PN v Opavě - úprava vzduchotechniky v kuchyni

PN v Opavě - úprava vzduchotechniky v kuchyni

Výměna stávajících rozvodů vzduchotechniky v 1.NP (varná část – příprava a výdej stravy a 2.NP – jídelna s výdejnou stravy) v objektu kuchyně, přičemž bude částečně použito stávajících otvorů pro prostupy VZT rozvodů stavebními konstrukcemi.
Součástí díla jsou i stavební a montážní práce – vytvoření nových prostupů pro VZT rozvody, provedení nových rozvodů VZT potrubí, zhotovení a osazení ocelového podpůrného rámu nad střešní konstrukcí jednopodlažní části kuchyně (nad expedicí stravy), což vyžaduje demontáž střešní krytiny a zhotovení nové.

Bližší podrobnosti jsou vymezeny zadávací dokumentací a projektovou dokumentací.
Veřejná zakázka vložena:
08.11.2018 07:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Psychiatrická nemocnice v Opavě

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Opava

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
10.12.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Psychiatrická nemocnice v Opavě

Zadavatel IČ:
00844004

Zadavatel ulice:
Olomoucká 305/88

Zadavatel PSČ:
746 01

Zadavatel obec:
Opava

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jak vybrat vhodnou klimatizaci do bytu, domu, kanceláře

Jak vybrat vhodnou klimatizaci do bytu, domu, kanceláře

Díky firmě FRESH AIR si můžete užít tepelnou pohodu i v horkých letních měsících. Poradíme Vám jak vybrat vhodnou klimatizaci do bytu, domu i kanceláře v závislosti na rozloze místnosti, hlučnosti, energetické účinnosti a dalších parametrech. Jste-li z okresu Uherské Hradiště, Zlín i Hodonín, obraťte se na nás. Naše firma je prodejce klimatizací Acond, LG, Sinclair, Toshiba, Mitsubishi, Fujitsu. Dodáváme standardní verzi Split s jednou vnitřní jednotkou i typy Multisplit s několika vnitřními jednotkami, které jsou vhodné do větších prostor. V dnešní době není problém ovládat klimatizaci přes tablet nebo chytrý telefon. Novější klimatizace kromě tradičního chlazení i topí, mají tedy využití celoročně. Zajistíme instalaci a záruční i pozáruční servis klimatizací.


Vzduchotechnika a klimatizace pro firmy i domácnosti, montáž rekuperačních jednotek

Vzduchotechnika a klimatizace pro firmy i domácnosti, montáž rekuperačních jednotek

Děsíte se horkých letních dnů bez možnosti ochlazení? Zdeněk Obr je prosperující firma z Bukové u Prostějova, jejíž hlavní činnost spočívá v instalaci klimatizací a vzduchotechniky. Ať už žijete na jihu či na severu, teplotní výkyvy Vás mohou potkat téměř kdekoli. Pro tyto případy je ideálním řešením moderní klimatizace, která Vám zajistí příjemnou teplotu v kterémkoli ročním období. Zařídíme, abyste se v kanceláři i doma cítili vždy maximálně komfortně, přičemž Vám zajistíme kompletní instalaci klimatizace, montáž vzduchotechniky i následný servis. Již se nemusíte obávat tropických letních dnů či mrazivých zimních nocí, naše energeticky úsporná klimatizace doplněna navíc o větrací rekuperační jednotku, Vám vytvoří teplotně vyvážený prostor dle Vašich potřeb.


Realizace, projekce a servis vzduchotechniky - průmyslová vzduchotechnika

Realizace, projekce a servis vzduchotechniky - průmyslová vzduchotechnika

Hledáte spolehlivou a odbornou firmu v Jihomoravském kraji na realizaci, projekci a servis vzduchotechniky? Pak to je KlimaTechnik s.r.o. naše služby v oblasti vzduchotechniky zahrnují snižování hluku vzduchotechnických systémů, větrání a odvlhčování bazénů, zvlhčování vzduchu, provádíme i revize protipožárních klapek a mnoho dalšího. Samozřejmostí je poradenská činnost. Nabízíme: -průmyslová vzduchotechnika -větrání provozů a průmyslových hal -průmyslová filtrace pro technologická odsávání -vzduchotechnika kompresoroven -vzduchotechnika pekáren a potravinářských provozů -větrání čistíren odpadních vod. Více informací o možnostech realizace vzduchotechniky naleznete na webových stránkách.


Opravy, servis i plnění klimatizací rychle, kvalitně a výhodně

Opravy, servis i plnění klimatizací rychle, kvalitně a výhodně

Klimatizace je nejen velmi užitečnou, ale pro mnohé už i nepostradatelnou součástí vozidla. V parných letních měsících je cestování autem bez klimatizace velmi nepříjemné jak pro cestující, tak i pro samotného řidiče. Klimatizace tedy zvyšuje komfort a pohodu ve vozidle, a tím přispívá i k bezpečnějšímu provozu na cestách. Aby však klimatizace správně a plnohodnotně fungovala, je potřeba se o ni starat. A s tím vám můžeme spolehlivě pomoci. Naše firma JOPL se mimo jiné zabývá i péčí o klimatizace. Nabízíme: - servis klimatizací - plnění klimatizací - čištění klimatizace Disponujeme moderní automatickou plničkou klimatizace a řadou dalších přístrojů, se kterými je nejen plnění klimatizace, ale i celý servis klimatizace kvalitnější a účinnější. Nabízíme také náplně, příslušenství a odbornou literaturu z oblasti klimatizací. Dále poskytujeme i školení klimatizačních systémů a práce s nimi. Naší novinkou jsou odborné servisní štítky, které můžete mít, pokud vaše vozidlo u nás projde opravou, plněním, čištěním či servisem klimatizace. Na těchto štítcích se vyplňují hodnoty plnění klimatizace, úpravy systému, servis a podobně. Kromě plnění klimatizací a jejich oprav nabízí společnost JOPL i další služby v oblasti motorových vozidel, jako je například prodej náhradních i originálních autodílů, přestavba vozidel na ethanol E85, servis vozidel či provoz pneuservisu a odtahové služby.


Výměníky tepla, tepelné výměníky pro zemědělské stroje

Výměníky tepla, tepelné výměníky pro zemědělské stroje

Sháníte firmu, která se zabývá výměníky tepla a vy je potřebujete nakoupit, pak se obraťte a kontaktujte firmu v Novosedlích na jižní Moravě která se specializuje na výměníky tepla a tou je společnost Heat Transfer Systems s.r.o. Výměníky tepla neboli tepelné výměníky nabízíme pro: zemědělské stroje, vlaky, potravinářský a zdravotnicky průmysl,do budov, domů, hal, do různých průmyslových objektů,pro tepelná čerpadla a pro chlazení ve vzduchotechnice, pro využití nadbytečného tepla. O výměnících tepla máme velmi podrobné znalosti a díky tomu jsme vysoce způsobilý. Pro více podrobnějších informací o výměnících tepla nás kontaktujte telefonicky a nebo navštivte naši společnost osobně v Novosedlích na Moravě.


Vytápění, chlazení, klimatizace - dodávka, montáž

Vytápění, chlazení, klimatizace - dodávka, montáž

Navrhujeme a instalujeme systémy měření a regulace pro technologie vytápění, chlazení, vzduchotechniky a řízení spotřeby všech druhů energií. Projekce, dodávky, montáž včetně SW vybavení: - měření a regulace (MaR) vytápění, chlazení, klimatizace, úpravny vody - řízení jednotlivých místností - systémy IRC - dispečerské systémy - vzdálené řízení - frekvenční měniče pro pohony - inteligentní budovy-EZS, ACS, CCTV - regulace spotřeby energií - elektrické, tepelné. Poskytneme vám veškeré informace o možných technických řešeních vašich potíží či modernizaci řízení technologií vytápění, chlazení i klimatizace.