Poptávám přepravu dodávkového vozu ze Španělska

Poptávám přepravu dodávkového vozu ze Španělska

Poptávám přepravu dodávkového vozu ze Španělska (El Vendrel - Č.Lípa), cca 1900km. Jedná se o VW Transporter T4
Poptávka byla vložena dne:
02.11.2018 07:50

Platnost poptávky:
02.12.2018 07:39

Kontaktní osoba:
Pavlíček Radek

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Česká Lípa

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně

Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně

Pokud hledáte společnost, která vám zajistí spolehlivou, rychlou a především levnou mezinárodní i vnitrostátní autodopravu, pak je pro vás firma RAPAStav s.r.o. správnou volbou. Jste z Olomouce, Brna nebo Prostějova a potřebujete převézt zásilku? Neváhejte nás kontaktovat. Mezinárodní a vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně: - nákladní přeprava s vlekem i bez vleku - mezinárodní doprava od dodávek 3, 5 tun až po kamiony 24 tun - nadrozměrná přeprava, doprava po celé Evropě. RAPAStav s.r.o. - s námi cokoliv a kamkoliv.


Kamionová přeprava, doprava do Německa, Belgie, Nizozemí, Španělska, spedice

Kamionová přeprava, doprava do Německa, Belgie, Nizozemí, Španělska, spedice

V oblasti přepravních a logistických služeb firma SENECA trans, s.r.o. působí již od roku 1998 a díky bohatým zkušenostem, jazykové vybavenosti a odbornosti pracovníků Vám může nabídnout přepravu - celovozových zásilek - kusových a sběrných zásilek - termínovaných zásilek - kontejnerových zásilek a další služby Spolehněte se na firmu SENECA trans, s.r.o., která je díky kvalitě poskytovaných služeb a individuálnímu přístupu k potřebám zákazníků špičkou v oblasti mezinárodního zasílatelství.


Mezinárodní autodoprava a přeprava nákladu pomocí speciálních cisteren ADR

Mezinárodní autodoprava a přeprava nákladu pomocí speciálních cisteren ADR

Pokud potřebujete profesionálního a spolehlivého přepravce, který Váš náklad přepraví v pořádku a včas, a to i mimo Českou republiku, pak se určitě obraťte na firmu Stratmann s.r.o., která sídli v Humpolci a poskytuje mezinárodní autodopravu. Firma se již léta specializuje na vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, kterou realizuje za pomocí speciálních cisteren ADR. Speciální cisterny a cisternové kontejnery ADR jsou ratifikovány pro třídy 3, 4, 6, 8, 9. V cisternách je možné převážet i nebezpečný náklad jak sypký, tak kapalný. Převoz lze rovněž realizovat kombinovanou přepravou, která využívá jak lodní, tak železniční a silniční dopravy. Firma Stratmann s.r.o. dokáže díky skvělé propracované logistice přepravit i komplikované zakázky. V neposlední řadě pak vyvíjí snahu, aby byla při každé přepravě šetrná k životnímu prostředí. Neváhejte a i Vy svěřte svůj náklad do rukou profesionálů z firmy Stratmann s.r.o., která je specialistou na vnitrostátní a mezinárodní dopravu.


Mezinárodní kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Mezinárodní kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Naše firma BERAN JIŘÍ s.r.o. Trutnov má vybudovanou pevnou pozici v oblasti vnitrostátní i zahraniční kamionové dopravy. Díky narůstajícímu zájmu o přepravní služby po celé Evropě, můžeme svým zákazníkům nabídnout i další služby mezinárodní dopravy a zasilatelství. Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie Firma BERAN JIŘÍ s.r.o. Trutnov se především zaměřuje na zahraniční kamionovou dopravu do Španělska a Portugalska. BERAN JIŘÍ s.r.o. vychází vstříc požadavkům všem zákazníkům, nabízí dlouholetou praxi, zkušenosti a solidní vystupování řidičů. Neváhejte využít naši zahraniční kamionovou dopravu.


Odtahová služba s hydraulickou rukou osobních a dodávkových vozidel - rychlá pomoc při poruše vozidla

Odtahová služba s hydraulickou rukou osobních a dodávkových vozidel - rychlá pomoc při poruše vozidla

Hledáte odtahovou službu? Stali jste se účastníkem autonehody nebo máte poruchu a Vaše auto je nepojízdné? Naše odtahová služba z Bruntálu Vám zaručuje rychlé odtahové služby se speciální hydraulickou rukou. Zajistíme odvoz vozidla do vašeho servisu, k Vám domů nebo na místo, kde si budete přát. Firma JM - KOVY s.r.o. Kovošrot Bruntál Vám zajistí profesionální odtahové služby s hydraulickou rukou pro odtah osobních a dodávkových vozidel nebo vozidel až do velikosti Avie. Naše společnost se navíc zabývá ekologickou likvidací všech motorových vozidel a v případě, že máte automobil již úplně nepojízdný, můžete se spolehnout na naší profesionální odtahovou služby s hydraulickou rukou, která vyřeší a zajistí jakýkoliv odtah. Poskytujeme komplexní odtahové služby a postaráme se také o veškerou administrativu, kterou je zapotřebí vyřídit. Odtah vozidel do 2 tun: Do 20 km 1200,-kč složení a vyložení v ceně. Nad 20 km za každý ujetý km 16,-kč nakládka nakládka+vykládka 450,-kč Odtah vozidel nad 2 tuny do 3,5 tuny: Do 20 km 1500,-kč složení a vyložení v ceně Nad 20 km za každý ujetý km 20,-kč nakládka+vykládka 550,-kč   Pokud už Vás postihne jakákoliv nepříjemnost s nepojízdným autem, my se postaráme o Vaše starosti s tím spojené a poskytneme Vám komplexní služby pro rychlé řešení problému.


Mezinárodní kamionová přeprava nadrozměrných nákladů - kvalitní vozy

Mezinárodní kamionová přeprava nadrozměrných nákladů - kvalitní vozy

Potřebujete přepravit nadrozměrný náklad? Kontaktujte přepravní společnost, která má v oboru dopravně-spedičních služeb dlouholeté zkušenosti, obraťte se na firmu GARANTRANS s.r.o. se sídlem Ostrava. Naší specializací je mezinárodní, zahraniční kamionová přeprava nadrozměrných nákladů a kontejnerů. Máme vlastní vozový park. Přepravujeme běžné i nadrozměrné náklady, pro jejichž dopravu využíváme speciální víceosé tahače nebo roztahovatelné návěsy. K dispozici je speciální technika pro manipulaci s těžkými a dlouhými předměty. Vnitrostátní a mezinárodní zasilatelství. Nabízíme kompletní celní služby - zastupování klienta v celním řízení, vedení a vykazování INTRASTAT jménem klienta i ručení celních dluhů. Při přepravě nákladů a zásilek jsme schopni vyřízení veškerých formalit a zajištění služeb spojených se skladováním a manipulací se zbožím. Jsme členem Asociace dopravních, spedičních a servisních firem Čech, Moravy a Slezska. Silniční přeprava je využívána pro zásilky a náklady všech velikostí i nebezpečné náklady podléhající režimu ADR. Pro přepravu těžkých, nadrozměrných nákladů slouží i železniční přeprava, kterou doporučujeme i pro případ, že potřebujete přepravit kontejnery větších rozměrů. Ikdyž není cílová země dosažitelná po pevnině, můžete se na nás obrátit. Další možností je lodní, námořní přeprava nebo letecká přeprava.