Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti PALOMA SLOVAKIA, s.r.o.

Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti PALOMA SLOVAKIA, s.r.o.

Predmetom zákazky je dodávka zariadení v rámci projektu Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti PALOMA
SLOVAKIA, s.r.o. zavedením inovatívnych technológií:
1. Baliaca linka (1 ks)
Vrátane dopravy, osadenia, zapojenia a skúšobnej prevádzky.
Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
05.12.2018 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
PALOMA SLOVAKIA, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.01.2019 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
PALOMA SLOVAKIA, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Roman Mikušinec

Zadavatel telefon:
+421 908 934 680

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.palomaslovakia.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42921320-7
Baliace stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Balící technika pro balení pečiva - profesionální balící stroje pro potravinářský průmysl

Balící technika pro balení pečiva - profesionální balící stroje pro potravinářský průmysl

Potřebujete nějaký šikovný a praktický stroj k balení pečiva, ale nevíte na koho se máte obrátit? Pak se podívejte na nabídku firmy UNIPROX, spol. s.r.o., která sídlí v Brně a poskytuje profesionální balící techniku. Mezi široký sortiment balící techniky patří: - horizontální baličky - vertikální baličky - vakuové baličky - baličky do průtažné folie - baličky do misek S profesionálními balicími stroji od firmy UNIPROX, spol. s.r.o. bude balení potravin snadné a rychl, ať už budete chtít balit pečivo, ovoce, zeleni nebo sypký materiál. Pro více informací o balicí technice se obraťte na webové stránky firmy, nebo je kontaktuje pomocí emailové adresy.


Balicí stroje pro balení zboží, výrobků a  potravin  - balící stroje vertikální i horizontální

Balicí stroje pro balení zboží, výrobků a potravin - balící stroje vertikální i horizontální

Pokud hledáte pro Vaši firmu spolehlivý balící stroj, tak se podívejte na širokou nabídku firmy UNIPROX, spol. s.r.o, která sídlí v Brně a zaměřuje se na prodej balící techniky a strojů pro zpracování masa. Vybrat si můžete z několika typů balících strojů: - horizontální balička AHP-400 pro malou až střední produkci, k balení drobného zboží rychlostí 100 ks/min - horizontální balička SWING 600 pro práci v horizontální, vertikální i zešikmené poloze, k balení chlebů, tyčinek, baget, ovoce nebo zeleniny s rychlostí 30 bal./min, podle velikosti balené položky - vertikální balička PMW-420E pro dávkování surovin do sáčku v přesném množství a vhodná pro balení sypkých surovin jako těstoviny, rýže, káva nebo granule - komorová horkovzdušná balička AP-5540 na ruční ovládaní s balící technikou smrštitelné folie, která ochrání zboží proti poškození při převozu a disponuje několika rozměry provedení, podle potřeby a velikosti výrobku určeného k balení - vakuové baličky FC300CV a FC460, které splňují přísně mezinárodní normy a drží certifikaci EC, mají deset programů, které lze samostatně a libovolně nastavit pro jednotlivé vakua, vstřiky a zatavování Neváhejte a vyberte si z široké nabídky výkonných balících strojů firmy UNIPROX, spol. s.r.o, které najdete na webových stránkách firmy.


Balící stroje na vánoční stromky

Balící stroje na vánoční stromky

Manuální balicí stroje na balení vánočních stromků s pevným a masivním laminátovým kornoutem od firmy František Valdman - Vánoční stromky a balící sítě se sídlem v Sušici zajistí snadné, časově nenáročné a především šetrné balení vánočních stromků. Součástí balicího stroje je pozinkovaný brzdicí kruh, brzdicí guma zajišťující stejnoměrný odpor a natažení sítě, ostrý a výměnný nůž k ořezu sítě a stabilní pozinkovaná konstrukce, u které lze pro snadnou manipulaci a skladování odmontovat nohy povolením čtyř šroubů. Strojní balička poháněná traktorem přes kloubový hřídel je určena pro velkokapacitní balení nejen vánočních stromků a má balicí kapacitu až 200 kusů za hodinu. Součástí strojní baličky jsou dva vyměnitelné kornouty většího a menšího průměru. Více informací o výhodách jednotlivých typů balicích stroj na vánoční stromky žádejte informace u firmy František Valdman-Vánoční stromky a balící sítě.


Vakuovačky, vakuovací stroje - prodej, půjčovna, eshop - potraviny vždy čerstvé

Vakuovačky, vakuovací stroje - prodej, půjčovna, eshop - potraviny vždy čerstvé

Jak nejlépe uchovávat potraviny, aby vydržely co nejdéle čerstvé? Vyzkoušejte balení potravin do vakuovacích sáčků. Společnost IMATECH GROUP s.r.o. dodává do gastronomických provozoven, strojírenských dílen a malým i velkým výrobcům zpracovatelského průmyslu vakuovací stroje v nerezovém provedení od menších modelů až po větší průmyslové balicí stroje. Autorizovaný prodej, záruční i pozáruční servis, eshop: - profesionální vakuovačky na potraviny, vakuovací sáčky. Vakuovací stroje pro velkovýrobu: - vhodné pro velkozpracovatele potravin, výrobny polotovarů či balení větších produktů. Vakuovačka pro středně velké podniky: - vhodná pro řeznictví, jídelny, restaurace či menší výrobny. Vakuovačka pro domácnost: - pro menší restaurace, začínající podniky a především pro domácnosti. Pronájem, půjčovna vakuovaček: - pokud si vakuovačku potřebujete jen vyzkoušet, můžete si ji u nás pouze vypůjčit. U nás máte možnost si zakoupit vakuovací stroje také na splátky. Chcete pomoci s výběrem? Neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme vám s výběrem té nejvhodnější.


Balící technika, balení masa a masných výrobků, balení kuřat

Balící technika, balení masa a masných výrobků, balení kuřat

Hledáte-li vhodný stroj pro balení masných výrobků, masa či třeba kuřat? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Nabízíme výborné kalibrační a egalizační zařízení i stroje na zpracování masa a kuřat. Stroje jsou vhodné hlavně pro drůbežářské podniky, masokombináty a závody zpracující ryby. Každý stroj je patentován. Nabízíme baličky: -RAYSELING ULMA -STRETCH ULMA -TERMOFORMING ULMA. Více informací o strojích najdete na našich www.


Etiketovací stroje pro potravinářský i stavební průmysl

Etiketovací stroje pro potravinářský i stavební průmysl

Hledáte firmu, která vyrábí a prodává etiketovací stroje pro potravinářský a stavební průmysl, etiketovačky na láhve? Pak se obraťte na společnost JV servis Vladimír Jarůšek v Mikulově. Díky našim etiketovacím strojům bude balení i etiketování výrobků rychlejší. Nabízíme etiketovací stroje, s širokým využitím - od nápojů ve skleněných či plastových lahvích až po stavební materiál. Pořídíte u nás etiketovačky pro potravinářský a nápojářský průmysl, pro pivovary, vinařství i stroje pro plnění. Vyrábíme také náhradní díly. Pokud vaše etiketovačka dosloužila a nechcete investovat do nové, najdete u nás i starší modely za výhodné ceny. Samozřejmostí je také etiketovačka na zakázku. Staré a použité etiketovačky, uzavíračky, plniče, baličky také opravujeme a vykupujeme.