Stojiská polopodzemných kontajnerov na komunálny odpad na sídlisku Družba v Trnave

Stojiská polopodzemných kontajnerov na komunálny odpad na sídlisku Družba v Trnave

Rozsah predmetu zákazky je riešený v projektovej dokumentácii Stojiská polopodzemných kontajnerov na komunálny odpad na sídlisku Družba v Trnave, spracovanej projektantom Ing. Kováčikom v 07/2018.
Predmet zákazky pozostáva z dodávky a realizácie 18 stojísk polopodzemných kontajnerov na komunálny a triedený odpad.
Členenie stavby na stavebné objekty:
Každé stojisko je samostatný stavebný objekt.
Podrobnejšie viď samostatné projekty/výkazy výmer.
Súčasťou zákazky bude:
- presné vytýčenie všetkých inžinierskych sietí ich správcami, a to i sietí nezakreslených vo výkresovej časti dokumentácie pred začatím stavebných prác
- PD skutočného vyhotovenia stavby v 3 vyhotoveniach
- vypracovanie plánu užívania verejnej práce
- všetky ostatné súvisiace práce a dodávky
- porealizačné zameranie a geometrický plán v 3 vyhotoveniach + CD
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2018 09:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trnava

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.10.2018 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trnava

Kontaktní osoba:
Zuzana Dudášová

Zadavatel telefon:
+421 091 863 1555


Zadavatel web:
http://trnava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44613800-8
Kontajnery na odpadový materiál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Použité námořní kontejnery – výhodný prodej nebo pronájem

Použité námořní kontejnery – výhodný prodej nebo pronájem

Problémy s nedostatečnou skladovací kapacitou pro vaše výrobky nebo materiál, s dočasným ubytováním dělníkům na stavbách nebo s úschovou nářadí vyřeší společnost METRANS, a.s. z Prahy, která nabízí výhodný prodej nebo pronájem použitých ocelových námořních kontejnerů. Použité přepravní kontejnery jsou k dispozici v několika velikostech a jejich cena je závislá na jejich individuálním technickém stavu. Nabídku prodeje nebo pronájmu použitých námořních kontejnerů žádejte u společnosti METRANS, a.s.


Výroba obytných kontejnerů Javorník – vyřeší nedostatek ubytovacích prostor

Výroba obytných kontejnerů Javorník – vyřeší nedostatek ubytovacích prostor

Nedostatek místa pro kanceláře, pro přechodné ubytování nebo jako prostory pro školky jsou vhodné obytné kontejnery, které vyrábí v Javorníku společnost WAREX spol. s r.o. Obytné kontejnery lze napojit na inženýrské sítě, mají zvýšenou tepelnou odolnost pro úsporu energie při vytápění a chlazení a mohou být opatřeny různým typem finální fasády. Volba povrchů vnitřních stěn je také samozřejmostí, využít můžete podle předpokládaného využití sádrokarton s nátěrem nebo tapetou, obklady, dlažby či laminované desky. Výroba obytných kontejnerů prošla rekonstrukcí, využívány jsou moderní stroje a postupy. Pokud máte o naše produkty zájem, neváhejte kontaktovat společnost WAREX spol. s r.o., divize Javorník.


Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pokud v regionu Kroměříž či Zlínský kraj potřebujete přistavit kontejner na stavební odpad domluvte si pronájem a přistavení kontejneru na suť u společnosti ROBICONT Chropyně. Postaráme se i o následný odvoz odpadů včetně likvidace. Firma ROBICONT provozuje průmyslový sběrný dvůr. Služby: -odvoz a likvidace odpadů včetně možnosti naložení -přistavení kontejneru, odvoz a likvidace odpadu kategorie O a N včetně vystavení dokladů dle platné legislativy -vyklízení sklepů, půd a budov.


Zapůjčení kontejnerů na sběr odpadů

Zapůjčení kontejnerů na sběr odpadů

Produkuje Vaše firma velké množství odpadu? Chcete se ho rychle zbavit, ale potřebujete přistavit vhodný kontejner? Pak kontaktujte společnost HULMAN-kovošrot s.r.o., jejíž pobočky najdete v Pohořelicích, Moravském Krumlově, Vémyslicích, Brně a Zastávce u Brna. Disponujeme kontejnery různých typů a také objemů. Zapůjčujeme kontejnery klasické, ekologické i uzavíratelné. Na základě domluvy přistavíme kontejner na Vámi stanovené místo v dohodnutém termínu. Odvoz obstaráme do 24h po nahlášení odvozu. Pro naše firemní zákazníky přistavíme kontejnery na kovové odpady zdarma. Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte některou z našich poboček.


Námořní kontejnery ke skladování prodej – ihned k odběru

Námořní kontejnery ke skladování prodej – ihned k odběru

Rychlé řešení při náhlém nedostatku skladovacích prostor přináší společnosti METRANS, a.s. z Prahy, které prodává námořní kontejnery několika velikostí. Námořní kontejnery jsou ihned k odběru a poskytují široké využití jako sklad zemědělských plodin, náhradních dílů, pneumatik nebo sezonního zboží. Díky své pevné konstrukci je možné je stohovat i v několika vrstvách nad sebou. Více informací o aktuální nabídce vyřazených nebo zánovních námořních kontejnerů žádejte u společnosti METRANS, a.s.


Pronájem námořních kontejnerů za akční ceny včetně možnosti dopravy

Pronájem námořních kontejnerů za akční ceny včetně možnosti dopravy

Řešíte náhlý nedostatek skladovacích prostor? Nákup skladových ploch je pro Vás nevýhodný? Využijte možnosti zapůjčení a pronájmu námořních kontejnerů, který za akční ceny nabízí společnost METRANS, a.s. z Prahy. Pronájem námořních kontejnerů je rychlým řešením pro skladování sezonního zboří, zboží čekajícího na přepravu nebo materiálu při nedostateční kapacitě vlastních skladových prostor, kdy není výhodné stavět nebo pronajímat halové skladové prostory. Námořní ocelové kontejnery 20', 40' a 40hc Vám včetně možnosti dopravy k Vám nabízí společnost METRANS, a.s.