ekonštrukcia priestorov na praktické vyučovanie odborných predmetov v SOŠ veterinárnej v Nitre

ekonštrukcia priestorov na praktické vyučovanie odborných predmetov v SOŠ veterinárnej v Nitre

Stavba pozostáva zo stavebných objektov:
SO 01 Školská časť kŕčky A, B, D a vstupná časť
SO 02 Telocvičňa - pavilón praxe
Predmetom pre stavebné úpravy na objekte SO - 01 v rozsahu:

Kŕčok A
Kŕčok A, slúži ako veterinárna ambulancia a ako učebňa vyučovania praktických cvičení, kde je nutné vykonať stavebné úpravy tak, aby vznikli nepriechodné miestnosti a zväčšila sa ich kapacita. Stavebnými úpravami sa získa samostatná miestnosť pre ambulantnú časť a miestnosť, ktorá bude slúžiť ako operačná sála.
Na skvalitnenie vyučovania praktických cvičení sa plánuje zriadiť miestnosť určená na sušenie byliniek. Na zriadenie takejto sušiarne je potrebné zrekonštruovať sklad pri školskej záhrade - potrebná rekonštrukcia elektrických rozvodov a s tým súvisiace stavebné práce.

Kŕčok B
Kŕčok B, slúži ako chemické a veterinárne laboratórium. Stavebné úpravy vnútorných priestorov chemického a veterinárneho laboratória spočívajú vo vybúraní priečky, čím sa dosiahne zväčšeniu priestoru. S uvedenými zmenami súvisí rekonštrukcia rozvodov vody, zemného plynu, elektrickej energie a rozvodov odpadu. Výmena podlahovej krytiny za novú dlažbu, ktorá je odolná voči agresívnym chemikáliám a je protišmyková. Taktiež dôjde k zníženiu stropu zo sadrokartónových kaziet so znížením od pôvodného stropu. Priestory budú odvetrané pomocou rekuperačnej jednotky a digestora.

Kŕčok D
Multimediálna učebňa slúži predovšetkým na interaktívnu výučbu vybraných predmetov a precvičovanie praktických cvičení a simulácií. Samotné úpravy budú náročné, nakoľko je potrebné vybúrať podlahy, je potrebná rekonštrukcia el. rozvodov zabudovanie el. rozvodov do podlahy s cieľom zavedenia el. prúdu a internetovej siete do jednotlivých pracovných stolov. Priestor je potrebné zatemniť, vybaviť novým nábytkom, stoly trvalo upevniť k podlahe aj so sedákmi a urobiť výmenu jestvujúcich svietidiel. Taktiež sa uvažovené s novým kazetovým sádrokartónovým stropom s LED svietidlami, vetraním a klimatizáciou s rozvodmi z novej technickej miestnosti VZT. S rekonštrukciou el. rozvodov v podlahe súvisí aj položenie novej podlahovej krytiny. Do doplnenia schodiska konštrukciou šikmej schodiskovej plošiny pre imobilných, zhotovením konštrukcie pre plošinu.

Školská časť - vstupné schodisko
Tvorí prístupovú komunikáciu z časti vstupu od učiteľských kabinetov ku chodbe vedúcej k spojovacej chodbe ku kŕčkom. Práce spočívajú v doplnení schodiska konštrukciou šikmej schodiskovej plošiny pre imobilných, zhotovením konšt
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2018 09:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
13.11.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214220-8
Stavebné práce na objektoch stredných škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Revitalizace budov - rekonstrukce bytových, rodinných domů, sanace staveb

Revitalizace budov - rekonstrukce bytových, rodinných domů, sanace staveb

Společnost TERMO zateplení, s.r.o. Kroměříž zajistí pro vlastníky domů i bytová družstva práce související s rekonstrukcí a revitalizací budov. Zaměřujeme se na revitalizace bytových, rodinných domů - sanace staveb, zateplování domů, rekonstrukce střech a další práce. Působíme na Moravě, především v lokalitě Olomoucký, Jihomoravský, Zlínský kraj. Revitalizace bytových domů, RD: - zateplení fasády - oprava střechy - úprava vnitřní prostor domu - výměna oken, dveří - další úpravy dle požadavků. Sanační práce: - sanace vlhkého zdiva - sanace ŽB konstrukcí.


Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečnou montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů typu OKAL (především typu 104, 105, 117 a 118) realizuje společnost RD Komex sídlící v Jeseníku. Díky dodatečné montáží podkroví získáte novou bytovou jednotku se 2-3 obytnými místnostmi, koupelnou a WC. Součástí dodatečné montáže vybaveného podkroví od RD KOMEX jsou: - vnitřní dveře KASARD, střešní okna VELUX v prostoru haly a koupelny - kompletní instalace vody, topení a elektro - vybavení koupelny zařizovacími předměty (umyvadlo, vana, WC, páková baterie) Pro maximální spokojenost našich zákazníků nabízíme nad rámec standardního provedení: - více variant dispozičního řešení - výběr designu dveří, podlahových krytin, barvy výmalby - dodávka zařizovacích předmětů do koupelny podle Vašeho výběru (obklady, dlažba)


Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Firma EKOČEK s.r.o. sídlící v Jiřicích u Miroslavi provádí různorodé stavební činnosti v celém Jihomoravském kraji. V oblasti nebytové výstavby se pak tato zkušená stavební firma zabývá několika stavebními činnostmi: - úpravami nebytových prostor v administrativních budovách - rekonstrukcí průmyslových hal - výstavbou průmyslových hal - dodávkou administrativních vestavků průmyslových hal Potřebujete-li provést některou z těchto stavebních činností a navíc hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu, neváhejte a obraťte se na stavební firmu EKOČEk s.r.o.


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů a bytů, stavební firma s bohatými zkušenostmi

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů a bytů, stavební firma s bohatými zkušenostmi

Hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu, která by Vám konečně zrealizovala Vaše sny a dlouhodobé plány? Stavby Ondráček Ladislav Ondráček je společnost z Černé Hory, jejíž hlavní činností jsou výstavby a rekonstrukce rodinných domů a bytů. Zajistíme Vám kompletní stavební projekt doplněný o veškerou dokumentaci i povolení, a to k Vaší maximální spokojenosti. Postaráme se o celkovou výstavbu či přestavbu Vaší nemovitosti, zařídíme statický posudek, komplexní zemní práce i dokončovací venkovní stavby, abyste se mohli co nejdříve nastěhovat. Díky našim bohatým zkušenostem si hravě poradíme s topením, solárními systémy i drobnými kovářskými výrobky pro účely oplocení.


Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Chcete si postavit nebo zrekonstruovat dům a hledáte firmu, který Vám s tím pomůže? Pak se obraťte na stavební společnost ATLANTA, a.s., která je na českém trhu již od roku 1991 a má se stavitelstvím bohaté zkušenosti. Firma poskytuje kompletní stavitelské práce: - bourací práce - betonářské práce - rekonstrukce - stavby na klíč Díky pravidelně školeném personálu, kvalitní těžké technice a neustále práci na inovaci a kvalitě práce je firma profesionálem ve svém oboru, o čem svědčí již mnoho spokojených rodin. Neváhejte a i Vy se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která Vám zrekonstruuje nebo postaví Váš nový domov. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.


Rekonstrukce a opravy staveb, domů, bytů, bytového jádra

Rekonstrukce a opravy staveb, domů, bytů, bytového jádra

Chcete provést rekonstrukci Vašeho bydlení? Opravíme Váš dům či byt, tak aby byl zase jako nový! Stačí se obrátit na spolehlivou stavební firmu Nowický David, která působí v Opavě, Ostravě a okolí. Rekonstruujeme bytová jádra, domy, byty, zkrátka stavby všeho druhu ke spokojenosti zákazníků. Umíme si poradit i s rozsáhlými opravami. Celý návrh projektu vždy konzultujeme se zákazníkem, tak aby měl jasnou představu o tom, jak bude rekonstrukce stavby vypadat a po jeho souhlasu celou rekonstrukci realizujeme. Provádíme rekonstrukce: - domu i bytu - bytových jader - kuchyně - koupelny ad. Během rekonstrukce vyměníme staré hliníkové elektroinstalace za nové rozvody a také se postaráme o výměnu instalatérských rozvodů odpadů, plynu a vody. U opravy umakartového bytového jádra, které již nevyhovuje dnešním standardům, vyzdíme nové stěny a to včetně montáže sádrokartonového stropu s moderním vestavěným osvětlením. Do koupelen položíme dlažbu a obklady dle Vašeho přání, dodáme a nainstalujeme veškerou sanitární keramiku a techniku (zapuštění vany, sprchový kout, umyvadlo, wc…).