Kvapalinový chromatograf s vysokorozlišovacím hmotnostným spektrometrom

Kvapalinový chromatograf s vysokorozlišovacím hmotnostným spektrometrom

Predmetom zákazky je dodávka kvapalinového chromatografu s vysokorozlišovacím hmotnostným spektrometrom (1ks), ktorý je podrobne špecifikovaný v kapitole B.1 súťažných podkladov. Súčasťou predmetu zákazky sú súvisiace služby: dopravné a manipulačné výkony na miesto určenia, inštalácia a uvedenie do prevádzky, odskúšanie funkčnosti a prevádzky schopnosti dodaného prístroja, odovzdanie príslušnej dokumentácie, záručné servisné služby a zaškolenie
obsluhy v optimálnom rozsahu.
Veřejná zakázka vložena:
05.12.2018 07:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Environmental Institute, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.04.2019 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Environmental Institute, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Dr. Ing. Jaroslav Slobodnik

Zadavatel telefon:
+421 905 320 938

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://ei.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38433100-0
Hmotnostné spektrometre

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přesná dílenská měřidla - posuvná, sínusová, kontrolní, speciální, koncové měrky

Přesná dílenská měřidla - posuvná, sínusová, kontrolní, speciální, koncové měrky

Pro strojírenské firmy i stavebníky jsou při výrobní činnosti nepostradatelná přesná měřidla. V regionu Zlín můžete profesionální dílenská měřidla pořídit na prodejně VABEX s.r.o. ve Vizovicích. Vyberte si z širokého sortimentu měřidel - speciální, dílenská, kontrolní, posuvná, sínusová, třídotyková měřidla, koncové měrky i další vybavení dílen. Navštivte přímo naši prodejnu, nebo náš e-shop, kde stačí zadat poptávku přes kontaktní formulář. Dílenská měřidla pro: - strojírenský průmysl - kovoobráběcí dílny - zámečnicku výrobu. Sortiment měřidel: - posuvná měřidla - mikrometry - úchylkoměry - hloubkoměry - dutinoměry - koncové měrky - závitové kalibry - úhlové podložky - příměrné desky.


thermoMETER / thermoIMAGER – infrateploměry a termokamery - přesné měření

thermoMETER / thermoIMAGER – infrateploměry a termokamery - přesné měření

Bezkontaktní měření s vysokou přesností zajistí v jakémkoliv odvětví průmyslu infrateploměry a termokamery od společnosti Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Infračervená termovizní kamera kompaktních rozměrů je vybavena rozhraním USB pro online aplikace. Infrateploměry mají široké využití od nízkých teplot například v laboratořích po nejvyšší teploty roztavených kovů nebo pecích. Za každých okolností poskytují přesné a spolehlivé údaje.


UT průtokoměry kapalin a plynů prodej Praha – spolehlivé a dostupné

UT průtokoměry kapalin a plynů prodej Praha – spolehlivé a dostupné

Pokud sháníte speciální UT průtokoměr kapalin a plynů, pak se obraťte na společnost PANAMETRIA CZ s.r.o. z Prahy, která tato zařízení prodává. UT průtokoměry pracují na principu měření rozdílu času potřebného k přenosu signálu po proudu a proti proudu. Výsledkem je údaj o rychlosti proudění a indikace směr proudění. Toto měření zajišťují dvě UT sondy pracující střídavě jako vysílač a přijímač. K veškerým nabízeným produktům poskytuje společnost PANAMETRIA CZ s.r.o. servis, poradenství samozřejmě demo předvedení a následné kalibrace.


Znečištění ovzduší, plynné a prachové škodliviny v pracovním prostředí.

Znečištění ovzduší, plynné a prachové škodliviny v pracovním prostředí.

Stanovení koncentrací emisních sloučenin provádí firma Detekta s.r.o. Brno v plném rozsahu. Hlídat znečištění ovzduší a to hlavně ve firmách je prioritou. Jde tu o zdraví nás vše. Stanovení plynných a prachových škodlivin v pracovním prostředí, ale taky měření hlučnosti. Speciální analytika: -analýza těchto neznámých organických látek v surovinách a odpadech nejistého původu - až 250 tisíc sloučenin -také stanovení koncentrací specifických těkavých organických sloučenin v ovzduší -plynech přenosným chromatografickým přístrojem přímo v místě jejich výskytu. Vybrané chlorované uhlovodíky, etanol, aceton, dimethylformamid, oxiran, vybrané aromatické sloučeniny, trimethylamin apod. -stanovení koncentrací aerosolů, křemičitanů, vlhkosti, olejů popř. jiných látek v plynech -stanovení koncentrací rostlinných ochranných prostředků používaných v zemědělství. Pesticidy, herbicidy aj. a jejich rozkladné produkty ve vodách, půdách a ovzduší. Autorizované stanovení koncentrací emisních sloučenin provádíme v plném rozsahu znění zákona 201/2012 Sb. resp. vyhlášky 415/2012 Sb.


Technologie MaR, systémy měření a regulace - realizace a instalace

Technologie MaR, systémy měření a regulace - realizace a instalace

Dodávky a montáž kompletního systému MaR včetně softwarové podpory a uživatelských vizualizací zajistí společnost ELMAR group, s.r.o. Instalujeme systémy měření a regulace pro technologie vytápění, chlazení, vzduchotechniky a řízení spotřeby všech druhů energií. Zajišťujeme komplexní řízení technologických procesů budov a zařízení - propojíme systém MaR s ostatními systémy. Odborná konzultace a poradenství: - odborné konzultace a návrhy optimálních řešení a to i dodatečně v průběhu instalace systému k jeho optimálnímu nastavení. Naše systémy měření a regulace kontrolují klimatické podmínky v budově a umožňují je také řídit přesně podle vašich potřeb a požadavků. Dodáváme systémy měření a regulace, které vyvíjíme ve spolupráci se společností Honeywell. Naše technologie se vyznačují přesností, spolehlivostí a také kvalitou. Díky našim systémům měření a regulace budete mít pod kontrolou teploty i své výdaje.


Vodoměry, neovlivnitelné vodoměry Praha - bytové vodoměry pro SVJ

Vodoměry, neovlivnitelné vodoměry Praha - bytové vodoměry pro SVJ

Maddeo CZ s.r.o. Praha Chcete chytře předcházet tahanicím či nedorozuměním za odečty bytových vodoměrů? Máte zájem o spolehlivé řešení v problematice bytových vodoměrů? Oslovte naši firmu Maddeo CZ s.r.o. Praha a dozvíte se více informací. Jste bytové družstvo SVJ? Pak pro Vás máme hned dvě řešení. Nabízíme řešení jak pro ty co chtějí fyzický odečet vodoměru s návštěvou bytu, tak i pro ty co volí raději dálkové odečty bez nutnosti návštěvy bytu. U nás si vyberete kvalitní vodoměry jak typu přesný neovlivnitelný vodoměr, tak i antimagnetický vodoměr s RF modulem. Neváhejte nás kontaktovat.