Poptáváme dodávku dělící clony do provozovny

Poptáváme dodávku dělící clony do provozovny

Máme zájem o clonu oddělující servis od skladu, aby nám zákazníci servisu nechodili do skladových prostor. Přes clonu se bude denně zásobovat. Rozměry jsou š-290cm, v-260cm. Průvan je mírný, takže prosím o použití tenké lamely. Průhlednost minimální. Barva červená. Je možné na clonu umístit nápis? Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
16.10.2018 12:33

Platnost poptávky:
16.11.2018 11:15

Kontaktní osoba:
Zbyněk Mazel

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Znojmo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lamelové plastové clony, pruhové závěsy, výroba, prodej, servis a montáž

Lamelové plastové clony, pruhové závěsy, výroba, prodej, servis a montáž

Chcete pořizovat do firmy lamelové plastové clony či pruhové závěsy? Potom neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma PortaTherm s.r.o., prodává a vyrábí lamelové plastové clony. Jsou výhodné do zimního období, protože snižují tepelnou ztrátu, zamezí dokonale průvanu, dokáží snížit prašnost i hlučnost a zabrání vlétnutí ptáků. Doporučujeme také PVC protiprůvanové lamelové clony a závěsné clony do otvorů, průmyslových bran, nebo do dveří skladových prostorů, do hal, továren, obchodů, restaurací a jiných objektů. Často se lamelové clony používají v chladicích a mrazících boxech, závěsy do otvorů těchto boxů, závěsy na masové pulty, závěsy mezi vnitřní a venkovní bazén, menší závěsy pro osobní provoz. Více informací najdete na webových stránkách.


Plexisklo - desky, prodej Praha - v celých deskách i jako přířezy

Plexisklo - desky, prodej Praha - v celých deskách i jako přířezy

Firma MOOS s.r.o. se sídlem v Praze nabízí prodej a následné opracování plexisklových desek. Plexisklo prodává firma MOOS s.r.o. jak v celých deskách, tak jako přířezy podle požadovaných rozměrů na míru, bez nutnosti odebrat zbytek. Plexisklo má díky svým optickým vlastnostem a schopnosti odolat povětrnostním vlivům velmi široké využití, je to materiál mnoha využití. Lze ho také dále upravit ohýbáním, leštěním hran a frézováním. Standardně se dodává plexisklo čiré nebo kouřové, na objednávku pak je možné i barevné. Ať už budete potřebovat plexisklo na zastřešení, zasklení, na stůl, na reklamní panel nebo displej, kontaktujte firmu MOOS s.r.o.


Polykarbonátové desky Česká Třebová – zdarma řežeme libovolné rozměry

Polykarbonátové desky Česká Třebová – zdarma řežeme libovolné rozměry

KLAHOS spol.s r.o. Česká Třebová nabízí prodej kvalitních polykarbonátových desek. Kvalitní a odolné polykarbonátové desky naleznou perfektní využití při stavbě přístřešků, zastřešení bazénů nebo parkovacích míst. Polykarbonátové desky jsou velmi odolné proti silným nárazům. Neváhejte objednávat přes náš Eshop. Doprava po celé ČR. Eshop prodej: Komůrkový polykarbonát Plný polykarbonát Trapézový polykarbonát Zámkový polykarbonát


Páskové systémy - ochrana pro produktovody, vodovody a ropovody

Páskové systémy - ochrana pro produktovody, vodovody a ropovody

Antikorozní řešení chránící produktovody, vodovody a ropovody uložené v zemi i na povrchu? Chtějte špičkové výrobky té nejvyšší kvality, izolační systémy DENSO, které zakoupíte u MANIBS BRNO, spol. s r.o. Pásky jsou vyráběny z moderních polyetylenových materiálů a jsou neustále vyvíjeny a vylepšovány. Jedná se o tzv. samosrůstající pásky, které v oblasti přesahu vinutí vytvářejí povlak nepropouštějící vodní páry a elektrolyty. Zároveň je také poskytována ochrana proti mechanickému poškození. Antikorozní obalové systémy jsou vícesložková řešení, která je vhodné doplnit o základní nátěr či plnící hmoty. Pokud byste se rádi dozvěděli více, neváhejte nás kontaktovat.


Průmyslová, moderní vrata na zakázku Beroun bezporuchový a tichý provoz

Průmyslová, moderní vrata na zakázku Beroun bezporuchový a tichý provoz

Firma Forte Beroun spol. s r.o. je mezinárodním výrobcem moderních průmyslových vrat na zakázku pro vnější i vnitřní oddělení prostoru. Provedení našich průmyslových vrat je kvalitní a pokryje všechny požadavky a nároky našich klientů. Průmyslová vrata od firmy Forte Beroun spol. s r.o. jsou určena jak do interiéru, tak pro venkovní použití, pro místa s vysokým náporem větru, do extrémních rozměrů otvorů nebo pro oddělení prostorů s vysokou frekvencí pohybu. Garantujeme bezhlučný provoz, dlouhodobou bezporuchovost, snadnou údržbu, bezpečnost a pohodlné ovládání.


Plastové šachty na vrtané studny - lehčí a levnější varianta klasické betonové šachty

Plastové šachty na vrtané studny - lehčí a levnější varianta klasické betonové šachty

Sháníte šachtu na vrtanou studnu, ale nemůžete najít ideální variantu? Máme pro vás řešení! Zvolte moderní plastovou šachtu na vrtané studny od společnosti ITMS plast. Plastové šachty na vrtané studny slouží jako vodotěsný prostor pro instalaci vybavení vrtu a dalších přídavných technologií. Plastová šachta na vrtanou studnu je o hodně lehčí a také levnější než klasická betonová šachta. Lehčí váha plastové šachty zaručuje rychlou a snadnou montáž a také snadnější manipulaci na špatně dostupných místech. V našem sortimentu máme 3 typy šachet a to: šachty na samonosné vrtané studny, dvouplášťové vrtané studny a na vrtané studny k obetonování. Na vaše přání však můžeme vyrobit také šachtu dle vašich požadavků. Nebojte se inovací a pořiďte si moderní plastové šachty! Více informací naleznete na našich webových stránkách.