Výroba strojů a zařízení, Německo

Výroba strojů a zařízení, Německo

Hledáme partnera na výrobu našich zařízení (např. na výrobu plastových forem apod.).

Původní znění:
Anfrage
Wir sind auf der Suche nach einem Partner für die Fertigung unserer Anlagen. (Kunststoffformbau, etc)
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 14:45

Platnost poptávky:
05.03.2019 14:41

Kontaktní osoba:
KORAS GmbH

Kontaktní email:

Telefon:
49 (7082) 79283 18

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba vstřikovacích forem - formy na plast včetně návrhu a konstrukce

Výroba vstřikovacích forem - formy na plast včetně návrhu a konstrukce

Potřebujete si nechat vyrobit vstřikovací formy na plast a hledáte firmu, která se zabývá výrobou vstřikovacích forem na jižní Moravě? Pak se neváhejte obrátit na firmu Incot ve městě Podivín v okrese Břeclav. Navrhneme, připravíme konstrukci a vyrobíme Vám vstřikovací formy. Naše firma má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti. Vyrábíme jedno- a vícenásobné formy. Nabízíme vstřikovací formy s horkými systémy, se studenými vtoky, formy s kovovými zálisky, s hydraulickými a pneumatickými systémy, etážové a tenkostěnné formy. Všechna naše výroba prochází procesem systému řízení kvality. Kvalita a spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě.


Upínací technika - manuální, silová sklíčidla - výroba, dodávka

Upínací technika - manuální, silová sklíčidla - výroba, dodávka

Pracujete ve strojírenství a potřebujete sklíčidla? Pak neváhejte a kontaktujte společnost Schunk Intec s.r.o. Firma Schunk Intec s.r.o., má sídlo v Brně a v oblasti vývoje a výroby sklíčidel má mnohaleté zkušenosti. Sklíčidla jsou celosvětově známá, pro svou vysokou kvalitu. ROTA NCO – 3-čelisťové sklíčidlo bez upínacího otvoru, kombinuje největší čelist s největší upínací silou. ROTA 2B, jsou dvě čelisti Bolid pro výkonné řezné nástroje. Její hlavní funkcí je vysoká upínací síla a zároveň také velké čelisti a velice pevné upínací tělo. Používá se hlavně ve výrobě armatur a odlitků. Dodáváme manuální sklíčidla, silová sklíčidla, pneumatické sklíčidla a další. Neváhejte a obraťte se na nás.


Výroba lisovacích nástrojů na plechové díly Slaný – od konstrukce po doladění

Výroba lisovacích nástrojů na plechové díly Slaný – od konstrukce po doladění

Společnost Nástrojárna Palaba s.r.o. ze Slaného nabízí své služby výroby lisovacích nástrojů na plechové díly podle zadání zákazníka. Ve výrobě nástrojů máme více než 50 let tradici a garantujeme individuální přístup ke každé zakázce. Naši odborníci se zaměřením na výrobu lisovacích nástrojů na plechové díly provedou podle zadání veškeré kroky od konstrukce, vlastní výroby, odzkoušení a odladění po opravy. Pro naši práci disponujeme špičkovým strojním vybavením. Více informací o výrobě lisovacích nástrojů na plechové díly žádejte u společnosti Nástrojárna Palaba s.r.o.


Objemově tvářené dílců za studena

Objemově tvářené dílců za studena

Firma FOREZ s.r.o. Ostrov u Lanškrouna provádí výrobu kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Disponujeme lisovnou kovů, kde také provádíme kvalitní objemové tváření dílců za studena. Vyrábíme rotační dílce od ? 16mm do ? 80mm s délkou do 110mm. Od nás můžete využít i drobné montáže dílů s možnou následnou kooperací. Pro objemové tváření zpracováváme tyto materiály: ocel, pozinkovaná ocel, nerezová ocel, hliník, pájkou plátovaný hliník, oboustranně foliovaný hliník, mosaz, bronz a měď, jak galvanicky, tak žárově pocínované. Maximální tloušťka zpracovávaného materiálu do 4mm a šíře 600mm.


Vstřikovací formy na plastové výlisky Slaný – pro výrobu technicky náročných plastových dílů

Vstřikovací formy na plastové výlisky Slaný – pro výrobu technicky náročných plastových dílů

K výrobě plastových dílů v sériové výrobě se často využívá efektivní metoda vstřikování roztaveného granulátu do speciálních forem z oceli. Výrobu těchto vysoce přesných forem pro každý konkrétní zajistí Nástrojárna Palaba s.r.o. ze Slaného. Složitá konstrukce vstřikovací formy je před samotnou výrobou na základě specifikace dílu a po konzultaci se zákazníkem zpracována na počítači. Cílem je vytvořit takovou formu, ze které při jednom otevření lisu zákazník získá co nejvíce kusů výlisků při zachování kvality, což vede především ke snížení nákladů. Samozřejmostí služeb společnosti Nástrojárna Palaba s.r.o. je také záruční i pozáruční servis a úprava forem, případně pomoc při průběžné údržbě forem.


Zakázková výroba forem, modelů pro vstřikovací formy

Zakázková výroba forem, modelů pro vstřikovací formy

Zakázková výroba forem, modelů pro vstřikovací formy patří mezi hlavní činnosti firmy MouldPro Zlín. Nabízíme i projektování, zpracování konstrukční, modelářské dokumentace. Vlastní výroba ve Zlíně. Formy a modely vyrábíme pro různé druhy průmyslové výroby: - gumárenské pro výrobu pryžových dílů - plastikářské pro výrobu plastových dílů - obuvnické - výroba obuvnických komponent - automobilové pro výrobu speciálních dílů vozidel. Využíváme: - 3D modelování - CNC programování.