Poptávám manžetu do hadicového ventilu DN 100

Poptávám manžetu do hadicového ventilu DN 100

Poptávám manžetu do hadicového ventilu DN 100.
průměr: 100/128mm
délka: 260mm
Míry jsou ze staré manžety, takže orientační.
Předem děkuji.
Pátek V.
Poptávka byla vložena dne:
11.10.2018 07:46

Platnost poptávky:
11.11.2018 07:30

Kontaktní osoba:
Pátek Václav, Slévárna Nové Ransko, s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Havlíčkův Brod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tepelná čerpadla, kotle Hradec Králové – montáže a servis malých i velkých zakázek

Tepelná čerpadla, kotle Hradec Králové – montáže a servis malých i velkých zakázek

Zdeněk Kulhánek tepelná čerpadla Hradec Králové Naše firma se stará o kvalitní montáže a servis tepelných čerpadel typů země voda a vzduch voda od značky Vaillant. Dále se specializujeme na závěsné plynové kotle. V oblasti topenářství a vodoinstalace nabízíme naše služby v v regionu Středních a Východních Čech. Po osobní domluvě je možné i po celé republice. Provádíme montáže a servis tepelných čerpadel a kotlů, jak malých i velkých zakázek.


Průmyslové armatury, kulové kohouty, klapky, pojistné ventily

Průmyslové armatury, kulové kohouty, klapky, pojistné ventily

Spolehlivý distributor firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. je velkým dodavatelem průmyslových armatur do České republiky. Provádí kompletní zakázky. Průmyslové armatury jako jsou: -Kulové kohouty plastové, mosazné, ocelové, nerezové, se závitem nebo přírubové, z kované oceli, třícestné a čtyřcestné, PN 4 … PN 250, DN 8 … DN 300 -Uzavírací a regulační klapky pro plyn, vodu i jiná média, pro farmacii, excentrické, ruční nebo se servopohonem, PN 6–100, DN15–1200 -pohony pneumatické, jednočinné a dvojčinné, nerezové, elektrické, regulační nebo ON-OFF -Nožová šoupátka a hradítka ruční, s pneumatickým pohonem, s elektrickým pohonem -Solenoidové ventily 2/2 cestné, 3/2 cestné, 5/2 cestné, coaxiální, v provedení podle ATEX -Regulační ventily ruční, pneumatické, elektrické, samočinné regulátory, regulátory tlaku -Pojistné ventily závitové, přírubové -Zpětné ventily a klapky mosazné, ocelové, nerezové, PTFE, PVC, PP -Membránové ventily ruční, pneumatické, elektrické, PVC, PP, PVDF, nerezové, litinové s výstelkou, regulační -Ventily řízené tlakem jiného média hadicové ventily, sedlové ventily -Průtokoměry plovákové, rotační -Snímače veličin regulátory polohy, čidla průtoku, snímače hladiny, snímače tlaku, snímače teploty, mechanické, digitální -Příslušenství pohonů a armatur příruby, tvarovky, fitinky, 3/2 cestné ventily Namur, 5/2 cestné ventily Namur, úpravné jednotky, šroubení, hadice, konzoly, spojky, pozicionery, převodovky.


Ryze česká výroba plastových potrubních systémů bez hnití a koroze

Ryze česká výroba plastových potrubních systémů bez hnití a koroze

Naše firma Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o. Humpolec se zabývá ryze českou výrobou plastových potrubních systémů pro venkovní a domovní kanalizaci. Pokud hledáte nejlepší materiály pro potrubní systémy, kterým se účinně vyhýbá koroze a hnití, pak jste na správné adrese. Naše plastové produkty jsou certifikované a splňují ty nejnáročnější podmínky vnitřního tření. Navíc je není potřeba nějak důkladně čistit. Technologie snadného spojování bez nutnosti použití těžkých zařízení jsou trvale spolehlivé.


Potrubní systémy JACOB - eshop, spony, navařovací koncovky, konusy, příslušenství

Potrubní systémy JACOB - eshop, spony, navařovací koncovky, konusy, příslušenství

Potřebujete spolehlivé, kvalitní a přitom jednoduché řešení pro vzduchotechniku a dopravu materiálů? Pak vsaďte na potrubní systémy JACOB, které dodává společnost JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.. Montáž těchto potrubních systému je velice jednoduchá, skládá se podobně jako stavebnice LEGO. Na kvalitu těchto potrubních systému nedáme dopustit. Navštivte náš e-shop a nakupujte nejrůznější příslušenství: - konusy - navařovací koncovky - spojovací Komponenty - spony a rychlospony, spony s tmelem, spony z jednoho kusu - těsnění, těsnění pro zasouvací potrubí - U-Těsnění. Mezi výhody těchto systému Jacob patří zejména pevnost, bezpečnost, flexibilita, těsnost a dlouhá životnost při dobré ceně. Potrubí dodáváme ve variantách ocel s nátěrem RAL 7032, žárový pozink nebo nerez. Na nás se můžete spolehnout - garantujeme rychlé dodání a pomůžeme s výběrem i s montáží. Vyřešíme Vám kompletní vzduchotechniku, odsávání i dopravování materiálu ve všech odvětvích průmyslu. Také Vám rádi poradíme, jak potrubní stavebnicové systémy Jacob navázat na další technologie a optimalizovat tak celý provoz podle Vašich potřeb.


Slokov Variant SL22A, kotel pro spalování pelet - 5.emisní třída

Slokov Variant SL22A, kotel pro spalování pelet - 5.emisní třída

Chcete si koupit nový kotel na pelety? Pak se neváhejte obrátit na českého výrobce a prodejce kotlů na firmu Obchodní společnost Slokov, a.s. v Moravské Písku, která je český výrobce kotlů na uhlí, dřevo, pelety a prodává také elektrokotle a krbová kamna. Kotel na pelety nabízíme a máme v prodeji - Slokov Variant SL22A, 5. emisní třída. Tento kotel také plní veškeré požadavky na "kotlíkové dotace", kde je možno získat dotaci až 127.500,-Kč. Tento teplovodní kotel je vhodný pro vytápění bytů, rodinných domků, provozoven a obdobných objektů s tepelnou ztrátou 8-26 kW. Předepsané palivo pro kotel Variant SL22A jsou dřevní pelety v průměru 6-10 mm a toto palivo by se mělo skladovat v suchých prostorech. Třída energetické účinnosti je A+. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Výměníky tepla pro klimatizace, klimatizační zařízení, lamelové výměníky

Výměníky tepla pro klimatizace, klimatizační zařízení, lamelové výměníky

Sháníte vhodnou společnost, která se zabývá výměníky tepla pro klimatizační zařízení? Společnost Heat Transfer Systems s.r.o. HTS Tepelné výměníky se sídlem v Novosedlích na Moravě nabízí výrobu lamelových tepelných výměníků pro chladírenský průmysl a vzduchotechniku. Nabízíme klimatizaci, klimatizační zařízení do kabin zemědělských strojů, vlaků, autobusů,škol, budovy veřejné správy, výrobních hal, domů, restaurace, bary, hotely, vinárny a jiné. Provedeme pro Vás návrh na výrobu klimatizačního zařízení.