Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Zajištění prohlídek těl zemřelých na území MSK v letech 2019 a 2020

Zajištění prohlídek těl zemřelých na území MSK v letech 2019 a 2020

Předmětem veřejné zakázky je zajištění plnění zákonných povinností Moravskoslezského kraje, které mu vyplývají z ustanovení § 110 odst. 1 písm. b) zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, ve znění pozdějších předpisů. Jedná se o zajištění prohlídek těl zemřelých za účelem zjištění smrti osoby, pravděpodobného data a času úmrtí, pravděpodobné příčiny úmrtí a určení, zda bude provedena pitva, a to u osob zemřelých na území Moravskoslezského kraje.
Zadavatel předpokládá 8200 prohlídek těl zemřelých za dobu plnění veřejné zakázky.
Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
05.12.2018 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Moravskoslezský kraj

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
08.01.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Moravskoslezský kraj

Zadavatel IČ:
70890692

Zadavatel ulice:
28. října 117

Zadavatel PSČ:
702 18

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85000000-9
Zdravotní a sociální péče

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Geopatogenní zóny, eliminace jejich působení pomocí přístroje EKOPlus

Geopatogenní zóny, eliminace jejich působení pomocí přístroje EKOPlus

Špatně se Vám usíná a ráno jste nevyspaní a rozlámaní? Za tím vší může stát i působení geopatogenních zón, které negativně působí na člověka, jeho spánek a zdraví. Je proto velmi důležité detekovat tyto energetické zóny, které vyzařují ze Země, a eliminovat jejich působení. S tím Vám bude nápomocná naše společnost Jiří Hlinka - Podpora Bytí, sídlící v Ostravě – Výškovicích. GPZ nelze odstranit, ale zle je odrazit či přesměrovat. A proto se specializujeme na odrušení těchto volných energií přístrojem EKOPlus 24-72, který změní frekvenci energií GPZ a tak potlačí škodlivé působení na člověka. Neváhejte a kontaktujte nás a my Vám zaručíme již klidný a pohodový spánek.


Domácí péče Poliklinika Bor

Domácí péče Poliklinika Bor

Pacientům bez jakéhokoliv věkového omezení je po posouzení jejich zdravotního stavu na doporučení lékaře určena domácí péče, kterou poskytuje odborně vyškolený zdravotnický personál Polikliniky Bor. Cílem domácí péče je předejít hospitalizaci pacienta, který tam může s pomocí pobývat v důvěrně známém prostředí. Mezi úkony domácí péče, které hradí pojišťovna, náleží podávání léků včetně injekční formy, zaučování v aplikaci inzulínu, měření tlaku (eventuelně EKG), odběry krve, moče a výtěrů k laboratorním vyšetřením, převazy a ošetření po operacích, bércových vředů, proleženin nebo manipulace se stomickými pomůckami či rehabilitace. Veškeré informace k domácí péči a podmínkám pro splnění nároku na tuto službu žádejte u Polikliniky Bor.


Rekondiční pobyty pro pacienty s psychiatrickou diagnózou

Rekondiční pobyty pro pacienty s psychiatrickou diagnózou

Máte Vy či někdo z Vašeho okolí psychické problémy s léčbou na psychiatrii? Pokud ano, tak Vás zajisté budou zajímat i služby naší společnosti Dobrá psychiatrie, s.r.o., která sídlí v Krásné v okrese Opava. Pacientům s psychickou diagnózou zajišťujeme rekondiční pobyty se zkušeným personálem v oboru sociální, psychoterapeutické nebo psychologické. Klienti na pětidenních pobytech mají zajištěno ubytování, jídlo a program, který je zaměřen na resocializační aktivity, socioterapeutické činnosti, procházky, ruční tvoření, sportovní a kulturní vyžití. Na rekondičních pobytech se setkávají obdobně nemocní lidé a vytváří si mezi sebou dobré vztahy. Neváhejte a prožijte krásné a zajímavé chvíle s námi.


Mamologická poradna - preventivní vyšetření prsou

Mamologická poradna - preventivní vyšetření prsou

ProMedica spol. s r.o. v Prostějově se zaměřuje na digitální mamografii, ale můžete zde také navštívit mamologickou poradnu. Provádí preventivní vyšetření prsou. Díky prevenci a včasného vyšetření stoupá počet vyléčených. Rakovina prsu je nejčastější rakovina u žen, proto neváhejte a navštivte ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Vyšetření diagnostickém centru: - počítačová CT tomografie - intervenční neuroradiologie pod CT navigací - ultrazvuková vyšetření - ozonotherapie - periradikulární ozónoterapie LS syndromů pod CT kontrolou - léčba ozonem - vyšetření na osteoporosu skeletu - mamografická vyšetření - mammologická poradna - diagnostika pomocí invazivních a neinvazivních metod. Vyšetřujeme zde digitálním mamografem a ultrazvukovým přístrojem vysoké kvality.


Vyšetření na poruchy plodnosti a celkově neplodnosti u párů, kteří se pokoušejí o dítě

Vyšetření na poruchy plodnosti a celkově neplodnosti u párů, kteří se pokoušejí o dítě

Pokoušíte se delší dobu o dítě a nedaří se? Máte za sebou více potratů? Čeká Vás umělé oplodnění? Pak navštivte společnost Genetiku Ostrava s.r.o. a naši lékaři provedou patřičná vyšetření, která pomohou zjistit příčinu a poradí, jak dále postupovat. Vyšetření partnerů nebo manželů s poruchami plodnosti: - vyšetření partnerů se dvěma a více samovolnými potraty – pomáhá zjistit skryté chromozomální změny, které mohou způsobit následný potrat - vyšetření dárců spermatu - vyšetření dárkyň vajíček - sterilita z nejasných příčin - vyšetření před umělým oplodněním - sestavení rodokmenů Pro kompletní vyšetření a zjištění příčiny poruchy plodnosti proběhne konzultace o zdravotních údajích obou partnerů. Dále se odebere krev na laboratorní vyšetření. Po absolvování všech potřebných vyšetření lékaři vyhodnotí výsledky o vašem zdravotním stavu a doporučí další postupy v rámci otěhotnění.


Osteologie - specialista na osteologickou problematiku

Osteologie - specialista na osteologickou problematiku

Společnost Mediekos Ambulance, s.r.o. Vám jako specialista v osteologické problematice nabízí kompletní osteologickou péči ve Zlíně a dalších oblastech Moravy a Slovenska - Uherském Hradišti, Ostravě, Bruntále a Senici. Péče, založená na komplexním pohledu, v sobě prakticky obsahuje: - diagnostiku - terapii - monitorování léčby - konsiliární vyšetření - ukončení terapie, přechod na monitorovací a preventivní režimy - zvýšení dostupnosti vyšetření pacientům pomocí řešení logistiky - primární prevenci Řešíte-li zdravotní problém či jen chcete znát odpovědi na problematiku prevence osteologických problémů, obraťte se na odborníky ve společnosti Mediekos Ambulance, s.r.o.