Ocelové díly, konstrukce, Austrálie

Ocelové díly, konstrukce, Austrálie

Dobrý den, hledáme firmu, která je schopna vyrábět oceli (řezání / svařování) a vyrábět celou řadu dílů od kolíků až po rámy přívěsů. Položky vyžadují pozinkování před expedicí. Založená australská firma s rostoucí roční poptávkou - detail www.tti.com.au

Původní znění:
Inquiry
Hello, looking for company skilled in steel fabrication (cutting/welding) to manufacture a range of components from pins to trailer frames. Items require hot-dipped zinc galvanising prior to shipping. Established Australian business with growing annual demand - detail www.tti.com.au
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 14:45

Platnost poptávky:
05.03.2019 14:41

Kontaktní osoba:
Trans Tank International

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Australia

Obrázek:
Ocelové díly, konstrukce, Austrálie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslová lakovna - mokré, práškové lakování, nátěry

Průmyslová lakovna - mokré, práškové lakování, nátěry

Potřebujete v Jihlavě najít průmyslovou lakovnu, která Vám udělá mokré nebo práškové lakování a jiné nátěry? Pak se zastavte na naší provozovně, kde se o vše postaráme! Lakovací box je velký 4,5×4,5×18m. Lakujeme veškeré díly od malých kusů až po velké konstrukce, nákladní vozy, autobusy i přívěsy. Nátěrový systém, který bude aplikován na daný předmět si zákazník vždy volí sám. Pokud si nebudete vědět rady, samozřejmě Vám rádi poradíme. Na přání klienta můžeme práci udělám přímo u něj doma. Provádíme nátěry, nástřiky i vysokotlaké nástřiky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Výroba mechanických, vícestupňových a průmyslové převodovek

Výroba mechanických, vícestupňových a průmyslové převodovek

Hledáte firmu se strojírenskou výrobou, konkrétně se zaměřením na vícestupňové, mechanické i průmyslové převodovky? Pak neváhejte obraťte se na naši společnost TOS Znojmo. Zabýváme se výrobou a vývojem převodovek, včetně poradenské činnosti. Realizujeme strojírenskou výrobu - pohony, převodovky a elektropřevodovky, šnekové převodovky řady MRT a RT, koaxiální převodovky řady MTC a TC, kuželové převodovky řady TGS. Provádíme i zakázkovou výrobu všech druhů ozubení a broušené kuželové soukolí. Kompletní nabídku převodovek a dalších výrobků naleznete na webových stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Přístřeší pro odpadové nádoby - výroba

Přístřeší pro odpadové nádoby - výroba

Přístřeší pro odpadové nádoby mají kovovou konstrukci žárově zinkovanou a výplně ze spárovkových panelů. Střecha je vyráběna z trapézového zinkovaného plechu. Rozměry přístřeší pro odpadové nádoby: - 200 x 150 cm (23.900Kč + DPH) - 200 x 300 cm (32.900Kč + DPH) - 200 x 450 cm (41.900Kč + DPH) - 200 x 600 cm (50.900Kč + DPH). Dodáváme i bez střech pro kontejnery na tříděný odpad. Přístřeší pro odpadové nádoby vám také přepravíme na místo určení a zajistíme jejich montáž nejen v Šumperku a Zábřehu, ale také po celé České republice.


Moření a pasivace nerezových výrobků různých tvarů a rozměrů

Moření a pasivace nerezových výrobků různých tvarů a rozměrů

Pasivace a moření výrobků z nerezivějící oceli: - rozměry výrobků mohou být malé v centimetrech až po maximální rozměr 1500x1000x6000 mm, s maximální leštěnou plochou až 320 dm2, různých tvarů. Při moření, pasivaci a elektrochemickém leštění je pro nás důležitá především jakost, proto si pomocí vlastní laboratoře a externích specialistů sami zajišťujeme kvalitu výrobků, vstupních surovin i celého procesu. Svou práci konzultujeme se zákazníky a snažíme se vyhovět všem požadavkům. Realizaci zajistíme co nejkvalitněji, nejefektivněji a v co nejkratším čase podle přání zákazníka i do 24 hodin.


Výroba dopravní techniky, systémy na klíč

Výroba dopravní techniky, systémy na klíč

Společnost Chropyňská strojírna má dlouholeté zkušenosti v oboru výroba a instalace dopravní techniky. Dodáváme dopravní systémy na klíč v garantované kvalitě, které se používají pro přepravu velkých celků, jako jsou karosérie, bočnice a dveře vozu. Výroba je zaměřena na: - skladová dopravní technika - závěsné dopravní systémy - pozemní dopravníky. Dopravní techniku a dopravní systémy vyrábíme na míru dle požadavků klienta. Věnujeme se nejen výrobě, ale snažíme se vám i pomoci zefektivnit vaši výrobu. Doporučíme Vaší firmě dopravní techniku pro usnadnění práce a vyšší efektivitu než dříve. Oceníte kvalitu naší práce. Spolupracujeme s menšími i velkými společnostmi, jako jsou např. Škoda, Peugeot, Renault, Chrysler, Audi, Kia, Minicooper, Saab či Volvo. Areál strojíren je v Chropyni, nedaleko Kroměříže či Přerova.


Kompletní strojírenská výroba - soustružení, kovoobrábění, frézování

Kompletní strojírenská výroba - soustružení, kovoobrábění, frézování

Zajistíme kompletní strojírenskou výrobu a opracování přesných i technologicky náročných součástí, odlitků, svařenců nebo rotačních dílů. Své služby poskytuje pro zákazníky z celé České i Slovenské republiky a zahraničí. Pro naši práci využíváme špičkové obráběcím centru, ve kterém jsme schopni provádět přesné obrábění na CNC strojích včetně 3D měření. Pro výrobu využíváme bohatého strojního vybavení. Kompletní strojírenská výroba: - úkosové pálení - horizontální, vertikální frézování a soustružení - horizontální vyvrtávání - tryskání, opracování - výpalky - Karusel. Jsme schopni realizovat malé i velké zakázky včetně objednávek na jedinou atypickou součástku.