Nábytek, Egypt

Nábytek, Egypt

Dovolte nám, abychom se seznámili se společností Alshrouk Trading jako jednou z předních firem v KSA, která se zabývá projekty v oblasti nábytku včetně:
Kancelářský nábytek
Školní nábytek.
Hotelový / bytový nábytek
kuchyňský nábytek.
Chtěla by spolupracovat s českými výrobci v projektu školní a kancelářský nábytek.
Pošlete e-mail s vaším výrobním programem spolu s maximálně zlevněným ceníkem.

Máme zájem o zahájení dlouhodobého obchodního vztahu, dále Vám budeme vděčni, že obdržíme vaši odpověď a začneme plodný obchodní vztah.

Děkujeme Vám předem za vaši spolupráci, zůstáváme
s pozdravem

Původní znění:
Inquiry
Please allow us acquainting Alshrouk Trading as one of the leading firms in KSA involving in furnishing projects including:
Office furniture
School Furniture.
Hotel/Home furniture
kitchen furniture.

Our headquarter located in the southern region of Saudi Arabia– Najran City and we have 2 other branches at UAE and Egypt.

Interested to c-operate with Czech manufacturers in school/office and hotel furniture project.
Please e-mail your e-catalogue for all your production range, together with your maximum discounted price list.

We are keen to initiate a long-term business relationship with your good selves furthermore will be grateful to receive your reply, to start up a fruitful business relationship.

Thanking you in advance for your collaboration, we remain Dear Sir (s).
Yours Faithfully,
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 14:43

Platnost poptávky:
05.03.2019 14:40

Kontaktní osoba:
walaa

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Egypt

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej nábytku světových značek a vlastní výroba atypického nábytku- e-shop

Prodej nábytku světových značek a vlastní výroba atypického nábytku- e-shop

Dům či byt si můžete zařídit z pohodlí domova přes e-shop firmy Nábytek Brno. Naleznete zde nábytek světových značek, ale také Vám díky vlastní truhlářské dílně vyrobí atypický nábytek na míru. Vybírat si můžete z nábytku do: - kuchyně (komplety, skříňky, dřezy) - obývacích pokojů (komplety, skříně, pohovky, stolky, komody...) - ložnice (noční stolky, skříně, postele, matrace...) - dětských pokojů (komplety, psací stoly, křesílka, postele, matrace...) - pracoven (komplety, kancelářské židle, skříně...) - jídelen ( stoly, židle, barový nábytek...) Nakoupit můžete také na splátky. Při objednávce nad 10000,-Kč je rozvoz po celé ČR zdarma. Více informací naleznete na našich webových stránkách


Účinná ochrana kuchyňských dvířek - tepelný štít

Účinná ochrana kuchyňských dvířek - tepelný štít

Častými prohřešky, kterých se dopouštíme při používání pečící trouby je pečení s nedovřenými dvířky či odvětrávání pootevřením, následkem toho může být odlepení nebo seškvaření fólie kuchyňských dvířek. V rámci prevence proto doporučuje firma Trachea Holešov tepelný štít pro ochranu kuchyňských dvířek. Jde o dva ocelové „Z“ profily, instalace tepelného štítu zabere jen pár minut a náklady na pořízení se pohybují jen v řádu desetikorun. Ikdyž fólie a lepidla používaná při výrobě dvířek T.classic mají vysokou odolnost proti tepelnému namáhání, účinná ochrana kuchyňských dvířek je důležitá, jinak při nesprávném používání pečicí trouby hrozí jejich poškození. S tepelným štítem máte jistotu, že kuchyňská dvířka v blízkosti trouby nebudou vystavena vysokým teplotám nad 60°C, a proto k jejich poškození nedojde. Pro více informací si můžete pustit instruktážní video na youtube.com/watch?v=VRIZ5UFVP-k .


Zdravotní matrace, rošty, postele, polštáře Jihlava, Vysočina

Zdravotní matrace, rošty, postele, polštáře Jihlava, Vysočina

Sháníte na Vysočině prodejnu prodávající zdravotní nebo ortopedické matrace, rošty a postele pro seniory? Neváhejte a zastavte se do Jihlavy za námi do naší prodejny Ráj spánku. Na trhu působíme již od roku 1993 a díky dlouhodobým zkušenostem Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem postele a všeho kolem kvalitního spánku. Můžete u nás vyzkoušet více než 80 druhů matrací. Sortiment: - postele - matrace - zdravotní lůžka, polštáře - židle Spinalis - různé zdravotní pomůcky - rošty - lůžkoviny - povlečení - dětské pokoje - ratanový nábytek - noční stolky - komody - vestavěné skříně a mnoho dalších. Pro více informací či dotazů nás bez váhání kontaktujte! Budeme se těšit na Vaši návštěvu.


Kuchyně, nábytek do interiérů i kanceláře Vám vyrobí firma  LAMÉ z Břeclavi

Kuchyně, nábytek do interiérů i kanceláře Vám vyrobí firma LAMÉ z Břeclavi

Přední výrobce kuchyní LAMÉ Kuchyňské linky - nábytek Vám nabízí mimo kuchyňkého sortimentu, který je naší prioritou i vybavení interiéru. Vybavíme Vám ložnici, obývací pokoj či pokojíček pro děti kvalitním nábytkem a vestavěnými skříněmi na míru. Zajistíme pro Vás i kompletní řešení – od projektu až po konečnou montáž na místě Vašeho určení. Vyrábíme taktéž drobný nábytek na zakázku podle Vašeho přání, např.: - koupelnové skříňky - předsíňové a odkládací stěny - botníky - police - poličky - stolky pod televizor atd. Součástí nabídky firmy je i grafický návrh ve 3D s cenovou kalkulací. Náš systém umožňuje velkou variabilitu a splňuje nejrůznější požadavky. Výroba je prováděna na základě projektu vypracovaného na míru podle přání zákazníka.


Rostoucí nábytek pro děti, židle a stoly - zdravé, správné sezení

Rostoucí nábytek pro děti, židle a stoly - zdravé, správné sezení

Náš nábytek je vyráběn tak, aby vyhovoval individuálním potřebám každého a zajišťoval zdravé držení těla. Předcházením vadného držení trupu, můžete také zabránit následným bolestem zad. S námi je možné Vašim dětem zajistit zdravé sezení se: - stolem ve výšce loktů, - sklonem stolu minimálně o 10°, - správnou hloubkou sedu, - zádovou opěrkou, - chodidly na zemi, - sklonem nohou v pravém úhlu. Neváhejte a objednávejte u nás již dnes! Kontaktujte nás a náš odborný personál Vám rád zodpoví veškeré Vaše dotazy!


Kuchyňské linky, kuchyně na míru, prodej kuchyní - grafický návrh zdarma

Kuchyňské linky, kuchyně na míru, prodej kuchyní - grafický návrh zdarma

Sháníte-li truhlářství vyrábějící kuchyně na míru v okolí Moravského Krumlova a Ivančic, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma Truhlářství Radim Sladký, provozuje zakázkovou truhlářskou výrobu a prodej kuchyní, kuchyňské linky a dalšího nábytku. Působíme v okrese Brno-venkov, a okolí. Pokud máte v plánu novou kuchyni, oslovte nás. Vytvoříme Vám kuchyni na míru. Grafický návrh Vám vytvoříme zdarma! Vypracujeme technické řešení tak, abyste byli spokojeni. Výrobu i instalaci se snažíme splnit v co nejkratším časovém období. Kuchyňskou linku Vám můžeme dodat i se spotřebiči. Zajistíme dopravu i montáž. Nebojte se, a svěřte Vaši kuchyni do našich rukou. Věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací najdete na našich webových stránkách.