Servisní stání služebních plavidel - Uherské Hradiště

Servisní stání služebních plavidel - Uherské Hradiště

Předmětem veřejné zakázky je zhotovení stavby spočívající zejména v provedení vysokovodního stání na řece Moravě uchycené ocelovými ramenáty do břehu. Specifikace a rozsah díla jsou stanoveny v projektové dokumentaci stavby „Servisní stání služebních plavidel - Uherské Hradiště“ vypracované společností AQUATIS a.s., pod č. 171091.87 (dále jen „projektová dokumentace“).
Veřejná zakázka vložena:
04.10.2018 07:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Povodí Moravy, s.p.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
01.11.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Povodí Moravy, s.p.

Zadavatel IČ:
70890013

Zadavatel ulice:
Dřevařská 11

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34514000-3
Plovoucí nebo ponorné vrtné nebo výrobní plošiny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


E-shop, prodej a pronájem hliníkových a dřevěných žebříků a schůdků

E-shop, prodej a pronájem hliníkových a dřevěných žebříků a schůdků

Široký sortiment hliníkových a dřevěných žebříků i schůdku jak pro domácí, tak profi použití naleznete na e-shopu firmy HROMEK s.r.o. Zakoupit si u nás můžete jak kloubové, jednodílné opěrné, tak i teleskopické hliníkové žebříky v různých velikostech. Naskladněny máme také víceúčelové třídílné či dvoudílné výsuvné žebříky opatřené lanem. Co se týče dřevěných žebříků, ty jsou dostupné v opěrné variantě v délce 2-6 metrů. Prodáváme i komfortní, lehké bezpečné schůdky s protiskluzovou úpravou. Ty disponují dvěma až osmi stupni a jsou dostupné v jednostranné nebo oboustranné variantě. Dřevěné schůdky jsou oboustranné a jsou opatřeny dvěma až dvanácti nášlapnými příčkami. Můžete si také u nás pronajmout hliníkové žebříky a schůdky, které jsou určené jak pro domácí, tak profesionální použití.Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Potřebujete půjčit lešení?  - pronajměte si ho u nás!  - Jumar-lešení.s.r.o. Praha 9

Potřebujete půjčit lešení? - pronajměte si ho u nás! - Jumar-lešení.s.r.o. Praha 9

Firma Jumar – lešení Vám v Praze a okolí nabízí to nejlepší fasádní lešení jednorázově i k dlouhodobému pronájmu. V naší firmě Jumar lešení skutečně rozumíme. Nabízíme vám tak kvalitní fasádní lešení LAYHER BLITZ. Toto moderní a lehké hliníkové lešení je typické svojí jednoduchou bezšroubovou konstrukcí. Montáž i demontáž celého lešení je tak velmi rychlá a zvládne ji každý. Fasádní lešení LAYHER BLITZ je ale i přes svou jednoduchou konstrukci pevné a zaručí vám bezpečnost za každých okolností. Firma Jumar – lešení však nenabízí pouze spolehlivá fasádní lešení. Pronajmout si u nás můžete také variabilní systém lešení LAYHER ALLROUND, vhodné pro práci v průmyslu. Oba typy lešení můžeme libovolně zkombinovat a vytvořit vám přesně na míru také tyto druhy lešení: - Pojízdné lešení - Modulové lešení - Zastřešení staveb Lešení z naší nabídky zvládnou i ty nejtěžší podmínky a plně se přizpůsobí vašim požadavkům. Stačí si vybrat, který druh lešení vám vyhovuje a jednoduše si ho sestavit. Kde pronajmout spolehlivé fasádní lešení pro váš rodinný dům, ale i lešení pro rekonstrukci velké průmyslové haly? Jedině u firmy Jumar – lešení z Prahy.


Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Různé činnosti spojené s prodejem lešení a žebříků provádí firma HROMEK s.r.o. z Hodonína. Mezi naše služby patří odborné revize žebříků a lešení s cenou od 150 Kč/ks, přičemž za dopravu účtujeme 5 Kč/km. Zajišťujeme různé kurzy pro lešenáře, které probíhají ve firemní školící místnosti a lze je vzájemně kombinovat. Nejčastěji se jedná o komplexní školení na bezpečnost práce, práce ve výškách, požární ochranu, vysokozdvižné vozíky, tahače, vazače, jeřáby a další zařízení. V případě zájmu o kurz je nutné sdělit, zda jej absolvujete poprvé nebo již opakovaně. Školíme také kurzy, které je nutno zakončit zkouškou podle platného zákona. Na základě složené zkoušky obdrží úspěšní absolventi platný průkaz lešenářů. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Slévárny – projekty, konstrukce, realizace zařízení

Slévárny – projekty, konstrukce, realizace zařízení

Hledáte společnost, která svou činnost orientuje na projektování, návrhy konstrukcí strojů a realizace zařízení pro slévárny? Pak je pro Vás tou pravou volbou projekčně-inženýrská společnost METAKON s.r.o. Pro slévárenské provozy poskytujeme tyto služby: - konzultační činnost - zajištění komplexního projektu - návrhy konstrukcí strojů, robotizovaných pracovišť - realizace a dodávky zařízení pro slévárny - rekonstrukce a revitalizace sléváren - dotační poradenství pro slévárenské provozy Rádi byste se dozvěděli více? Neváhejte nás kontaktovat!


Fasádní ocelové rámové lešení SPRINT - prodej, pronájem včetně montáže

Fasádní ocelové rámové lešení SPRINT - prodej, pronájem včetně montáže

Máte v plánu zateplování nebo rekonstrukci a budete potřebovat fasádní lešení? Obraťte se na naši společnost SCASERV a.s., jsme specialisté na dodávku ocelového fasádního lešení, vyznačující se rychlou a jednoduchou montáží. Fasádní lešení SPRINT přináší řadu výhod z hlediska přísných požadavků bezpečnosti práce, životnosti komponentů a díky rychlé a snadné montáži dochází ke snížení provozních nákladů. Lze ho postavit až do výšky 80 m a různé výšky rámů umožňují založení lešení také na svažitém terénu. Využití nachází především na rekonstrukcích, stavbách a dokončovacích úkonech. Mezi hlavní konstrukční prvky patří: - uzavřený rám se stojkami z trubek 48, 3×3, 2 mm s vyztuženými rámovými rohy - integrované úchyty pro vnější i vnitřní zdvojené zábradlí i okopové lišty. Příslušenství: - příhradové nosníky - konzoly - záchytné stříšky. Na přání zákazníka zajistíme montáž i demontáž lešení. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.


Výroba a povrchové úpravy odlitků ze šedé litiny pro strojírenský, automobilový a stavební průmysl

Výroba a povrchové úpravy odlitků ze šedé litiny pro strojírenský, automobilový a stavební průmysl

Nabízí výrobu odlitků ve váhové kategorii 0, 2 – 300 kg: - odlitky ze šedé a tvárné litiny - široké výrobní spektrum odlitků - strojní a ruční formování do betonových směsí - tavení litiny ve 3 studenovětrných kupolových pecích - sériové zakázky. Provádí: - výroba modelových zařízení včetně jaderníků - formování do bentonitových směsí vyráběných z nejkvalitnějších surovin v Evropě, které zaručují stabilní a bezkonkurenční povrchy odlitků. - úpravy stávajících modelových zařízení i opravy modelových zařízení.