Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti PALOMA SLOVAKIA, s.r.o.

Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti PALOMA SLOVAKIA, s.r.o.

Predmetom zákazky je dodávka zariadení v rámci projektu Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti PALOMA
SLOVAKIA, s.r.o. zavedením inovatívnych technológií:
1. Baliaca linka (1 ks)
Vrátane dopravy, osadenia, zapojenia a skúšobnej prevádzky.
Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
05.12.2018 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
PALOMA SLOVAKIA, s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
25.01.2019 09:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
PALOMA SLOVAKIA, s.r.o.

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42921320-7
Baliace stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Balicí stroje pro balení sýrů a mléčných výrobků - hygienické balení potravin

Balicí stroje pro balení sýrů a mléčných výrobků - hygienické balení potravin

Potřebujete profesionální a kvalitní balící stroje pro balení potravin? Pak se obraťte na firmu UNIPROX, spol. s.r.o., která poskytuje balící stroje pro hygienické balení potravin. Mezi profesionální stroje patří i nerezový hlubokotažný balící stroj TSF 200-300 pro balení sýrů a mléčných výrobků. Tento termoformovací stroj je uzpůsobený pro balení potravinářských, nepotravinářských nebo medicinálních výrobků. Balicí stroj TSF 200-300 funguje na způsobu automatického balení a balící fólie může být jak flexibilní (měkká), tak pevná (tvrdá). Balicí formát velikostí lze snadně měnit podle přání zákazníka. S tímto balícím strojem snadno získáte: - snížené náklady na balení - zvýšenou produktivitu - rychlé a hygienické balení - rychlé podávání výrobků Tak neváhejte a pořiďte si i Vy profesionální a kvalitní balící stroj pro balení sýrů a mléčných výrobků od brněnské firmy UNIPROX, spol. s.r.o..


Balící technika pro balení pečiva - profesionální balící stroje pro potravinářský průmysl

Balící technika pro balení pečiva - profesionální balící stroje pro potravinářský průmysl

Potřebujete nějaký šikovný a praktický stroj k balení pečiva, ale nevíte na koho se máte obrátit? Pak se podívejte na nabídku firmy UNIPROX, spol. s.r.o., která sídlí v Brně a poskytuje profesionální balící techniku. Mezi široký sortiment balící techniky patří: - horizontální baličky - vertikální baličky - vakuové baličky - baličky do průtažné folie - baličky do misek S profesionálními balicími stroji od firmy UNIPROX, spol. s.r.o. bude balení potravin snadné a rychl, ať už budete chtít balit pečivo, ovoce, zeleni nebo sypký materiál. Pro více informací o balicí technice se obraťte na webové stránky firmy, nebo je kontaktuje pomocí emailové adresy.


Vakuovačky, vakuovací stroje - prodej, půjčovna, eshop - potraviny vždy čerstvé

Vakuovačky, vakuovací stroje - prodej, půjčovna, eshop - potraviny vždy čerstvé

Jak nejlépe uchovávat potraviny, aby vydržely co nejdéle čerstvé? Vyzkoušejte balení potravin do vakuovacích sáčků. Společnost IMATECH GROUP s.r.o. dodává do gastronomických provozoven, strojírenských dílen a malým i velkým výrobcům zpracovatelského průmyslu vakuovací stroje v nerezovém provedení od menších modelů až po větší průmyslové balicí stroje. Autorizovaný prodej, záruční i pozáruční servis, eshop: - profesionální vakuovačky na potraviny, vakuovací sáčky. Vakuovací stroje pro velkovýrobu: - vhodné pro velkozpracovatele potravin, výrobny polotovarů či balení větších produktů. Vakuovačka pro středně velké podniky: - vhodná pro řeznictví, jídelny, restaurace či menší výrobny. Vakuovačka pro domácnost: - pro menší restaurace, začínající podniky a především pro domácnosti. Pronájem, půjčovna vakuovaček: - pokud si vakuovačku potřebujete jen vyzkoušet, můžete si ji u nás pouze vypůjčit. U nás máte možnost si zakoupit vakuovací stroje také na splátky. Chcete pomoci s výběrem? Neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme vám s výběrem té nejvhodnější.


Balicí stroje pro balení zboží, výrobků a  potravin  - balící stroje vertikální i horizontální

Balicí stroje pro balení zboží, výrobků a potravin - balící stroje vertikální i horizontální

Pokud hledáte pro Vaši firmu spolehlivý balící stroj, tak se podívejte na širokou nabídku firmy UNIPROX, spol. s.r.o, která sídlí v Brně a zaměřuje se na prodej balící techniky a strojů pro zpracování masa. Vybrat si můžete z několika typů balících strojů: - horizontální balička AHP-400 pro malou až střední produkci, k balení drobného zboží rychlostí 100 ks/min - horizontální balička SWING 600 pro práci v horizontální, vertikální i zešikmené poloze, k balení chlebů, tyčinek, baget, ovoce nebo zeleniny s rychlostí 30 bal./min, podle velikosti balené položky - vertikální balička PMW-420E pro dávkování surovin do sáčku v přesném množství a vhodná pro balení sypkých surovin jako těstoviny, rýže, káva nebo granule - komorová horkovzdušná balička AP-5540 na ruční ovládaní s balící technikou smrštitelné folie, která ochrání zboží proti poškození při převozu a disponuje několika rozměry provedení, podle potřeby a velikosti výrobku určeného k balení - vakuové baličky FC300CV a FC460, které splňují přísně mezinárodní normy a drží certifikaci EC, mají deset programů, které lze samostatně a libovolně nastavit pro jednotlivé vakua, vstřiky a zatavování Neváhejte a vyberte si z široké nabídky výkonných balících strojů firmy UNIPROX, spol. s.r.o, které najdete na webových stránkách firmy.


Balící technika, balení masa a masných výrobků, balení kuřat

Balící technika, balení masa a masných výrobků, balení kuřat

Hledáte-li vhodný stroj pro balení masných výrobků, masa či třeba kuřat? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Nabízíme výborné kalibrační a egalizační zařízení i stroje na zpracování masa a kuřat. Stroje jsou vhodné hlavně pro drůbežářské podniky, masokombináty a závody zpracující ryby. Každý stroj je patentován. Nabízíme baličky: -RAYSELING ULMA -STRETCH ULMA -TERMOFORMING ULMA. Více informací o strojích najdete na našich www.


Balící stroje na vánoční stromky

Balící stroje na vánoční stromky

Manuální balicí stroje na balení vánočních stromků s pevným a masivním laminátovým kornoutem od firmy František Valdman - Vánoční stromky a balící sítě se sídlem v Sušici zajistí snadné, časově nenáročné a především šetrné balení vánočních stromků. Součástí balicího stroje je pozinkovaný brzdicí kruh, brzdicí guma zajišťující stejnoměrný odpor a natažení sítě, ostrý a výměnný nůž k ořezu sítě a stabilní pozinkovaná konstrukce, u které lze pro snadnou manipulaci a skladování odmontovat nohy povolením čtyř šroubů. Strojní balička poháněná traktorem přes kloubový hřídel je určena pro velkokapacitní balení nejen vánočních stromků a má balicí kapacitu až 200 kusů za hodinu. Součástí strojní baličky jsou dva vyměnitelné kornouty většího a menšího průměru. Více informací o výhodách jednotlivých typů balicích stroj na vánoční stromky žádejte informace u firmy František Valdman-Vánoční stromky a balící sítě.