Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Nábytek, Egypt

Nábytek, Egypt

Dovolte nám, abychom se seznámili se společností Alshrouk Trading jako jednou z předních firem v KSA, která se zabývá projekty v oblasti nábytku včetně:
Kancelářský nábytek
Školní nábytek.
Hotelový / bytový nábytek
kuchyňský nábytek.
Chtěla by spolupracovat s českými výrobci v projektu školní a kancelářský nábytek.
Pošlete e-mail s vaším výrobním programem spolu s maximálně zlevněným ceníkem.

Máme zájem o zahájení dlouhodobého obchodního vztahu, dále Vám budeme vděčni, že obdržíme vaši odpověď a začneme plodný obchodní vztah.

Děkujeme Vám předem za vaši spolupráci, zůstáváme
s pozdravem

Původní znění:
Inquiry
Please allow us acquainting Alshrouk Trading as one of the leading firms in KSA involving in furnishing projects including:
Office furniture
School Furniture.
Hotel/Home furniture
kitchen furniture.

Our headquarter located in the southern region of Saudi Arabia– Najran City and we have 2 other branches at UAE and Egypt.

Interested to c-operate with Czech manufacturers in school/office and hotel furniture project.
Please e-mail your e-catalogue for all your production range, together with your maximum discounted price list.

We are keen to initiate a long-term business relationship with your good selves furthermore will be grateful to receive your reply, to start up a fruitful business relationship.

Thanking you in advance for your collaboration, we remain Dear Sir (s).
Yours Faithfully,
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 14:43

Platnost poptávky:
05.03.2019 14:40

Kontaktní osoba:
walaa

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Země:
Egypt

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dětské autopostele - originální a zábavné postele do dětského pokojíčku pro holky i kluky

Dětské autopostele - originální a zábavné postele do dětského pokojíčku pro holky i kluky

Dětský pokoj by měl být nejen praktický a pohodlný, ale také originální a zábavný. Děti by v něm měly rády trávit čas a cítit se v něm příjemně. Pokud uvažujete, jak ještě zpestřit pokoj Vaší ratolesti, pak se podívejte na dětské autopostele od jihlavské firmy Ráj spánku. Postýlky pro malé závodníky jsou téměř jako opravdové závodní auta. Pro dívky jsou dělané v elegantní růžové nebo bílé barvě, pro kluky zase v divoké červené nebo černé. Postýlky navíc disponují světelnými a zvukovými efekty (LED podsvícení předních světel a ráfků a zvuková imitace nastartovaného motoru). Vyrobeny jsou z kvalitních a pevných materiálů a pro bezpečí mají zabudované zvýšené bočnice. Některé z postýlek mají i úložný prostor. Udělejte svému dítěti radost s originální, zábavnou a přitom pohodlnou autopostýlkou, kterou si můžete zakoupit od jihlavské firmy Ráj spánku.


Exkluzivní designové kuchyně Next 125 – showroom, vizualizace, návrhy

Exkluzivní designové kuchyně Next 125 – showroom, vizualizace, návrhy

Kuchyně společnosti BODINGER s.r.o. vynikají nejen svým designem, ale také funkčností a schopností splnit přesně na míru požadavky našich klientů. Zaujmout vás mohou například zásuvky se systémem plynulého zasouvání a vysouvání i bezúchytové či multifunkční vybavení, které zajistí dostatek úložného prostoru. Podle vašich kritérií vytvoříme návrh i vizualizaci vaší kuchyně a společně najdeme řešení, které vám bude plně vyhovovat, abyste se v ní cítili opravdu pohodlně. Neváhejte, navštivte náš showroom nebo nás přímo kontaktujte a vyberte si vaši kuchyni snů!


Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Toužíte po nové kuchyni, která bude nejen hezky vypadat, ale bude mít také dlouhou životnost díky kvalitní truhlářské práci? Pak jsme tady pro vás! Zajišťujeme zakázkovou výrobu nábytku a kuchyňských linek dle zákazníkova přání a za výhodné ceny. Při výběru kuchyňské linky je třeba dbát na její vzhled, ale také funkčnost a praktičnost. Vytvoříme vám grafický návrh kuchyně a po jeho schválení se pustíme do práce. Kuchyně vyrábíme ze základních materiálů jako jsou laminátové a masivní dřevo, akrylová dvířka a dvířka MDF. Zajistíme vám také vybavení kuchyňské linky, od kvalitního kování značek Swell, Blum nebo Hettich, až po drátěné programy, skryté zásuvky, organizéry, osvětlení, dřezy a spotřebiče. Každý měsíc také připravujeme pro naše zákazníky výhodnou nabídku spotřebičů a dřezů renomovaných značek za akční ceny. S námi si splníte sen o vaší vysněné kuchyni. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Nábytek na míru do dětského pokoje, do ložnice. Podle Vašich přestav vytvoříme realitu.

Nábytek na míru do dětského pokoje, do ložnice. Podle Vašich přestav vytvoříme realitu.

Toužíte udělat nový pokoj dětem, vybavit ho tak, aby byl funkční, kvalitní a na míru? Či vybavit ložnici novou vestavěnou skříní a dalším nábytkem, který bude k sobě příjemně ladit a vytvářet harmonickou atmosféru? Pak jste tu správně. Kuchyňské studio Jana Formana Moravský Krumlov se přímo vyžívá nad takovými zakázkami. S klientem provede zaměření prostoru, vytvoří a probere s Vámi grafický návrh na počítači, kdy již vidíte blízkou budoucnost Vašeho nového dětského pokoje či ložnice. Vyhotoví cenovou nabídku. Realizace a následné dokončení probíhá v co nejkratším termínu. Firma provádí kompletní vybavení dětského pokoje i ložnice podle potřeb a přání zákazníka. A to postele, dvoupatrové postele, komody, skříňky, noční stolky, vestavěné skříně, stoly, poličky. Bližší informace naleznete na webových stránkách. Nebo nás přímo kontaktujte na telefon, ať se Váš sen může stát realitou. Lokalita působnosti: Znojemsko, Hrušovany nad Jevišovkou, Třebíč, Vysočina, Moravské Budějovice.


Návrhy a výroba kuchyňských linek – praktické a moderní kuchyně

Návrhy a výroba kuchyňských linek – praktické a moderní kuchyně

Uvažujete o pořízení nové kuchyňské linky? Oslovte kuchyňské studio Aleše Víta, které působí v okolí Miroslavi, Pohořelic a Hrušovan nad Jevišovkou. Nechte si vyrobit kuchyňskou linku na míru. Pouze tak bude splňovat všechny Vaše požadavky a představy. Díky 3D návrhům navíc uvidíte její reálnou podobu ještě dříve, než začneme s její výrobou. Můžeme tak vše doladit k Vaší naprosté spokojenosti. Dbáme na maximální využití prostoru a funkčnost. Pouze kvalitní vybavení a spolehlivé spotřebiče zajistí komfortní užívání kuchyní, proto pracujeme s léty ověřenými dodavateli, kterým 100% důvěřujeme. Neváhejte a kontaktujte nás.


Hülsta & KOINOR Studio - prodej luxusního nábytku v individuálním stylu Praha

Hülsta & KOINOR Studio - prodej luxusního nábytku v individuálním stylu Praha

Hülsta & KOINOR Studio připravilo pro své náročné zákazníky nabídku luxusního nábytku, který se vyznačuje stylem a originalitou. V Hülsta & KOINOR Studio v Praze prodávají pouze nejkvalitnější a osobité kusy nábytku, které jsou nadčasové a trendy. V nabídce naleznete nábytkové skvosty pro ložnice, obývací pokoje, jídelny, populární domácí pracovny, studentské pokoje nebo vstupní haly. Kombinovat můžete materiály i barvy pro perfektní výsledný dojem. Veškerý nábytek je vyráběn až na základě konkrétní objednávky a vy se můžete těšit na luxus a kvalitu.