Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Poptáváme vytvoření CNC programu včetně technologického postupu výroby

Poptáváme vytvoření CNC programu včetně technologického postupu výroby

Poptáváme vytvoření CNC programu včetně technologického postupu výroby (soustružený díl) FANUC.
Poptávka byla vložena dne:
09.11.2018 09:12

Platnost poptávky:
08.12.2018 13:29

Kontaktní osoba:
Plaschka, spol. s r.o. Hořice na Šumavě

Kontaktní email:
pouze pro klienty EDB

Telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty EDB

Okres:
pouze pro klienty EDB

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej kovoobráběcích strojů Písek

Prodej kovoobráběcích strojů Písek

Vybavujete dílnu nebo provoz pro výrobu a sháníte kovoobráběcí stroje? Neváhejte se obrátit na společnost Ivana Hajná - SUNEX, s.r.o. z Písku, která je prodává a zajišťuje generální opravy. Kovoobráběcí stroje jako jsou jednovřetenové soustružnické automaty, soustruhy a vrtačky nebo brusky, frézky prodáváme včetně náhradních dílů. Mezi další položky z naší nabídky vhodné jako příslušenství ke kovoobráběcím strojům nabízíme odstředivku špon, dopravník pro SPT 16 či plechové bedny různých rozměrů. Veškeré dotazy Vám ochotně zodpoví Ivana Hajná - SUNEX, s.r.o.


Softwarový audit - prevence a kontrola užívání softwarových licencí pro vaši firmu

Softwarový audit - prevence a kontrola užívání softwarových licencí pro vaši firmu

Minimalizujte náklady vaší firmy, které jsou nutné na nákup, obnovu, údržbu nebo podporu softwaru. Kontaktujte firmu ROOT, která vám s profesionálním přístupem zajistí softwarový audit - prevenci a kontrolu užívání softwarových licencí včetně zabezpečení přístupu k datům. Proč je důležité dělat softwarový audit? Především tak předejte situacím při nichž dochází k porušování autorského zákona na straně firmy, která má na svých počítačích instalovány nezakoupené licence software. Softwarový audit od firmy ROOT: Výsledkem softwarového auditu je seznam veškerého instalovaného software na počítačích zákazníka s označením licencí, které nejsou zakoupené. Na základě tohoto výsledku se pak zákazník rozhodne, zda dokoupí potřebný počet softwarových licencí, nebo odstraní nezakoupené licence software z jeho počítačů. Pokud máte zájem o více informací k softwarovému auditu, pak firmu ROOT neváhejte kontaktovat.


Prodej plazmové pálící stroje, pro strojní řezání, pro pálící CNC stroje

Prodej plazmové pálící stroje, pro strojní řezání, pro pálící CNC stroje

Sháníte plazmové pálící stroje? Firma FORMICA WELD spol. s r.o. prodává tyto stroje a k ním kompletní sortiment. Strojní řezání všech elektricky vodivých materiálů - ocel, nerez, hliník, měď, mosaz. Plazmové řezání: -bezkontaktní zapálení oblouku -interface s CNC řízením -regulátor tlaku vzduchu -odlučovač oleje a vody -plynu kontrola plazmového plynu -indikace plazmový oblouk zapnutý -vzduch plazmový plyn - vzduch. Poradíme s výběrem. Typ a délka hořáku, kabelů, vodní chlazení, dálkové ovladače, plynové hospodářství. Pro kompletní nabídky máme připraveny i zajímavější ceny!


Kovonástroje - výroba speciálních nástrojů na obrábění kovů

Kovonástroje - výroba speciálních nástrojů na obrábění kovů

Speciální kovonástroje dodá společnost VYDONA s.r.o. z regionu Zlínský kraj. Výroba speciálních nástrojů na obrábění kovů se odvíjí od požadavků zákazníka. Využíváme i 3D měření dílů pro reverzní inženýrství - vyrobíme znovu potřebný nástroj, ikdyž máte původní poškozený. Výroba, konstrukce: - nástrojů na obrábění kovů, rychlořezných kalitelných ocelí: - kovoobráběcí nástrojové systémy - nástroje pro výrobu hliníkových oken a dveří - speciální nástrojové systémy na kov - zakázkový nástroj je individuálně řešen se zákazníkem. Nástroje vyrábíme podle evropské bezpečnostní normy EN 847-1 a EN 847-2. Provádíme i opravy, repase, ostření a přepovlakování nástrojů vlastních, i od jiných výrobců.


Geodetický nástroj VKM, software pro digitální mapy, softwary na zakázku

Geodetický nástroj VKM, software pro digitální mapy, softwary na zakázku

Potřebujete software pro práci s digitálními mapami? Pak neváhejte a oslovte nás. Firma G-VIEW Ing. Svatopluk Sedláček, prodává geodetický nástroj VKM, vhodný k práci s digitálními mapami. Tento program se skvěle hodí na práci s digitální vektorovou a rastrovou mapou, dále pro automatizované tvoření geometrických plánů, i pro výpočty a dopočty souřadnic podrobných bodů a bodového pole. Program spolupracuje s výměnným formátem katastrální mapy. Umí pracovat s různými variantami vektorových nebo katastrálních map. Náš program umožní používat referenční výkresy, digitální výkresy rastrové, tak i výkresy vektorové, a to včetně seznamů souřadnic různých formátů a vlastního formátu. Neváhejte a obraťte se na nás Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej, servis, generální a střední opravy vícevřetenových automatů

Prodej, servis, generální a střední opravy vícevřetenových automatů

U vícevřetenových automatů je třeba zajistit průběžný servis, společnost BOSTEC s.r.o. Holešov se zabývá prodejem i servisem kovoobráběcích strojů, provádí generální i střední opravy vícevřetenových automatů. U vybraných typů vícevřetenových automatů zajišťujeme: - generální opravy, střední opravy - technologické využití vícevřetenových automatů - seřízení strojů na požadovanou technologii. Jednotlivé opravy na vícevřetenových automatech provádíme vždy po dohodě se zákazníkem. Kontaktní telefon +420603547355.