Nábytek, Egypt

Nábytek, Egypt

Dovolte nám, abychom se seznámili se společností Alshrouk Trading jako jednou z předních firem v KSA, která se zabývá projekty v oblasti nábytku včetně:
Kancelářský nábytek
Školní nábytek.
Hotelový / bytový nábytek
kuchyňský nábytek.
Chtěla by spolupracovat s českými výrobci v projektu školní a kancelářský nábytek.
Pošlete e-mail s vaším výrobním programem spolu s maximálně zlevněným ceníkem.

Máme zájem o zahájení dlouhodobého obchodního vztahu, dále Vám budeme vděčni, že obdržíme vaši odpověď a začneme plodný obchodní vztah.

Děkujeme Vám předem za vaši spolupráci, zůstáváme
s pozdravem

Původní znění:
Inquiry
Please allow us acquainting Alshrouk Trading as one of the leading firms in KSA involving in furnishing projects including:
Office furniture
School Furniture.
Hotel/Home furniture
kitchen furniture.

Our headquarter located in the southern region of Saudi Arabia– Najran City and we have 2 other branches at UAE and Egypt.

Interested to c-operate with Czech manufacturers in school/office and hotel furniture project.
Please e-mail your e-catalogue for all your production range, together with your maximum discounted price list.

We are keen to initiate a long-term business relationship with your good selves furthermore will be grateful to receive your reply, to start up a fruitful business relationship.

Thanking you in advance for your collaboration, we remain Dear Sir (s).
Yours Faithfully,
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 14:43

Platnost poptávky:
05.03.2019 14:40

Kontaktní osoba:
walaa

Kontaktní email:

Telefon:
+201 001 080 285

Země:
Egypt

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba postelí a stolů z masivu Praha – podle přání na míru

Výroba postelí a stolů z masivu Praha – podle přání na míru

Postele a stoly z masivu vyrobené na míru a podle Vašeho přání jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti. Pokud hledáte firmu, která nabízí tyto služby, pak se s důvěrou obraťte na Truhlářství - Přemysl Škarvada z Jílové u Prahy. Nábytek vyrobený z masivu je investicí na dlouhé roky. Proto jeho výrobě věnujeme zvláštní péči a materiál i barvu přizpůsobíme přání zákazníka. Problém není ani výroba atypického nábytku, postelí s úložným prostorem a dětských postelí. Máte-li dotazy k nabídce výroby nábytku z masivu, neváhejte se obrátit na naTruhlářství - Přemysl Škarvada.


Jedinečné kovové jídelní sestavy – nechte se unést unikátním designem

Jedinečné kovové jídelní sestavy – nechte se unést unikátním designem

Toužíte po nové neotřelé jídelní sestavě? Pak oslovte Zámečnictví Jaroslav Borůvka z Vladislavi u Třebíče, která se zabývá výrobou kovového nábytku na zakázku. Práce s kovem je pro nás srdcovou záležitostí. Vyrábíme luxusní kovové stoly a židle, které se skvěle vyjímají v moderních interiérech domácností, restaurací, hotelů i kanceláří. Každý námi vyrobený kousek je originál, navržený a vytvořený tak, aby naplňoval individuální potřeby daného prostoru. Vaše představy a přání jsou pro nás výzvou. Zámečnictví Jaroslav Borůvka je zárukou vysoké kvality a toho nejvstřícnějšího přístupu k zákazníkům. Neváhejte a přijďte se přesvědčit.


Zakázková výroba kuchyňských linek, kuchyně na míru - zaměření a grafický projekt ZDARMA.

Zakázková výroba kuchyňských linek, kuchyně na míru - zaměření a grafický projekt ZDARMA.

Jste za, že kuchyně je základem domácnosti a proto hledáte firmu, která se specializuje na zakázkovou výrobu kuchyňských linek a poskytne Vám ty nejlepší služby? Pak se určitě neváhejte s výrobou kuchyně na míru obrátit na firmu Truhlářství Jiří Kafka v Třebíči. Naše firma se specializuje na zakázkovou výronu nábytku do domácností a vyrábíme moderní, elegantní kuchyně, které jsou uzpůsobeny součastnému stylu života. Každému našemu zákazníkovi velmi rádi poradíme a pomůžeme s návrhem kuchyně - nabízíme zaměření a grafický projekt ZDARMA. Snažíme se vždy nabídnout nejlepší služby a špičkové vybavení v přijatelných cenách. Vybrat si můžete z širokého výběru dvířek, pracovních desek, světel, dále ze spotřebičů světových značek (vestavěné i volně stojící). Nabízíme také záruční i pozáruční servis. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Prodej nábytku světových značek a vlastní výroba atypického nábytku- e-shop

Prodej nábytku světových značek a vlastní výroba atypického nábytku- e-shop

Dům či byt si můžete zařídit z pohodlí domova přes e-shop firmy Nábytek Brno. Naleznete zde nábytek světových značek, ale také Vám díky vlastní truhlářské dílně vyrobí atypický nábytek na míru. Vybírat si můžete z nábytku do: - kuchyně (komplety, skříňky, dřezy) - obývacích pokojů (komplety, skříně, pohovky, stolky, komody...) - ložnice (noční stolky, skříně, postele, matrace...) - dětských pokojů (komplety, psací stoly, křesílka, postele, matrace...) - pracoven (komplety, kancelářské židle, skříně...) - jídelen ( stoly, židle, barový nábytek...) Nakoupit můžete také na splátky. Při objednávce nad 10000,-Kč je rozvoz po celé ČR zdarma. Více informací naleznete na našich webových stránkách


Dětská židle a psací stůl pro školáka - rostoucí a stavitelné, vhodné pro celý školní věk

Dětská židle a psací stůl pro školáka - rostoucí a stavitelné, vhodné pro celý školní věk

Půjde vaše dítě brzy do školy a vy pro něj hledáte vhodný nábytek, u kterého se bude cítit komfortně? Vyzkoušejte naše dětské židle a psací stoly, které zajistí vašemu dítěti správnou oporu celého těla a přispějí ke správnému vývoji. Dětskou židli i psací stůl jednoduše a pohodlně nastavíte a tím docílíte zdravého a bezpečného sezení, které zabrání bolestem zad i chybnému vychýlení celého těla z osy. Už nemusíte kupovat nábytek, ze kterého vaše dítě brzy vyroste! Zbavte se problémů s pořizováním stále nového nábytku a zvolte si nábytek Amadeus, který poroste s vašim dítětem! Udělejte vše pro správný vývoj vašeho nejmenšího člena rodiny!


Žulové pracovní desky na kuchyňské linky - kvalitní a levné

Žulové pracovní desky na kuchyňské linky - kvalitní a levné

Vybíráte kuchyňskou desku? My Vám poradíme jednoznačně žulovou neboli granitovou, protože je velice odolná a do kuchyně je ta pravá. Navštivte naše kamenictví BETON. A KAMEN. AUG-FRED, kde Vám poradíme a vybereme dle Vašeho přání kvalitní a levnou žulovou kuchyňskou desku. Pokud se rozhodujete mezi mramorem a žulou, my Vám doporučujeme žulovou desku, protože mramorová deska na rozdíl od žulové je náchylná na poškrábání a k poškození při vaření. Je háklivá na: - horký hrnec - rozlité tekutiny - tvrdý alkohol, víno - potraviny, citron, ohryzek z jablka - mastnotu. Žulová kuchyňská deska toto vše vydrží je velmi odolná a nepoškrábe se. Ke všem naším výrobkům Vám zajistíme dopravu i montáž. Těšíme se na spolupráci s Vámi.