ekonštrukcia priestorov na praktické vyučovanie odborných predmetov v SOŠ veterinárnej v Nitre

ekonštrukcia priestorov na praktické vyučovanie odborných predmetov v SOŠ veterinárnej v Nitre

Stavba pozostáva zo stavebných objektov:
SO 01 Školská časť kŕčky A, B, D a vstupná časť
SO 02 Telocvičňa - pavilón praxe
Predmetom pre stavebné úpravy na objekte SO - 01 v rozsahu:

Kŕčok A
Kŕčok A, slúži ako veterinárna ambulancia a ako učebňa vyučovania praktických cvičení, kde je nutné vykonať stavebné úpravy tak, aby vznikli nepriechodné miestnosti a zväčšila sa ich kapacita. Stavebnými úpravami sa získa samostatná miestnosť pre ambulantnú časť a miestnosť, ktorá bude slúžiť ako operačná sála.
Na skvalitnenie vyučovania praktických cvičení sa plánuje zriadiť miestnosť určená na sušenie byliniek. Na zriadenie takejto sušiarne je potrebné zrekonštruovať sklad pri školskej záhrade - potrebná rekonštrukcia elektrických rozvodov a s tým súvisiace stavebné práce.

Kŕčok B
Kŕčok B, slúži ako chemické a veterinárne laboratórium. Stavebné úpravy vnútorných priestorov chemického a veterinárneho laboratória spočívajú vo vybúraní priečky, čím sa dosiahne zväčšeniu priestoru. S uvedenými zmenami súvisí rekonštrukcia rozvodov vody, zemného plynu, elektrickej energie a rozvodov odpadu. Výmena podlahovej krytiny za novú dlažbu, ktorá je odolná voči agresívnym chemikáliám a je protišmyková. Taktiež dôjde k zníženiu stropu zo sadrokartónových kaziet so znížením od pôvodného stropu. Priestory budú odvetrané pomocou rekuperačnej jednotky a digestora.

Kŕčok D
Multimediálna učebňa slúži predovšetkým na interaktívnu výučbu vybraných predmetov a precvičovanie praktických cvičení a simulácií. Samotné úpravy budú náročné, nakoľko je potrebné vybúrať podlahy, je potrebná rekonštrukcia el. rozvodov zabudovanie el. rozvodov do podlahy s cieľom zavedenia el. prúdu a internetovej siete do jednotlivých pracovných stolov. Priestor je potrebné zatemniť, vybaviť novým nábytkom, stoly trvalo upevniť k podlahe aj so sedákmi a urobiť výmenu jestvujúcich svietidiel. Taktiež sa uvažovené s novým kazetovým sádrokartónovým stropom s LED svietidlami, vetraním a klimatizáciou s rozvodmi z novej technickej miestnosti VZT. S rekonštrukciou el. rozvodov v podlahe súvisí aj položenie novej podlahovej krytiny. Do doplnenia schodiska konštrukciou šikmej schodiskovej plošiny pre imobilných, zhotovením konštrukcie pre plošinu.

Školská časť - vstupné schodisko
Tvorí prístupovú komunikáciu z časti vstupu od učiteľských kabinetov ku chodbe vedúcej k spojovacej chodbe ku kŕčkom. Práce spočívajú v doplnení schodiska konštrukciou šikmej schodiskovej plošiny pre imobilných, zhotovením konšt
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2018 09:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
13.11.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214220-8
Stavebné práce na objektoch stredných škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavby a rekonstrukce obchodních domů a supermarketů

Stavby a rekonstrukce obchodních domů a supermarketů

Firma DAGETT 66, Vám zařídí kompletní projekt a zajistí Vám výstavbu nebo opravu domů, supermarketů, hypermarketů i obchodních center. Kompletní služby staveb a rekonstrukcí obchodních domů je hlavní činností naší firmy a zajistíme Vám také havarijní servis, opravy a údržbu budov. Základem každé větší stavby je správný stavební rozpočet vytvořený na základě projektové dokumentace. Naše firma má bohaté zkušenosti v oboru a naši špičkoví pracovníci Vám poskytnou kvalitní a aktuální rozpočet, který Vás dovede k úspěšnému konci Vaší stavby. Naše služby obsahují také speciální práci, což je řezání železobetonu stěnovou pilou, které se používá pro dodatečné vyřezání otvorů pro dveře, okna, rozvody, k odstranění stěn, podlah, stropů při rekonstrukcích a opravách budov. Naše zkušenosti a kvality s výstavbou supermarketů ocenily významné společnosti jako je například společnost Kaufland Česká republika v.o.s., AHOLD Czech Republic, a.s., Julius Meinl, a.s., SPAR Česká obchodní společnost, s.r.o., Magnum CZ international, spol. s r.o., aj.


Novostavby, rekonstrukce domů a hal, realizace pozemních staveb

Novostavby, rekonstrukce domů a hal, realizace pozemních staveb

Potřebujete postavit novou budovu od základů po střechu či zrekonstruovat stávající objekt? V této oblasti Vám bude nápomocná naše stavební společnost Stavba - final s.r.o., sídlící v Havlíčkově Brodě. Specializujeme se na komplexní výstavbu novostaveb na klíč včetně inženýrských sítí a komunikací či provedeme jen požadovanou část jako zbudování hrubé stavby nebo dokončovací práce. Realizujeme také různé druhy rekonstrukcí pozemních staveb jako rodinných domů, bytů, průmyslových hal i administrativních budov. Součástí naší práce je i obnova památkově chráněných historických budov například zámků, kostelů či vil.


Bytové domy a hotely – návrhy a realizace

Bytové domy a hotely – návrhy a realizace

Investorům bytových domů a hotelů nabízí tým architektů společnosti SPING STAV spol. s r.o. z Prahy své služby návrhů a realizací projektů novostaveb i rekonstrukcí na klíč. Kromě architektonického návrhu se postaráme také o zpracování studie a projektové dokumentace pro stavební povolení, prováděcí dokumentace, získání stavebního povolení, geodetické rozměření pozemku a vlastního objektu i provedení zemních prací až po dokončovací práce. Prohlédněte si hotová díla architektů společnosti SPING STAV spol. s r.o. a v případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit přímo na zástupce společnosti.


Zateplování budov i fasád, tepelná izolace budov, kompletní servis zateplení obvodových plášťů budov

Zateplování budov i fasád, tepelná izolace budov, kompletní servis zateplení obvodových plášťů budov

K&T SYSTÉM, s.r.o. Kutná Hora, Čáslav, Kolín Všem svým zákazníkům poskytneme kompletní servis pro zateplení obvodových plášťů budov, rodinných domů, bytových domů, panelových domů, občanské výstavby, průmyslových objektů apod. Vše začíná tepelně-technickým posouzením, pokračuje přes návrh odpovídajícího řešení a konče provedením prací. Společnost K & T SYSTÉM, s.r.o. je zaregistrována na seznamu odborných dodavatelů (SOD) v dotačním programu Ministerstva životního prostředí Zelená úsporám. Působnost naší firmy je Kolín, Čáslav Kutná Hora a celý Středočeský kraj.


Rekonstrukce, přestavba koupelny, bytu a bytových jader

Rekonstrukce, přestavba koupelny, bytu a bytových jader

Stavební firma Tomáš Viktoriny provádí rekonstrukce a přestavby bytu, koupelny i bytového jádra, prostě komplexní služby od projektu až po předání hotové koupelny nebo bytu připraveného k použití. Stavby - opravy - rekonstrukce: - rekonstrukce, renovace a přestavba bytových jader, koupelen a bytů včetně grafického návrhu - přestavba nebytových prostorů - realizace koupelny na klíč - montáž suchých staveb, sádrokartonu a sádrokartonových příček - pokládka plovoucích podlah, lina, Marmolea a další. Zdarma vám poskytneme odbornou konzultaci a vypracujeme cenovou nabídku.


Kompletní realizace a rekonstrukce domů a bytů - stavby na klíč

Kompletní realizace a rekonstrukce domů a bytů - stavby na klíč

Toužíte po vlastním bydlení a hledáte firmu, která by vaše sny zrealizovala? Pak se neváhejte obrátit na společnost BAUFIRMA MPR s.r.o., která působí v okresech Třebíč a Náměšť nad Oslavou. Zabýváme se stavbou rodinných domů na klíč, rekonstrukcí bytů a domů a provádíme kompletní stavební práce. Stavba začíná výběrem vašeho vysněného domu dle typového, případně individuálního projektu. Další starosti s výstavbou už necháte na nás - od vyřízení projektové dokumentace přes zajištění spolehlivých dodavatelů až po samotnou stavbu. Stavba na klíč má mnoho výhod, mezi které patří: - rychlejší realizace stavby - úspora času a financí - jasně definované smluvní záruky a podmínky - garance dodržení ceny projektu U nás si také můžete vybrat, zda budete chtít realizovat celou stavbu, nebo jen její části. Díky našim zkušeným pracovníkům vám zaručujeme kvalitně a profesionálně odvedenou práci.