Poptávám přepravu dodávkového vozu ze Španělska

Poptávám přepravu dodávkového vozu ze Španělska

Poptávám přepravu dodávkového vozu ze Španělska (El Vendrel - Č.Lípa), cca 1900km. Jedná se o VW Transporter T4
Poptávka byla vložena dne:
02.11.2018 07:50

Platnost poptávky:
02.12.2018 07:39

Kontaktní osoba:
Pavlíček Radek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 375 118

Okres:
Česká Lípa

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně

Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně

Pokud hledáte společnost, která vám zajistí spolehlivou, rychlou a především levnou mezinárodní i vnitrostátní autodopravu, pak je pro vás firma RAPAStav s.r.o. správnou volbou. Jste z Olomouce, Brna nebo Prostějova a potřebujete převézt zásilku? Neváhejte nás kontaktovat. Mezinárodní a vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně: - nákladní přeprava s vlekem i bez vleku - mezinárodní doprava od dodávek 3, 5 tun až po kamiony 24 tun - nadrozměrná přeprava, doprava po celé Evropě. RAPAStav s.r.o. - s námi cokoliv a kamkoliv.


Nákladní autodoprava a cisternová přeprava ADR po České republice i v zahraničí

Nákladní autodoprava a cisternová přeprava ADR po České republice i v zahraničí

Hledáte-li v České republice společnost zabývající se nákladní autodopravou a cisternovou přepravou ADR, pak se bez váhání obraťte na nás! Naše společnost zajistí cisternovou přepravu kapalných chemikálií, sypkých materiálů, ale i kombinovanou přepravu a to v jakémkoliv množství. Nákladní autodopravu máme jak vnitrostátní tak i zahraniční. Máme veškerá oprávnění a certifikace pro nakládání s nebezpečnými látkami. Převezeme žíraviny, jedovaté látky ale i zahřáté a oxidující kapaliny a to na jakkoliv dlouhou vzdálenost. Disponujeme vysoce spolehlivou technikou. S naší společností se o včasné dopravení nákladu na místo dodáni nemusíte bát. Profesionální přeprava, kvalifikovaný personál a spokojený zákazník je naši nejvyšší prioritou.


Mezinárodní autodoprava Trutnov - doprava návěsy, velkoobjemové soupravy

Mezinárodní autodoprava Trutnov - doprava návěsy, velkoobjemové soupravy

Mezinárodní kamionová doprava do sousedních zemí, jako je Rakousko a Německo, nebo i dále do Itálie, Slovinska či Nizozemí? To pro naši společnost Kristensson není žádný problém. Nezáleží na tom, zda vozíte pravidelně zboží do Evropy nebo chcete něco přepravit jen jednou. Postaráme se o bezpečný a rychlý převoz nákladů všeho druhu, v případě potřeby zajistíme také složení nákladu hydraulickým čelem. V současné době přepravujeme náklady všech druhů i velikostí jak pro velké firmy, tak i malé soukromé společnosti a jednotlivce.


Přeprava nadměrných nákladů se vším všudy - kompletní realizace

Přeprava nadměrných nákladů se vším všudy - kompletní realizace

Přeprava nadměrných nákladů je náročná v mnoha směrech. Potřeba je totiž nejen důkladně promyslet samotný převoz, nutné je také zajištění řady povolení, celních dokladů a potřebné techniky. Se společností GARANTRANS Ostrava vás ale žádné starostí nečekají. My za vás totiž zařídíme vše od prvotního plánování přepravy nadměrných nákladů, až po vyložení zboží na místě určení. Nadrozměrná doprava je totiž naší specialitou již 16 let. Ve společnosti GARANTRANS dobře víme, co všechno nadrozměrná doprava obnáší. Jako člen asociace dopravních a spedičních firem ale přesně víme, jaké požadavky musí přeprava nadměrných nákladů splňovat, a umíme vám vyhovět v každé situaci. Dopravu nákladu proto vždy zajistíme až do posledního detailu, problém pro nás není přeprava nadměrných nákladů po nezpevněných cestách, ani vyjednávání s celními úřady. Využít tak můžete komplexní služby, mezi které patří například: - obstarání veškerých přepravních povolení v ČR i v zahraničí - volba a průzkum optimální přepravní trasy - posouzení statiky a nosnosti mostů a případné zajištění výztuží - zajištění technických a policejních doprovodů - komplexní poradenství a konzultace již ve fázi přípravy výroby dané zásilky Optimalizace tras, administrativní plánování i zajištění doprovodů je v naší společnosti zkrátka samozřejmostí. Víme ale, že to vše by nebylo nic platné bez kvalitní dopravní techniky, která přepravu nadměrných nákladů zajistí. I v této oblasti jsme proto stoprocentně připraveni a nabízíme vám široké spektrum speciální dopravní techniky. Využít tak můžete speciální víceosé tahače, roztahovatelné návěsy pro přepravu dlouhých nákladů, hlubinné návěsy pro přepravu vysokých nákladů nebo jumbo návěsy. Přeprava nadměrných nákladů po České republice i do zahraničí tak díky našemu vozovému parku bude hračka. Nadrozměrná doprava ale není jediná služba, kterou vám v naší společnosti nabízíme. Naše autodoprava zajistí přepravu zásilek a nákladů všech velikostí ať už pomocí dodávek nebo kontejnerů. Pokud tak i vy hledáte spolehlivého přepravce, který se nebojí žádné výzvy, nebojte se nás kontaktovat. Aktuálně nabízíme také nový druh přepravy - přeprava mostních valníků.


Nákladní autodoprava tuzemská i zahraniční, přeprava nákladu, zboží a materiálu do 24 tun

Nákladní autodoprava tuzemská i zahraniční, přeprava nákladu, zboží a materiálu do 24 tun

Spolehlivou nákladní autodopravu bez zbytečných časových prodlev Vám poskytne firma z okresu Olomouc, Autodoprava Pavel Hájek sídlící v obci Charváty. Pro naše zákazníky zajistíme přepravu zboží a materiálu až do hmotnosti 24 t. Disponujeme rozsáhlým vozovým parkem s dodávkami a jinými nákladními auty, které jsou nejen pravidelně servisované, ale navíc vždy v perfektním stavu připravené jen vyrazit. Poradíme si i s autodopravou na velké vzdálenosti, proto Vám dokážeme zajistit tuzemskou i zahraničí přepravu. O bezpečí a hladkou přepravu Vašeho nákladu se starají naší zkušení a kvalifikovaní řidiči.


Garance mezinárodních dopravních služeb Trutnov - mezinárodní doprava, spedice

Garance mezinárodních dopravních služeb Trutnov - mezinárodní doprava, spedice

Naše firma PAP TRUTNOV, s.r.o. si vybudovala vysoké postavení v mezinárodní silniční dopravě a ve vnitrostátní silniční dopravě. Vlastníme certifikát pro silniční nákladní dopravu, zasilatelství a skladování a dále certifikát systém řízení kvality. Zakládáme si na vysoké odbornosti všech našich zaměstnanců a kvalitní dopravní technice. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru mezinárodních dopravních služeb.   Od roku 2010 je naše firma držitelem certifikátu ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004 pro silniční nákladní dopravu, zasilatelství a skladování.     Systém řízení kvality ISO 9001 a ISO 14001 v naší společnosti vybudovala a v rámci outsourcingu udržuje poradenská společnost MBK Consulting, s.r.o..