Dřevěné okenní rámy, VB

Dřevěné okenní rámy, VB

Jsme společnost ve Velké Británii, která hledá výrobce skutečných dřevěných okenních rámů pro vnitřní okna. (Nehledáme externí okenice nebo rolety.)
Olly Pittman
Director
JSC Group
www.jsc.group

Původní znění:
Establishing business cooperation
We are a company in UK looking for a manufacturer of real wood plantation shutters for internal windows. (We are not looking for external shutters or roller shutters.)
Many thanks
Olly Pittman
Director
JSC Group
www.jsc.group
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 14:46

Platnost poptávky:
05.03.2019 14:42

Kontaktní osoba:
Olly Pittman

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
UK

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Venkovní dřevěné samozavlažovací květináče - variabilní, nekonečné záhony

Venkovní dřevěné samozavlažovací květináče - variabilní, nekonečné záhony

Variabilní dřevěné samozavlažovací květináče umožňují zcela změnit styl zahrady. Sestavte si sami vhodně nekonečné záhony od firmy Wood Cité s.r.o., které lze přizpůsobit každému prostoru. Tento variabilní zahradní prvek využijete tam, kde není možné vybudovat klasický záhon. Pevné boky květináče jsou vysoké, vyrobeny jsou z kvalitního dřeva. Výhodou těchto vysokých květináčů je pohodlné pěstování rostlin, nemusíte se ohýbat, jako u běžného záhonu. Variabilní dřevěné květináče jsou vhodné do soukromých zahrad i veřejných prostor a do základních škol, mateřských škol. Celý sortiment venkovních květináčů a dalších výrobků ze dřeva můžete vidět na naší prodejně v Bílovicích u Uherského Hradiště - Zlínský kraj.


Špaletová okna pro historické budovy vyrobena na zákazku v truhlářství

Špaletová okna pro historické budovy vyrobena na zákazku v truhlářství

Špaletová okna jsou šperkem každého domova. Jde výhradně o dřevěná okna, vyrobená z masivního a kvalitního dřeva. Péče o tento typ oken si vyžaduje individuální a speciální přístup a péči. Znalost historických konstrukcí, zajistí dokonalou repliku. Splňují funkci stejně jako novodobé okenní rámy. Kvalitně zastoupí zvukovou i tepelnou izolaci. Jsme schopni vyrobit přesné repliky, nebo zcela nový vzhled okna. Máme výběr z velké škály možností zasklení - izolační dvojskla - trojskla, - bepečností skla - skla s bezpečností - skla s duplexem K novým oknům si u nás můžete vybrat i žaluzie nebo sítě proti hmyzu. V naší truhlářské dílně zhotovujeme: Nábytek, dveře, interiérové schody, ploty / pergoly, vchodové dveře, zimní zahrady a mnoho dalšího.


Nábytková dvířka odolná proti škrábancům, odření, skvrnám - nový materiál Fenixx s nanočásticemi

Nábytková dvířka odolná proti škrábancům, odření, skvrnám - nový materiál Fenixx s nanočásticemi

Inovativní výrobek mezi nábytkovými dvířky firmy Trachea Holešov je materiál FENIXX s nanočásticemi - Nábytková dvířka patří do prémiové řady EXTRA DELUXE, jde o kombinací estetického řešení s výjimečnými technologickými parametry, díky využití nanotechnologie a akrylových pryskyřic nové generace. Dvířka jsou vhodná do interiéru domu, bytu, pro obchodní a firemní prostory i pro oblast pohostinství a zdravotnictví. Využití je pro horizontální i pro vertikální povrchy - kuchyňská dvířka i nábytková dvířka, na stěny, materiál pro plochu stolu, přepážky, knihovny apod. Povrch panelu má jedinečné vlastnosti: - výrazně matný povrch - vynikající intenzita a hloubka barvy - odolnost proti světlu - nízká odrazivost světla díky extrémní neprůsvitnosti - nanočástice povrchu způsobují vysokou odolnost proti škrábancům, odření, suchému teplu i skvrnám - tepelná oprava povrchových mikroskopických škrábanců - vysoká odolnost proti kyselým rozpouštědlům a přípravkům pro domácnost - na materiálu nejsou vidět otisky prstů a je příjemně měkký na dotek - zlepšené antibakteriální vlastnosti - hygienický materiál, vhodný pro kontakt s potravinami. Provoz firmy: - Tovární 1209, Holešov - Zlínský kraj.


Dřevěná EURO okna pro historické budovy - rustikální nebo kastlové

Dřevěná EURO okna pro historické budovy - rustikální nebo kastlové

Potřebujete zrenovovat historickou budovu a přitom zachovat její tradiční historický vzhled? Hledáte výrobce oken, který Vám s tím pomůže? Pak už nehledejte a obraťte se na brněnskou firmu ALBO, která poskytuje kvalitní dřevěná okna a dveře. Vybrat si můžete ze dvou typů oken, které Vaší historické budově zachovají její atypický ráz a přitom Vám ušetří náklady na tepelnou energii. Kvalitní Kastlové EURO okna jsou navržena pro historické budovy. Okna jsou tvořena z vnitřního lepeného vícevrstvého hranolu o tloušťce 68 mm a venkovního hranolu o tloušťce 42 mm. Lepena jsou voděodolným lepidlem. V základní výbavě najdete dvouvrstvé protihlukové sklo nebo si za příplatek můžete nechat vyhotovit speciální tažné sklo, které je určeno přímo pro památkové účely. Rustikální dřevěná EURO okna jsou taktéž navržena pro historické budovy, ale navíc jsou doplněna o dřevěné rustikální překrytí okapnice. Okna jsou taktéž zasklena dvouvrstvým protihlukovým sklem. Dle Vašeho přání Vám může firma dále zhotovit: - okno s křídlovou okapnicí - venkovní rustikální profilaci falcu a křídla rámu K oknům si můžete vybrat různé varianty příček a klik, žaluzií, rolet a markýz. Pro více informací navštivte webové stránky firmy ALBO, či je kontaktuje pomocí emailové adresy.


Český výrobce skládacích prosklených dveří   - pro více světla ve Vašem domě

Český výrobce skládacích prosklených dveří - pro více světla ve Vašem domě

Přejete si stylový přechod mezi místnostmi, ale nemáte dostatek prostoru pro Vámi vysněné designové dveře? Společnost TESKO KOLOVRAT s.r.o. Vám vyrobí skládací dveře, které jsou skvělým řešením v místnostech s omezenými prostory. Systém pro skládací dveře je i pro bezbariérový přístup a prosklené skládací stěny vyřeší problém s omezeným prostorem a přitom dosáhnete maximálního průniku světla do Vašich místností. Široké využití naleznete v šatních skříních, málo prostorných pokojích, koupelně, kuchyni apod. Společnost se věnuje tradičnímu zpracování a profesionální montáží všech svých produktů v okolí Opavy a Ostravy. Jako firma již 25 let poctivě vyrábíme velmi kvalitní výrobky. Užší informace pro použití prosklených skládacích dveří: -maximální šířka otvoru 3600mm -maximální váha jednoho křídla 80k -maximální šířka jednoho křídla je 900mm -zdvižně posuvné dveře lze vyrobit v profilech IV68, IV78, IV92


Venkovní dřevěná mozaika na fasádu, k obložení plotu - dřevěné exteriérové obklady

Venkovní dřevěná mozaika na fasádu, k obložení plotu - dřevěné exteriérové obklady

Další novinkou v sortimentu společnosti Wood Cité s.r.o. z Bílovic je venkovní dřevěná mozaika na fasádu či k obložení plotu. Pokud se Vám líbí domy s nádechem přírody, zvolte právě dřevěné exteriérové obklady ve formě mozaiky z masivního akátového či tropického dřeva. Dřevěné obklady ve formě mozaiky jsou vhodné na ploty i pro vnější zateplení domu - zajišťují skvělou tepelnou i zvukovou izolaci. V exteriéru je ideální dřevěný obklad zkombinovat např. s kamenem. Navštivte naši prodejnu v Bílovicích u Uherského Hradiště a vyberte si z několika odstínů. Sortiment: - venkovní dřevěná mozaika na fasádu - interiérová dřevěná mozaika na stěnu.