Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Stĺpový homogenizátor/mixér + náhradné nádoby

Stĺpový homogenizátor/mixér + náhradné nádoby

Predmetom zákazky je dodanie moderných výrobných kapacít pre produkciu potravín (v minulosti označovaných ako potraviny na osobitné výživové účely) a výživových doplnkov. Predmetom zákazky je kompletné vybavenie výroby výrobných liniek a komponentov na výrobu tabliet, kapsúl, práškových zmesí balených do dóz alebo sáčkov, vrátane pomocného príslušenstva a vybavenia podporných procesov vybavenie analytického laboratória pre kontrolu kvality a testovanie.
Veřejná zakázka vložena:
05.12.2018 07:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
BIO 5, s.r.o.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
15.01.2019 12:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
BIO 5, s.r.o.

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42215200-8
Zariadenia na spracovanie potravín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Unikátní koextruzní Chill Roll linka na vytlačování folií od firmy LABTECH Engineering

Unikátní koextruzní Chill Roll linka na vytlačování folií od firmy LABTECH Engineering

Tato unikátní linka byla speciálně navržena na základě přesných požadavků firmy Klöckner Pentaplast, která vyhlásila v průběhu roku 2017 výběrové řízení, kterého se zúčastnily věhlasné evropské firmy. Vítězem tohoto výběrového řízení se však stala celosvětově velmi úspěšná firma LABTECH Engineering, která jako jediná byla schopna splnit všechny přísné parametry linky, termín dodávky a hlavně cenu, která byla v rámci výběrového řízení limitní. Tato unikátní linka byla úspěšně uvedena do provozu v červenci 2018 ve firmě Klöckner Pentaplast týmem profesionálních a špičkových techniků, kteří ze strany zákazníka obdrželi gratulace za výborně provedenou práci. Koextruzní Chill Roll linka je bezvadně fungující a dobře vypadající linka na vytlačování folií navržena na možnost zpracování polymerů od polyolefinů až po materiál jako je například PET a podobně. Hlavní parametry vysokorychlostní koextruzní linky. Tříválec: -šířka 900mm -průměr 600mm -servopohony pro každý válec zvlášť -nastavení výšky válců z kontrolního panelu -temperační jednotka pro každý válec -výkonné chladící zařízení) Extrudéry: - Dva jednnošnekové ex. s průměrem šneků 30 a 40 mm. - 26 mm dvoušnekový ex. se zubovým čerpadlem. - Gravimetrické dávkování všech složek do všech ex. ovládané z centrálního pultu. - Věž s vysokorychlostním mixérem pro dvoušnekový extrudér. - Extrudéry umístěny na podestě. Unikátnost linky: - Ovládání celé linky z LCD. - Vysokorychlostní navíječka s automatickou výměnou návinu. - MDO jednotka podélné orienrace. - Feed block a hlava s evakuací.


Řídící systémy jako součást každého stroje - APPLIC spol. s r.o. Liberec

Řídící systémy jako součást každého stroje - APPLIC spol. s r.o. Liberec

APPLIC spol. s r.o. Liberec řídící systémy a průmyslová automatizace Odborníci firmy APPLIC spol. s r.o. Liberec pro vás zajistí vše kolem automatizace neboli řídících systémů. Kvalitní řídící systém obsahuje každý stroj. U těch jednoduchých řídí jednotku robot, u těch složitějších najde uplatnění PLC značek Siemens, Alan-Bradley, Mitsubishi apod. Značení výrobků V případě požadavku zákazníka dodáváme, jako součást stroje, systémy značení. Používáme všechny běžné systémy značení jako jsou:    - tisk a lepení etiket, včetně automatického    - InkJet systémy     - mikroúderové značení    - laserové značení Všechny systémy značení jsou implementovány do stroje po elektrické, mechanické i SW stránce.


Výroba jednoúčelové stroje Vamberk - výrobní linky, zařízení, montážní přípravky

Výroba jednoúčelové stroje Vamberk - výrobní linky, zařízení, montážní přípravky

VASPO VAMBERK, s.r.o. Rychnov nad Kněžnou Jednoúčelové stroje jsme schopni přizpůsobit požadavkům zákazníka a požadavkům výroby. Naším jediným cílem je efektivita , kvalita a zlevnění výrobního procesu u zákazníka. Jednoúčelové stroje, výrobní linky, zařízení, montážní přípravky: Stroje pro automobilový průmysl Stroje na zpracování drátu Stroje na výrobu svařovacích elektrod Zakázková výroba strojů a zařízení


Konstrukční kancelář – konstrukce, dokumentace, výroba

Konstrukční kancelář – konstrukce, dokumentace, výroba

Výrobou, dokumentací, dodáním a zaškolením obsluhy výrobních zařízení zejména pro oblast automobilového průmyslu se zabývají zkušení odborníci konstrukční kanceláře společnosti KOPR spol. s r.o. se sídlem v Praze. Cílem práce konstrukční kanceláře naší společnosti je vytvořit takové výrobní zařízení na míru konkrétních požadavků klienta, která budou efektivní, rychlá, snadno ovladatelní a spolehlivá. Součástí našich služeb je samozřejmě asistence při uvedení zařízení do provozu a zaškolení obsluhy zařízení, případně další konzultace.


Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí Jsme předními výrobci komponentů do strojů, výroba strojů na zpracování potravin je naším hlavním výrobním oborem. Zaměření naší firmy: Různé typy převodovek a pohonných mechanizmů, podle dodané dokumentace Roboty pro dopřádací stroje v textilních linkách Navíjecí zařízení pro linky na výrobu umělých vláken Dopravní systémy pro textilní linky na výrobu a zpracování příze Části strojů a linek na výrobu a zpracování potravin Strojní díly, komponenty a montážní sestavy vyráběné v malých sériích podle dodané dokumentace Pro více informací kontaktujte naší firmu Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí.


Pasterizační stanice mléka a výrobní linky pro mlékárny Chotěboř

Pasterizační stanice mléka a výrobní linky pro mlékárny Chotěboř

Naše firma Global Servis spol. s r.o. Chotěboř zajišťuje pro potravinářský a mlékárenský průmysl celkové dodávky technologických linek a to včetně projekčního zpracování, dodávek měření a regulace, řídících systémů a silových kabelových rozvodů. - pasterizační stanice mléka a smetany - výrobní linky pro mlékárenský průmysl - CIP Stanice - příjmové zařízení mléka - úchova syrového mléka - úchova pasterovaného mléka - linky, zařízení na výrobu jogurtů - linky a zařízení na výrobu zakysaných výrobků - linky a zařízení na výrobu tvarohu - linky a zařízení na výrobu tvarohových dezertů - linky na plnění mléka do PET obalů. - linky na výrobu sýrů.