plastových materiálů provádí společnost Remiva, s.r.o. Chropyně - okres Kroměříž. Využíváme k tomu špičkové a moderní recyklační linky. Zpracováváme, vyrábíme, dodáváme technické plastové drtě. Recyklujeme pěnový polystyren a také speciální plasty dle nabídky: - regranuláty HDPE, LDPE, PC/ABS, PP, HIPS, vstřikovací, vytlačovací, vyfukovací - recyklace odpadů polystyrenu do formy regranulátu tzv. Remistyren, který se dodává v několika barevných odstínech ve formě granulí velikost 3-5mm. Remistyren se dále používá pro výrobu izolačních materiálů, nátěrových hmot, je to základní materiál pro vstřikování nebo vytlačování.


Výkup, zpracování železa, železného šrotu, kovových materiálů, kovošrot

Výkup, zpracování železa, železného šrotu, kovových materiálů, kovošrot

Zbavte se nepotřebného železa či železného šrotu a oslovte naši firmu IB - MET s.r.o. Využijte služeb našeho kovošrotu zabývajícím se výkupem, dopravou a zpracováním železa, železného šrotu a dalších kovových materiálů, jako je litina, ocel, měď a měděné elektrokabely, mosaz (špony, třísky), bronz, hliník, zinek, olovo, cín, nikl, SK plátky atd. Kovošrot naleznete v Moravském Krumlově U mostu 588. Působíme ve městech: -Moravský Krumlov -Hrušovany nad Jevišovkou -Hluboké Mašůvky -Znojmo -Brno -Miroslav -Ivančice -Hrotovice -Náměšť nad Oslavou. Výkupní ceník železného šrotu k nahlédnutí na webových stránkách.


PLASTOŽROUT - výkup víček z PET lahví

PLASTOŽROUT - výkup víček z PET lahví

I obyčejná víčka z PET lahví mohou být užitečná a navíc vám nebo vaší škole mohou vydělat peníze. Nevěříte? Tak to ještě neznáte Plastožrouta, maskota společnosti JELÍNEK – TRADING spol. Plastožrout vám totiž nabízí jedinečnou možnost udělat něco prospěšného pro životní prostředí a zároveň na tom vydělat. Jak? Stačí využít výkup víček z PET lahví. Ptáte se, jak výkup víček z PET lahví funguje? Je to jednoduché. Stačí hned nevyhazovat víčka z PET lahví a postupně je shromažďovat. Nastřádaná víčka pak jednoduše zabalíte do průhledných pytlů na odpadky a můžete je vyměnit za finanční obnos. Ale pozor. I Plastožrout si potrpí na určitých pravidlech. Výkup víček z PET lahví je proto možný pouze v případě, že jich nastřádáte alespoň pět pytlů. Pokud chcete výkup víček z PET lahví využít, musíte se také zaregistrovat na našich stránkách a vyplnit jednoduchý formulář. Víčka stačí naložit a odvést je na jedno z výkupních míst, která najdete ve Vrbně pod Pradědem, Křelově u Olomouce a v Rynolticích na Liberecku a která jsou vám k dispozici od 8:00 do 14:00 hodin každý všední den. Pokud tak učiníte, dostanete od nás: - ve Vrbně pod Pradědem 6 Kč/Kg za tříděná víčka z PET lahví i směs víček z PET lahví - v Křelově dostanete za vytříděná víčka také 6 Kč/kg, ale sem můžou sběrači přivézt i barevně separovaná víčka za které dostanou 7 Kč/kg - v Rynolticích vykupujeme víčka za 5,50 Kč/kg. Výkup víček z PET lahví mohou využít jednotlivci, menší skupiny, ale i školy či školky. Neváhejte a přidejte se k nám i vy. Nejen že podpoříte recyklaci a druhotné zpracování plastů a pomůžete přírodě, vyděláte si také slušnou finanční částku.