Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Dřevěné okenní rámy, VB

Dřevěné okenní rámy, VB

Jsme společnost ve Velké Británii, která hledá výrobce skutečných dřevěných okenních rámů pro vnitřní okna. (Nehledáme externí okenice nebo rolety.)
Olly Pittman
Director
JSC Group
www.jsc.group

Původní znění:
Establishing business cooperation
We are a company in UK looking for a manufacturer of real wood plantation shutters for internal windows. (We are not looking for external shutters or roller shutters.)
Many thanks
Olly Pittman
Director
JSC Group
www.jsc.group
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 14:46

Platnost poptávky:
05.03.2019 14:42

Kontaktní osoba:
Olly Pittman

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Země:
UK

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sudy na víno - barikové sudy na víno z bílého maďarského dubu

Sudy na víno - barikové sudy na víno z bílého maďarského dubu

Potřebujete kvalitní sudy, ve kterých Vám bude zrát víno? Pak se obraťte na hodonínskou firmu UNICOM servis, spol s.r.o., která se zaměřuje na výrobu kvalitních barikových sudů. Barikové sudy TRUST HUNGARY se vyrábí z rostoucího maďarského bílého dubu, který je vysoušen přirozenou cestou po dobu dvou let. Sudy vytváří vhodné hygienické prostředí pro fermentaci a zrání vína. Díky kvalitnímu dřevu dochází k přirozenému dýchání a dubové třísloviny dávají vínu nejen stabilitu a strukturu, ale také chuť a vůni. Objemy sudů jsou do 112 l do 10 000 litrů. Nejvíce žádané jsou pak sudy o objemu 225 litrů. Sudy lze vypálit dle přání zákazníka, mohou tedy být: - bez vypálení - lehce vypálené - středně vypálené - středně-silně vypálené - silné vypálené Pořiďte si i Vy kvalitní dřevěný barikový sud od společnosti Unicom Servis spol. s.r.o. a nechte si uzrát výborné víno.


Povrchová úprava oken i vchodových dveří ze dřeva pro dokonalý vzhled a dlouhou životnost

Povrchová úprava oken i vchodových dveří ze dřeva pro dokonalý vzhled a dlouhou životnost

Pokud vlastníte dřevěná okna či dveře, pak víte, že jejich životnost a funkčnost závisí také na tom, jak dobrou mají povrchovou úpravu. Naše společnost Okna Robenek s.r.o., která se specializuje na tradiční výrobu i montáž dřevěných oken a vchodových dveří pro vás zajistí veškeré služby spojené s jejich odbornou povrchovou úpravou tak, aby vám posloužila co nejlépe a nejdéle. Díky povrchové úpravě bude navíc jejich vzhled rázem dokonale estetický. Povrchová úprava je u nás realizována pomocí vodou ředitelných akrylátových barev Zowosan a nanášíme ji čtyř vrstvou technologií, která zaručuje dokonalý finální výsledek. Jako základ je použita impregnace, která skvěle ochrání dřevo před vlhkostí, plísněmi, dřevokazným hmyzem i houbami. Díky celému nástřiku, který obsahuje také vícepolymerní akrylátové pryskyřice získají dveře a okna ze dřeva také vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, UV záření i povětrnostním vlivům. Vyberte si barvu pro vaše dřevěná okna i vchodové dveře, která bude odpovídat přesně vašim představám!


Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Vchodové dveře náš domov nejen chrání, ale jsou také jeho vizitkou. Exteriérové vstupní dveře od společnosti Baran-FMB, spol. s r.o. se vyznačují moderním vzhledem, osvědčenou konstrukcí, vícebodovým bezpečnostním kováním a variabilitou. Skvělý nadčasový vzhled a výběr z nepřeberného množství provedení uspokojí každý individuální požadavek, stačí si vybrat vlastní dveře z široké nabídky výplní, zasklení nebo členění příčkami. Vstupní dveře od společnosti Baran-FMB mají tyto vlastnosti: - vysoká pevnost - skvělé tepelně-izolační vlastnosti - odolnost vůči tepelným změnám - odolné povětrnostním vlivům - snadná údržba - originální design. Pokud toužíte po světle, doporučujeme celoprosklené výplně s pískovaným bezpečnostním dvojsklem či trojsklem. Jste-li zastáncem klasických vstupních dveří, pak vsaďte na vstupní dveře s příčkami dělicími křídlo na části, které lze osadit čirým, ornamentním či zrcadlovým izolačním zasklením. Ke všem dveřím rovněž nabízíme široký výběr bezpečnostních klik či madel v různých tvarech. Praktickými doplňky dveří je také elektrický zámek a vložky zámku s otočným knoflíkem. To vše a mnohem víc Vám nabídne firma Baran-FMB, spol. s r.o. se sídlem v Neplachovicích poblíž Opavy. neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.


Okna a dveře VEKRA – více než 25 let na trhu

Okna a dveře VEKRA – více než 25 let na trhu

Již více než 25 let nabízí český výrobce oken a dveří VEKRA svým zákazníkům vysokou kvalitu, příznivou cenu a spolehlivost. Přijďte se na vlastní oči přesvědčit a prohlédnout si nabídku dveří, oken a doplňků do jednoho z velkých showroomů, které můžete navštívit v Praze, Brně, Ostravě, ale také v Hradci Králové, Plzni, Českých Budějovicích či v Ústí nad Labem nebo zavítejte do jedné z 60ti menších poboček po celé České republice. Designové a kvalitní dveře či okna VEKRA vyrobíme, přivedeme a namontujete a Vy se můžete těšit z komfortního bydlení a úspor financí za vytápění. Pokud máte o naše služby zájem, zdarma a nezávazně Vám připravíme cenovou nabídku podle Vámi zadaných kritérií.


Dřevěné kabelové bubny na zakázku od spolehlivé české firmy

Dřevěné kabelové bubny na zakázku od spolehlivé české firmy

Na výrobu dřevěných kabelových bubnů je zde zavedená česká firma Stolárna Santo, a.s. se sídlem v Hranicích na Moravě. Na zakázku vyrábí dřevěné kabelové bubny klasické nebo s ocelovou obručí pro tuzemský i zahraniční trh. K výrobě dřevěných kabelových bubnů používají výhradně jehličnaté řezivo (SM/JD, BO/MD) jakosti A až II. v tloušťkách 22-50 mm. Vlhkost řeziva se pohybuje v rozmezí 22 % (duben-září) až 35 % (říjen-březen), dle požadavku i řeziva vysušeného nebo tepelně ošetřeného. Dřevěné kabelové bubny jsou vyráběny od průměru 400 do 2600 mm - veškeré rozměry je možno přizpůsobit dle požadavku zákazníka. Doprava je zajištěna kamionovou nebo vlakovou dopravou (kabelové bubny jsou dodávány ve smontovaném nebo rozloženém stavu).


Exkluzivní vstupní exteriérové dveře – prodej, montáž, zaměření

Exkluzivní vstupní exteriérové dveře – prodej, montáž, zaměření

Uvažujete o pořízení nových vstupních dveří? Vsaďte si na kvalitu a jedinečný design vstupních exteriérových dveří Disting, které ve svém sortimentu nabízí společnost Interiérové dveře Kasal ze Žďáru nad Sázavou. Tyto dveře si zajisté zamilujete. Snoubí vysokou kvalitu, eleganci a moderní vzhled. Jedinečná kombinace dřeva a oceli propůjčuje dveřím pevnost, odolnost a výjimečné technické parametry. Dveře vytvoříme přesně podle Vašeho vkusu. Je zcela na Vás, jaké si zvolíte doplňky, tvar frézování, možnost prosklení, dekor či barvu. S výběrem Vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat!