Ocelové díly, konstrukce, Austrálie

Ocelové díly, konstrukce, Austrálie

Dobrý den, hledáme firmu, která je schopna vyrábět oceli (řezání / svařování) a vyrábět celou řadu dílů od kolíků až po rámy přívěsů. Položky vyžadují pozinkování před expedicí. Založená australská firma s rostoucí roční poptávkou - detail www.tti.com.au

Původní znění:
Inquiry
Hello, looking for company skilled in steel fabrication (cutting/welding) to manufacture a range of components from pins to trailer frames. Items require hot-dipped zinc galvanising prior to shipping. Established Australian business with growing annual demand - detail www.tti.com.au
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 14:45

Platnost poptávky:
05.03.2019 14:41

Kontaktní osoba:
Trans Tank International

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Australia

Obrázek:
Ocelové díly, konstrukce, Austrálie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prášková lakovna – povrchová úprava kovů práškovým lakováním

Prášková lakovna – povrchová úprava kovů práškovým lakováním

Firma PLADO, s.r.o. se sídlem v Ivančicích provádí povrchovou úpravu kovů - práškové lakování - všech kovových výrobků, a to s teplotní odolností minimálně 200°C. PLADO s.r.o. Vám může v rámci práškového lakování poskytnout: - práškové lakování na nejrůznější typy kovových výrobků - fosfátování – dokonalé očištění kovových dílů před jejich samotným lakováním - odolnou, efektivní a vysoce odolnou povrchovou úpravu kovů - povrchovou úpravu kovů, která je šetrná k životnímu prostředí - provedení práškového lakování v odstínech barevné stupnice RAL


Kovovýroba, tryskání, lakování a řezání plechů - moderní obrábění kovů na CNC strojích

Kovovýroba, tryskání, lakování a řezání plechů - moderní obrábění kovů na CNC strojích

Vyrábíme zakázkovou kovovýrobu dle dokumentace zákazníka: - CNC laserové obrábění dutých profilů - zámečnické práce - svařování MIG / MAG / TIG - tryskání v závěsném Tryskači - práškové lakování - Komaxit - CNC laserové řezání plechů - CNC přesné ohýbání plechů - ohýbání profilů - jiné povrchové úpravy - kompletace sestav, montáž komponentů - balení.


Brigáda ve světové fabrice se strojírenským zaměřením

Brigáda ve světové fabrice se strojírenským zaměřením

Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí Přijďte si vyzkoušet, jaké je to pracovat ve firmě Bühler CZ Žamberk. Pohled do zákulisí této firmy vám umožní brigáda, která vás zcela ohromí. Dostanete velkou příležitost zúročit vaše znalosti a dovednosti přímo v praxi a nebo se naučit i něco nového. Brigádníci, kteří v době letních prázdnin přicházejí pracovat do firmy Bühler CZ v Žamberku se mají na co těšit. Účastní se přímo výrobních procesů – odjehlování, práce v řezárně, práce v nástrojárně, CNC obráběcích center a výpočetní technika, montáž a plechová výroba. Pomůžeme vám si odnést jen ty nejhodnotnější zkušenosti do svého nového povolání. Těšíme se na vás Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí.


Moderní, luxusní, designové zábradlí – prodej, dodávka, montáž

Moderní, luxusní, designové zábradlí – prodej, dodávka, montáž

Stavíte či rekonstruujete dům? Vyměňte také své staré zábradlí, vždyť celkový dojem z domova dotváří právě detaily. Široký sortiment venkovního i interiérového hliníkového a skleněného stavebnicového zábradlí naleznete u společnosti JSW Bohemia s.r.o., která působí po celé České republice. Naše zábradlí vyniká skvělými vlastnostmi, je vyráběné z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, je lehoučké, bezúdržbové, odolné vůči vlivům počasí, teplotně stabilní a skvěle vypadá. Navíc, ho dokáže sestavit každý domácí kutil. Protože víme, že každý člověk je individuální, můžete podle svého vkusu vybírat z klasických, moderních, luxusních i designových kousků. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výroba převodovek - šnekové, elektropřevodovky, variátory

Výroba převodovek - šnekové, elektropřevodovky, variátory

Hledáte kvalitní šnekové převodovky, elektropřevodovky nebo variátory? Pak se obraťte na společnost TOS ZNOJMO, a.s., která se zabývá výrobou a prodejem těchto typů převodovek. Šnekové převodovky jsou ideální, jelikož zajišťují bezhlučný provoz stroje, velký převodový poměr, vysoká zatížitelnost, samosvornost. Vynikají také nízkou hmotností, snadným zapojením šnekových převodovek, vysokou užitnou hodnotu a spolehlivostí. Převodová zařízení, převodovky, elektropřevodovky se používají hlavně jako součást eskalátorů, výtahů, automatických vrat a závor, textilních strojů, vysokozdvižných vozíků, balicích a etiketovacích strojů, obráběcích a dřevoobráběcích strojů aj. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Zakázková kovovýroba - pojezdové brány, zábradlí, ploty

Zakázková kovovýroba - pojezdové brány, zábradlí, ploty

Každá neobvyklá zakázka v oblasti kovovýroby je pro nás výzvou, a proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoliv přáním nebo nápadem. Zakázková kovovýroba: - regály, stojany, okrasné držáky na květiny, květinové stojany, dělící stěny, zahradní portály, pergoly, konstrukce, mříže, ploty, brány, branky, zábradlí, autobusové zastávky - posuvné brány - samonosné brány - pojezdové brány - brány včetně montáže automatických pohonů - otočné brány. Firma vyrábí pro jednotlivé zákazníky, i velké investory, podniky i developerské projekty.