Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Poptáváme dveře do vlhkého prostředí

Poptáváme dveře do vlhkého prostředí

Poptáváme cenovou nabídku na dveře do mokra (klasické zárubně, barva bílá):
- 60 cm pravé 3x
- 70 cm levé 1x
- 70 cm pravé 1x
Poptávka byla vložena dne:
11.10.2018 15:00

Platnost poptávky:
11.11.2018 13:35

Kontaktní osoba:
Hotel Skalský dvůr

Kontaktní email:
pouze pro klienty EDB

Telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty EDB

Okres:
pouze pro klienty EDB

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vyzkoušejte okenní systémy pro Vaše domovní dveře od nás

Vyzkoušejte okenní systémy pro Vaše domovní dveře od nás

Sháníte nové vchodové dveře? Pak si zajistěte domovní dveře od nás s okenními systémy, které se snadno přizpůsobí moderním stavbám i klasickým domům. Vybrat si můžete z široké nabídky dveřních výplní, zvolit správný typ a designově už jen doladit barvu a dekorativní prvky. Jelikož je druh dveřních výplní důležitý z hlediska tepelně izolačních vlastností a z bezpečnostních, tak Vám velice rádi poradíme s výběrem. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Vkusné a moderní interiérové dveře - prodej, montáž

Vkusné a moderní interiérové dveře - prodej, montáž

Budete kupovat interiérové dveře? Pokud jste z okolí Žďáru nad Sázavou, pak zavítejte na naši vzorkovou prodejnu Interiérové dveře Kasal, kde můžete vybírat ze širokého sortimentu typů dveří a jejích dekorů. Moderní a vkusné dveře dotvoří celkový vzhled vašeho domova a ovlivní, jak se doma budete cítit. Proto byste si na výběru dveří měli dát záležet a věnovat mu patřičnou pozornost. Ať jste již zastánci moderního, klasického či jednoduchého stylu, z naší nabídky si jistě vyberete. Naši zkušení a školení zaměstnanci Vám jsou při výběru vhodných dveří plně k dispozici. Poradí vám při volbě designu, materiálu, povrchové úpravy i doplňků. Mezi naše služby patří také odborná montáž a zaměření dveří přímo na místě. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu

Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu

Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu, výroba a montáž pro veřejné i soukromé bazány a koupaliště od firmy Alfeko s.r.o. v Třebíči. Udělejte si z bazénu svůj malý soukromý aquapark a nechte si namontovat nerezovou skluzavku či tobogán! Kontaktujte firmu Alfeko s.r.o., která vyrábí a montuje nerezové skluzavky určené pro veřejné a soukromé bazény a koupaliště. Skluzavky a tobogány jsou vyráběny včetně schůdků a odvozeny ze standardních skluzavek pro dětská hřiště. Použití nerezových skluzavek u bazénů, respektive určení materiálu a tím i ceny a termínu dodání je vždy určeno prostředím, ve kterém se má skluzavka instalovat.


Designová hliníková okna a dveře, nejlepší volba pro Vaši bezpečnost

Designová hliníková okna a dveře, nejlepší volba pro Vaši bezpečnost

Sháníte kvalitní hliníková okna a dveře do rodinných domů, bytovek či průmyslových objektů? Vyzkoušejte produkty třebíčské společnosti BOHEMIO CZ, s.r.o. Hliníková okna a dveře vynikají svojí bezúdržbovostí, odolností vůči vlivům počasí a vysokou životností. Na první pohled zaujmou svým neotřelým designem. Volit můžete mezi řadou různých typů i barevných odstínů. Dveře dodáváme v tříkomorové variantě s přerušeným tepelným mostem, u oken lze vybírat z mezi jednokomorovými i kříkomorovými profily. S výběrem Vám rádi poradíme! Neváhejte se na nás obrátit.


Plastové posuvné portály pro balkony a terasy

Plastové posuvné portály pro balkony a terasy

Hledáte vhodný způsob jak propojit průchod mezi terasou a obytným prostorem? Zvolte plastové portály společnosti BOHEMIO CZ, s.r.o., které se stanou moderním a vkusným doplňkem vašeho domova. Plastové posuvné portály se hodí do novostaveb i rekonstruovaných objektů. Jsou ideálním řešením všude, kde se upřednostňuje moderní design, vysoká funkčnost a snadná údržba. Jsou vysoce stabilní, skvěle odolávají vlivům počasí a navíc umožňují díky nízkým prahům bezbariérový přístup na terasu i balkon. Díky přídavným ocelovým výztuhám a dvoupatkové zasklívací liště se nemusíte obávat vniknutí zlodějů. Pro více informací nás neváhejte informovat.


Prodej a montáž plastová okna nejvyšší kvality. Lokalita Slavonice, Jemnice, Telč

Prodej a montáž plastová okna nejvyšší kvality. Lokalita Slavonice, Jemnice, Telč

Hledáte firmu co Vám udělá kompletní dodávku plastových oken? Firma Okna Bastl má kompletní sortiment v oblasti otvorových výplní, střešních oken a veškeré doplňky jako parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu, rolety atd. Určitě oceníte: -bezplatné poradenství -nezávazná bezplatná cenová nabídka -kompletní realizace na klíč -veškeré doplňky - parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu, rolety atd. -kvalitní a rychlý záruční a pozáruční servis. Máme za sebou 25 let praxe a spoustu spokojených zákazníků, kteří nás rádi doporučují dál. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.