Poptáváme dveře do vlhkého prostředí

Poptáváme dveře do vlhkého prostředí

Poptáváme cenovou nabídku na dveře do mokra (klasické zárubně, barva bílá):
- 60 cm pravé 3x
- 70 cm levé 1x
- 70 cm pravé 1x
Poptávka byla vložena dne:
11.10.2018 15:00

Platnost poptávky:
11.11.2018 13:35

Kontaktní osoba:
Hotel Skalský dvůr

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Žďár nad Sázavou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Herní prvky – smrkové, modřínové, akátové, kovové, vrbové stavby

Herní prvky – smrkové, modřínové, akátové, kovové, vrbové stavby

Potřebujete spolehlivého dodavatele herních prvků vhodných pro dětská hřiště, zahrady MŠ či veřejné prostory? Skvělou volbou je společnost Dřevoslav, s.r.o. ze Slavonic. Vyrábíme herní prvky z masivního smrkového, modřínového i akáciového dřeva, dále kovové prvky a vrbové stavby. Dodáváme houpačky, pískoviště, prolézačky, hrazdy, prvky pro podporu smyslů i motoriky a mnoho dalších. Rádi přinášíme dětem radost. Klademe důraz na bezpečnost, nezávadnost a dlouhou životnost našich herních prvků. Pro více informací nás kontaktujte.


Okna a dveře VEKRA – více než 25 let na trhu

Okna a dveře VEKRA – více než 25 let na trhu

Již více než 25 let nabízí český výrobce oken a dveří VEKRA svým zákazníkům vysokou kvalitu, příznivou cenu a spolehlivost. Přijďte se na vlastní oči přesvědčit a prohlédnout si nabídku dveří, oken a doplňků do jednoho z velkých showroomů, které můžete navštívit v Praze, Brně, Ostravě, ale také v Hradci Králové, Plzni, Českých Budějovicích či v Ústí nad Labem nebo zavítejte do jedné z 60ti menších poboček po celé České republice. Designové a kvalitní dveře či okna VEKRA vyrobíme, přivedeme a namontujete a Vy se můžete těšit z komfortního bydlení a úspor financí za vytápění. Pokud máte o naše služby zájem, zdarma a nezávazně Vám připravíme cenovou nabídku podle Vámi zadaných kritérií.


Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Vchodové dveře náš domov nejen chrání, ale jsou také jeho vizitkou. Exteriérové vstupní dveře od společnosti Baran-FMB, spol. s r.o. se vyznačují moderním vzhledem, osvědčenou konstrukcí, vícebodovým bezpečnostním kováním a variabilitou. Skvělý nadčasový vzhled a výběr z nepřeberného množství provedení uspokojí každý individuální požadavek, stačí si vybrat vlastní dveře z široké nabídky výplní, zasklení nebo členění příčkami. Vstupní dveře od společnosti Baran-FMB mají tyto vlastnosti: - vysoká pevnost - skvělé tepelně-izolační vlastnosti - odolnost vůči tepelným změnám - odolné povětrnostním vlivům - snadná údržba - originální design. Pokud toužíte po světle, doporučujeme celoprosklené výplně s pískovaným bezpečnostním dvojsklem či trojsklem. Jste-li zastáncem klasických vstupních dveří, pak vsaďte na vstupní dveře s příčkami dělicími křídlo na části, které lze osadit čirým, ornamentním či zrcadlovým izolačním zasklením. Ke všem dveřím rovněž nabízíme široký výběr bezpečnostních klik či madel v různých tvarech. Praktickými doplňky dveří je také elektrický zámek a vložky zámku s otočným knoflíkem. To vše a mnohem víc Vám nabídne firma Baran-FMB, spol. s r.o. se sídlem v Neplachovicích poblíž Opavy. neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.


5-ti komorová plastová okna pro bytové i nebytové domy, rozumný poměr ceny a kvality

5-ti komorová plastová okna pro bytové i nebytové domy, rozumný poměr ceny a kvality

Rádi byste vyměnili svá stávající okna za okna nová, plastová? Pak oslovte společnost IVAPLAST se sídlem v Ivančicích, kde Vám mile rádi doporučíme okna s vynikajícím poměrem kvality a ceny. Osvědčený 5-ti komorový systém s ocelovou výstuží zajišťuje vynikající tepelně-izolační vlastnosti a vysokou odolnost se zárukou dlouhodobé funkčnosti a navíc díky nižšímu rámu proniká do místnosti více světla. Rádi Vám zajistíme okna na míru včetně dodávky a montáže ve Vašem domě, bytě, komerčním prostoru či historické budově. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte na výše uvedeném telefonním čísle.


Povrchová úprava oken i vchodových dveří ze dřeva pro dokonalý vzhled a dlouhou životnost

Povrchová úprava oken i vchodových dveří ze dřeva pro dokonalý vzhled a dlouhou životnost

Pokud vlastníte dřevěná okna či dveře, pak víte, že jejich životnost a funkčnost závisí také na tom, jak dobrou mají povrchovou úpravu. Naše společnost Okna Robenek s.r.o., která se specializuje na tradiční výrobu i montáž dřevěných oken a vchodových dveří pro vás zajistí veškeré služby spojené s jejich odbornou povrchovou úpravou tak, aby vám posloužila co nejlépe a nejdéle. Díky povrchové úpravě bude navíc jejich vzhled rázem dokonale estetický. Povrchová úprava je u nás realizována pomocí vodou ředitelných akrylátových barev Zowosan a nanášíme ji čtyř vrstvou technologií, která zaručuje dokonalý finální výsledek. Jako základ je použita impregnace, která skvěle ochrání dřevo před vlhkostí, plísněmi, dřevokazným hmyzem i houbami. Díky celému nástřiku, který obsahuje také vícepolymerní akrylátové pryskyřice získají dveře a okna ze dřeva také vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, UV záření i povětrnostním vlivům. Vyberte si barvu pro vaše dřevěná okna i vchodové dveře, která bude odpovídat přesně vašim představám!


Izolované ocelové profily - Industriální architektura historických budov i občanské výstavby

Izolované ocelové profily - Industriální architektura historických budov i občanské výstavby

Představujeme vám profilovou řadu izolovaných ocelových profilů ARTE od společnosti Jansen ceněnou hlavně projektanty a architekty, kteří tvoří své projekty výplní otvorů hlavně pro industriální architekturu a také k výrobě přesných replik památkově chráněných oken v historických budovách. Jedná se o nejštíhlejší ocelové profily s přerušeným tepelným mostem na trhu. Základ profilů tvoří izolátor ( polyuretan se skleněnými vlákny), který je na interiérové i exteriérové straně obalen plechem. Extrémní štíhlost profilů umožňuje vyrobit přesné repliky oken v historických či sakrálních budovách. Z profilů lze zhotovit různorodé sestavy oken s fixním prosklením a s variabilním členěním, případně okna doplnit sestavami otvíravých oken s otvíráním ven i dovnitř a v provedení sklopné, výklopné a otvíravé. Tyto výplně jsou plně odzkoušeny dle ČSN EN 14351-1 a jsou opatřena CE značkou. Profilová řada má své využití i v občanské výstavbě, její rozsáhlá variabilita lze využít jako ocelové prosklené či kazetové dělicí stěny s kombinací jedno- nebo dvoukřídlých dveří s nad-světlíky nebo bočníky. Výrobky lze namontovat jak do interiéru tak i do exteriéru. Variabilita stěn i dveří : -výplně jednoduchá skla čirá, matná, vzorovaná, bezpečnostní skla, kalená skla -neprůhledné kazety či kombinace kazet a prosklení -izolační dvojskla nebo trojskla -barevné provedení dle stupnice RAL -různorodost ve využití typů dveřního nebo okenního kování -realizujeme výrobu, montáž a dopravu na stavbu