Nábytek, Egypt

Nábytek, Egypt

Dovolte nám, abychom se seznámili se společností Alshrouk Trading jako jednou z předních firem v KSA, která se zabývá projekty v oblasti nábytku včetně:
Kancelářský nábytek
Školní nábytek.
Hotelový / bytový nábytek
kuchyňský nábytek.
Chtěla by spolupracovat s českými výrobci v projektu školní a kancelářský nábytek.
Pošlete e-mail s vaším výrobním programem spolu s maximálně zlevněným ceníkem.

Máme zájem o zahájení dlouhodobého obchodního vztahu, dále Vám budeme vděčni, že obdržíme vaši odpověď a začneme plodný obchodní vztah.

Děkujeme Vám předem za vaši spolupráci, zůstáváme
s pozdravem

Původní znění:
Inquiry
Please allow us acquainting Alshrouk Trading as one of the leading firms in KSA involving in furnishing projects including:
Office furniture
School Furniture.
Hotel/Home furniture
kitchen furniture.

Our headquarter located in the southern region of Saudi Arabia– Najran City and we have 2 other branches at UAE and Egypt.

Interested to c-operate with Czech manufacturers in school/office and hotel furniture project.
Please e-mail your e-catalogue for all your production range, together with your maximum discounted price list.

We are keen to initiate a long-term business relationship with your good selves furthermore will be grateful to receive your reply, to start up a fruitful business relationship.

Thanking you in advance for your collaboration, we remain Dear Sir (s).
Yours Faithfully,
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 14:43

Platnost poptávky:
05.03.2019 14:40

Kontaktní osoba:
walaa

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Egypt

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nábytek do dětského pokoje – funkční, moderní a kvalitní nábytek za skvělé ceny

Nábytek do dětského pokoje – funkční, moderní a kvalitní nábytek za skvělé ceny

Zařizujete dětský pokojíček? Je pro Vás důležité, aby se v něm Vaše dítě cítilo pohodlně a spokojeně? Požadujete pouze to nejlepší! Přijďte se podívat do vzorkové prodejny společnosti Nábytek Brno, která se nachází v Brně-Chrlicích, nebo navštivte e-shop www.brno-nabytek.cz. U náš naleznete širokou škálu nábytku pro kompletní zařízení dětských pokojů pro všechny věkové kategorie. Dodáváme: - sektorový nábytek - komplety - psací stoly - židle, křesla, sedací vaky - postele - noční stolky - matrace - rošty Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Kvalitní vyvýšené, zvýšené postele - vysoké postele nejen pro pohodlnější vstávání

Kvalitní vyvýšené, zvýšené postele - vysoké postele nejen pro pohodlnější vstávání

Společnost ETIS s.r.o provozuje spánkové studio Ráj spánku v Jihlavě, kde naleznete široký sortiment postelí, matrací, roštů, lůžkovin, dětských pokojů a dalšího nábytku. V současné době stále více zákazníků požaduje postel se zvýšenou ložnou plochou. Tyto postele vyhledávají nejen starší lidé, ale také zákazníci, kteří chtějí mít co největší úložný prostor pod vyvýšenou postelí. A díky vyvýšené výšce postele se Vám bude lehce usedat i vstávat. Do kategorie zvýšených postelí se řadí všechny postele s výškou bočnic 50 cm. Výška postele se určuje dle výšky bočnic, která je měřena od země po horní hranu bočnice. Celková výška lehací plochy se ještě zvedne o rošt a matraci. Naleznete u nás variantu jednolůžkových i dvoulůžkových vyvýšených postelí. Vyvýšené postele poskytují maximální možné pohodlí, proto navštivte naše spánkové studio nebo náš e-shop a jistě si z širokého sortimentu vyberete tu pravou postel pro Vás!


Archivační otočné skříně na šanony - šetřete místem v kanceláři či archívu

Archivační otočné skříně na šanony - šetřete místem v kanceláři či archívu

Máme důmyslný a efektivní způsob, jak archivovat Vaše dokumenty. Otočné archivační skříně na šanony Vám umožní přehledně uchovat Vaše spisy. U společnosti KOVO PRAKTIK s. r. o. si můžete vybírat z několika barev a dřevěných odstínů. Archivační otočné skříně na šanony mají tyto vlastnosti a výhody: - otáčivá konstrukce - police přizpůsobené přesně na výšku šanonů - ušetří až 44% prostoru ve srovnání s policovými skříněmi nebo regály - otočné skříně vyrábíme v 2 - 6 policovém provedení - ke skříním lze připevnit i kolečka s brzdou - přidávání pater dle Vaši potřeby až do výše 6 pater - umožňují pohyb s otočným regálem v kanceláři nebo skladu - patra se otáčejí najednou. - lze vytvořit až šestipatrovou archivační otočnou skříň - do patra umístíte až 24 šanonů Díky otočnému mechanismu lze uspořádat až 144 pořadačů jen na polovině čtverečního metru. Velmi lehké otáčení archivační skříně umožňují ložiska umístěná přímo na otočném kříži, který je vybaven stavěcími šrouby.


Nerozbitná nábytková dvířka, obklady stěn v imitaci skla - akrylátový materiál GLAXX

Nerozbitná nábytková dvířka, obklady stěn v imitaci skla - akrylátový materiál GLAXX

Novinkový materiál v produkci firmy Trachea, a.s. je akrylátový materiál GLAXX s příměsí drceného skla. Nábytková dvířka Glaxx patří do prémiové série EXTRA & DELUXE pro nejnáročnější zákazníky - jsou nerozbitná, odolná škrábancům, jde o věrnou imitaci skla. Materiál Glaxx je vhodný na nábytek i dekorativní obklady stěn a interiérové zástěny. Zvolit si můžete více dekorů, v lesklém i matném provedení. Výhody řady GLAXX: - věrná imitace lakovaného skla - nerozbitná povrchová vrstva - odolnost proti škrábancům, opotřebení - možnost dodatečných úprav - do desek je možné vrtat, řezat i frézovat - možnost využití běžných pantů pro nábytková dvířka - UV stabilita - původní odstín nevybledne - materiál je netoxický.


Granitové dřezy a drátěný program ve kvalitní kuchyni na míru

Granitové dřezy a drátěný program ve kvalitní kuchyni na míru

Plánujete si vybudovat vaši kuchyň snů a nevíte na koho se obrátit, aby se podobala vašim představám a požadavkům? Firma Aleš Vít nábytek z Ivančic vaše přání ráda vyslyší. Kuchyně realizujeme návrhem a samotnou výrobou s využitím moderních technologií a kvalitního materiálu. Co se týče právě dřezů jako takových, nejčastěji se objevují dva druhy a to nerezové či granitové s vlastnostmi jako je vysoká odolnost, dlouhá životnost a další. Také mají mnoho různých designových provedení od prověřených značek Schock a Franke. Granitové dřezy jsou: - vyvíjeny a vyráběny na křemenných bázích, plně probarvených směsí spojených speciálním akrylátovým pojivem - nové revoluční materiály formy NanoGranit spolu s antibakteriální úpravou Antibac fungující na bázi zapuštěných iontů do stříbra - rozdíl od běžného dřezu pocítíte ihned díky snadné údržbě, komfortu a perfektnímu designu U drátěného programu využíváme moderní řešení od prvotřídních výrobců například od společnosti Blum. Ještě nevíte, co je pro vás to pravé ořechové? Inspirujte se našimi předchozími zakázkami na internetu pro lepší představu, nebo se zastavte osobně do nového vzorkového studia v Ivančicích, kde se vám budeme s radostí věnovat.


Kolekce Melpot – modulární nábytková souprava

Kolekce Melpot – modulární nábytková souprava

Nedělejte kompromis při výběru sedací soupravy. Kolekce Melpot od Natuzzi Italia - Italský luxusní komfortní nábytek splní Vaše představy do posledního detailu. Modulární nábytek s možností zaměnitelnosti jednotlivých dílů v široké škále látek, barev nebo v kožené variantě v sobě kombinuje pohovku v klasickém i rohovém provedení, s lenoškou i bez ní, poličky, taburet i knihovnu. Uzpůsobte sedací soupravu prostoru Vašeho obývacího pokoje a navrhněte originální řešení na míru podle Vašich představ. Navštivte Natuzzi Italia - Italský luxusní komfortní nábytek.