Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


ekonštrukcia priestorov na praktické vyučovanie odborných predmetov v SOŠ veterinárnej v Nitre

ekonštrukcia priestorov na praktické vyučovanie odborných predmetov v SOŠ veterinárnej v Nitre

Stavba pozostáva zo stavebných objektov:
SO 01 Školská časť kŕčky A, B, D a vstupná časť
SO 02 Telocvičňa - pavilón praxe
Predmetom pre stavebné úpravy na objekte SO - 01 v rozsahu:

Kŕčok A
Kŕčok A, slúži ako veterinárna ambulancia a ako učebňa vyučovania praktických cvičení, kde je nutné vykonať stavebné úpravy tak, aby vznikli nepriechodné miestnosti a zväčšila sa ich kapacita. Stavebnými úpravami sa získa samostatná miestnosť pre ambulantnú časť a miestnosť, ktorá bude slúžiť ako operačná sála.
Na skvalitnenie vyučovania praktických cvičení sa plánuje zriadiť miestnosť určená na sušenie byliniek. Na zriadenie takejto sušiarne je potrebné zrekonštruovať sklad pri školskej záhrade - potrebná rekonštrukcia elektrických rozvodov a s tým súvisiace stavebné práce.

Kŕčok B
Kŕčok B, slúži ako chemické a veterinárne laboratórium. Stavebné úpravy vnútorných priestorov chemického a veterinárneho laboratória spočívajú vo vybúraní priečky, čím sa dosiahne zväčšeniu priestoru. S uvedenými zmenami súvisí rekonštrukcia rozvodov vody, zemného plynu, elektrickej energie a rozvodov odpadu. Výmena podlahovej krytiny za novú dlažbu, ktorá je odolná voči agresívnym chemikáliám a je protišmyková. Taktiež dôjde k zníženiu stropu zo sadrokartónových kaziet so znížením od pôvodného stropu. Priestory budú odvetrané pomocou rekuperačnej jednotky a digestora.

Kŕčok D
Multimediálna učebňa slúži predovšetkým na interaktívnu výučbu vybraných predmetov a precvičovanie praktických cvičení a simulácií. Samotné úpravy budú náročné, nakoľko je potrebné vybúrať podlahy, je potrebná rekonštrukcia el. rozvodov zabudovanie el. rozvodov do podlahy s cieľom zavedenia el. prúdu a internetovej siete do jednotlivých pracovných stolov. Priestor je potrebné zatemniť, vybaviť novým nábytkom, stoly trvalo upevniť k podlahe aj so sedákmi a urobiť výmenu jestvujúcich svietidiel. Taktiež sa uvažovené s novým kazetovým sádrokartónovým stropom s LED svietidlami, vetraním a klimatizáciou s rozvodmi z novej technickej miestnosti VZT. S rekonštrukciou el. rozvodov v podlahe súvisí aj položenie novej podlahovej krytiny. Do doplnenia schodiska konštrukciou šikmej schodiskovej plošiny pre imobilných, zhotovením konštrukcie pre plošinu.

Školská časť - vstupné schodisko
Tvorí prístupovú komunikáciu z časti vstupu od učiteľských kabinetov ku chodbe vedúcej k spojovacej chodbe ku kŕčkom. Práce spočívajú v doplnení schodiska konštrukciou šikmej schodiskovej plošiny pre imobilných, zhotovením konšt
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2018 09:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:
pouze pro klienty EDB

Okres:
pouze pro klienty EDB

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty EDB

Platnost veřejné zakázky:
pouze pro klienty EDB

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty EDB

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel IČ:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel ulice:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel PSČ:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel obec:
pouze pro klienty EDB

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel email:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel web:
pouze pro klienty EDB

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214220-8
Stavebné práce na objektoch stredných škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební rekonstrukce bytů, domů, historických budov a památek

Stavební rekonstrukce bytů, domů, historických budov a památek

Toužíte po modernějším domově? Je čas na rekonstrukci Vašeho domu či bytu? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost NOBILES s.r.o., která sídlí v Praze 10. Realizujeme stavební práce při celkové rekonstrukci bytů, činžovních, panelových a rodinných domů, rekonstrukci koupelen. Součástí naší činnosti jsou instalatérské práce jako realizace rozvodů vody, topení, plynu a kanalizace, dále pak elektroinstalace a elektorevize. Při opravách interiéru provádíme i zednické, obkladačské a malířské práce. V našem portfoliu služeb naleznete i rekonstrukce historických památek, omítek a zateplení fasád.


Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečnou montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů typu OKAL (především typu 104, 105, 117 a 118) realizuje společnost RD Komex sídlící v Jeseníku. Díky dodatečné montáží podkroví získáte novou bytovou jednotku se 2-3 obytnými místnostmi, koupelnou a WC. Součástí dodatečné montáže vybaveného podkroví od RD KOMEX jsou: - vnitřní dveře KASARD, střešní okna VELUX v prostoru haly a koupelny - kompletní instalace vody, topení a elektro - vybavení koupelny zařizovacími předměty (umyvadlo, vana, WC, páková baterie) Pro maximální spokojenost našich zákazníků nabízíme nad rámec standardního provedení: - více variant dispozičního řešení - výběr designu dveří, podlahových krytin, barvy výmalby - dodávka zařizovacích předmětů do koupelny podle Vašeho výběru (obklady, dlažba)


Stavební rekonstrukce a přestavby rodinných domů, zednické a zemní práce, terénní úpravy

Stavební rekonstrukce a přestavby rodinných domů, zednické a zemní práce, terénní úpravy

Hledáte spolehlivou stavební firmu z Prahy? RUBINEKS STAV PRAHA s.r.o. je společnost sídlící na Praze 2 Vinohrady, jejíž hlavní činnost spočívá v poskytování stavebních a zednických prací. Pro naše zákazníky provádíme kompletní stavební rekonstrukce a přestavby rodinných domů včetně zahradnických a terénních úprav pozemků. Před samotnou stavbou věnujeme čas podrobnému zjištění dané lokality a na základě těchto informací se poté společně domluvíme na cenových podmínkách. Vždy se snažíme najít to nejlepší stavební řešení, přičemž dbáme na pravidelnou spolupráci s daným zákazníkem.


Rekonstrukce bytů, koupelen a přestavby bytových jader pro Olomoucký kraj

Rekonstrukce bytů, koupelen a přestavby bytových jader pro Olomoucký kraj

Ve stavební firmě Tomáš Viktorini se zabýváme především rekonstrukcí bytů, koupelen, přestavbou bytových jader, ale i nebytových prostorů. Ke každé zakázce přistupujeme velmi individuálně a dbáme na to, abychom plnili přání a představy našich zákazníků do posledního puntíku. Díky našim zkušenostem máte záruku, že se dokážeme profesionálně vypořádat i se složitějšími projekty v oblasti rekonstrukce bytů, přestaveb bytových jader a dalších činností. Svých dosavadních úspěchů jsme dosáhli především díky vysokému nasazení, precizně odvedené práci a pochopení potřeb zákazníků. Vy nám zadáte práci, sdělíte nám svou představu o rekonstrukci bytu nebo jiného prostoru a my vše uděláme za vás. Vaše sny o krásném bydlení ve zrekonstruovaném bytě se díky nám stanou realitou. Zajišťujeme komplexní služby od zpracování projektu rekonstrukce bytu, přestavby bytového jádra a podobně, přes dodání veškerého materiálu až po předávku díla. Po samotné rekonstrukci zajistíme dokonce i úklid na pracovišti. Umíme vám pomoci s: - montáží sádrokartonu - výstavbou půdních bytů - izolací půdních prostorů - sádrokartonovými příčkami, šikminami a stropy - zednickými pracemi - obkladačskými pracemi - montáží a dodávkou stropních systémů Termatex Svým zákazníkům nabízíme i pomoc v oblasti financování přestaveb a rekonstrukcí bytů. Pokud si nejste jistí, nebo nemáte na papírování čas, rádi vám pomůžeme i s opatřením případných žádostí, prohlášení a povolení, které jsou pro rekonstrukci bytu potřeba. Děláme vše pro to, abyste byli s našimi službami maximálně spokojení. Proto máte-li nějaká, i specifická přání na rekonstrukci vašeho bytu či jiného prostoru, nebojte se nás oslovit. Na všem se dá domluvit.


Zateplování budov, revitalizace bytových a panelových domů

Zateplování budov, revitalizace bytových a panelových domů

Chcete ušetřit náklady na vytápění budovy? Jedním z řešení je odstranit úniky tepla přes zdi. V takovém případě je zapotřebí celou budovu zateplit. S touto činností vám pomůže stavební společnost Zelenka stavby, sídlící v obci Honezovice v Plzeňském kraji. Naše firma uskutečňuje zateplení fasád všech typů budov od rodinných po bytové a panelové domy. Tuto činnost provádíme jak u novostaveb, tak při revitalizaci a opravě objektů. Tepelnou izolaci realizujeme z kvalitních materiálů, a to minerální vaty nebo polystyrénových desek. Poté povrch upravíme omítkami a natřeme fasádnickou barvou. Volba materiálu, zrnitosti omítek a barev je jen na Vás.


Výstavbu rodinných domů na klíč zajistí firma Zednictví Jiří Pokorný

Výstavbu rodinných domů na klíč zajistí firma Zednictví Jiří Pokorný

Chcete stavět nový dům, či jen rekonstruovat svůj stávající? Společnost Zednictví Jiří Pokorný se sídlem ve Znojmě se o Vaše bydlení postará do detailů. Na základě Vašich požadavků jsme schopni Vám zajistit: - stavební a bourací práce - demolice - sádrokartonářské a stavební práce - pokládku dlažby a obkladů nebo též plovoucí podlahy - rekonstrukci - zateplení budov - zámkovou dlažbu a její realizaci Naši činnost také dále rozšiřují služby: - malířství a natěračství - klempířství - obor elektřikářství - vodoinstalatérské a topenářské práce Hledáte-li firmu v okolí Znojma, která zrealizuje Vaše bydlení snů, pak neváhejte a navštivte nás. Více informací naleznete na našich webových stránkách.