Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Ocelové díly, konstrukce, Austrálie

Ocelové díly, konstrukce, Austrálie

Dobrý den, hledáme firmu, která je schopna vyrábět oceli (řezání / svařování) a vyrábět celou řadu dílů od kolíků až po rámy přívěsů. Položky vyžadují pozinkování před expedicí. Založená australská firma s rostoucí roční poptávkou - detail www.tti.com.au

Původní znění:
Inquiry
Hello, looking for company skilled in steel fabrication (cutting/welding) to manufacture a range of components from pins to trailer frames. Items require hot-dipped zinc galvanising prior to shipping. Established Australian business with growing annual demand - detail www.tti.com.au
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 14:45

Platnost poptávky:
05.03.2019 14:41

Kontaktní osoba:
Trans Tank International

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Země:
Australia

Obrázek:
Ocelové díly, konstrukce, Austrálie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní kovové nerezové zábradlí pro balkony, schodiště, lodžie a terasy

Kvalitní kovové nerezové zábradlí pro balkony, schodiště, lodžie a terasy

Vybíráte vhodné kovové zábradlí pro Váš domov? Přemýšlíte o kvalitním zábradlí z nerezové oceli, ale cena je příliš vysoká? Vsaďte na hliníkové eloxované zábradlí, které vyrábí jihlavská společnost JSW Bohemia s.r.o. Hliníkové eloxované zábradlí nerozeznáte od zábradlí z oceli, ale jeho cena je podstatně nižší. Vyniká svou odolností, pevností i prvotřídní kvalitou. Je bezúdržbové a nevyžaduje každoroční natírání. Navíc skvěle vypadá. Nerezové hliníkové zábradlí lze kombinovat i s dalšími materiály, vkusně a elegantně vypadá například se skleněnou výplní. Cenovou kalkulaci i více informací naleznete na našich webových stránkách.


Komplexní práce s kovem – kataforéza, lisování, galvanické zinkování, práškové lakování

Komplexní práce s kovem – kataforéza, lisování, galvanické zinkování, práškové lakování

Hledáte spolehlivou firmu, která se komplexně věnuje práci s kovem od návrhu přes výrobu, povrchové úpravy až po dodávku a montáž? Pak neváhejte a oslovte firmu LAKUM-KTL a.s. ve Frýdlantě nad Ostravicí. Pomůžeme Vám s kovem, ať už potřebujete pouze konečné povrchové úpravy nebo kompletně od návrhu až po dodávku a montáž. Naši odborníci poskytují konzultace při návrhu a vývoji nového výrobku. Kovovýroba: CNC zpracování plechů – vhodné na malé a střední série Lisování kovů – velkosériová výroba - střední a velké série Montáž – technologie mechanického nýtování, svařování, šroubování Povrchová úprava: Kataforéza – Rychlá a finančně výhodná metoda, výborná přilnavost a nízká tloušťka, skvělé antikorozní vlastnosti. Používá se jako základní povrchová úprava, nebo jako konečná antikorozní povrchová úprava. Práškové lakování – finální úprava kovových povrchů. Ekologická aplikace, odolný výsledný lak, barevně stálý, skvělá ochrana proti korozi. Galvanické zinkování – elektrolytické pokovování Zn/Fe, Zn/Ni – využívá se jako základní tak i povrchová úprava kovových povrchů. Používá se pro elektricky vodivé předměty, i větších rozměrů, na povrchovou úpravu ocelových dílů, spojovacích materiálů a odlitků.


3D měření výrobků pro přesnou výrobu s důrazem na přesnost, kvalitu a efektivitu

3D měření výrobků pro přesnou výrobu s důrazem na přesnost, kvalitu a efektivitu

Společnost KOVO-PRO v Bludově u Šumperka se zaměřuje na oblast kovovýroby. Zajistí vám přesné 3D měření výrobků 3D měřícím strojem Mitutoyo. 3D měřící stroj Mitutoyo Crysta Plus M 544 zaručí stoprocentní mezioperační a výstupní kontrolu s maximální důrazem na přesnost, kvalitu a efektivitu. Umožňuje vysoké úspory, nejen v jednotlivých měřicích operacích, ale také v dohledu nad měřidly. Pro stroj bylo vytvořeno nové pracoviště kontroly jakosti v prostoru výrobní haly a je separováno od všech rušivých vlivů. Díky 3D měřícímu stroji Mitutoyo jsme schopni vykonávat i složité měřící úlohy.


Evakuační a požární nerez skluzavky jako úniková cesta

Evakuační a požární nerez skluzavky jako úniková cesta

Firma Alfeko Třebíč vyniká na trhu s montážemi evakuačních tobogánů a skluzavek. Ty mají hned několik výhod. Dojezd na zem je vždy pozvolný, bez jakýchkoliv problémů, jak pro mladší, tak pro starší generaci. Evakuační skluzavka je efektivní, rychlá a bezpečná. Vždy jde o idividuální projekt, kdy se skluzavka vyrábí přímo na míru. Postup: - technická dokumentace - vizualcizace - kalkulace Provedení: - nerezová kvalitní ocel 2mm - spojovací příruby - průměr 790mm - svařeno TIG (EN) 1176mm Evakuační skluzavky se montují například na balkonové dveře, do oken, do zábradlí a schodiště. Vyřešte evakuační systém praktickým a moderním způsobem pomocí nerezových evakuačních skluzavek od třebíčské firmy ALFEKO s.r.o..


Povrchové úpravy a montáže brýlových obrub

Povrchové úpravy a montáže brýlových obrub

Lakování, ruční malování a další povrchové úpravy vzhledu brýlových obrouček včetně montáže brýlových obrub nabízí firma TOP COLOR s.r.o. v Janovicích nad Úhlavou. Zcela originální vzhled propůjčí brýlím ručně malované ornamenty a vzory na brýlových obroučkách. Mezi další techniky úpravy povrchu řadíme tamponový tisk, který také nabízíme. Více než dvacet let zkušeností v oboru povrchových úprav brýlí je garancí prvotřídně odvedené práce a dokonalých výsledků. Pokud Vás nabídka zaujala a máte jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat firmu TOP COLOR s.r.o. v Janovicích nad Úhlavou.


Výroba malých a středních strojů Hradec Králové – výroba prototypů a náročných sestav

Výroba malých a středních strojů Hradec Králové – výroba prototypů a náročných sestav

SV Metal spol. s r.o. Hradec Králové Zabýváme se výrobou malých a středních strojů, výrobou prototypů a náročných sestav. Přes polovinu naší produkce strojů vyvážíme. Pro své zákazníky vyrábíme sady plechových dílů, krytování, svařence, rámy strojů, montážní celky a celé stroje. Pro výrobu náročných sestav a strojů jsme založili prototypovou dílnu v Divci. Tato dílna je kromě standardního nářadí také vybavena vrtačkou, soustruhem a svářecím vybavením. Naše služby využívají zákazníci z rozličných oborů z České republiky a zemí EU.