Klimatický skúšobný systém

Klimatický skúšobný systém

Zákazka sa skladá z troch logických celkov. Klimatický skúšobný systém je komplexné testovacie zariadenie, ktoré umožňuje overovať funkčnosť airbagov za extrémnych podmienok. Jeho súčasťou sú klimakomory, meracia a záznamová technika, vyhodnocovací softvér a infraštruktúra. Toto vybavenie je vhodné na skúšky komponentov zabudovaných do skúšobných prípravkov, častí karosérií automobilov, aj v celých vozidlách. Technické parametre umožňujú realizovať skúšky v komorách, aj mimo nich. Röntgen na overovanie kvality je určený na kontrolu kvality spojov airbagových modulov zabudovaných v interiérových dielov. Diely osobných vozidiel budú slúžiť ako skúšobné vzorky na realizáciu testov funkčnosti airbagov zabudovaných v prístrojových doskách automobilov. Skúšobné vzorky náhradné diely vozidiel Audi, Škoda, Tiguan na testovanie
Veřejná zakázka vložena:
05.12.2018 08:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
04.02.2019 13:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38540000-2
Testovacie a meracie stroje a prístroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přesné měření v akreditované kalibrační laboratoři - kalibrace měřidel délky, tlaku a rovinného úhlu

Přesné měření v akreditované kalibrační laboratoři - kalibrace měřidel délky, tlaku a rovinného úhlu

Zajistěte přesné měření u společnosti JELÍNEK - TRADING spol. s r.o. v akreditované kalibrační laboratoři č. 2240. Díky akreditaci provádíme kalibraci měřidel délky, tlaku a rovinného úhlu. Naše kalibrační postupy splňují i ty nejnáročnější požadavky, díky tomu Vám rádi pomůžeme zajistit plnění ISO a dalších norem. Mimo akreditované obory provádíme také kalibrace stopek, vodováh, měřicích pásem, poloměrových či závitových šablon. O kalibraci se postarají naši specialisté, kteří odvedou práci precizně, rychle a za dobrou cenu. Stačí když nám měřidla zašlete poštou, dopravní službou nebo přivezete osobně a my Vám je vrátíme perfektně seřízená i s kalibračním listem. Již od roku 1996 máme akreditaci na délku, tlak a rovinný úhel, provádíme: - kalibrace koncových měrek do 500 mm - kalibrace kalibrů - kalibrace mikrometrů třmenových a dutinových, hloubkoměrů, mikropasametrů, dutinoměrů, odpichů - kalibrace úchylkoměrů, pasametrů, dutinoměrů - kalibrace posuvných měřidel, lesnických průměrek, hloubkoměrů, výškoměrů - kalibrace ocelových délkových měřidel, svinovacích a teleskopických metrů - kalibrace univerzálních, obloukových a optických úhloměrů - kalibrace úhelníků a válců kolmosti - kalibrace nožových, sinusových a příměrných pravítek - kalibrace deformačních tlakoměrů (rozsah 0 – 50 MPa, třídy přesnosti 0,4 – 4). Pečlivě se také postaráme o tyto činnosti: - kalibrace měřidel času - kalibrace mechanických stopek - kalibrace vodovah - kalibrace poloměrových a závitových šablon - kalibrace příměrných desek - kalibrace měřicích pásem (lesnických a dalších).


Průmyslové zesilovače ClipX – BM40 - ovládání přes webové rozhraní

Průmyslové zesilovače ClipX – BM40 - ovládání přes webové rozhraní

Novou generaci řízení průmyslových procesů představují průmyslové zesilovače ClipX – BM40, které nabízí společnost HBP měřicí technika s.r.o. z Prahy. Průmyslové zesilovače ClipX – BM40 jsou přesné, lehce integrovatelné a umožňují současné připojení až šesti modulů s přímým zpracováním dat a pohodlné intuitivní ovládání pomocí webového rozhraní. Pokud se chcete o výhodách průmyslového zesilovače ClipX – BM40 a jeho využití v průmyslu dozvědět více, neváhejte kontaktovat odborníky ze společnosti HBP měřicí technika s.r.o.


Automobilové váhy pro vážení silničních vozidel

Automobilové váhy pro vážení silničních vozidel

Výhodou automobilových vah je nízká zástavba bez betonování na požadovaném místě s jednoduchou montáží s možností demontáže a přestěhování váhy. Tyto váhy pořídíte u naší firmy KADLEC, spol. s r.o. v Opavě. Jedná se o železobetonovou mostní nebo ocelovou váhu s délkou vážního mostu od 6 až 24 metrů. V nabídce firmy můžete zakoupit tyto druhy automobilových vah: - mostní váhy pro vážení silničních vozidel - ocelové mostní váhy nebo železobetonové mostní váhy - nájezdové váhy pro vážení náprav nebo jednotlivých kol řady GZB - váhy kolových tlaků pro vážení kolových tlaků řady WWS Automobilové váhy dodáváme po celé České republice a zajistíme záruční i pozáruční servis.


Opravy přístrojů HEIDENHAIN – rychlá funkční a prémiová oprava strojů pro odstranění stop opotřebení

Opravy přístrojů HEIDENHAIN – rychlá funkční a prémiová oprava strojů pro odstranění stop opotřebení

Při opravě přístroje HEIDENHAIN mají nyní naši zákazníci možnost volby. Pokud spěcháte na opětovné uvedení přístroje do chodu a potřebujete minimalizovat čas odstávky, pak je pro Vás vhodné funkční oprava stroje, kdy v co nejkratší době vyměníme vadné díly a můžete pokračovat ve výrobě. Pokud Vám záleží nejen na funkčnosti, ale také na vzhledu Vašich strojů, pak je tu prémiová oprava stroje, kdy kromě bezchybné funkčnosti zapracujeme také na odstranění viditelných stop používání a opotřebení. Nejčastěji se jedná o výměnu displejů, klávesnic, indikací poloh či jiných viditelných částí přístroje HEIDENHAIN.


Elektronická evidence tržeb (EET) na čerpacích stanicích s řídicími systémy UNIDATAZ s.r.o.

Elektronická evidence tržeb (EET) na čerpacích stanicích s řídicími systémy UNIDATAZ s.r.o.

Týká se i Vaší čerpací stanice povinnost elektronické evidence tržeb? Pak neváhejte a obraťte se na nás co nejdříve. Naše společnost UNIDATAZ s.r.o., Vám s tím pomůže. Pokud používáte informační systémy WinMISS, XTR400+WinMISS klient nebo UniPOS a současně zákazníci hradí odebrané zboží v hotovosti nebo platební kartou, pak se i Vás týká povinnost elektronické evidence tržeb. Systémy společnosti UNIDATAZ budou EET podporovat - řídicí a pokladní systém UniPOS k termínu 31.12.2016. Uživatelé systémů UNIDATAZ s.r.o., obraťte se na nás v co nejbližší době. Zpracujeme Vám ekonomické řešení pro zajištění EET a předáme cenovou nabídku. Naplánujeme provedení upgrade systémů v požadovaných termínech. V rámci cenové nabídky na provedení upgrade Vám zašleme i návrh servisní smlouvy s garantovanou dobou dojezdu servisního technika a s přístupem na HOT LINE v režimu 24/7 pro zajištění špičkové servisní podpory našich systémů. Neváhejte a kontaktujte nás.


Elektronický způsob evidence - rychlé, snadné a všestranné řešení s jednou kartou

Elektronický způsob evidence - rychlé, snadné a všestranné řešení s jednou kartou

Pokud přemýšlíte, jak vylepšit systém příchodu a odchodů zaměstnanců, mít přehled ve školeních BOZP a veškeré evidenci, pak se určitě obraťte na brněnskou firmu DUHA system, spol. s.r.o., která je profesionálem ve vývoji elektronických systémů evidence. S jedním programem tak získáte: - přehled v příchodech a odchodech - před o školeních BOZP - přehled v celkové pracovní době a docházce zaměstnanců - možnost vybrat a objednat si stravu - celkový přehled v jedné databázi - zabezpečený systém, který může ovládat pouze pověřená osoba - evidence přestávek, směn, pozdních příchodů Hardwarový systém společnosti DUHA system, spol. s.r.o., je profesionální, kompletní a optimální systém evidence docházky, který usnadní život Vám i Vaším zaměstnancům. S jednou kartou můžete vykonávat nespočet úkolů a výsledky pak evidovat v databázi.