Nábytek, Egypt

Nábytek, Egypt

Dovolte nám, abychom se seznámili se společností Alshrouk Trading jako jednou z předních firem v KSA, která se zabývá projekty v oblasti nábytku včetně:
Kancelářský nábytek
Školní nábytek.
Hotelový / bytový nábytek
kuchyňský nábytek.
Chtěla by spolupracovat s českými výrobci v projektu školní a kancelářský nábytek.
Pošlete e-mail s vaším výrobním programem spolu s maximálně zlevněným ceníkem.

Máme zájem o zahájení dlouhodobého obchodního vztahu, dále Vám budeme vděčni, že obdržíme vaši odpověď a začneme plodný obchodní vztah.

Děkujeme Vám předem za vaši spolupráci, zůstáváme
s pozdravem

Původní znění:
Inquiry
Please allow us acquainting Alshrouk Trading as one of the leading firms in KSA involving in furnishing projects including:
Office furniture
School Furniture.
Hotel/Home furniture
kitchen furniture.

Our headquarter located in the southern region of Saudi Arabia– Najran City and we have 2 other branches at UAE and Egypt.

Interested to c-operate with Czech manufacturers in school/office and hotel furniture project.
Please e-mail your e-catalogue for all your production range, together with your maximum discounted price list.

We are keen to initiate a long-term business relationship with your good selves furthermore will be grateful to receive your reply, to start up a fruitful business relationship.

Thanking you in advance for your collaboration, we remain Dear Sir (s).
Yours Faithfully,
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 14:43

Platnost poptávky:
05.03.2019 14:40

Kontaktní osoba:
walaa

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Egypt

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Italské sedací soupravy - Natuzzi Italia- prodej v Praze – pohodlí a dokonalé zpracování

Italské sedací soupravy - Natuzzi Italia- prodej v Praze – pohodlí a dokonalé zpracování

Aby byl Váš domov opravdu útulný, je jedním v hlavních předpokladů správný výběr sedací soupravy, která bude vyhovovat celé rodině. A protože se jedná o investici na mnoho let, je dobré vsadit na kvalitu a nadčasový design. Předně tyto předpoklady splňují italské sedací soupravy známé značky Natuzzi Italia, které naleznete v Praze v prodejně Natuzzi - Italský luxusní komfortní nábytek. Můžete zde obdivovat dokonalé propracování detailů v provedení kůže nebo látka v mnoha barevných provedeních a s několika typy podnoží. Kromě tradičního italského designu můžete očekávat především pohodlí a kvalitní matriály zaručující dlouhou životnost.


Nábytek do ordinací prodej Praha - kovové skříně na léky a spisy

Nábytek do ordinací prodej Praha - kovové skříně na léky a spisy

Zařizujete novou ordinaci nebo potřebujete nový nábytek do své stávající ordinace? Máme pro Vás řešení v podobě kovového nábytku od firmy ENPRAG s.r.o. Naše firma Vám nabízí kovový nábytek pro Vaši ordinaci. Dodáme Vám stolky a kontejnery, kovové skříně na léky, nástrojové stolky a vozíky, zástěny a držáky, schůdky a přebalovací pulty. Veškerý sortiment našich výrobků můžete zakoupit v e shopu, kde si pohodlně vyberete z naši kompletní nabídky. Naše firma sídlí v Praze 5, na ulici K Holyni. Navštívit zde můžete naši vzorkovou prodejnu, kde Vám naši odborníci rádi pomohou s výběrem.


Nová kuchyně přesně podle vašich představ

Nová kuchyně přesně podle vašich představ

Uvažujete o nové kuchyni, která splní všechny vaše požadavky? Potřebujete nutně vyměnit starou kuchyni za novou? Pak se s naprostým klidem obraťte na naší firmu Kuchyně Chábera Liberec. Naše firma Kuchyně Chábera Liberec se zabývá stavební a truhlářskou výrobou včetně výroby kuchyní na zakázku. Nabízíme poradenství a návrhy, grafické zpracování kuchyní, zdarma cenovou nabídku a doplňkové služby. Navíc si můžete vytvořit živou představu jak vše bude vypadat v naší show room prodejně. Poskytujeme i katalogy, které si můžete v klidu prohlédnout a vybírat co vás zajímá. Další komponenty kuchyní: Dvířka  Materiál korpusů  Pracovní desky  Kování  Drátěný program  Doplňky  Spotřebiče


Zásuvkové kontejnery a skříňky Praha – úložné prostory nejen pro dokumenty

Zásuvkové kontejnery a skříňky Praha – úložné prostory nejen pro dokumenty

Zásuvkové kontejnery a skříňky včetně bohatého příslušenství jsou k dostání v mnoha variantách a vyhoví tak veškerým Vašim požadavkům. Mohou být umístěny jak pod psacím stolem tak vedle psacího stolu, mohou být mobilní na kolečkách nebo bez či ve vyšší variantě téměř nahrazující menší skříňky. To vše samozřejmě v široké barevné škále a v kvalitním provedení. Novinkou je také možnost zakoupení čalouněného panelu na horní plochu zásuvkového kontejneru, který pak můžete využít k občasnému posezení. Více informací o kompletní nabídce žádejte u společnosti Enprag s.r.o.


Dvojlavice, trojlavice, pětilavice do čekáren prodej Praha

Dvojlavice, trojlavice, pětilavice do čekáren prodej Praha

Vybavujete čekárnu novým nábytkem a chcete zvýšit komfort svých pacientů? Naše firma ENPRAG s.r.o. Vám nabízí židle a lavice do čekáren. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu výrobků, nabízíme Vám jak ekonomické řešení, tak i komfortnější provedení. K dispozici máme židle v plastovém a dřevěném provedení, židle čalouněné s opěrkami rukou i bez a zdravotní židle. V sortimentu lavic dodáváme dvojlavice, trojlavice, čtyřlavice a pětilavice v provedení plast, dřevo a čalouněné. Sídlíme v Praze 5, na ulici K Holyni, kde si v naší vzorkové prodejně můžete zboží vybrat na vlastní oči, těšíme se na Vaši návštěvu.


Rozložitelná a kombinovatelná sedací souprava COLOSSEO

Rozložitelná a kombinovatelná sedací souprava COLOSSEO

Uzpůsobte interiér Vašeho obývacího pokoje Vašim představám bez kompromisů s rozložitelnou a s úložnými prostory kombinovatelnou sedací soupravou COLOSSEO od Natuzzi Italia - Italský luxusní komfortní nábytek. Tato sedací souprava nejen že umožňuje rozložení a zakomponování úložných dílů, opěradel a poliček podle Vašich představ, ale také nastavení polohy postavám všech výšek pro naprosté pohodlí. Nic Vás nenadchne více, jako posezení v designové sedací soupravě COLOSSEO, které si můžete vyzkoušet v prodejně Natuzzi Italia - Italský luxusní komfortní nábytek.