Obnova a rekonštrukcia areálu a budov Špeciálnej základnej školy Partizánske

Obnova a rekonštrukcia areálu a budov Špeciálnej základnej školy Partizánske

Stavba špeciálnej základnej školy sa nachádza na ul. Gen. Svobodu, v meste Partizánske. Areál základnej školy sa
nachádza na parcele č. 4500, budovy základnej školy majú parcelné číslo 4501. Obnova a rekonštrukcia areálu a budov Špeciálnej základnej školy rieši nasledovné stavebné objekty: SO-01 Základná škola, SO-02 Základná škola, SO-03 Hospodárska budova, SO-04 Spojovacia chodba.
Pozemok sa nachádza v rovinatom teréne. Prístup na pozemok Špeciálnej základnej školy je zo severnej a južnej strany. V okolí areálu Špeciálnej základnej školy sú postavené objekty bytových domov a objekty občianskej vybavenosti. Projekt Obnova a rekonštrukcia areálu a budov Špeciálnej základnej školy Partizánske je prioritne zameraný na znižovanie energetickej náročnosti, zároveň zahŕňa obnovu stavebno-technického riešenia budov v zmysle platných STN a súvisiacich predpisov. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
16.11.2018 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Špeciálna základná škola Partizánske

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.01.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Špeciálna základná škola Partizánske

Zadavatel IČ:
34058915

Kontaktní osoba:
Ing. Anton Gardian

Zadavatel telefon:
+421 424 443 891

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214230-1
Stavebné práce na objektoch špeciálnych škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební práce – opravy a rekonstrukce v domech, bytech a nebytových prostorech

Stavební práce – opravy a rekonstrukce v domech, bytech a nebytových prostorech

Pokud uvažujete o rekonstrukci koupelny, bytového jádra nebo modernizaci domu, bytu či nebytových prostor, kontaktuje stavební společnost Tomáš Viktorini s.r.o. z Jeseníku. Naše firma se zabývá širokým spektrem stavebních úprav v domech a bytech. U každé zakázky navíc poskytujeme komplexní služby, které zahrnují vypracování projektu a jeho realizaci, zajištění stavebních povolení, dodání materiálu i závěrečný úklid. Služby poskytované stavební společností Tomáš Viktorini s.r.o.: - renovace a rekonstrukce bytových jader - rekonstrukce a renovace koupelen - bezbariérová úprava koupelen pro ZTP - izolace půdních prostorů - sádrokartonové konstrukce - obkladačské práce - pokládka podlahových krytin - montáž interiérových dveří - pokládka obkladů a dlažeb z přírodního kamene - zateplování fasád - bezbariérová úprava koupelen pro ZTP


Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Váš dům potřebuje zrekonstruovat nebo zrevitalizovat? Naše společnost Stavos Stavba a.s. vám jako zkušený dodavatel staveb nabízí ty nejprofesionálnější služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizace. Kromě klasických domů veřejných i soukromých investorů se postaráme také o historické budovy, s kterými máme dlouholeté zkušenosti. Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, na koho se obrátit, máme pro vás jednoduché řešení. Kontaktujte nás a společně se domluvíme na veškerých pracích, které bude potřeba zrealizovat na vašem domě či historické budově. Snažíme se vždy vyjít našim klientům vstříc, aby potřebné úpravy také odpovídali jejich přání a představám.


Rekonstrukce objektů Jičín - stavební, zednické práce, zednictví

Rekonstrukce objektů Jičín - stavební, zednické práce, zednictví

L-M stavební práce - Luboš Měšťan Jičín Potřebujete opravit či jinak rekonstruovat váš dům či objekt? Rozpadá se vaše bydlení a vy si nevíte rady na koho se obrátit? Naší specializací jsou stavební práce všeho druhu pod jednou střechou. Naše firma L-M stavební práce - Luboš Měšťan Jičín vám se vším pomůže. Naše stavební služby: stavba rodinných domů rekonstrukce objektů obklady a dlažby zateplení budov, fasády sádrokartony a mnoho dalšího.


Fasádní obklady, odvětrané fasády - stop rostoucím nákladům za topení

Fasádní obklady, odvětrané fasády - stop rostoucím nákladům za topení

Provětrané fasády jsou jednou z možností vnějšího zateplení budov. Naši zaměstnanci používají odvětraný fasádní systém Climatizer Plus – Vinyl Siding. Tento systém má vysokou trvanlivost a odolnost. Naše služby: - zateplovací systém - fasádní obklady - odvětrané fasády - odvětraný fasádní obkladový systém - zateplení malých rodinných domků, hal a chat - zateplení při rekonstrukci starších budov.


Stavební firma Duchcov – stavby a rekonstrukce na klíč

Stavební firma Duchcov – stavby a rekonstrukce na klíč

Při nové výstavbě, opravě i rekonstrukci nejen bytových objektů se spolehněte na společnost MAKOMA stavební firma s.r.o. sídlící v Duchcově, která má v oboru více něž dvacet let zkušeností a zaměstnává výhradně profesionální zedníky, sádrokartonáře, tesaře, obkladače, klempíře, malíře, zámečníky a elektrikáře. Stavební firma se postará o kompletní zakázku na klíč od samotné výstavby po vymalování a předání hotového díly zákazníkovi. Důvěřujte společnosti MAKOMA stavební firma s.r.o. a v případě zájmu využijte kontaktní formulář na webových stránkách.


Stavební firma Ústí nad Labem

Stavební firma Ústí nad Labem

Společnost ART Stav, s.r.o. je spolehlivá stavební firma nabízející své služby v oblasti výkonu stavebních prací pro novostavbách, přestavbách a rekonstrukcí nebo zateplování a úprav fasád soukromých domů nebo výrobních podniků. Stavební firma poskytuje svým zákazníkům kompletní servis včetně prodeje kvalitních a prověřených stavebních materiálů. Pokud Vás nabídka zaujala a využijete služby stavební firmy, kontaktujte společnost ART Stav, s.r.o.