ekonštrukcia priestorov na praktické vyučovanie odborných predmetov v SOŠ veterinárnej v Nitre

ekonštrukcia priestorov na praktické vyučovanie odborných predmetov v SOŠ veterinárnej v Nitre

Stavba pozostáva zo stavebných objektov:
SO 01 Školská časť kŕčky A, B, D a vstupná časť
SO 02 Telocvičňa - pavilón praxe
Predmetom pre stavebné úpravy na objekte SO - 01 v rozsahu:

Kŕčok A
Kŕčok A, slúži ako veterinárna ambulancia a ako učebňa vyučovania praktických cvičení, kde je nutné vykonať stavebné úpravy tak, aby vznikli nepriechodné miestnosti a zväčšila sa ich kapacita. Stavebnými úpravami sa získa samostatná miestnosť pre ambulantnú časť a miestnosť, ktorá bude slúžiť ako operačná sála.
Na skvalitnenie vyučovania praktických cvičení sa plánuje zriadiť miestnosť určená na sušenie byliniek. Na zriadenie takejto sušiarne je potrebné zrekonštruovať sklad pri školskej záhrade - potrebná rekonštrukcia elektrických rozvodov a s tým súvisiace stavebné práce.

Kŕčok B
Kŕčok B, slúži ako chemické a veterinárne laboratórium. Stavebné úpravy vnútorných priestorov chemického a veterinárneho laboratória spočívajú vo vybúraní priečky, čím sa dosiahne zväčšeniu priestoru. S uvedenými zmenami súvisí rekonštrukcia rozvodov vody, zemného plynu, elektrickej energie a rozvodov odpadu. Výmena podlahovej krytiny za novú dlažbu, ktorá je odolná voči agresívnym chemikáliám a je protišmyková. Taktiež dôjde k zníženiu stropu zo sadrokartónových kaziet so znížením od pôvodného stropu. Priestory budú odvetrané pomocou rekuperačnej jednotky a digestora.

Kŕčok D
Multimediálna učebňa slúži predovšetkým na interaktívnu výučbu vybraných predmetov a precvičovanie praktických cvičení a simulácií. Samotné úpravy budú náročné, nakoľko je potrebné vybúrať podlahy, je potrebná rekonštrukcia el. rozvodov zabudovanie el. rozvodov do podlahy s cieľom zavedenia el. prúdu a internetovej siete do jednotlivých pracovných stolov. Priestor je potrebné zatemniť, vybaviť novým nábytkom, stoly trvalo upevniť k podlahe aj so sedákmi a urobiť výmenu jestvujúcich svietidiel. Taktiež sa uvažovené s novým kazetovým sádrokartónovým stropom s LED svietidlami, vetraním a klimatizáciou s rozvodmi z novej technickej miestnosti VZT. S rekonštrukciou el. rozvodov v podlahe súvisí aj položenie novej podlahovej krytiny. Do doplnenia schodiska konštrukciou šikmej schodiskovej plošiny pre imobilných, zhotovením konštrukcie pre plošinu.

Školská časť - vstupné schodisko
Tvorí prístupovú komunikáciu z časti vstupu od učiteľských kabinetov ku chodbe vedúcej k spojovacej chodbe ku kŕčkom. Práce spočívajú v doplnení schodiska konštrukciou šikmej schodiskovej plošiny pre imobilných, zhotovením konšt
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2018 09:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.11.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Kontaktní osoba:
Ing. Mgr. Ľudmila Števicová

Zadavatel telefon:
+421 376 922 998


Zadavatel web:
http://www.unsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214220-8
Stavebné práce na objektoch stredných škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Firma EKOČEK s.r.o. sídlící v Jiřicích u Miroslavi provádí různorodé stavební činnosti v celém Jihomoravském kraji. V oblasti nebytové výstavby se pak tato zkušená stavební firma zabývá několika stavebními činnostmi: - úpravami nebytových prostor v administrativních budovách - rekonstrukcí průmyslových hal - výstavbou průmyslových hal - dodávkou administrativních vestavků průmyslových hal Potřebujete-li provést některou z těchto stavebních činností a navíc hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu, neváhejte a obraťte se na stavební firmu EKOČEk s.r.o.


Rekonstrukce, revitalizace panelových domů a balkonů

Rekonstrukce, revitalizace panelových domů a balkonů

Potřebuje váš panelový dům revitalizaci? Společnost STAVOS STAVBA se vám o to postará. STAVOS STAVBA patří mezi renomované generální dodavatele staveb jak pro veřejné, tak pro soukromé investory. Stavební činnost: - rekonstrukce, modernizace, regenerace, revitalizace panelových a bytových domů - revitalizace balkónů - bytová a technická výstavba - sanace - zateplení, zateplování panelových domů - výstavba rodinných domů, bytů, řadových domů - rodinné domy na klíč - novostavby, nebytové prostory. Naší vizitkou je špičková kvalita odvedeného díla a maximální spokojenost zákazníka.


Zateplení rodinných domů Praha – finanční úspora při vytápění

Zateplení rodinných domů Praha – finanční úspora při vytápění

Výhodnou investicí do budoucna představuje zateplení rodinných domů, které nejen že dodá fasádě objektu nový design, ale především v budoucnu přinese značné finanční úspory při vytápění. Specialisté ze společnosti Jumar s.r.o. z Prahy provádí zateplení domů zásadně dle platných technických a technologických předpisů daných výrobcem, proto se může zaručit za dlouhodobou kvalitu odvedené práce. Dům opatřený kvalitním zateplením získává na tržní hodnotě, je ochráněn před povětrnostními vlivy počasí a přináší komfortní bydlení. Přemýšlíte-li o zateplení rodinného domu, neváhejte oslovit společnost Jumar s.r.o.


Regenerace, revitalizace sídlišť, náměstí, sportovišť, dětských hřišť

Regenerace, revitalizace sídlišť, náměstí, sportovišť, dětských hřišť

Správa a údržba silnic Kroměřížska provádí regenerace a revitalizace sídlišť a náměstí, sportovišť i dětských hřišť a také městského mobiliáře. Reference: - revitalizace sídliště Družba, Město Hulín - regenerace sídliště Chropyně XI. etapa - panelové sídliště Oskol Město Kroměříž - regenerace sídliště Galašova a Na Hrázi v Hranicích - Město Hranice - revitalizace Slovanského náměstí, Město Kroměříž a Hanáckého náměstí v Kroměříži - SYNER Morava a.s. - Rákosníčkovo hřiště - Lidl, Město Kroměříž - Město Hulín - finanční úřad Kroměříž, úprava dvora a parkoviště.


Stavební rekonstrukce bytů, koupelen, bytových jader, precizní zednické i obkladačské práce

Stavební rekonstrukce bytů, koupelen, bytových jader, precizní zednické i obkladačské práce

Hledáte šikovného řemeslníka z Prahy? Pavel Svoboda je menší firma se sídlem na Praze 9, která pro své zákazníky zajišťuje kompletní stavební rekonstrukce bytů a koupelen. Vybouráme staré bytové jádro a zrekonstruujeme Vaší koupelnu tak, aby přesně vyhovovala Vašim představám. Mezi naše další činnosti patří drobné stavební práce, jako jsou pokládky podlah, obklady, omítky a další zednické práce. Provádíme rovněž vodoinstalační a elektroinstalační práce, jakožto i montáže vodovodního i odpadního potrubí. Jsme spolehlivá firma, jež si cení svých zákazníků, kterým poskytuje prvotřídní servis s důrazem na detail.


Drobné stavební úpravy i stavby na klíč od stavební firmy K&P Stavby Therm s.r.o.

Drobné stavební úpravy i stavby na klíč od stavební firmy K&P Stavby Therm s.r.o.

Chcete postavit nový rodinný dům na klíč? Potřebujete zajistit drobné stavební úpravy? Obraťte se na stavební firmu K&P Stavby Therm s.r.o. v Uničově u Olomouce. Realizujeme stavby v rozsahu od drobných stavebních úprav až po celé objekty či stavby na klíč. Díky dlouholetým zkušenostem jsou naši pracovníci schopni zajistit velmi kvalitně odvedenou práci. Stavební práce profesionálně, kvalitně a spolehlivě: - stavby, rodinné domy na klíč - drobné stavební úpravy - stavební práce při rekonstrukcích i modernizacích budov - klempířské, střešní či pokrývačské práce - zateplování domů, fasád či zateplení obvodového pláště nebo stropů - pokládky dlažby, přístavby schodiště - opravy balkonů - prodej stavebního materiálu. Jsme zapsáni v seznamu odborných dodavatelů Zelená úsporám a spolupracujeme s firmami Stomix, Isover, Dektrade a dalšími.