Poptávám realizaci dřevěného polotu

Poptávám realizaci dřevěného polotu

Poptávám cenovou nabídku na realizaci plotu viz. příloha. Šlo by o 1 stranu podél chaty, délka 40metrů. Cenu prosím včetne dopravy a instalace. Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
11.10.2018 07:43

Platnost poptávky:
11.11.2018 07:27

Kontaktní osoba:
Juránková Lucie

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jihlava

Obrázek:
Poptávám realizaci dřevěného polotu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávka dřevěných stěn na klíč s kvalitní povrchovou úpravou pro dokonalé soukromí

Dodávka dřevěných stěn na klíč s kvalitní povrchovou úpravou pro dokonalé soukromí

Dřevěné ploty Jaroslav Nálevka Dolní Přím, Hradec Králové Dřevěné ploty, dřevěné stěny, balkóny - výroba – montáž – povrchová úprava. Naše dodávky všech dřevěných produktů jsou kompletní od zaměření, návrhu, výroby, povrchové úpravy, dopravy a montáž. Vyrábíme a dodáváme dřevěné stěny na klíč se špičkovou povrchovou úpravou, která barevně ladí s celým okolím. Kvalitní nátěry budou dřevěné stěny chránit za každého počasí a v každém ročním období před povětrnostními vlivy. Dřevěné stěny realizujeme nejen v těchto městech: Hradec Králové, Praha, Pardubice.


Dodávka a montáž dřevěných pergol i zastřešeného garážového stání

Dodávka a montáž dřevěných pergol i zastřešeného garážového stání

Jaroslav Nálevka Dolní Přím, Hradec Králové dřevěné ploty, pergoly, stěny a terasy Výroba, dodávka a montáž dřevěných pergol a zastřešeného garážového stání Hradec Králové, Pardubice, Praha. Rychle a kvalitně vám zajistíme montáž dřevěné pergoly ze sušených smrkových hoblovaných KVH hranolů. Použité dřevo má minimální vlhkost a je ošetřeno ochrannou vrstvou proti vnějším vlivům. Pergolu Vám vytvoříme dle Vašeho přání v jakémkoliv provedení, barvě i velikosti.


Servis garážových vrat i spolehlivé opravy jejich pohonů | Kladno

Servis garážových vrat i spolehlivé opravy jejich pohonů | Kladno

Garážová vrata s pohonem nabízí velké výhody pro majitele osobních vozů všech velikostí. Otevírají i zavírají se totiž samy, a to vždy včas a bezpečně. Co ale dělat, když se taková garážová vrata rozbijí nebo přestanou fungovat tak, jak mají? Nemusíte hned investovat do nového pohonu garážových vrat, stačí, když najdete někoho, kdo vám vrata opraví. A přesně to vám nabízíme ve společnosti Hanoka. Moderní pohony zajišťují tichý a bezpečný chod garážových vrat všech druhů. Propojit je navíc lze i s otevíráním vjezdové brány tak, že vše potřebné ovládáte pomocí jediného tlačítka. Brány a garážová vrata s pohony umí také reagovat na překážky a otevírají se vždy bez trhání. To je jen několik málo důvodů, proč vám v naší firmě kvalitní pohony garážových vrat nabízíme. Nezajišťujeme ale pouze prodej nových pohonů. Specializujeme se také na servis garážových vrat. Společností, které nabízí servis garážových vrat, je celá řada. Málokterá firma se ale snaží vaše garážová vrata skutečně opravit. Mnohem výhodnější pro ně totiž je nabídnout vám rovnou výměnu celého pohonu. Podobné praktiky u naší firmy nečekejte - my totiž servis garážových vrat bereme skutečně vážně a všechny závady se snažíme opravit tak, aby to pro vás bylo co nejvýhodnější. K dispozici máme nejrůznější náhradní díly, pružiny, lanka, sekce i další potřebné příslušenství, a pokud je to v našich silách, garážová vrata vám opravíme. Rozbila se i vám garážová vrata s pohonem? Nemusíte se děsit velkých výdajů, stačí se obrátit na společnost Hanoka. My vám servis garážových vrat nabízíme v záruční době i po ní!


Sekční garážová vrata otvíravá - zateplená, nezateplená

Sekční garážová vrata otvíravá - zateplená, nezateplená

Společnost TVT EURO-okna z regionu Uherské Hradiště vyrábí otvíravá sekční garážová vrata, eurookna i vchodové dveře. Neslevujte ze svých nároků na kvalitu a využijte možnost sjednotit vzhled celého domu - garážová vrata, okna i dveře u nás můžete pořídit ve stejném designu. Převážně působíme v regionu Zlínský kraj a Praha. Sekční garážová vrata vyrábíme z dřevěných sekcí jako zateplená i nezateplená, nebo jsou sekce z PUR panelů. Garážová vrata mají automatické otvírání dálkovým ovládáním, při otevírání zajíždějí po kolejnicích pod strop a zabírají tak minimum místa. Vrata mohou být designovým doplňkem domu. Vyrábíme i eurookna, dřevohliníková okna a vchodové dveře, Vy tak můžete sjednodit vzhled vrat s vybranými okny a dveřmi. Používáme stejné povrchové materiály. Samozřejmostí je poradenství při výběru garážových vrat i oken, dveří či doplňků. Rádi Vás přivítáme na naší provozovně v Babicích u Uherského Hradiště.


Repliky dveří, Praha - renovace interiérových i vchodových bran

Repliky dveří, Praha - renovace interiérových i vchodových bran

Renovujeme staré či rozbité dveře, a pokud je to nutné, vytvoříme jejich přesnou kopii. Zaměřujeme se především na dřevěné rytiny a nedělají nám problém ani skleněné zdobené tabulky či vitráže, kovové úchyty, madla a další zdobení. Postaráme se jak o interiérové dveře, tak i o vchodové brány a vrata ze dřeva i kovu. Spolupracujeme s odborníky z památkových ústavů. Dodržujeme striktně historické předlohy a žádosti objednavatele.


Pohony pro garážová, privátní i průmyslová vrata prodej Praha

Pohony pro garážová, privátní i průmyslová vrata prodej Praha

Garážová vrata s pohonem se vám totiž jednoduše otevřou a zavřou přesně, kdy budete chtít. Kde ale kvalitní a výkonné pohony garážových vrat sehnat? Obraťte se na společnost Hanoka. Nabízíme pohony pro garážová vrata i vstupní brány všeho druhu. Pohony garážových vrat mají jasné poslání – ušetřit uživatelům čas i námahu. Na to ve společnosti Hanoka myslíme, umožňujeme vám proto na jediný ovladač nakonfigurovat jak otevíraní garážových vrat, tak vjezdové brány. Stiskem jediného tlačítka otevřete i zavřete garážová vrata i příjezdovou bránu a máte po starostech. Nezapomínáme ale ani na bezpečnost. Všechny naše pohony garážových vrat i bran se proto při zjištění překážky ihned zastaví a popojedou zpět tak, aby se překážka uvolnila. Pohony garážových vrat navíc fungují naprosto tiše, bez trhání a před zavřením mírně zabrzdí. Pohony garážových vrat fungují na elektřinu, i při výpadku proudu ale můžete garážová vrata jednoduše ovládat ručně. Nejste tak závislí pouze na fungování techniky, naše pohony garážových vrat vás nezradí za žádných okolností. Protože chceme, aby si pohony garážových vrat mohl pořídit skutečně každý, nabízíme vám je v několika variantách. Zvolit si tak můžete tyto pohony pro garážová vrata privátní a průmyslová a vybrat si pohony pro vrata: - sekční - rolovací - výklopná - křídlová Také pohony pro brány nabízíme hned v několika verzích. U nás tak seženete pojezdové, samonosné nebo závěsné pohony pro brány posuvné a podzemní, pákové či lineární pohony pro brány křídlové. Pohony garážových vrat i bran, které vám nabízíme, pochází z dílen osvědčených výrobců, mezi které patří Nice, Sommer, Bernal nebo Hörmann. Pokud tak i vy sháníte kvalitní pohon pro garážová vrata, obraťte se na nás nebo navštivte náš e-shop.