Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Poptávám dvoukřídlá garážová vrata

Poptávám dvoukřídlá garážová vrata

Poptávám dvoukřídlá garážová vrata, šířka: 2580, vysoká 2000 mm. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
08.11.2018 08:53

Platnost poptávky:
08.12.2018 08:02

Kontaktní osoba:
Vlastimír Veselý

Kontaktní email:
pouze pro klienty EDB

Telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty EDB

Okres:
pouze pro klienty EDB

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Posuvná garážová vrata a brány – prodej, dodávka, montáž

Posuvná garážová vrata a brány – prodej, dodávka, montáž

Přemýšlíte o koupi posuvné brány či posuvných garážových vrat? Vsaďte na společnost Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček se sídlem v Telči. Vrata a brány Vám vyrobíme na míru, přesně podle Vašich potřeb a požadavků. Na výběr máte velké množství barevných dekorů. Nespornou výhodou tohoto typu bran a vrat je možnost pouze částečného otevření, kterou mohou využít průchozí osoby. Dále také vynikají svou spolehlivostí a životností. Víme, že výběr vhodných garážových vrat může být oříšek, proto Vám se vším rádi poradíme. Neváhejte se na nás obrátit.


Stropní pohon DOORMAX pro sekční garážová vrata - skvělý výkon a snadné ovládání

Stropní pohon DOORMAX pro sekční garážová vrata - skvělý výkon a snadné ovládání

Pořiďte si vy kvalitní a výkonný stropní pohon pro Vaše garážová vrata. Stačí oslovit firmu BLABLA VRATA s.r.o. z Vlašského meziříčí, která Vám zařídí dodávku a montáž stropního pohonu DOORMAX. Tento pohon se nejen snadno ovládá, ale má elegantní design a 3 roky záruku! Stropní pohony DOORMAX odpovídají bezpečnostním a moderním požadavkům pro ovládání garážových vrat. Vlastnosti: - snadné programování a ovládání - výkonné LED osvětlení - skrytý digitální displej - tichý chod vrat - dlouhá životnost - možnost záložní baterie, která zajišťuje jeho provoz po výpadku elektrického proudu. Lehký a plynulý chod pohonu je nastaven pomocí funkce soft start / soft stop, ta zaručuje pomalý rozjezd a pomalý dojezd vrat do koncových poloh. K pohonům lze dokoupit řadu příslušenství: - bezpečnostní fotobuňky - bezdrátové nebo kabelové nástěnné tlačítko - ochranný kontakt vstupních dveří - externí přijímač.


Nové vysoce odolné silně pozinkované pletivo k oplocení náročných terénů

Nové vysoce odolné silně pozinkované pletivo k oplocení náročných terénů

Pokud hledáte kvalitní oplocení vašeho pozemku, který se nachází v náročnějším terénu, pak se obraťte na společnost Ploty Gaves, která vám zajistí oplocení kvalitním silně pozinkovaným pletivem. Nové silně pozinkované pletivo je vhodné do míst s předpokládaným vyšším zatížením, např. v horských, lesních a zemědělských oblastech. Silná vrstva zinku na pletivu zajišťuje vysokou odolnost proti korozi a vyznačuje se několikanásobně vyšší životností oproti jiným pletivům. Toto pletivo dodáváme na objednávku a po předchozí domluvě lze vyrobit pletivo i s jiným průměrem drátu a velikostí ok. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Vyrovnávací můstky Praha zajistí rychlou a bezproblémovou nakládku

Vyrovnávací můstky Praha zajistí rychlou a bezproblémovou nakládku

Vyrovnávací můstek od firmy Novaferm s.r.o. se sídlem v Praze je pevně zabudovaný v rampě a v kombinaci s těsnícím límcem a vraty tvoří nakládací místo pro rychlou a bezproblémovou nakládku. Po nacouvání automobilu je pomocí hydrauliky vyrovnán výškový rozdíl korby a plochy skladu a nakládka tak může proběhnout rychle a bez potíží. Můstek sám reaguje na klesání a zvedání automobilu, která způsobuje vykládka nebo nakládka a změna hmotnosti nákladního prostoru automobilu. Délka, šířka a nosnost vyrovnávacího můstku je volena v souvislosti s faktory, jako výška rampy a velikosti nákladních automobilů, které k ní jezdí. S nejvhodnějším výběrem Vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat.


Garážová vrata - prodej, montáž, servis

Garážová vrata - prodej, montáž, servis

Chcete vylepšit bezpečnost, praktičnost či vzhled Vaší garáže novými garážovými vraty? Pak jste na správném místě! CEMA MORAVIA, s.r.o. Vám dodává široký sortiment vrat a brán různého druhu od výrobců Technopark, Alutech, Jimi Tore či Minirol, která splňují i ty nejnáročnější požadavky na bezpečnost, pevnost, odolnost i nenáročnost na údržbu. Přijďte se poradit do firmy CEMA MORAVIA, s.r.o., kde Vám pomohou nejen s výběrem těch nejideálnějších garážových vrat právě pro Vaše potřeby, ale rovněž se postarají o jejich následnou montáž a záruční i pozáruční servis! Bližší informace získáte na telefonním čísle 736480893 nebo emailu info@cema.cz.


Kovovýroba Mikulášovice

Kovovýroba Mikulášovice

Hledáte společnost, která vyrábí kovové ploty a zábradlí, lehké ocelové konstrukce nebo nabízí sváření na robotizovaném pracovišti? Pak neváhejte oslovit Kovovýrobu S&R Stahlbau-Blechbearbeitung CZ, s.r.o., se sídlem v Mikulášovicích. Garantujeme odborné provedení veškerých zakázek, ať už jednotlivé nebo sériové výroby. Máte-li k nabídce jakékoliv dotazy, obraťte se s důvěrou na společnost Kovovýroba S&R Stahlbau-Blechbearbeitung CZ, s.r.o.