Poptáváme dodávku dělící clony do provozovny

Poptáváme dodávku dělící clony do provozovny

Máme zájem o clonu oddělující servis od skladu, aby nám zákazníci servisu nechodili do skladových prostor. Přes clonu se bude denně zásobovat. Rozměry jsou š-290cm, v-260cm. Průvan je mírný, takže prosím o použití tenké lamely. Průhlednost minimální. Barva červená. Je možné na clonu umístit nápis? Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
16.10.2018 12:33

Platnost poptávky:
16.11.2018 11:15

Kontaktní osoba:
Zbyněk Mazel

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Znojmo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Polykarbonové (komůrkové) desky a plexisklo  – řezání na míru, materiál za velkoobchodní ceny

Polykarbonové (komůrkové) desky a plexisklo – řezání na míru, materiál za velkoobchodní ceny

V sortimentu společnosti GAVENDA s.r.o. naleznete komůrkové polykarbonátové desky a plexisklo v různých tloušťkách, strukturách, typech i odstínech. Jedná se o izolační materiál pro zastřešení velkých továren či hal nebo jen pergoly na zahradě. Ať už potřebujete zastřešit dětský koutek v korunách stromů nebo musíte vytvořit bezpečný pracovní prostor v podniku, houževnatost polykarbonové desky Vám zvýší bezpečnost při nehodách bez vzniku střepů a přinese Vám vynikající tepelně izolační a světelné vlastnosti. K nám do Otic za Opavou si můžete přijet pro polykarbonové desky různých typů a druhů, které Vám nařežeme dle toho jak budete potřebovat: - dutinkový polykarbonát - trapézový polykarbonát - plný polykarbonát - plexisklo -potřebné příslušenství Pokud se právě neřadíte mezi stavební kutili, nemusíte se obávat, montáž tohoto materiálu je velmi prostá a zvládne ji téměř každý.


Designově bezkonkurenční potisk vrat Dura Print - odolný proti oděrkám a UV záření s 10letou zárukou

Designově bezkonkurenční potisk vrat Dura Print - odolný proti oděrkám a UV záření s 10letou zárukou

Díky nové světově unikátní technologii Dura Print pro tisk na garážová a průmyslová vrata Vám zajistíme zcela originální vzhled Vašich vrat podle Vašeho vkusu. Tato unikátní technologie využívající inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou je založena na nanášení inkoustu na vratový panel. Poté je výsledný inkoustový tisk zalakován matným PUR lakem a konečný výsledek přináší dokonalý design, který je odolný proti oděrkám, otěru nebo proti UV záření. Technologie je natolik propracovaná, že Vám na tento tisk dáme 10letou záruku, protože jsme si jistí, že se Vám povrch neoloupe nebo neznehodnotí, když Vaše dítě neubrzdí včas plastovou motorku nebo když na vrata bude po celý den svítit slunce. Jedná se o inkoustový tisk a tato technologie Dura Print přináší neomezené možnosti ve volbě námětu. Jelikož Vám můžeme vytvořit potisk libovolných obrázků, fotografii, imitací dřeva či betonu, můžete si být jistí, že vrata, které si zvolíte Vy, nebude mít nikdo jiný. Plusové důvody proč má být technologie Dura Print na Vašich vratech : - Vrata jsou chráněna užitným vzorem. - Lze využít pro všechny druhy a povrchy panelů s rozlišením až 360 dpi. - Motiv si můžete nechat kdykoliv přetisknout. - Lze tisknout i příslušenství, jako například hliníková okénka. - Využití Vám poslouží pro logo Vaší firmy na průmyslových vratech. - Výroba bude zrealizovaná přímo Vám na míru. - 10letá záruka na povrchovou úpravu.


Plastové plynoměrové skříně pro RD i velké objekty, domovní HUP – dodávka

Plastové plynoměrové skříně pro RD i velké objekty, domovní HUP – dodávka

Hledáte spolehlivého dodavatele plastových plynoměrových skříní? Oslovte společnost DILES Company s.r.o. se sídlem v Ostravě, která se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej materiálu pro rekonstrukce, opravy a výstavby nejen plynovodů, ale i vodovodů a kanalizací. U nás seženete plynoměrové plastové skříně pro rodinné domy i velké průmyslové objekty. Plynoměrové plastové skříně: - domovní HUP - sokly - regulátory - uzavírací armatury pro plyn - příslušenství U nás máte záruku kvalitních materiálů. Veškerý objednaný materiál Vám dovezeme kamkoliv, třeba přímo na stavbu. V případě, že potřebujete poradit nejen s výběrem vhodného materiálu, ale hledáte i nejlepší technické řešení, obraťte se na nás a my Vám v rámci konzultací rádi pomůžeme.


Prodej a dodávka potrubí kanalizace a vodovody – PVC, PE a PP roury a tvarovky

Prodej a dodávka potrubí kanalizace a vodovody – PVC, PE a PP roury a tvarovky

Čeká Vás rekonstrukce vodovodů? Pracujete na výstavbě nové kanalizace? Hledáte spolehlivého dodavatele PVC, PE, PP potrubí, tvarovek a rour pro kanalizace i vodovody? Obraťte se na společnost DILES Company s.r.o. se sídlem v Ostravě s dobrou dostupností i pro zákazníky z Karviné či Havířova. Pro rekonstrukce či výstavbu: vodovodů: - Potrubí PE – jednovrstvé, vícevrstvé a s PP ochranným pláštěm - PVC, ocelové potrubí a tvarovky - tvarovky PE100 - vodoměrné šachty – plastové i betonové - armatury, mříže, poklopy, ventily, kohoutky, zpětné klapky - příslušenství a další materiál kanalizací: potrubí a tvarovky: - PVC - PP – žebrované, hladké, korugované - PE-HD korugované - PE potrubí – Pecor Optima – propustky - betonové potrubí, tvarovky, revizní šachty, obrubníky, retenční nádrže, uliční vpusti - nádrže, poklopy, mříže, jímky, septiky, odlučovače ropných látek - vnitřní odpadní potrubí a tvarovky - domovní čistírny odpadních vod, přečerpávací jímky odpadních vod - a další produkty V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, máme opravdu veškerý potřebný sortiment na rekonstrukci i stavbu kanalizací a vodovodů. Navíc jsme spolehlivý dodavatelé, kteří dbají na kvalitu zboží.


Vchodové stříšky na zastřešení vchodů, balkónů, výloh – prodej přes e-shop

Vchodové stříšky na zastřešení vchodů, balkónů, výloh – prodej přes e-shop

Německá kvalita za rozumnou cenu - to jsou vchodové stříšky Guttavordach, které zakoupíte prostřednictvím e-shopu ANDĚLCZ. Tyto stříšky jsou vyrobeny z polykarbonátu o tloušťce 4mm a jsou opatřeny skrytým okapovým žlabem a nerezovým rámem. Vchodové stříšky jsou dostupné v šířce 150,190, 205 nebo 270 cm. Jejich maximální možné zatížení je až 75 kg/m2. Odolnost vůči povětrnostním vlivům. Tento typ s oválným tvarem je vhodný pro zastřešení vchodů rodinných domů, balkonů, výloh obchodů nebo také jej lze použít jako zastřešení nad bankomaty.


Rolovací, sekční a boční garážová vrata se snadným ovládáním – dodávka a montáž

Rolovací, sekční a boční garážová vrata se snadným ovládáním – dodávka a montáž

Potřebujete garážová vrata, která budou tichá, bezpečná a hlavně se budou snadno ovládat? Obraťte se na společnost LOP realizace s.r.o. se sídlem v Ostravě a my se Vám postaráme o dodávku i montáž kvalitních garážových vrat k rodinnému domu i k průmyslovým objektům. Vrata Hörmann jsou kvalitní, moderní a tepelně izolační vrata z Německa. Tato vrata mají několik pozitiv a skvělých vlastností: - vysoká kvalita a bezpečnost kontrolována a testována několika uznávanými ústavy - dlouholetá záruka - široká škála barevných možností - snadné a pohodlné ovládání - tepelná ochrana - úspora místa Členění vrat: - Rolovací garážová vrata - Sekční garážová vrata - Boční garážová vrata Vrata Teckentrup se řadí mezi sekční průmyslová vrata vhodné do hal, malých i velkých provozů. Vrata jsou velmi spolehlivé a cenově dostupné. Výhody vrat Teckentrup: - tichý chod - odolný povrch - šetří místo - bezpečné použití - designové povrchy – estetické a inovativní - spolehlivé funkce - robustní - montážní výhody