Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Poptávám manžetu do hadicového ventilu DN 100

Poptávám manžetu do hadicového ventilu DN 100

Poptávám manžetu do hadicového ventilu DN 100.
průměr: 100/128mm
délka: 260mm
Míry jsou ze staré manžety, takže orientační.
Předem děkuji.
Pátek V.
Poptávka byla vložena dne:
11.10.2018 07:46

Platnost poptávky:
11.11.2018 07:30

Kontaktní osoba:
Pátek Václav, Slévárna Nové Ransko, s.r.o.

Kontaktní email:
pouze pro klienty EDB

Telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty EDB

Okres:
pouze pro klienty EDB

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chemické čištění potrubí, rozvodů, výměníků a chladicích systémů

Chemické čištění potrubí, rozvodů, výměníků a chladicích systémů

Máte již za roky používání zanesené potrubí, a tak nemá požadovanou výkonost? Neděste se bourání a rekonstrukce celého vodovodního a otopného systému a prvně vyzkoušejte chemické čištění. Tuto činnost pro Vás vykoná naše společnost DK Chemo, s.r.o., sídlící ve městě Svitavy. Chemickými látkami odstraníme usazeniny, nánosy a nečistoty z trubek, rozvodů teplé i studené vody, výměníků a chladicích systémů, kotlů, bojlerů, otopných systémů. Toto rychlé a efektivní vyčištění Vám opět navrátí dostatečný tlak v rozvodech, účinné vytápění a přenos tepla, úsporu energie i financí a prodlouží životnost soustavy.


Výhodný nákup kombinovaných a elektrických ohřívačů vody Tatramat přes Eshop

Výhodný nákup kombinovaných a elektrických ohřívačů vody Tatramat přes Eshop

Společnost M&K, stavební servis spol. s r.o. Městec Králové nabízí veškerý sortiment do vaší koupelny od vodovodní baterie až po ohřívače vody Tatramat. Veškeré výrobky pro koupelny dodáváme od osvědčených výrobců a dodavatelů, což zaručuje jejich vysokou kvalitu. Náš Eshop splňuje pohodlný a snadný nákup až do vašeho domova. Ohřívače vody Tatramat M&K, stavební servis spol. s r.o. Městec Králové Kombinovaný tlakový závěsný ohřívač Elektrický tlakový ležatý ohřívač Elektrický tlakový závěsný ohřívač Elektrický tlakový ohřívač pod odběrné místo Elektrický tlakový ohřívač nad odběrné místo Elektrický beztlakový ohřívač pod odběrné místo s baterií Elektrický beztlakový ohřívač nad odběrné místo s baterií


Vlnovcové, kovové hadice, kompenzátory

Vlnovcové, kovové hadice, kompenzátory

Witzenmann Opava, spol. s r.o. je specializovaná firma na výrobu vlnovcových a kovových hadic: - vlnovcové hadice - bezešvé, podélně svařované, tenkostěnné trubky, vlny se tvarují mechanicky či hydraulicky, využívány k průtoku kapalin a plynu - vinuté hadice - vyráběny z profilovaného pásu - ochranné hadice robustní, mnohostranné - ochrana elektrokabelu, optického vedení - odsávací, dopravní hadice používané v dopravě, vzduchotechnice, odsávání kouře, prachu, páry, spalin, zpracování dřeva, kovu, textilním průmyslu, konstrukci vozidel - labutí krky - mikrofony, držáky lamp, hadice chladících prostředků pro obráběcí stroje - kompenzátory - axiální kompenzátory - kompenzátory pro vybavení budov - pro potrubí plynu, vody, elektřiny - kloubové kompenzátory - univerzální kompenzátory - kruhové, ovalné, pravoúhlé pro montáž potrubí - víceplášťové vlnovce z nerezové oceli s otočnými přírubami se silným PTFE - linerem.


Příruby, ocelová trubková dna, trubkové oblouky a ohyby – prodej

Příruby, ocelová trubková dna, trubkové oblouky a ohyby – prodej

Hledáte spolehlivého dodavatele potrubních dílů? Společnost General Tading Gate CZ, s.r.o. zajišťuje prodej a dodávku potrubních dílů splňujících příslušné normy a jakost materiálu. Zaměřujeme se na dodávky potrubních dílů a příslušenství pro stavebnictví, energetiku, plynárenství a petrochemii. Potrubní příslušenství pro plynárenství – ocel: - Příruba – plochá, točivá, přivařovací kroužky, závitová, zaslepovací, krková – zesílený okraj trubky – určeno pro spojení s jinou částí - Trubkový oblouk – bezešvý typ, svařovaný – segmentový - Trubkové ohyby – vyráběny ohýbáním za studena a ohýbáním za tepla - Trubková ocelová dna – klenutá - Trubkový přechod – bezešvý – jednostranný, přímý - T – kusy Materiál zabezpečujeme pro své obchodní partnery ze zdrojů EU. Příslušenství pro plynárenství dodáváme v požadovaných jakostech L360NB,P355NL1 anebo P355NH.


Výhodná kotlíková dotace pro snížení znečištění ovzduší 2014 – 2020

Výhodná kotlíková dotace pro snížení znečištění ovzduší 2014 – 2020

Naše firma Instal-Renč s.r.o. Nymburk podporuje program Nová kotlíková dotace 2014 – 2020. Více užitečných informací se dozvíte z našich stránek. Nová Kotlíková dotace Kraje a Ministerstvo životního prostředí VYHLAŠUJÍ Operační program Životní prostředí 2014 - 2020   Cílem Programu je snížení znečištění ovzduší z malých spalovacích zdrojů, tzv. lokálních topenišť využívajících tuhá paliva. Předmět dotace Předmětem dotace je výměna stávajících nevyhovujících kotlů na tuhá paliva za nové účinné nízkoemisní tepelné zdroje.


Výroba a prodej kotlů na uhlí, dřevo, pelety, ocelový teplovodní kotel

Výroba a prodej kotlů na uhlí, dřevo, pelety, ocelový teplovodní kotel

Uvažujete o koupi nového kotle na uhlí, dřevo, nebo pelet? Pak neváhejte a obraťte se na Obchodní společnost Slokov, a.s., která výrobí a prodává kotle na uhlí, dřevo, pelety, ocelové teplovodní kotle, elektrokotle, krbová kamna a podobně. Zabýváme se tímto již více než 50 let. Vyrábíme a prodáváme ocelové teplovodní kotle pro spalování hnědého uhlí, zrnění 20-40 mm (ořech 1) v provedení: -Slokov Variant SL 27-3 (4.emisní třída) -Slokov Variant SL 33-3 (3.emisní třída). Kotle splňují 3. třídu dle ČSN EN 303-5. Naše ocelové teplovodní kotle VARIANT jsou ideální pro vytápění nejen rodinných domů a bytů, ale i různých provozoven a obchodů s tepelnou maximální ztrátou objektu 33 kW.