Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


PN v Opavě - úprava vzduchotechniky v kuchyni

PN v Opavě - úprava vzduchotechniky v kuchyni

Výměna stávajících rozvodů vzduchotechniky v 1.NP (varná část – příprava a výdej stravy a 2.NP – jídelna s výdejnou stravy) v objektu kuchyně, přičemž bude částečně použito stávajících otvorů pro prostupy VZT rozvodů stavebními konstrukcemi.
Součástí díla jsou i stavební a montážní práce – vytvoření nových prostupů pro VZT rozvody, provedení nových rozvodů VZT potrubí, zhotovení a osazení ocelového podpůrného rámu nad střešní konstrukcí jednopodlažní části kuchyně (nad expedicí stravy), což vyžaduje demontáž střešní krytiny a zhotovení nové.

Bližší podrobnosti jsou vymezeny zadávací dokumentací a projektovou dokumentací.
Veřejná zakázka vložena:
08.11.2018 07:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Psychiatrická nemocnice v Opavě

Originální záznam:
pouze pro klienty EDB

Okres:
pouze pro klienty EDB

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty EDB

Platnost veřejné zakázky:
pouze pro klienty EDB

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty EDB

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel IČ:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel ulice:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel PSČ:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel obec:
pouze pro klienty EDB

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel email:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel web:
pouze pro klienty EDB

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vzduchotechnika do potravinářských provozů - restaurace, pekárny a kuchyně

Vzduchotechnika do potravinářských provozů - restaurace, pekárny a kuchyně

Kvalitní a dobré větrání je pro potravinářské provozy základ. Dobrá a regulovatelná cirkulace zajistí nejen kvalitní vzduch, ale také bezproblémový chod. Vzduchotechnické systémy firmy KlimaTechnik s.r.o. z Třebíče zajistí, že Vaše potravinářské provozy budou vždy dobře provětrané. Vzduchotechnika pracuje na systému odsávaní vzduchu, a tak zajišťuje stále plynule provětrávání místnosti. Vhodná je pro potravinářské provozy jako: - pekárny - restaurace - kuchyně - školní kuchyně Systém lze instalovat tak, že pracuje se vzduchem buď kompletně nebo jednotlivými zařízeními (například pro velké kuchyně). Rovněž jde provést repasi starších systémů nebo jejich částečnou opravu. Pro více informací ohledně dodávky, montáže a instalace kvalitní vzduchotechniky pro Váš provoz se obraťte na společnost KlimaTechnik s.r.o..


Podstropní, nástěnné klimatizace Acond, LG, Sinclair, Toshiba

Podstropní, nástěnné klimatizace Acond, LG, Sinclair, Toshiba

Společnost FRESH AIR zajišťuje montáže a servis pro nástěnné, podstropní klimatizace. Nabízíme klimatizace značky Acond, LG, Sinclair, Toshiba - klientelu máme především v regionu Hodonín, Kyjov, Uherské Hradiště, Zlín. Klimatizace Acond: -podstropní/parapetní jednotky - pro chlazení velkého prostoru -parapetní jednotky MFA - pro chlazení a topení v interiérech -multi inverter - tichý a ekonomický provoz klimatizace -VRF systémy - šetří energii a zaručuje stabilitu výkonu -kazetové jednotky - zabudované do stropního podhledu -kondenzační jednotky Klimatizace LG: -nástěnné klimatizace -kanálové jednotky s invertorem, bez invertoru a s 3fázovým invertorem -konvertibilní jednotky s invertorem a bez invertoru -kazetové jednotky - klimatizace do stropních podhledů -multi splitové jednotky -VRF systémy pro chlazení budov - klimatizace bez strojovny -podstropní jednotky bez invertoru a s 3fázovým invertorem Klimatizace Sinclair: -nástěnné klimatizace - Prince Serie, Queen Serie, King Serie, Nordic DC Inventer Serie, Flat Serie, Titan Serie, Queen inverter serie -nástěnné multisplitové klimatizace - Slim Multi Serie, Queen Multi Serie, Slim Multi Inventer Serie, Queen Multi Inventer Serie -podstropně-parapetní klimatizace - Floor-ceiling Serie, Floor-ceiling Inventer Serie -kazetové klimatizace - Cassette serie, Cassette Inventer Serie Klimatizace Toshiba: -RAS Residential, RAS Residential-Multi -RAV Light Commercial -VRF Commercial


Dodávka odsávací, filtrační technologie pro náročný výrobní proces i jednoduché aplikace

Dodávka odsávací, filtrační technologie pro náročný výrobní proces i jednoduché aplikace

Ať už potřebujete navrhnout profesionální odsávací, filtrační technologie pro jednoduchou aplikaci nebo specifický výrobní proces, neváhejte se obrátit na firmu RAJCH spol. s r.o. Zlín, která řeší problémy s odsáváním v celém spektru průmyslu. V průmyslové výrobě ja ve většině případů nutné navrhnout odsávací zařízení na míru, což je náročné. firma RAJCH má v oblasti odsávání více než 25 let zkušeností, je tedy spolehlivým partnerem, poskytuje kvalitní poradenské služby a zajišťuje rychlý záruční i pozáruční servis v regionu Zlínský kraj i po celé ČR a SR. Realizace odsávání: - pro jednoduché aplikace v dřevozpracovatelském, plastikářském, metalurgickém, gumárenském průmyslu - pro náročnější aplikace - výbušné prostředí, vyšší teploty v provozu, mokrý prach - pro specifický výrobní proces - např. odsávání olejové mlhy a emulzí, emisí spaloven nebezpečných odpadů. Servis odsávacích, filtračních zařízení: - servis 24/7 na námi instalovaná zařízení - smluvní servis na ostatní zařízení.


Vzduchotechnika Plzeň

Vzduchotechnika Plzeň

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele kvalitních a dobře zpracovaných dílů a komponentů pro vzduchotechniku, pak se můžete spolehnout na společnost ALIATECH Metal s.r.o. z Plzně. Využijte naší bohaté zkušenosti v tomto oboru a prověřené sítě dodavatelů. Standardní výrobkovou řadu vyrábíme z pozinkovaného plechu s potlačeným květem, u nestandardních výrobků můžete zajistit jiný výchozí materiál. V naší nabídce naleznete běžné komponenty pro vzduchotechniku jako jsou spojky pro spojení rozvodů kruhového průřezu, hrdla, výfuková hrdla a hlavice, škrtící (regulační) klapky, koncové kryty (záslepky), pravoúhlá kolena, přechody a redukce, odbočky redukované, excentrické, pravoúhlé i úhlové nebo variantu s náběhovým kónusem, dále segmentové oblouky s R=1D, tlumiče hluku a další. Pokud Vás nabídka zaujala, žádejte více informací u společnosti ALIATECH Metal s.r.o.


Prodej, montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky

Prodej, montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky

Namontujeme kvalitní vzduchotechniku do bytu, domu, kanceláře a výrobní a průmyslové haly! Znojemská společnost MEDICASTO servis, s.r.o. se zabývá nejen prodejem, ale i montáží a servisem klimatizací a vzduchotechnických zařízení. Zdarma navrhneme cenovou kalkulaci na dodávku klimatizace, větrání a tepelných čerpadel. Zajistíme odbornou montáž vyškolenými pracovníky a následně provedeme i záruční a pozáruční servis klimatizace. Prodáváme, montujeme a provádíme servis klimatizací zn. FUJITSU a TOSHIBA. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu ve Znojmě.


Kondenzátory, výparníky a další chladicí zařízení pro chladírenský průmysl

Kondenzátory, výparníky a další chladicí zařízení pro chladírenský průmysl

Zabýváte se vzduchotechnikou, nebo působíte v oblasti chladírenského průmyslu? Ať už sháníte kondenzátory, výparníky nebo chladicí zařízení, na naši společnost Heat Transfer Systems se sídlem v Novosedlech na Moravě se můžete spolehnout. Zaměřujeme na navrhování a výrobu lamelových tepelných výměníků pro chladírenský průmysl a vzduchotechniku. Díky mnohaleté zkušenosti v oboru vám můžeme zaručit, že výměníky tepla, kondenzátory, výparníky a další produkty chladicího zařízení jsou pouze té nejvyšší kvality. Naše kondenzátory se zdokonalenou technologií ATC se skládají z těla výměníku vyrobeného z hliníkových lamel a měděných trubek. Největší výhody spočívají ve vysoké výměně tepla, pevném výkonu v dlouhodobém provozu a dokonalé interní čistotě. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám doporučíme chladicí zařízení přesně podle vašich potřeb.