Dřevěné okenní rámy, VB

Dřevěné okenní rámy, VB

Jsme společnost ve Velké Británii, která hledá výrobce skutečných dřevěných okenních rámů pro vnitřní okna. (Nehledáme externí okenice nebo rolety.)
Olly Pittman
Director
JSC Group
www.jsc.group

Původní znění:
Establishing business cooperation
We are a company in UK looking for a manufacturer of real wood plantation shutters for internal windows. (We are not looking for external shutters or roller shutters.)
Many thanks
Olly Pittman
Director
JSC Group
www.jsc.group
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 14:46

Platnost poptávky:
05.03.2019 14:42

Kontaktní osoba:
Olly Pittman

Kontaktní email:

Telefon:
+441 206 877 640

Země:
UK

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba spárovek, biodesek - celodřevěné masivní desky pro nábytkáře, truhláře, stavebníky

Výroba spárovek, biodesek - celodřevěné masivní desky pro nábytkáře, truhláře, stavebníky

Lepené dřevařské materiály hrají významnou roli pro nábytkáře, truhláře i stavebníky. Celodřevěné masivní desky z listnatých i jehličnatých dřevin dodává firma BRENUS s.r.o. z regionu Zlínský kraj. Jsme výrobcem spárovek i biodesek. Výroba je zaměřena hlavně na spárovky, pro pužití v interiéru i exteriéru. Spárovky - jednovrstvé lepené masivní desky: - napojované a průběžné z listnatých dřevin dub, buk - průběžné z jehličnatých dřevin smrk, borovice - z ostatních i exotických dřevin. Biodesky - třívrstvé lepené masivní desky: - z listnatých i jehličnatých dřevin.


Dřevěný fasádní obklad, obkladové desky Parklex, větrané fasády

Dřevěný fasádní obklad, obkladové desky Parklex, větrané fasády

Chystáte se na Brněnsku dělat novou fasádu a hledáte kvalitní dřevěné fasádní obklady? Vyzkoušejte náš obklad Parklex. Povrch je tvořen pravým tropickým dřevem, díky speciálnímu filmu odolává mrazu, dešti, slunečnímu záření větru i sněhu. Panel jde lehce zavěsit na fasádu pomocí kovové konstrukce, tudíž je-li jeden z panelů poškozen, nemusíte měnit celou fasádu, stačí vyměnit jen jeden. Přednosti obkladu: nezaměnitelný přírodní design, různé barevné odstíny, vysoká odolnost, možnost oříznutí na míru, bezúdržbové, životnost 30 let. Více podrobnějších informací najdete na našich stránkách.


Posuvné, šoupací, bezbariérové stěny na zakázku-i atypické rozměry

Posuvné, šoupací, bezbariérové stěny na zakázku-i atypické rozměry

Společnost TVT EURO-okna Babice dodá na zakázku posuvné dřevěné bezbariérové stěny i atypické rozměry - dodávka včetně montáže. Posuvné dveře k jádru bez bourání, posuvná bezbariérová šoupací stěna nad schody bez prahu. Zakázková výroba: - posuvné stěny - varianta posuvných dveří či oken pod značkou „Patio Life“ - jednokřídlové i vícekřídlové sestavy - interiérové dveře - lepené dřevěné lamely - vchodové, vstupní dveře - třívrstvá a čtyřvrstvá lepená lamela - hliníkové dveře - jednoduché zabezpečení posuvných dveří či oken Možnost provedení ve všech nabízených profilech. Bližší informace na tel.:603852351. Český výrobce eurooken a vchodových dveří TVT EURO-okna s.r.o. zaručuje kvalitu a spokojenost svých zákazníků.


Moderní interiérové dveře, celoskleněné, dřevěné, v mnoha provedeních, pro Váš útulný domov

Moderní interiérové dveře, celoskleněné, dřevěné, v mnoha provedeních, pro Váš útulný domov

Přejete si moderní interiérové dveře, které dotvoří Váš perfektní domov? Společnost Okna&Company, s.r.o., Vám nabízí poctivé a moderní interiérové dveře s širokou škálou možností a barevných kombinací. Dveře každého interiéru tvoří důležitou složku, která chrání soukromí, odděluje jednotlivé prostory a v neposlední řadě dodává místnosti nádech, který tam chcete mít. Ve světě nových moderních stylů, vzorů a technologií můžeme pro Váš osobitý výběr najít řešení které hledáte. Vyberete si nebo Vám rádi poradíme, které dveře jsou právě pro vás ty pravé!


Dveře Hörmann včetně doplňků nově v showroomu ZAHRADNÍK PARKET

Dveře Hörmann včetně doplňků nově v showroomu ZAHRADNÍK PARKET

Kvalitní dřevěné interiérové dveře značky Hörmann nyní nově naleznete také v showroomu společnosti ZAHRADNÍK PARKET spol. s r.o. v Praze 6. Předností dveří Hörmann je možnost individuálních kombinací zárubní, dveřních křídel a doplňků jako jsou kliky a zámky pro sladění dveří s interiérem. Samozřejmostí je široká škála povrchových úprav dveří, volby odstínů v matném či lesklém provedení. Jednoduchý design a kvalitní provedení těchto interiérových dveří Vás jistě osloví. Přijďte se na vlastní oči osobně přesvědčit o kvalitách a designu dveří Hörmann do showroomu ZAHRADNÍK PARKET.


Bezrámové zasklení, francouzská okna nebo prosklené rohy od českého výrobce

Bezrámové zasklení, francouzská okna nebo prosklené rohy od českého výrobce

Sháníte českou firmu, která se specializuje na kvalitní bezrámové zasklení, francouzská okna nebo prosklené strukturální rohy? Pak již nehledejte a podívejte se na českou firmu ALBO, která sídlí nedaleko města Přerov. Ať už budete volit mezi: - bezrámovým zasklením - francouzským oknem - proskleným strukturálním rohem firma ALBO Vám zajistí, že konečný výsledek bude nejen krásným a estetickým doplňkem Vašeho domu, ale také, jako všechny kvalitní výrobky firmy, plnit tepelněizolační funkce. Bezrámové zaklení je taktéž vhodné pro prosvětlující světlíky v novostavbách. K základní výbavě patří: - izolační dvojsklo obohacenou o lehkou pokovenou vrstvu - mezisklení rámeček (nerezový, sklolaminátový, s prostupem tepla Ug=1 či podle norem ČSN EN) K základní výbavě si můžete rovněž pořídit: - izolační trojsklo obohacené o lekou pokovenou vrstvu - mezisklení rámeček (nerezový, sklolaminátový, s prostupem tepla Ug=1, dle norem ČSN EN, se vzduchovou neprůzvučností) - bezpečnostní izolační sklo Zmodernizujte svůj dům pomocí bezrámových zaklení, francouzských oken nebo prosklených strukturálních rohů, které jsou nejen estetické, ale i minimalistické, tepelně izolační a hlavně kvalitní. Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy ALBO, která Vám ráda zodpoví Vaše případné dotazy.