Hledám výkupnu ovoce a zeleniny, okres Olomouc

Hledám výkupnu ovoce a zeleniny, okres Olomouc

Hledám výkupnu ovoce a zeleniny, okres Olomouc.
Poptávka byla vložena dne:
14.09.2018 14:31

Platnost poptávky:
14.10.2018 13:49

Kontaktní osoba:
Jiří Smekal

Kontaktní email:

Telefon:
+420 732 259 685

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištěná, krájená, strouhaná zelenina – mrkev, krouhané zelí, červená řepa, celer

Čištěná, krájená, strouhaná zelenina – mrkev, krouhané zelí, červená řepa, celer

Chcete si ušetřit čas při přípravě zeleniny, který můžete využít mnohem lépe u samotného vaření? Díky naší zelenině, kterou pro vás čistíme, krájíme i strouháme dle vašich požadavků, budete mít volné ruce a můžete se rovnou věnovat přípravě vašich oblíbených jídel! Zakoupit u nás můžete jakoukoli očištěnou zeleninu (mrkev, krouhané zelí, červená řepa, celer, cibule, aj.), kterou je možné nechat také upravit dle vašich potřeb: - kostky, - plátky, - nudličky, - kostičky, - čtvrtky a další. Samozřejmostí je také rozvoz vybrané zeleniny, kterou jsme schopni dopravit na místo určení, v co nejkratším možném čase. Distribuční služby zajišťujeme v rámci Moravskoslezského, Jihomoravského i Olomouckého kraje.


Eshop mrazem sušené ovoce - lyofilizované borůvky, brusinky, jahody, maliny, višně, banány

Eshop mrazem sušené ovoce - lyofilizované borůvky, brusinky, jahody, maliny, višně, banány

Pokud si nedokážete odepřít každodenní mlsání, můžete na něj jít zdravě a nemít výčitky. Navštivte eshop Semenac.cz a vyberte si mrazem sušené ovoce - na výběr jsou lyofilizované borůvky, brusinky, jahody, maliny, višně, banány, černý rybíz i oblíbená směs lesních plodů, která patří mezi nejprodávanější zboží. Mrazem sušené ovoce si zachovává přirozenou strukturu, barvu, vůni i nutriční hodnotu. Vitamíny a minerály obsažené v čerstvém ovoci v lyofilizovaném zůstávají. Použijte lyofylizované ovoce a připravte si chutnou snídani, kaši či müsli. Sušené ovoce je zdravá dobrota. Oceníte šikovné balení v znovuuzaviratelném ZIP sáčku. Eshop Semenac.cz má v sortimentu kromě sušeného ovoce i dalších více než 300 produktů - ovoce a ořechy v čokoládě, přírodní i solené ořechy i semena a semínka. Zboží si pohodlně objednejte a my Vám jej zašleme na jednu z mnoha poboček Úloženky, nebou Českou poštou. Máme také 5 výdejních míst - Kroměříž, Zlín, Olomouc, Brno, Ostrava.


Velkoobchod s bramborami, ovocem a zeleninou, zásobování maloobchodů

Velkoobchod s bramborami, ovocem a zeleninou, zásobování maloobchodů

Hledáte velkoobchod s bramborami, ovocem a zeleninou, která by zásobovala Váš podnik? Pak se obraťte na firmu Zepo se sídlem v Břeclavi, která se zabývá velkoobchodním prodejem a dodávkou brambor a dalších druhů zeleniny a ovoce. Velkoobchod, distribuce: -ovoce, zelenina, brambory, saláty, bylinky -jablka, cibule, česnek, citrusy, melouny, banány a ostatní ovoce a zelenina. Zásobujeme maloobchody, restaurace, hotely, jídelny a další. Rozvoz pro okresy Hodonín, Břeclav a Znojmo.


Eshop solené ořechy v extra kvalitě - mandle, kešu, arašídy, pistácie, směsi ořísků

Eshop solené ořechy v extra kvalitě - mandle, kešu, arašídy, pistácie, směsi ořísků

Solené ořechy přijdou k chuti při romantické chvilce v soukromí, ikdyž máte větší společnost. Ořechy v prvotřídní kvalitě můžete objednávat ve specializovaném eshopu semenac.cz firmy Semenáč Kroměříž. Ze solených oříšků máme kešu, arašídy, pistácie, mandle i směci v různých velikostech balení. Nakujte pohodlně v našem eshopu - zboží máme skladem a objednávky vyřídíme do druhého dne. Doporučujeme vyzkoušet i natural ořechy a sušené ovoce. Solené ořechy: - pražené solené mandle, kešu, arašídy, pistácie - pistácie loupané - arašídy wasabi - směsi solených oříšků.


Bolehošťské kysané zelí, pěstování a zpracování zelí, zelárna

Bolehošťské kysané zelí, pěstování a zpracování zelí, zelárna

Pochutnáte si rádi na výtečném kysaném zelí? Tak Vám jistě zachutná i Bolehošťské kysané zelí od společnosti AGROSPOL Bolehošť, a.s., kterou najdete v okrese Rychnov nad Kněžnou. Naše zelárna se zaměřuje na pěstování hlávkového zelí, jeho zpracování, výrobu a prodej kysaného zelí. Bolehošťské zelí pěstujeme na černozemních půdách, díky kterým má zelenina vynikající a nezaměnitelnou chuť. Kysané zelí si u nás můžete zakoupit po celý rok, a to volně vážené, balené v 500g sáčcích nebo je pro Vás naplníme do zeláků. Naše produkty dodáváme i do supermarketů a maloobchodních prodejen. Neváhejte a vyzkoušejte zelí bez chemických přísad, které je oceněno značnou KLASA.


Velkoobchod, prodej, dovoz - loupaná pohanka, jáhly, konzervovaná zelenina

Velkoobchod, prodej, dovoz - loupaná pohanka, jáhly, konzervovaná zelenina

Hledáte firmu, která se specializuje na velkoobchod zemědělských komodit? Firma Bialoň trade a.s. se sídlem v Ostravě vám s tím pomůže. Zabýváme se dovozem a prodejem zemědělského sortimentu. Mezi naše hlavní produkty patří: - loupaná a pražená pohanka - jáhly - mák - kmín - proso - lněná semínka - čerstvá, mražená i konzervovaná zelenina. Nakupujeme od českých pěstitelů, protože dbáme na velice kvalitní suroviny, které pak dále exportujeme po celé Evropě. Náš sortiment je velmi bohatý, proto neváhejte a kontaktujte nás!